Delegiranje

Vloga Priimek in ime Tekmovanje Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti
Glavni sodnik Durić Mediha 2. Članska liga Maribor,
Športni park Tabor Maribor
17.10.21 15.00 NK MB Tabor NK Paloma
1. pomočnik sodnika Benc Uroš 2. Članska liga Maribor,
Športni park Tabor Maribor
17.10.21 15.00 NK MB Tabor NK Paloma
2. pomočnik sodnika Šobot Danijel 2. Članska liga Maribor,
Športni park Tabor Maribor
17.10.21 15.00 NK MB Tabor NK Paloma
Glavni sodnik Šorli Armando 2. Članska liga Prepolje,
Igrišče Prepolje
30.10.21 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota
Glavni sodnik Šorli Armando 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Krško,
Stadion Matija Gubec Krško
17.10.21 15.00 Posavje Krško Šmarje pri Jelšah
1. pomočnik sodnika Horvat Denis 2. Članska liga Prepolje,
Igrišče Prepolje
30.10.21 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota
Glavni sodnik Horvat Denis Veteranska liga DP/MB Slivnica,
Igrišče Slivnica
22.10.21 16.00 Picerija Lili Slivnica Nk MIKLAVŽ
2. pomočnik sodnika Stojkovič Marko 2. Članska liga Prepolje,
Igrišče Prepolje
30.10.21 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota
1. pomočnik sodnika Stojkovič Marko U19 Mladinska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
17.10.21 15.00 NK Pobrežje Marles hiše
Glavni sodnik Stojkovič Marko U15 Starejši dečki - 1. Liga Rogoza - Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza
03.11.21 15.00 NŠ ROHO NK Miklavž
Glavni sodnik Rađević Uroš 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Šmartno ob paki,
Stadion Šmartno ob Paki
17.10.21 15.00 Šmartno 1928 Cirkulane
Glavni sodnik Rađević Uroš Veteranska liga DP/MB Marjeta,
Igrišče Marjeta
22.10.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Limbuš Pekre
1. pomočnik sodnika Friš Tadej 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Šmartno ob paki,
Stadion Šmartno ob Paki
17.10.21 15.00 Šmartno 1928 Cirkulane
2. pomočnik sodnika Holcman Aljaž 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Šmartno ob paki,
Stadion Šmartno ob Paki
17.10.21 15.00 Šmartno 1928 Cirkulane
Delegat Tompa Marjan 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Šmartno ob paki,
Stadion Šmartno ob Paki
17.10.21 15.00 Šmartno 1928 Cirkulane
1. pomočnik sodnika Dedić Elmedin 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Krško,
Stadion Matija Gubec Krško
17.10.21 15.00 Posavje Krško Šmarje pri Jelšah
2. pomočnik sodnika Majcen Kevin 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Krško,
Stadion Matija Gubec Krško
17.10.21 15.00 Posavje Krško Šmarje pri Jelšah
Delegat Avdagić Meho 3. Slovenska nogometna liga - Vzhod Krško,
Stadion Matija Gubec Krško
17.10.21 15.00 Posavje Krško Šmarje pri Jelšah
Glavni sodnik Mušič Doroteja Veteranska liga DP/MB Fram,
Igrišče Fram
22.10.21 16.00 NK Fram NK Rošnja - Loka
Glavni sodnik Majer Vojko Veteranska liga DP/MB Rače,
Igrišče Rače
22.10.21 16.00 NK Rače ŠD Rogoza
Glavni sodnik Novarlić Damjan Veteranska liga DP/MB Ruše,
Igrišče Ruše
22.10.21 18.00 NK Pohorje NK Dobrovce
Glavni sodnik Bezjak Adam Veteranska liga SG/MB Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol
22.10.21 16.00 NK Jurovski dol NK Pobrežje
Glavni sodnik Bezjak Adam U15 Starejši dečki - 1. Liga Pesnica,
Igrišče Pesnica
27.10.21 16.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ ROHO
