U11 Starejši cicibani – 7:7 – Koroška – Tekme

  1. 1. krog

    Dravograd 09.09.20 16.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje B
    Črna na Koroškem 05.09.20 11.00 NK Peca 0 : 0
    (0 : 0)
    ND Slovenj Gradec
    Prevalje 16.09.20 11.00 Korotan Prevalje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK FUŽINAR
    Mežica 06.09.20 11.00 NK AKUMULATOR 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje U11 A
  2. 2. krog

    12.09.20 11.00 NŠ NK Radlje B 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje U11 A
    Ravne 16.09.20 17.00 NK FUŽINAR 0 : 0
    (0 : 0)
    NK AKUMULATOR
    Slovenj Gradec 12.09.20 13.00 ND Slovenj Gradec 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
    Dravograd 13.09.20 10.00 NŠ Dravograd 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
  3. 3. krog

    Črna na Koroškem 19.09.20 11.00 NK Peca 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje B
    Prevalje 20.09.20 11.00 Korotan Prevalje NŠ Dravograd
    Mežica 20.09.20 11.00 NK AKUMULATOR 0 : 0
    (0 : 0)
    ND Slovenj Gradec
    Radlje ob Dravi 19.09.20 09.00 NŠ NK Radlje U11 A 0 : 0
    (0 : 0)
    NK FUŽINAR
  4. 4. krog

    26.09.20 11.00 NŠ NK Radlje B NK FUŽINAR
    Slovenj Gradec 26.09.20 15.00 ND Slovenj Gradec 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ NK Radlje U11 A
    Dravograd 27.09.20 10.00 NŠ Dravograd NK AKUMULATOR
    Črna na Koroškem 26.09.20 11.00 NK Peca 0 : 0
    (0 : 0)
    Korotan Prevalje
  5. 5. krog

    Prevalje 04.10.20 11.00 Korotan Prevalje NŠ NK Radlje B
    Mežica 04.10.20 11.00 NK AKUMULATOR NK Peca
    Radlje ob Dravi 03.10.20 09.00 NŠ NK Radlje U11 A NŠ Dravograd
    Ravne 07.10.20 16.30 NK FUŽINAR ND Slovenj Gradec
  6. 6. krog

    10.10.20 11.00 NŠ NK Radlje B ND Slovenj Gradec
    Dravograd 11.10.20 10.00 NŠ Dravograd NK FUŽINAR
    Črna na Koroškem 10.10.20 11.00 NK Peca NŠ NK Radlje U11 A
    Prevalje 11.10.20 11.00 Korotan Prevalje NK AKUMULATOR
  7. 7. krog

    Mežica 18.10.20 11.00 NK AKUMULATOR NŠ NK Radlje B
    Radlje ob Dravi 17.10.20 09.00 NŠ NK Radlje U11 A Korotan Prevalje
    Ravne 23.12.20 16.00 NK FUŽINAR NK Peca
    Slovenj Gradec 17.10.20 12.00 ND Slovenj Gradec NŠ Dravograd
  8. 8. krog

    NŠ NK Radlje B NŠ Dravograd
    Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NK Peca
    Ravne NK FUŽINAR Korotan Prevalje
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U11 A NK AKUMULATOR
  9. 9. krog

    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U11 A NŠ NK Radlje B
    Mežica NK AKUMULATOR NK FUŽINAR
    Prevalje Korotan Prevalje ND Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem NK Peca NŠ Dravograd
  10. 10. krog

    NŠ NK Radlje B NK Peca
    Dravograd NŠ Dravograd Korotan Prevalje
    Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NK AKUMULATOR
    Ravne NK FUŽINAR NŠ NK Radlje U11 A
  11. 11. krog

    Ravne NK FUŽINAR NŠ NK Radlje B
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U11 A ND Slovenj Gradec
    Mežica NK AKUMULATOR NŠ Dravograd
    Prevalje Korotan Prevalje NK Peca
  12. 12. krog

    NŠ NK Radlje B Korotan Prevalje
    Črna na Koroškem NK Peca NK AKUMULATOR
    Dravograd NŠ Dravograd NŠ NK Radlje U11 A
    Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NK FUŽINAR
  13. 13. krog

    Slovenj Gradec ND Slovenj Gradec NŠ NK Radlje B
    Ravne NK FUŽINAR NŠ Dravograd
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U11 A NK Peca
    Mežica NK AKUMULATOR Korotan Prevalje
  14. 14. krog

    NŠ NK Radlje B NK AKUMULATOR
    Prevalje Korotan Prevalje NŠ NK Radlje U11 A
    Črna na Koroškem NK Peca NK FUŽINAR
    Dravograd NŠ Dravograd ND Slovenj Gradec