U11 Starejši cicibani – 2. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Starše 04.09.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Kovinar
    Lenart 04.09.21 10.00 NK Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U10
    Sladki Vrh 05.09.21 11.00 NK Paloma Ekipa 6
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 05.09.21 12.30 NŠ Roho U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
  2. 2. krog

    Maribor 11.09.21 09.00 NK Kovinar 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje U10
    Starše 11.09.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NŠ Roho U10
    12.09.21 10.00 Ekipa 6 NK Lenart
    Cerkvenjak 12.09.21 10.00 NK Cerkvenjak 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Paloma
  3. 3. krog

    Lenart 25.09.21 10.00 NK Lenart NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh 25.09.21 11.00 NK Paloma ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Maribor 25.09.21 11.00 NK Pobrežje U10 Ekipa 6
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.09.21 09.00 NŠ Roho U10 NK Kovinar
  4. 4. krog

    Maribor 02.10.21 09.00 NK Kovinar Ekipa 6
    Starše 02.10.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Lenart
    Cerkvenjak 03.10.21 10.00 NK Cerkvenjak NK Pobrežje U10
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 03.10.21 10.00 NŠ Roho U10 NK Paloma
  5. 5. krog

    Lenart 09.10.21 10.00 NK Lenart NŠ Roho U10
    Sladki Vrh 09.10.21 11.00 NK Paloma NK Kovinar
    Maribor 09.10.21 11.00 NK Pobrežje U10 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    10.10.21 10.00 Ekipa 6 NK Cerkvenjak
  6. 6. krog

    Maribor 16.10.21 09.00 NK Kovinar NK Cerkvenjak
    Starše 16.10.21 10.00 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje Ekipa 6
    Sladki Vrh 16.10.21 11.00 NK Paloma NK Lenart
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 17.10.21 09.00 NŠ Roho U10 NK Pobrežje U10
  7. 7. krog

    Lenart 23.10.21 10.00 NK Lenart NK Kovinar
    Maribor 23.10.21 11.00 NK Pobrežje U10 NK Paloma
    24.10.21 10.00 Ekipa 6 NŠ Roho U10
    Cerkvenjak 24.10.21 10.00 NK Cerkvenjak ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
  8. 8. krog

    Maribor NK Pobrežje U10 NK Lenart
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NŠ Roho U10
    Ekipa 6 NK Paloma
    Maribor NK Kovinar ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
  9. 9. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho U10 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Lenart NK Lenart Ekipa 6
    Sladki Vrh NK Paloma NK Cerkvenjak
    Maribor NK Pobrežje U10 NK Kovinar
  10. 10. krog

    Ekipa 6 NK Pobrežje U10
    Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Paloma
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Lenart
    Maribor NK Kovinar NŠ Roho U10
  11. 11. krog

    Sladki Vrh NK Paloma NŠ Roho U10
    Maribor NK Pobrežje U10 NK Cerkvenjak
    Lenart NK Lenart ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Ekipa 6 NK Kovinar
  12. 12. krog

    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Ekipa 6
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho U10 NK Lenart
    Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje U10
    Maribor NK Kovinar NK Paloma
  13. 13. krog

    Lenart NK Lenart NK Paloma
    Ekipa 6 ŠD Starše – NŠ Dravsko polje
    Maribor NK Pobrežje U10 NŠ Roho U10
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Kovinar
  14. 14. krog

    Starše ŠD Starše – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak
    Sladki Vrh NK Paloma NK Pobrežje U10
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho U10 Ekipa 6
    Maribor NK Kovinar NK Lenart