U13 Mlajši dečki – 1. Skupina

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK MB TABOR A 3 3 0 0 10:1 9
2. NK Maribor A 3 2 1 0 23:2 7
3. NŠ Dravograd B 3 2 1 0 10:1 7
4. NK Miklavž A 3 2 0 1 21:3 6
5. Korotan Prevalje 2 1 0 1 6:6 3
6. NŠ Pesnica/Jarenina 2 1 0 1 2:4 3
7. NK Malečnik 2 1 0 1 4:7 3
8. NK Pobrežje A 3 0 0 3 1:12 0
9. NŠ Roho 3 0 0 3 1:14 0
10. NK Pohorje A 2 0 0 2 1:29 0

Tekme

  1. 1. krog

    Miklavž na Dravskem polju 06.09.20 11.00 NK Miklavž A 1 : 2
    (0 : 1)
    NK MB TABOR A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 05.09.20 12.00 NŠ Roho 1 : 6
    (1 : 3)
    NK Maribor A
    Ruše 06.09.20 09.00 NK Pohorje A NŠ Pesnica/Jarenina
    Dravograd 23.09.20 17.00 NŠ Dravograd B 5 : 0
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Maribor 06.09.20 11.00 NK Pobrežje A 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Malečnik
  2. 2. krog

    Maribor 12.09.20 13.00 NK MB TABOR A 7 : 0
    (2 : 0)
    NK Malečnik
    Prevalje 17.09.20 18.00 Korotan Prevalje 6 : 1
    (6 : 1)
    NK Pobrežje A
    Pesnica 13.09.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina 0 : 4
    (0 : 0)
    NŠ Dravograd B
    Maribor 13.09.20 11.00 NK Maribor A 16 : 0
    (8 : 0)
    NK Pohorje A
    Miklavž na Dravskem polju 13.09.20 09.00 NK Miklavž A 7 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Roho
  3. 3. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 21.09.20 17.00 NŠ Roho 0 : 1
    (0 : 1)
    NK MB TABOR A
    Ruše 20.09.20 11.00 NK Pohorje A 1 : 13
    (0 : 4)
    NK Miklavž A
    Dravograd 19.09.20 09.30 NŠ Dravograd B 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Maribor A
    Maribor 23.09.20 17.00 NK Pobrežje A 0 : 2
    (0 : 1)
    NŠ Pesnica/Jarenina
    Malečnik 14.10.20 16.00 NK Malečnik Korotan Prevalje
  4. 4. krog

    Maribor 07.10.20 16.00 NK MB TABOR A Korotan Prevalje
    Pesnica 27.09.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK Malečnik
    Maribor 27.09.20 11.00 NK Maribor A NK Pobrežje A
    Miklavž na Dravskem polju 27.09.20 13.00 NK Miklavž A NŠ Dravograd B
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 27.09.20 11.30 NŠ Roho NK Pohorje A
  5. 5. krog

    Ruše 04.10.20 09.00 NK Pohorje A NK MB TABOR A
    Dravograd 03.10.20 09.30 NŠ Dravograd B NŠ Roho
    Maribor 04.10.20 11.00 NK Pobrežje A NK Miklavž A
    Malečnik 03.10.20 09.00 NK Malečnik NK Maribor A
    Prevalje 07.10.20 17.00 Korotan Prevalje NŠ Pesnica/Jarenina
  6. 6. krog

    Maribor 10.10.20 13.00 NK MB TABOR A NŠ Pesnica/Jarenina
    Maribor 11.10.20 11.00 NK Maribor A Korotan Prevalje
    Miklavž na Dravskem polju 11.10.20 11.00 NK Miklavž A NK Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.10.20 11.00 NŠ Roho NK Pobrežje A
    Ruše 11.10.20 11.00 NK Pohorje A NŠ Dravograd B
  7. 7. krog

    Dravograd 17.10.20 09.30 NŠ Dravograd B NK MB TABOR A
    Maribor 18.10.20 11.00 NK Pobrežje A NK Pohorje A
    Malečnik 17.10.20 09.00 NK Malečnik NŠ Roho
    Prevalje 21.10.20 17.00 Korotan Prevalje NK Miklavž A
    Pesnica 18.10.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NK Maribor A
  8. 8. krog

    Maribor 24.10.20 13.00 NK MB TABOR A NK Maribor A
    Miklavž na Dravskem polju 25.10.20 11.00 NK Miklavž A NŠ Pesnica/Jarenina
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.10.20 11.00 NŠ Roho Korotan Prevalje
    Ruše 25.10.20 11.00 NK Pohorje A NK Malečnik
    Dravograd 24.10.20 09.30 NŠ Dravograd B NK Pobrežje A
  9. 9. krog

    Maribor 08.11.20 11.00 NK Pobrežje A NK MB TABOR A
    Malečnik 07.11.20 09.00 NK Malečnik NŠ Dravograd B
    Prevalje 11.11.20 17.00 Korotan Prevalje NK Pohorje A
    Pesnica 08.11.20 10.00 NŠ Pesnica/Jarenina NŠ Roho
    Maribor 08.11.20 11.00 NK Maribor A NK Miklavž A