Tekme
-
1. krog
Ruše 02.09.23 09.00 NK Pohorje- U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ ROHO U8 Maribor 03.09.23 09.00 NK MB Tabor U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ Paloma Šentilj Limbuš 03.09.23 09.00 Marles hiše U8 0 : 0
(0 : 0)NK Miklavž U8 Rače 05.09.23 17.00 NK Rače U8 0 : 0
(0 : 0)NK Kovinar U8 Maribor 07.09.23 17.00 NK Pobrežje U8 0 : 0
(0 : 0)NK Lenart U8 -
2. krog
Rače 06.09.23 17.00 NK Rače U8 0 : 0
(0 : 0)NK Pobrežje U8 Šentilj 09.09.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj 0 : 0
(0 : 0)NK Pohorje- U8 Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.09.23 09.00 NŠ ROHO U8 0 : 0
(0 : 0)Marles hiše U8 Lenart v Slovenskih goricah 09.09.23 09.00 NK Lenart U8 0 : 0
(0 : 0)NK MB Tabor U8 Maribor 09.09.23 09.30 NK Kovinar U8 0 : 0
(0 : 0)NK Miklavž U8 -
3. krog
Ruše 16.09.23 09.00 NK Pohorje- U8 0 : 0
(0 : 0)NK Lenart U8 Miklavž na Dravskem polju 16.09.23 09.00 NK Miklavž U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ ROHO U8 Maribor 17.09.23 09.00 NK MB Tabor U8 0 : 0
(0 : 0)NK Rače U8 Limbuš 17.09.23 09.00 Marles hiše U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ Paloma Šentilj Maribor 06.10.23 17.00 NK Pobrežje U8 0 : 0
(0 : 0)NK Kovinar U8 -
4. krog
Lenart v Slovenskih goricah 23.09.23 09.00 NK Lenart U8 0 : 0
(0 : 0)Marles hiše U8 Šentilj 23.09.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj 0 : 0
(0 : 0)NK Miklavž U8 Maribor 23.09.23 09.30 NK Kovinar U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ ROHO U8 Maribor 24.09.23 09.00 NK Pobrežje U8 0 : 0
(0 : 0)NK MB Tabor U8 Rače 27.09.23 17.00 NK Rače U8 0 : 0
(0 : 0)NK Pohorje- U8 -
5. krog
Ruše 30.09.23 09.00 NK Pohorje- U8 0 : 0
(0 : 0)NK Pobrežje U8 Miklavž na Dravskem polju 30.09.23 09.00 NK Miklavž U8 0 : 0
(0 : 0)NK Lenart U8 30.09.23 09.00 NŠ ROHO U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ Paloma Šentilj Maribor 01.10.23 09.00 NK MB Tabor U8 0 : 0
(0 : 0)NK Kovinar U8 01.10.23 09.00 Marles hiše U8 0 : 0
(0 : 0)NK Rače U8 -
6. krog
Lenart v Slovenskih goricah 07.10.23 09.00 NK Lenart U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ ROHO U8 07.10.23 09.00 NK Pobrežje U8 (0 : 0) Marles hiše U8 Maribor 07.10.23 09.00 NK MB Tabor U8 0 : 0
(0 : 0)NK Pohorje- U8 Maribor 07.10.23 09.30 NK Kovinar U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ Paloma Šentilj Rače 11.10.23 17.00 NK Rače U8 0 : 0
(0 : 0)NK Miklavž U8 -
7. krog
Ruše 14.10.23 09.00 NK Pohorje- U8 0 : 0
(0 : 0)NK Kovinar U8 Miklavž na Dravskem polju 14.10.23 09.00 NK Miklavž U8 0 : 0
