Osveženo: 19.07.22 14.45
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače28.08.21 10.00 NK Rače NK Maribor A Kungota,
Igrišče Kungota29.08.21 10.00 NK Kungota NŠ Slivnica U10 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor02.09.21 18.00 NK Pobrežje U11 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Fram,
Igrišče Fram05.09.21 09.00 NK Fram NK Maribor B Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš14.09.21 17.00 Marles hiše NK MM VAR Dobrovce -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta04.09.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Fram Dobrovce,
Igrišče Dobrovce04.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Rače Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT05.09.21 10.00 NK Maribor A NK Pobrežje U11 Kungota,
Igrišče Kungota05.09.21 10.00 NK Kungota Marles hiše Slivnica,
Igrišče Slivnica08.09.21 17.30 NŠ Slivnica U10 NK Maribor B -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš11.09.21 10.00 Marles hiše NŠ Slivnica U10 Rače,
Igrišče Rače11.09.21 10.00 NK Rače NK Kungota ,
11.09.21 10.00 NK Maribor B ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Fram,
Igrišče Fram12.09.21 09.00 NK Fram NK Maribor A Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor12.09.21 11.00 NK Pobrežje U11 NK MM VAR Dobrovce -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce25.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Fram Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš25.09.21 10.30 Marles hiše NK Rače Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT26.09.21 10.00 NK Maribor A NK Maribor B Kungota,
Igrišče Kungota26.09.21 10.00 NK Kungota NK Pobrežje U11 Slivnica,
Igrišče Slivnica29.09.21 17.00 NŠ Slivnica U10 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta02.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Maribor A Rače,
Igrišče Rače02.10.21 10.00 NK Rače NŠ Slivnica U10 ,
02.10.21 10.00 NK Maribor B NK MM VAR Dobrovce Fram,
Igrišče Fram03.10.21 09.00 NK Fram NK Kungota Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor03.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 Marles hiše -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce09.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš09.10.21 10.00 Marles hiše NK Fram Rače,
Igrišče Rače09.10.21 10.00 NK Rače NK Pobrežje U11 Kungota,
Igrišče Kungota10.10.21 10.00 NK Kungota NK Maribor B Slivnica,
Igrišče Slivnica13.10.21 16.30 NŠ Slivnica U10 NK Maribor A -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta16.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Kungota ,
16.10.21 10.00 NK Maribor B Marles hiše Fram,
Igrišče Fram17.10.21 09.00 NK Fram NK Rače Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT17.10.21 10.00 NK Maribor A NK MM VAR Dobrovce Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor17.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 NŠ Slivnica U10 -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš23.10.21 10.00 Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Rače,
Igrišče Rače23.10.21 10.00 NK Rače NK Maribor B Kungota,
Igrišče Kungota24.10.21 10.00 NK Kungota NK Maribor A Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor24.10.21 11.00 NK Pobrežje U11 NK Fram Slivnica,
Igrišče Slivnica27.10.21 16.00 NŠ Slivnica U10 NK MM VAR Dobrovce -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta30.10.21 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Rače ,
30.10.21 10.00 NK Maribor B NK Pobrežje U11 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT30.10.21 10.00 NK Maribor A Marles hiše Dobrovce,
Igrišče Dobrovce30.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Kungota Fram,
Igrišče Fram31.10.21 09.00 NK Fram NŠ Slivnica U10 -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dobrovce,
Igrišče Dobrovce02.04.22 10.00 NK MM VAR Dobrovce Marles hiše ,
02.04.22 10.00 NK Maribor B NK Fram Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT03.04.22 10.00 NK Maribor A NK Rače Slivnica,
Igrišče Slivnica06.04.22 17.00 NŠ Slivnica U10 NK Kungota Marjeta,
Igrišče Marjeta07.04.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U11 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače09.04.22 09.30 NK Rače NK MM VAR Dobrovce ,
09.04.22 10.00 NK Maribor B NŠ Slivnica U10 Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš09.04.22 10.00 Marles hiše NK Kungota Fram,
Igrišče Fram10.04.22 09.00 NK Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor10.04.22 11.00 NK Pobrežje U11 NK Maribor A -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta16.04.22 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Maribor B Dobrovce,
Igrišče Dobrovce16.04.22 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Pobrežje U11 Kungota,
Igrišče Kungota18.04.22 10.00 NK Kungota NK Rače Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT18.04.22 10.00 NK Maribor A NK Fram Slivnica,
Igrišče Slivnica20.06.22 17.00 NŠ Slivnica U10 Marles hiše -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta23.04.22 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica U10 Rače,
Igrišče Rače23.04.22 09.30 NK Rače Marles hiše Fram,
Igrišče Fram24.04.22 09.00 NK Fram NK MM VAR Dobrovce Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor24.04.22 11.00 NK Pobrežje U11 NK Kungota ,
20.06.22 10.00 NK Maribor B NK Maribor A -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš07.05.22 10.00 Marles hiše NK Pobrežje U11 Kungota,
Igrišče Kungota08.05.22 10.00 NK Kungota NK Fram Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT08.05.22 10.00 NK Maribor A ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Slivnica,
Igrišče Slivnica11.05.22 17.00 NŠ Slivnica U10 NK Rače Dobrovce,
Igrišče Dobrovce15.06.22 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Maribor B -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta14.05.22 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MM VAR Dobrovce ,
14.05.22 10.00 NK Maribor B NK Kungota Fram,
Igrišče Fram15.05.22 09.00 NK Fram Marles hiše Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT15.05.22 10.00 NK Maribor A NŠ Slivnica U10 Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor15.05.22 11.00 NK Pobrežje U11 NK Rače -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače21.05.22 09.30 NK Rače NK Fram Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš21.05.22 10.00 Marles hiše NK Maribor B Kungota,
Igrišče Kungota22.05.22 10.00 NK Kungota ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Slivnica,
Igrišče Slivnica03.06.22 17.00 NŠ Slivnica U10 NK Pobrežje U11 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce15.06.22 10.00 NK MM VAR Dobrovce NK Maribor A -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Marjeta,
Igrišče Marjeta29.05.22 09.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Marles hiše Fram,
Igrišče Fram29.05.22 09.00 NK Fram NK Pobrežje U11 Dobrovce,
Igrišče Dobrovce29.05.22 10.00 NK MM VAR Dobrovce NŠ Slivnica U10 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT29.05.22 10.00 NK Maribor A NK Kungota ,
29.05.22 10.00 NK Maribor B NK Rače -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače04.06.22 09.30 NK Rače ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Maribor,
Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš04.06.22 10.00 Marles hiše NK Maribor A Kungota,
Igrišče Kungota05.06.22 10.00 NK Kungota NK MM VAR Dobrovce Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor05.06.22 11.00 NK Pobrežje U11 NK Maribor B Slivnica,
Igrišče Slivnica08.06.22 17.00 NŠ Slivnica U10 NK Fram