U11 Starejši cicibani – 9:9 – 2. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Slivnica 05.09.21 10.00 NŠ Slivnica Roho 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor U10
    Jarenina 05.09.21 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Maribor 05.09.21 10.00 NK MB Tabor 2 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Maribor 08.09.21 17.00 NK Kovinar 0 : 0
    (0 : 0)
    Malečnik
  2. 2. krog

    Jurovski Dol 12.09.21 10.00 NK Jurovski Dol 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor 2
    12.09.21 10.00 NK MB Tabor U10 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Pesnica-Jarenina
    Malečnik 12.09.21 11.30 Malečnik 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Maribor 15.09.21 17.00 NK Kovinar 0 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Slivnica Roho
  3. 3. krog

    Jarenina 25.09.21 10.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK Kovinar
    Duplek 25.09.21 10.00 NK Duplek NK Jurovski Dol
    Maribor 26.09.21 10.00 NK MB Tabor 2 NK MB Tabor U10
    Slivnica 26.09.21 10.00 NŠ Slivnica Roho Malečnik
  4. 4. krog

    03.10.21 10.00 NK MB Tabor U10 NK Duplek
    Slivnica 03.10.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NŠ Pesnica-Jarenina
    Malečnik 03.10.21 11.30 Malečnik NK Jurovski Dol
    Maribor 06.10.21 16.30 NK Kovinar NK MB Tabor 2
  5. 5. krog

    Duplek 09.10.21 10.30 NK Duplek NK Kovinar
    Jarenina 10.10.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina Malečnik
    Maribor 10.10.21 10.00 NK MB Tabor 2 NŠ Slivnica Roho
    Jurovski Dol 10.10.21 10.00 NK Jurovski Dol NK MB Tabor U10
  6. 6. krog

    Jarenina 17.10.21 09.00 NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor 2
    Slivnica 17.10.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NK Duplek
    Malečnik 17.10.21 11.30 Malečnik NK MB Tabor U10
    Maribor 20.10.21 16.00 NK Kovinar NK Jurovski Dol
  7. 7. krog

    Duplek 23.10.21 10.30 NK Duplek NŠ Pesnica-Jarenina
    Jurovski Dol 24.10.21 10.00 NK Jurovski Dol NŠ Slivnica Roho
    24.10.21 10.00 NK MB Tabor U10 NK Kovinar
    Maribor 24.10.21 10.00 NK MB Tabor 2 Malečnik
  8. 8. krog

    Malečnik Malečnik NK Kovinar
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NŠ Pesnica-Jarenina
    Duplek NK Duplek NK MB Tabor 2
    NK MB Tabor U10 NŠ Slivnica Roho
  9. 9. krog

    Duplek NK Duplek Malečnik
    Jarenina NŠ Pesnica-Jarenina NK MB Tabor U10
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Kovinar
    Maribor NK MB Tabor 2 NK Jurovski Dol
  10. 10. krog

    Malečnik Malečnik NŠ Slivnica Roho
    NK MB Tabor U10 NK MB Tabor 2
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Duplek
    Maribor NK Kovinar NŠ Pesnica-Jarenina
  11. 11. krog

    Jurovski Dol NK Jurovski Dol Malečnik
    Maribor NK MB Tabor 2 NK Kovinar
    Jarenina NŠ Pesnica-Jarenina NŠ Slivnica Roho
    Duplek NK Duplek NK MB Tabor U10
  12. 12. krog

    Malečnik Malečnik NŠ Pesnica-Jarenina
    Maribor NK Kovinar NK Duplek
    NK MB Tabor U10 NK Jurovski Dol
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK MB Tabor 2
  13. 13. krog

    NK MB Tabor U10 Malečnik
    Duplek NK Duplek NŠ Slivnica Roho
    Maribor NK MB Tabor 2 NŠ Pesnica-Jarenina
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Kovinar
  14. 14. krog

    Malečnik Malečnik NK MB Tabor 2
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Jurovski Dol
    Maribor NK Kovinar NK MB Tabor U10
    Jarenina NŠ Pesnica-Jarenina NK Duplek