Osveženo: 27.04.24 06.49
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju02.09.23 10.00 NK Miklavž U10 NK Lenart Danküchen center U10 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT03.09.23 10.00 NK MB Tabor U10 NŠ Roho U10 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT06.09.23 18.30 NK Maribor U10 NŠ Pesnica-Jarenina Ruše,
Igrišče Ruše12.09.23 17.30 NK Pohorje- U10 NK Kovinar U10 -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče09.09.23 10.00 NŠ Roho U10 NK Lenart Danküchen center U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor10.09.23 09.30 NK Kovinar U10 NK Maribor U10 Pesnica,
Igrišče Pesnica10.09.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Miklavž U10 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT22.10.23 10.00 NK MB Tabor U10 NK Pohorje- U10 -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart16.09.23 09.00 NK Lenart Danküchen center U10 NŠ Pesnica-Jarenina Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju16.09.23 11.00 NK Miklavž U10 NK Kovinar U10 Ruše,
Igrišče Ruše17.09.23 09.00 NK Pohorje- U10 NŠ Roho U10 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT17.09.23 10.00 NK Maribor U10 NK MB Tabor U10 -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče23.09.23 10.00 NŠ Roho U10 NŠ Pesnica-Jarenina Ruše,
Igrišče Ruše24.09.23 09.00 NK Pohorje- U10 NK Maribor U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor24.09.23 09.30 NK Kovinar U10 NK Lenart Danküchen center U10 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT24.09.23 10.00 NK MB Tabor U10 NK Miklavž U10 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart30.09.23 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 NK MB Tabor U10 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju30.09.23 10.30 NK Miklavž U10 NK Pohorje- U10 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT01.10.23 10.00 NK Maribor U10 NŠ Roho U10 Pesnica,
Igrišče Pesnica01.10.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar U10 -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče07.10.23 10.00 NŠ Roho U10 NK Kovinar U10 Ruše,
Igrišče Ruše08.10.23 09.00 NK Pohorje- U10 NK Lenart Danküchen center U10 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT08.10.23 10.00 NK MB Tabor U10 NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT08.10.23 10.00 NK Maribor U10 NK Miklavž U10 -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju14.10.23 10.00 NK Miklavž U10 NŠ Roho U10 Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart14.10.23 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 NK Maribor U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor15.10.23 09.30 NK Kovinar U10 NK MB Tabor U10 Pesnica,
Igrišče Pesnica15.10.23 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Pohorje- U10 -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče06.04.24 09.00 NŠ Roho U10 NK MB Tabor U10 Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart06.04.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 NK Miklavž U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor07.04.24 09.30 NK Kovinar U10 NK Pohorje- U10 Pesnica,
Igrišče Pesnica07.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Maribor U10 -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart13.04.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 NŠ Roho U10 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju13.04.24 10.00 NK Miklavž U10 NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT13.04.24 10.00 NK Maribor U10 NK Kovinar U10 Ruše,
Igrišče Ruše14.04.24 09.00 NK Pohorje- U10 NK MB Tabor U10 -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče20.04.24 10.00 NŠ Roho U10 NK Pohorje- U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor21.04.24 09.30 NK Kovinar U10 NK Miklavž U10 Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT21.04.24 10.00 NK MB Tabor U10 NK Maribor U10 Pesnica,
Igrišče Pesnica21.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Lenart Danküchen center U10 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart27.04.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 NK Kovinar U10 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju27.04.24 10.00 NK Miklavž U10 NK MB Tabor U10 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT27.04.24 10.00 NK Maribor U10 NK Pohorje- U10 Pesnica,
Igrišče Pesnica28.04.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Roho U10 -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče11.05.24 10.00 NŠ Roho U10 NK Maribor U10 Ruše,
Igrišče Ruše12.05.24 09.00 NK Pohorje- U10 NK Miklavž U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor12.05.24 09.30 NK Kovinar U10 NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT12.05.24 10.00 NK MB Tabor U10 NK Lenart Danküchen center U10 -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart18.05.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U10 NK Pohorje- U10 Miklavž na Dravskem polju,
Igrišče Miklavž na Dravskem polju18.05.24 10.00 NK Miklavž U10 NK Maribor U10 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor19.05.24 09.30 NK Kovinar U10 NŠ Roho U10 Pesnica,
Igrišče Pesnica19.05.24 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor U10 -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče25.05.24 10.00 NŠ Roho U10 NK Miklavž U10 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT25.05.24 10.00 NK Maribor U10 NK Lenart Danküchen center U10 Ruše,
Igrišče Ruše26.05.24 09.00 NK Pohorje- U10 NŠ Pesnica-Jarenina Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT26.05.24 10.00 NK MB Tabor U10 NK Kovinar U10