Delegiranje

Vloga Priimek in ime Tekmovanje Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti
Glavni sodnik Veselič Samo 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Slovenske Konjice,
ŠRC Dobrava
24.04.21 17.00 Dravinja Videm pri Ptuju
1. pomočnik sodnika Marin Tomaž 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Slovenske Konjice,
ŠRC Dobrava
24.04.21 17.00 Dravinja Videm pri Ptuju
2. pomočnik sodnika Majcen Kevin 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Slovenske Konjice,
ŠRC Dobrava
24.04.21 17.00 Dravinja Videm pri Ptuju
Glavni sodnik Bezjak Blaž 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Dravograd,
Športni center Dravograd
24.04.21 17.00 Koroška Dravograd Šampion
1. pomočnik sodnika Skok Aleš 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Dravograd,
Športni center Dravograd
24.04.21 17.00 Koroška Dravograd Šampion
2. pomočnik sodnika Šprah Robert 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Dravograd,
Športni center Dravograd
24.04.21 17.00 Koroška Dravograd Šampion
Glavni sodnik Rađević Uroš 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Šmarje pri Jelšah,
Športni park Šmarje pri Jelšah
24.04.21 17.00 Šmarje pri Jelšah Cirkulane
1. pomočnik sodnika Horvat Denis 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Šmarje pri Jelšah,
Športni park Šmarje pri Jelšah
24.04.21 17.00 Šmarje pri Jelšah Cirkulane
2. pomočnik sodnika Lahovič Marcel 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Šmarje pri Jelšah,
Športni park Šmarje pri Jelšah
24.04.21 17.00 Šmarje pri Jelšah Cirkulane
Glavni sodnik Tkalčič Bojan 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Slovenska Bistrica,
Športni park Slovenska Bistrica
24.04.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Rogaška
1. pomočnik sodnika Cotič Urban 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Slovenska Bistrica,
Športni park Slovenska Bistrica
24.04.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Rogaška
2. pomočnik sodnika Bombač Mitja 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Slovenska Bistrica,
Športni park Slovenska Bistrica
24.04.21 17.00 Kety Emmi Bistrica Rogaška
Glavni sodnik Nemet Slavko 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Zreče,
Igrišče Zreče
24.04.21 17.00 Zreče Dobrovce
1. pomočnik sodnika Herženjak Eric 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Zreče,
Igrišče Zreče
24.04.21 17.00 Zreče Dobrovce
2. pomočnik sodnika Tušak Nejc 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Zreče,
Igrišče Zreče
24.04.21 17.00 Zreče Dobrovce
Glavni sodnik Fridl Aleš 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
24.04.21 18.00 NK Korotan Prevalje Podvinci
1. pomočnik sodnika Gajić Tomislav 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
24.04.21 18.00 NK Korotan Prevalje Podvinci
2. pomočnik sodnika Šašivarević Ermin 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
24.04.21 18.00 NK Korotan Prevalje Podvinci