Delegiranje

Vloga Priimek in ime Tekmovanje Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti
Glavni sodnik Gergič Nejc 1. Članska liga Marjeta,
Igrišče Marjeta
27.09.20 16.00 SD Marjeta NK Starše
1. pomočnik sodnika Šobot Danijel 1. Članska liga Marjeta,
Igrišče Marjeta
27.09.20 16.00 SD Marjeta NK Starše
2. pomočnik sodnika Kmetec Mark 1. Članska liga Marjeta,
Igrišče Marjeta
27.09.20 16.00 SD Marjeta NK Starše
2. pomočnik sodnika Kmetec Mark U19 Mladinska liga Malečnik,
Igrišče Malečnik
28.09.20 16.00 NK Malečnik Miklavž
Delegat Perko Robert 1. Članska liga Marjeta,
Igrišče Marjeta
27.09.20 16.00 SD Marjeta NK Starše
Glavni sodnik Kamplet Miha 1. Članska liga Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol
27.09.20 16.00 NK Jurovski Dol NK TAB AKUMULATOR
1. pomočnik sodnika Šinkovec Bojan 1. Članska liga Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol
27.09.20 16.00 NK Jurovski Dol NK TAB AKUMULATOR
2. pomočnik sodnika Lahovič Marcel 1. Članska liga Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol
27.09.20 16.00 NK Jurovski Dol NK TAB AKUMULATOR
Delegat Škrofič Mario 1. Članska liga Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol
27.09.20 16.00 NK Jurovski Dol NK TAB AKUMULATOR
Glavni sodnik Jezeršek Tomaž 1. Članska liga Mežica,
Igrišče Mežica
28.11.20 14.00 NK TAB AKUMULATOR SD Marjeta
Glavni sodnik Jezeršek Tomaž 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Celje,
Stadion Olimp Celje
27.09.20 16.00 Šampion Cirkulane
1. pomočnik sodnika Kunc Anej 1. Članska liga Mežica,
Igrišče Mežica
28.11.20 14.00 NK TAB AKUMULATOR SD Marjeta
1. pomočnik sodnika Kunc Anej U19 Mladinska liga Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
30.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK FUŽINAR
2. pomočnik sodnika Močivnik Joži 1. Članska liga Mežica,
Igrišče Mežica
28.11.20 14.00 NK TAB AKUMULATOR SD Marjeta
2. pomočnik sodnika Močivnik Joži U19 Mladinska liga Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
30.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK FUŽINAR
Glavni sodnik Močivnik Joži U17 Kadetska liga Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
27.09.20 11.00 Korotan Prevalje NŠ Roho
Glavni sodnik Rađević Uroš 2. Članska liga Maribor,
Športni park Tabor Maribor
27.09.20 16.00 NK MB Tabor Lenart
1. pomočnik sodnika Marin Tomaž 2. Članska liga Maribor,
Športni park Tabor Maribor
27.09.20 16.00 NK MB Tabor Lenart
2. pomočnik sodnika Marin Jan 2. Članska liga Maribor,
Športni park Tabor Maribor
27.09.20 16.00 NK MB Tabor Lenart
Glavni sodnik Novarlić Damjan 2. Članska liga Dogoše,
Igrišče Dogoše
27.09.20 16.00 NK Aquasystems Dogoše ŠD BIOSAD Jakob
1. pomočnik sodnika Dedić Elmedin 2. Članska liga Dogoše,
Igrišče Dogoše
27.09.20 16.00 NK Aquasystems Dogoše ŠD BIOSAD Jakob
2. pomočnik sodnika Holcman Aljaž 2. Članska liga Dogoše,
Igrišče Dogoše
27.09.20 16.00 NK Aquasystems Dogoše ŠD BIOSAD Jakob
1. pomočnik sodnika Holcman Aljaž U19 Mladinska liga Malečnik,
Igrišče Malečnik
28.09.20 16.00 NK Malečnik Miklavž
Glavni sodnik Holcman Aljaž U17 Kadetska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
30.09.20 16.00 NK Pobrežje NK Malečnik
Glavni sodnik Nemet Slavko 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Videm,
Športni park Videm
27.09.20 10.30 Videm pri Ptuju Rogaška
1. pomočnik sodnika Herženjak Eric 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Videm,
Športni park Videm
27.09.20 10.30 Videm pri Ptuju Rogaška
2. pomočnik sodnika Tušak Nejc 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Videm,
Športni park Videm
27.09.20 10.30 Videm pri Ptuju Rogaška
Delegat Majcen Domen 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Videm,
Športni park Videm
27.09.20 10.30 Videm pri Ptuju Rogaška
1. pomočnik sodnika Jonke Mitja 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Celje,