Glavni sodnik Mauko Igor Veteranska liga SG/MB Kungota,
Igrišče Kungota
22.10.21 16.00 NK Kungota NK Jarenina
Glavni sodnik Jug Maksimiljan Veteranska liga SG/MB Lenart,
RŠC Polena, Lenart
22.10.21 16.00 NK Lenart ŠD Jakobski Dol
Glavni sodnik Jug Maksimiljan U17 Kadetska liga - 2. Skupina Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol
17.10.21 11.00 NK Jurovski Dol Nk Fram
Glavni sodnik Djukić Dejan Veteranska liga SG/MB Dogoše,
Igrišče Dogoše
22.10.21 16.00 NK Dogoše NK Paloma
Glavni sodnik Gligorić Lan U19 Mladinska liga Ruše,
Igrišče Ruše
17.10.21 15.00 NK POHORJE NK Malečnik
1. pomočnik sodnika Žurman Aljaž U19 Mladinska liga Ruše,
Igrišče Ruše
17.10.21 15.00 NK POHORJE NK Malečnik
2. pomočnik sodnika Grbec Ermin U19 Mladinska liga Ruše,
Igrišče Ruše
17.10.21 15.00 NK POHORJE NK Malečnik
Glavni sodnik Založnik Vito U19 Mladinska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
17.10.21 15.00 NK Pobrežje Marles hiše
2. pomočnik sodnika Matis Enej U19 Mladinska liga Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor
17.10.21 15.00 NK Pobrežje Marles hiše
Glavni sodnik Močivnik Joži U19 Mladinska liga Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
17.10.21 17.00 Korotan Prevalje NK Dobrovce
Glavni sodnik Močivnik Joži U15 Starejši dečki - 1. Liga Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
06.11.21 11.00 Korotan Prevalje Malečnik
Glavni sodnik Močivnik Joži U15 Starejši dečki - 2. Liga Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec
03.11.21 17.00 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje
1. pomočnik sodnika Kamnik Blaž U19 Mladinska liga Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
17.10.21 17.00 Korotan Prevalje NK Dobrovce
2. pomočnik sodnika Racaj Fatlind U19 Mladinska liga Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje
17.10.21 17.00 Korotan Prevalje NK Dobrovce
Glavni sodnik Kmetec Tim U19 Mladinska liga Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš
21.10.21 15.30 Marles hiše NK Rače
1. pomočnik sodnika Pečarič Luka U19 Mladinska liga Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš
21.10.21 15.30 Marles hiše NK Rače
Glavni sodnik Pečarič Luka U15 Starejši dečki - 2. Liga Rače,
Igrišče Rače
19.10.21 16.00 NK Rače NK MB Tabor
Glavni sodnik Pečarič Luka U15 Starejši dečki - 2. Liga Fram,
Igrišče Fram
20.10.21 16.00 Nk Fram NK Pobrežje
2. pomočnik sodnika Ferčič Jani U19 Mladinska liga Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem - Limbuš
21.10.21 15.30 Marles hiše NK Rače
Glavni sodnik Hrvacki Jure U17 Kadetska liga - 1. Skupina Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem
23.10.21 14.30 Fužinar SIJ Ravne Systems Marles hiše
Glavni sodnik Kordež Matic U17 Kadetska liga - 1. Skupina Ravne,
Mestni stadion Ravne na Koroškem
27.10.21 16.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje
Glavni sodnik Kresnik Urban U15 Starejši dečki - 1. Liga Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje
19.10.21 17.00 NŠ NK Radlje NŠ Jarenina-Pesnica
Glavni sodnik Sovec Matevž U15 Starejši dečki - 1. Liga Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju
07.11.21 11.00 NK Miklavž NŠ NK Radlje
Glavni sodnik Jezeršek Tomaž U15 Starejši dečki - 2. Liga Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec
20.10.21 17.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Roho Slivnica