U11 Starejši cicibani – 9:9 – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.47

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    05.09.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NK MB Tabor U10
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    05.09.21 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    05.09.21 10.00 NK MB Tabor 2 NK Duplek
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    08.09.21 17.00 NK Kovinar Malečnik
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    12.09.21 10.00 NK Jurovski Dol NK MB Tabor 2
    ,
    12.09.21 10.00 NK MB Tabor U10 NŠ Pesnica-Jarenina
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    12.09.21 11.30 Malečnik NK Duplek
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    15.09.21 17.00 NK Kovinar NŠ Slivnica Roho
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    25.09.21 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    25.09.21 10.00 NK Duplek NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    26.09.21 10.00 NK MB Tabor 2 NK MB Tabor U10
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    26.09.21 10.00 NŠ Slivnica Roho Malečnik
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    03.10.21 10.00 NK MB Tabor U10 NK Duplek
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    03.10.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NŠ Pesnica-Jarenina
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    03.10.21 11.30 Malečnik NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    06.10.21 16.30 NK Kovinar NK MB Tabor 2
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    09.10.21 10.30 NK Duplek NK Kovinar
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    10.10.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina Malečnik
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    10.10.21 10.00 NK MB Tabor 2 NŠ Slivnica Roho
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    10.10.21 10.00 NK Jurovski Dol NK MB Tabor U10
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    17.10.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor 2
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    17.10.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NK Duplek
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    17.10.21 11.30 Malečnik NK MB Tabor U10
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    20.10.21 16.00 NK Kovinar NK Jurovski Dol
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    23.10.21 10.30 NK Duplek NŠ Pesnica-Jarenina
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    24.10.21 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Slivnica Roho
    ,
    24.10.21 10.00 NK MB Tabor U10 NK Kovinar
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    24.10.21 10.00 NK MB Tabor 2 Malečnik
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    NK MB Tabor U10 NŠ Slivnica Roho
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NŠ Pesnica-Jarenina
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK MB Tabor 2
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK Kovinar
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor 2 NK Jurovski Dol
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor U10
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Kovinar
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek Malečnik
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NŠ Pesnica-Jarenina
    ,
    NK MB Tabor U10 NK MB Tabor 2
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Duplek
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Slivnica Roho
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK MB Tabor U10
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor 2 NK Kovinar
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Slivnica Roho
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol Malečnik
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK MB Tabor 2
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK Duplek
    ,
    NK MB Tabor U10 NK Jurovski Dol
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Pesnica-Jarenina
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Kovinar
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NŠ Slivnica Roho
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor 2 NŠ Pesnica-Jarenina
    ,
    NK MB Tabor U10 Malečnik
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    NŠ Pesnica-Jarenina NK Duplek
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NŠ Slivnica Roho NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    NK Kovinar NK MB Tabor U10
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NK MB Tabor 2