Zapisniki registracijskega komisarja MNZ Maribor

Registracijski komisar MNZ Maribor registrira igralce v času tekmovanj ob torkih.

TL 2021/22

  1. ZAPISNIK 63. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  2. ZAPISNIK 62. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  3. ZAPISNIK 61. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  4. ZAPISNIK 60. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  5. ZAPISNIK 59. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  6. ZAPISNIK 58. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  7. ZAPISNIK 57. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  8. ZAPISNIK 56. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  9. ZAPISNIK 55. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  10. ZAPISNIK 54. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  11. ZAPISNIK 53. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  12. ZAPISNIK 52. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  13. ZAPISNIK 51. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  14. ZAPISNIK 50. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  15. ZAPISNIK 49. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  16. ZAPISNIK 48. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  17. ZAPISNIK 47. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  18. ZAPISNIK 46. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  19. ZAPISNIK 45. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 16.08.2022
  20. ZAPISNIK 44. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 10.08.2022
  21. ZAPISNIK 43. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 09.08.2022
  22. ZAPISNIK 42. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  23. ZAPISNIK 41. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  24. ZAPISNIK 40. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  25. ZAPISNIK 39. seje Registracijske komisije MNZ Maribor
  26. ZAPISNIK 38. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 15.07.2022
  27. ZAPISNIK 37. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 14.07.2022
  28. ZAPISNIK 36. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 11.07.2022
  29. ZAPISNIK 35. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 05.07.2022
  30. ZAPISNIK 34. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 04.07.2022
  31. ZAPISNIK 33. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 08.06.2022
  32. ZAPISNIK 32. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 06.06.2022
  33. ZAPISNIK 31. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 19.05.2022
  34. ZAPISNIK 30. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 13.05.2022
  35. ZAPISNIK 29. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 06.05.2022
  36. ZAPISNIK 28. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 28.04.2022
  37. ZAPISNIK 27. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 20.04.2022
  38. ZAPISNIK 26. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 14.04.2022
  39. ZAPISNIK 25. seje Registracijske komisije MNZ Maribor z dne 12.04.2022
  40. Zapisnik-RK-MNZM-št.-24-2022-06-04-2022
  41. Zapisnik-RK-MNZM-št.-23-2022-31-3-2022
  42. Zapisnik-RK-MNZM-št.-22-2022-29-3-2022
  43. Zapisnik-RK-MNZM-št.-21-2022-28-3-2022
  44. Zapisnik-RK-MNZM-št.-20-2022-25-3-2022
  45. Zapisnik-RK-MNZM-št.-19-2022-24-3-2022
  46. Zapisnik-RK-MNZM-št.-18-2022-21-3-2022
  47. Zapisnik RK MNZM št. 17-2022,15.3.2022
  48. Zapisnik RK MNZM št. 16-2022,7.3.2022
  49. Zapisnik RK MNZM št. 15-2022,2.3.2022
  50. Zapisnik RK MNZM št. 14-2022,22.2.2022
  51. Zapisnik RK MNZM št. 13-2022,21.2.2022