(0 : 0)NK Pobrežje U8 Rogoza – Miklavž na Drav.p. 14.10.23 09.00 NŠ ROHO U8 0 : 0
(0 : 0)NK Rače U8 Šentilj 14.10.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj 0 : 0
(0 : 0)NK Lenart U8 15.10.23 09.00 Marles hiše U8 0 : 0 NK MB Tabor U8 -
8. krog
21.10.23 09.00 NK Pobrežje U8 0 : 0 NŠ ROHO U8 21.10.23 09.00 NK Pohorje- U8 0 : 0 Marles hiše U8 Maribor 21.10.23 09.30 NK Kovinar U8 0 : 0
(0 : 0)NK Lenart U8 Maribor 22.10.23 09.00 NK MB Tabor U8 0 : 0
(0 : 0)NK Miklavž U8 Rače 25.10.23 16.30 NK Rače U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ Paloma Šentilj -
9. krog
28.10.23 09.00 NŠ ROHO U8 () NK MB Tabor U8 Miklavž na Dravskem polju 28.10.23 09.00 NK Miklavž U8 0 : 0
(0 : 0)NK Pohorje- U8 28.10.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj 0 : 0 NK Pobrežje U8 Lenart v Slovenskih goricah 28.10.23 09.00 NK Lenart U8 0 : 0
(0 : 0)NK Rače U8 29.10.23 09.00 Marles hiše U8 0 : 0 NK Kovinar U8 -
10. krog
Miklavž na Dravskem polju 13.04.24 09.00 NK Miklavž U8 0 : 0
(0 : 0)Marles hiše U8 Ruše 13.04.24 09.00 NK Pohorje- U8 0 : 0
(0 : 0)NK MB Tabor U8 Rogoza – Miklavž na Drav.p. 13.04.24 09.00 NŠ ROHO U8 0 : 0
(0 : 0)NK Kovinar U8 14.04.24 09.00 NK Malečnik U8 NK Pobrežje U8 -
11. krog
Maribor 20.04.24 09.00 NK Pobrežje U8 0 : 0
(0 : 0)NK Pohorje- U8 Maribor 20.04.24 09.30 NK Kovinar U8 0 : 0
(0 : 0)NK Malečnik U8 Maribor 21.04.24 09.00 NK MB Tabor U8 NK Miklavž U8 Limbuš 21.04.24 09.00 Marles hiše U8 0 : 0
(0 : 0)NŠ ROHO U8 -
12. krog
Ruše 27.04.24 09.00 NK Pohorje- U8 NK Kovinar U8 Miklavž na Dravskem polju 27.04.24 09.00 NK Miklavž U8 NK Pobrežje U8 Limbuš 28.04.24 09.00 Marles hiše U8 NK MB Tabor U8 28.04.24 09.00 NK Malečnik U8 NŠ ROHO U8 -
13. krog
Maribor 11.05.24 09.00 NK Pobrežje U8 Marles hiše U8 Maribor 11.05.24 09.30 NK Kovinar U8 NK Miklavž U8 12.05.24 09.00 NK Malečnik U8 NK Pohorje- U8 Maribor 12.05.24 09.00 NK MB Tabor U8 NŠ ROHO U8 -
14. krog
Miklavž na Dravskem polju 18.05.24 09.00 NK Miklavž U8 NK Malečnik U8 Rogoza – Miklavž na Drav.p. 18.05.24 09.00 NŠ ROHO U8 NK Pohorje- U8 Limbuš 19.05.24 09.00 Marles hiše U8 NK Kovinar U8 Maribor 19.05.24 09.00 NK MB Tabor U8 NK Pobrežje U8 -
15. krog
Ruše 25.05.24 09.00 NK Pohorje- U8 NK Miklavž U8 Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.05.24 09.00 NŠ ROHO U8 NK Pobrežje U8 Maribor 25.05.24 09.30 NK Kovinar U8 NK MB Tabor U8 26.05.24 09.00 NK Malečnik U8 Marles hiše U8 -
16. krog
Maribor 01.06.24 09.00 NK Pobrežje U8 NK Kovinar U8 Rogoza – Miklavž na Drav.p. 01.06.24 09.00 NŠ ROHO U8 NK Miklavž U8 Limbuš 02.06.24 09.00 Marles hiše U8 NK Pohorje- U8 Maribor 02.06.24 09.00 NK MB Tabor U8 NK Malečnik U8