Zapisniki registracijskega komisarja MNZ Maribor

Registracijski komisar MNZ Maribor registrira igralce v času tekmovanj ob torkih.

TL 2021/22

  1. ZAPISNIK 30. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 13.05.2022
  2. ZAPISNIK 29. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 06.05.2022
  3. ZAPISNIK 28. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 28.04.2022
  4. ZAPISNIK 27. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 20.04.2022
  5. ZAPISNIK 26. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 14.04.2022
  6. ZAPISNIK 25. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 12.04.2022
  7. Zapisnik-RK-MNZM-št.-24-2022-06-04-2022
  8. Zapisnik-RK-MNZM-št.-23-2022-31-3-2022
  9. Zapisnik-RK-MNZM-št.-22-2022-29-3-2022
  10. Zapisnik-RK-MNZM-št.-21-2022-28-3-2022
  11. Zapisnik-RK-MNZM-št.-20-2022-25-3-2022
  12. Zapisnik-RK-MNZM-št.-19-2022-24-3-2022
  13. Zapisnik-RK-MNZM-št.-18-2022-21-3-2022
  14. Zapisnik RK MNZM št. 17-2022,15.3.2022
  15. Zapisnik RK MNZM št. 16-2022,7.3.2022
  16. Zapisnik RK MNZM št. 15-2022,2.3.2022
  17. Zapisnik RK MNZM št. 14-2022,22.2.2022
  18. Zapisnik RK MNZM št. 13-2022,21.2.2022
  19. Zapisnik RK MNZM št. 12-2022,17.2.2022
  20. Zapisnik RK MNZM št. 11-2022,16.2.2022
  21. Zapisnik RK MNZM št. 10-2022,15.2.2022
  22. Zapisnik RK MNZM št. 9-2022,14.2.2022
  23. Zapisnik RK MNZM št. 8-2022,9.2.2022
  24. Zapisnik RK MNZM št. 7-2022,7.2.2022
  25. Zapisnik RK MNZM št. 6-2022,2.2.2022
  26. Zapisnik RK MNZM št. 5-2022,31.1.2022
  27. Zapisnik RK MNZM št. 4-2022,26.1.2022
  28. Zapisnik RK MNZM št. 3-2022,24.1.2022
  29. Zapisnik RK MNZM št. 2-2022,19.1.2022
  30. Zapisnik RK MNZM št. 1-2022,17.1.2022_Futsal
  31. Zapisnik RK MNZM št. 1-2022,17.1.2022
  32. Zapisnik RK MNZM št. 80-2021, 6.12.2021
  33. Zapisnik RK MNZM št. 79-2021, 1.12.2021
  34. Zapisnik RK MNZM št. 78-2021, 29.11.2021
  35. Zapisnik RK MNZM št. 77-2021, 22.11.2021
  36. Zapisnik RK MNZM št. 76-2021, 18.11.2021
  37. Zapisnik RK MNZM št. 75-2021, 17.11.2021
  38. Zapisnik RK MNZM št. 74-2021, 16.11.2021
  39. Zapisnik RK MNZM št. 1-2021, 16.11.2021_futsal
  40. Zapisnik RK MNZM št. 73-2021, 15.11.2021
  41. Zapisnik RK MNZM št. 72-2021, 11.11.2021
  42. Zapisnik RK MNZM št. 71-2021, 10.11.2021
  43. Zapisnik RK MNZM št. 70-2021, 4.11.2021
  44. Zapisnik RK MNZM št. 69-2021, 28.10.2021
  45. Zapisnik RK MNZM št. 68-2021, 27.10.2021
  46. Zapisnik RK MNZM št. 67-2021, 26.10.2021
  47. Zapisnik RK MNZM št. 66-2021, 25.10.2021
  48. Zapisnik RK MNZM št. 65-2021, 21.10.2021
  49. Zapisnik RK MNZM št. 64-2021, 20.10.2021
  50. Zapisnik RK MNZM št. 63-2021, 19.10.2021
  51. Zapisnik RK MNZM št. 62-2021, 18.10.2021
  52. Zapisnik RK MNZM št. 61-2021, 14.10.2021
  53. Zapisnik RK MNZM št. 60-2021, 13.10.2021
  54. Zapisnik RK MNZM št. 59-2021, 12.10.2021
  55. Zapisnik RK MNZM št. 58-2021, 11.10.2021
  56. Zapisnik RK MNZM št. 57-2021, 7.10.2021
  57. Zapisnik RK MNZM št. 56-2021, 6.10.2021
  58. Zapisnik RK MNZM št. 55-2021, 5.10.2021
  59. Zapisnik RK MNZM št. 54-2021, 4.10.2021
  60. Zapisnik RK MNZM št. 53-2021, 30.9.2021
  61. Zapisnik RK MNZM št. 52-2021, 29.9.2021
  62. Zapisnik RK MNZM št. 51-2021, 28.9.2021
  63. Zapisnik RK MNZM št. 50-2021, 27.9.2021
  64. Zapisnik RK MNZM št. 49-2021, 23.9.2021
  65. Zapisnik RK MNZM št. 48-2021, 22.9.2021
  66. Zapisnik RK MNZM št. 47-2021, 21.9.2021
  67. Zapisnik RK MNZM št. 46-2021, 20.9.2021
  68. Zapisnik RK MNZM št. 45-2021, 16.9.2021
  69. Zapisnik RK MNZM št. 44-2021, 15.9.2021
  70. Zapisnik RK MNZM št. 43-2021, 14.9.2021
  71. Zapisnik RK MNZM št. 42-2021, 13.9.2021
  72. Zapisnik RK MNZM št. 40-2021, 8.9.2021
  73. Zapisnik RK MNZM št. 39-2021, 7.9.2021
  74. Zapisnik RK MNZM št. 38-2021, 6.9.2021
  75. Zapisnik RK MNZM št. 37-2021, 2.9.2021
  76. Zapisnik RK MNZM št. 36-2021, 1.9.2021
  77. Zapisnik RK MNZM št. 35-2021, 31.8.2021
  78. Zapisnik RK MNZM št. 34-2021, 30.8.2021
  79. Zapisnik RK MNZM št. 33-2021, 26.8.2021
  80. Zapisnik RK MNZM št. 32-2021, 25.8.2021
  81. Zapisnik RK MNZM št. 31-2021, 24.8.2021
  82. Zapisnik RK MNZM št. 30-2021, 23.8.2021
  83. Zapisnik RK MNZM št. 29-2021, 18.8.2021
  84. Zapisnik RK MNZM št. 28-2021, 16.8.2021
  85. Zapisnik RK MNZM št. 27-2021, 11.8.2021
  86. Zapisnik RK MNZM št. 26-2021, 9.8.2021
  87. Zapisnik RK MNZM št. 25-2021, 5.8.2021
  88. Zapisnik RK MNZM št. 24-2021, 3.8.2021
  89. Zapisnik RK MNZM št. 23-2021, 26.7.2021
  90. Zapisnik RK MNZM št. 22-2021, 20.7.2021
  91. Zapisnik RK MNZM št. 21-2021, 15.7.2021
  92. Zapisnik RK MNZM št. 20-2021, 12.7.2021
  93. Zapisnik RK MNZM št. 19-2021, 7.7.2021
  94. Zapisnik RK MNZM št. 18-2021, 1.7.2021

Arhiv RK 2020/21
Arhiv RK 2019/20
Arhiv RK 2018/19
Arhiv RK 2017/18
Arhiv RK 2017
Arhiv RK 2016/17
Arhiv RK 2015/16
Arhiv RK 2014/15
Arhiv RK 2013/14