  52. Zapisnik RK MNZM št. 12-2022,17.2.2022
  53. Zapisnik RK MNZM št. 11-2022,16.2.2022
  54. Zapisnik RK MNZM št. 10-2022,15.2.2022
  55. Zapisnik RK MNZM št. 9-2022,14.2.2022
  56. Zapisnik RK MNZM št. 8-2022,9.2.2022
  57. Zapisnik RK MNZM št. 7-2022,7.2.2022
  58. Zapisnik RK MNZM št. 6-2022,2.2.2022
  59. Zapisnik RK MNZM št. 5-2022,31.1.2022
  60. Zapisnik RK MNZM št. 4-2022,26.1.2022
  61. Zapisnik RK MNZM št. 3-2022,24.1.2022
  62. Zapisnik RK MNZM št. 2-2022,19.1.2022
  63. Zapisnik RK MNZM št. 1-2022,17.1.2022_Futsal
  64. Zapisnik RK MNZM št. 1-2022,17.1.2022
  65. Zapisnik RK MNZM št. 80-2021, 6.12.2021
  66. Zapisnik RK MNZM št. 79-2021, 1.12.2021
  67. Zapisnik RK MNZM št. 78-2021, 29.11.2021
  68. Zapisnik RK MNZM št. 77-2021, 22.11.2021
  69. Zapisnik RK MNZM št. 76-2021, 18.11.2021
  70. Zapisnik RK MNZM št. 75-2021, 17.11.2021
  71. Zapisnik RK MNZM št. 74-2021, 16.11.2021
  72. Zapisnik RK MNZM št. 1-2021, 16.11.2021_futsal
  73. Zapisnik RK MNZM št. 73-2021, 15.11.2021
  74. Zapisnik RK MNZM št. 72-2021, 11.11.2021
  75. Zapisnik RK MNZM št. 71-2021, 10.11.2021
  76. Zapisnik RK MNZM št. 70-2021, 4.11.2021
  77. Zapisnik RK MNZM št. 69-2021, 28.10.2021
  78. Zapisnik RK MNZM št. 68-2021, 27.10.2021
  79. Zapisnik RK MNZM št. 67-2021, 26.10.2021
  80. Zapisnik RK MNZM št. 66-2021, 25.10.2021
  81. Zapisnik RK MNZM št. 65-2021, 21.10.2021
  82. Zapisnik RK MNZM št. 64-2021, 20.10.2021
  83. Zapisnik RK MNZM št. 63-2021, 19.10.2021
  84. Zapisnik RK MNZM št. 62-2021, 18.10.2021
  85. Zapisnik RK MNZM št. 61-2021, 14.10.2021
  86. Zapisnik RK MNZM št. 60-2021, 13.10.2021
  87. Zapisnik RK MNZM št. 59-2021, 12.10.2021
  88. Zapisnik RK MNZM št. 58-2021, 11.10.2021
  89. Zapisnik RK MNZM št. 57-2021, 7.10.2021
  90. Zapisnik RK MNZM št. 56-2021, 6.10.2021
  91. Zapisnik RK MNZM št. 55-2021, 5.10.2021
  92. Zapisnik RK MNZM št. 54-2021, 4.10.2021
  93. Zapisnik RK MNZM št. 53-2021, 30.9.2021
  94. Zapisnik RK MNZM št. 52-2021, 29.9.2021
  95. Zapisnik RK MNZM št. 51-2021, 28.9.2021
  96. Zapisnik RK MNZM št. 50-2021, 27.9.2021
  97. Zapisnik RK MNZM št. 49-2021, 23.9.2021
  98. Zapisnik RK MNZM št. 48-2021, 22.9.2021
  99. Zapisnik RK MNZM št. 47-2021, 21.9.2021
  100. Zapisnik RK MNZM št. 46-2021, 20.9.2021
  101. Zapisnik RK MNZM št. 45-2021, 16.9.2021
  102. Zapisnik RK MNZM št. 44-2021, 15.9.2021
  103. Zapisnik RK MNZM št. 43-2021, 14.9.2021
  104. Zapisnik RK MNZM št. 42-2021, 13.9.2021
  105. Zapisnik RK MNZM št. 40-2021, 8.9.2021
  106. Zapisnik RK MNZM št. 39-2021, 7.9.2021
  107. Zapisnik RK MNZM št. 38-2021, 6.9.2021
  108. Zapisnik RK MNZM št. 37-2021, 2.9.2021
  109. Zapisnik RK MNZM št. 36-2021, 1.9.2021
  110. Zapisnik RK MNZM št. 35-2021, 31.8.2021
  111. Zapisnik RK MNZM št. 34-2021, 30.8.2021
  112. Zapisnik RK MNZM št. 33-2021, 26.8.2021
  113. Zapisnik RK MNZM št. 32-2021, 25.8.2021
  114. Zapisnik RK MNZM št. 31-2021, 24.8.2021
  115. Zapisnik RK MNZM št. 30-2021, 23.8.2021
  116. Zapisnik RK MNZM št. 29-2021, 18.8.2021
  117. Zapisnik RK MNZM št. 28-2021, 16.8.2021
  118. Zapisnik RK MNZM št. 27-2021, 11.8.2021
  119. Zapisnik RK MNZM št. 26-2021, 9.8.2021
  120. Zapisnik RK MNZM št. 25-2021, 5.8.2021
  121. Zapisnik RK MNZM št. 24-2021, 3.8.2021
  122. Zapisnik RK MNZM št. 23-2021, 26.7.2021
  123. Zapisnik RK MNZM št. 22-2021, 20.7.2021
  124. Zapisnik RK MNZM št. 21-2021, 15.7.2021
  125. Zapisnik RK MNZM št. 20-2021, 12.7.2021
  126. Zapisnik RK MNZM št. 19-2021, 7.7.2021
  127. Zapisnik RK MNZM št. 18-2021, 1.7.2021

Arhiv RK 2020/21
Arhiv RK 2019/20
Arhiv RK 2018/19
Arhiv RK 2017/18
Arhiv RK 2017
Arhiv RK 2016/17
Arhiv RK 2015/16
Arhiv RK 2014/15
Arhiv RK 2013/14