Stadion Olimp Celje
27.09.20 16.00 Šampion Cirkulane
2. pomočnik sodnika Majcen Kevin 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Celje,
Stadion Olimp Celje
27.09.20 16.00 Šampion Cirkulane
Delegat Grabar Boris 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Celje,
Stadion Olimp Celje
27.09.20 16.00 Šampion Cirkulane
Glavni sodnik Mušič Doroteja Veteranska liga Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš
02.10.20 17.00 Limbuš Pekre NK Fram
Glavni sodnik Mauko Igor Veteranska liga Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh
02.10.20 17.00 Paloma SD Marjeta
Glavni sodnik Majer Vojko Veteranska liga Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol
02.10.20 17.00 NK Jurovski Dol NK Pohorje
1. pomočnik sodnika Majer Vojko U19 Mladinska liga Rače,
Igrišče Rače
27.09.20 16.00 NK Rače Marles hiše
1. pomočnik sodnika Majer Vojko U19 Mladinska liga Dobrovce,
Igrišče Dobrovce
30.09.20 16.00 NK DOBROVCE - TABOR NK Pohorje
Glavni sodnik Eder Gregor Veteranska liga Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju
02.10.20 17.00 Nk MIKLAVŽ NK Rdeči vragi
Glavni sodnik Veselič Samo Veteranska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
02.10.20 17.00 NK Pobrežje ŠD Rogoza
Glavni sodnik Jug Maksimiljan Veteranska liga Dobrovce,
Igrišče Dobrovce
02.10.20 17.00 NK Dobrovce NK Kungota
1. pomočnik sodnika Jug Maksimiljan U19 Mladinska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
27.09.20 16.00 NK Pobrežje NK Šentilj
Glavni sodnik Založnik Vito U19 Mladinska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
27.09.20 16.00 NK Pobrežje NK Šentilj
2. pomočnik sodnika Sovec Matevž U19 Mladinska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
27.09.20 16.00 NK Pobrežje NK Šentilj
Glavni sodnik Bezjak Adam U19 Mladinska liga Rače,
Igrišče Rače
27.09.20 16.00 NK Rače Marles hiše
2. pomočnik sodnika Mladenović Marko U19 Mladinska liga Rače,
Igrišče Rače
27.09.20 16.00 NK Rače Marles hiše
Glavni sodnik Bele Klemen U19 Mladinska liga Malečnik,
Igrišče Malečnik
28.09.20 16.00 NK Malečnik Miklavž
Glavni sodnik Žurman Aljaž U19 Mladinska liga Dobrovce,
Igrišče Dobrovce
30.09.20 16.00 NK DOBROVCE - TABOR NK Pohorje
Glavni sodnik Žurman Aljaž U17 Kadetska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
07.10.20 16.00 NK Pobrežje Korotan Prevalje
Glavni sodnik Žurman Aljaž U15 Starejši dečki - 1. Liga Jarenina,
Športni park Jarenina
27.09.20 16.30 NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK Pohorje
2. pomočnik sodnika Dolenc Nal U19 Mladinska liga Dobrovce,
Igrišče Dobrovce
30.09.20 16.00 NK DOBROVCE - TABOR NK Pohorje
Glavni sodnik Hrvacki Jure U19 Mladinska liga Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
30.09.20 18.00 NK Korotan Prevalje NK FUŽINAR
Glavni sodnik Ivanovič Uroš U17 Kadetska liga Duplek,
Igrišče Duplek
30.09.20 16.30 NK DUPLEK NK Jurovski Dol
Glavni sodnik Koman Andrej U15 Starejši dečki - 1. Liga Rogoza - Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza
27.09.20 10.00 NŠ Roho Marles hiše
Glavni sodnik Dugonik Jakob Dan U15 Starejši dečki - 1. Liga Maribor,
Športni park Tabor Maribor
27.09.20 11.00 NK MB TABOR NK Malečnik
Glavni sodnik Dugonik Jakob Dan U15 Starejši dečki - 2. Liga Malečnik,
Igrišče Malečnik
20.10.20 16.00 NK Malečnik 2 NK Pobrežje
Glavni sodnik Stojkovič Marko U15 Starejši dečki - 1. Liga Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju
14.10.20 15.30 NK Miklavž A Korotan Peca
Glavni sodnik Puppis Tine Martin U15 Starejši dečki - 2. Liga Rače,
Igrišče Rače
27.09.20 11.00 NK Rače NK Miklavž B
Glavni sodnik Slatinek Primož U15 Starejši dečki - 2. Liga Malečnik,
Igrišče Malečnik
27.09.20 12.00 NK Malečnik 2 NŠ NK Radlje U15
Glavni sodnik Kresnik Urban U15 Starejši dečki - 2. Liga Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje
14.10.20 18.00 NŠ NK Radlje U15 NK Cerkvenjak