U11 Starejši cicibani – 7:7 – 2. Skupina

Tekme

  1. 1. krog

    Duplek 10.09.20 09.30 NK DUPLEK B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek C
    Kungota 06.09.20 11.00 NK KUNGOTA 0 : 0
    (0 : 0)
    Ekipa 9
    Marjeta 14.09.20 17.00 ŠD Marjeta B 0 : 0
    (0 : 0)
    Lenart
    Cerkvenjak 05.09.20 09.00 NK Cerkvenjak 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje B
    Maribor 08.09.20 18.00 NK Kovinar 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Šentilj
  2. 2. krog

    13.09.20 11.00 NK Duplek C 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Šentilj
    Maribor 13.09.20 10.00 NK Pobrežje B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Kovinar
    Lenart 12.09.20 11.00 Lenart 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
    12.09.20 10.00 Ekipa 9 ŠD Marjeta B
    Duplek 13.09.20 09.30 NK DUPLEK B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK KUNGOTA
  3. 3. krog

    Kungota 20.09.20 11.00 NK KUNGOTA 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek C
    Marjeta 23.09.20 17.00 ŠD Marjeta B 0 : 0
    (0 : 0)
    NK DUPLEK B
    Cerkvenjak 19.09.20 09.00 NK Cerkvenjak 0 : 0
    (0 : 0)
    Ekipa 9
    Maribor 20.09.20 11.00 NK Kovinar 0 : 0
    (0 : 0)
    Lenart
    Šentilj 20.09.20 11.00 NK Šentilj 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Pobrežje B
  4. 4. krog

    27.09.20 11.00 NK Duplek C NK Pobrežje B
    Lenart 26.09.20 11.00 Lenart NK Šentilj
    26.09.20 10.00 Ekipa 9 NK Kovinar
    Duplek 27.09.20 09.30 NK DUPLEK B NK Cerkvenjak
    Kungota 27.09.20 11.00 NK KUNGOTA ŠD Marjeta B
  5. 5. krog

    Marjeta 07.10.20 17.00 ŠD Marjeta B NK Duplek C
    Cerkvenjak 03.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK KUNGOTA
    Maribor 04.10.20 11.00 NK Kovinar NK DUPLEK B
    Šentilj 04.10.20 11.00 NK Šentilj Ekipa 9
    Maribor 04.10.20 10.00 NK Pobrežje B Lenart
  6. 6. krog

    11.10.20 11.00 NK Duplek C Lenart
    10.10.20 10.00 Ekipa 9 NK Pobrežje B
    Duplek 11.10.20 09.30 NK DUPLEK B NK Šentilj
    Kungota 11.10.20 11.00 NK KUNGOTA NK Kovinar
    Marjeta 14.10.20 16.30 ŠD Marjeta B NK Cerkvenjak
  7. 7. krog

    Cerkvenjak 17.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK Duplek C
    Maribor 18.10.20 11.00 NK Kovinar ŠD Marjeta B
    Šentilj 18.10.20 11.00 NK Šentilj NK KUNGOTA
    Maribor 18.10.20 10.00 NK Pobrežje B NK DUPLEK B
    Lenart 17.10.20 11.00 Lenart Ekipa 9
  8. 8. krog

    25.10.20 11.00 NK Duplek C Ekipa 9
    Duplek 25.10.20 09.30 NK DUPLEK B Lenart
    Kungota 25.10.20 11.00 NK KUNGOTA NK Pobrežje B
    Marjeta 28.10.20 15.30 ŠD Marjeta B NK Šentilj
    Cerkvenjak 24.10.20 09.00 NK Cerkvenjak NK Kovinar
  9. 9. krog

    Maribor 08.11.20 11.00 NK Kovinar NK Duplek C
    Šentilj 08.11.20 11.00 NK Šentilj NK Cerkvenjak
    Maribor 08.11.20 11.00 NK Pobrežje B ŠD Marjeta B
    Lenart 07.11.20 11.00 Lenart NK KUNGOTA
    07.11.20 10.00 Ekipa 9 NK DUPLEK B