U13 Mlajši dečki – 1. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    28.08.21 10.00 Ekipa 3 NK MB Tabor U13
    Ruše 28.08.21 10.30 NK Pohorje 1 : 2
    (0 : 2)
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik 29.08.21 10.00 Malečnik 0 : 11
    (0 : 6)
    NŠ Dravograd 2
    Dobrovce 02.09.21 17.30 NK MM VAR Dobrovce 2 : 8
    (2 : 8)
    NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju 08.09.21 17.30 NK Miklavž 0 : 2
    (0 : 1)
    NŠ Roho
    14.09.21 18.30 NK Maribor U12 B 1 : 3
    (0 : 2)
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
  2. 2. krog

    Dravograd 04.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 7 : 0
    (2 : 0)
    NK Miklavž
    Maribor 04.09.21 10.00 NK Maribor Ekipa 3
    Ruše 04.09.21 10.30 NK Pohorje 0 : 1
    (0 : 1)
    NK MM VAR Dobrovce
    Ravne 04.09.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 1
    (0 : 0)
    NŠ Roho
    Pesnica 08.09.21 17.00 NŠ Jarenina-Pesnica 1 2 : 0
    (1 : 0)
    Malečnik
    Maribor 15.09.21 10.00 NK MB Tabor U13 0 : 8
    (0 : 4)
    NK Maribor U12 B
  3. 3. krog

    Miklavž na Dravskem polju 11.09.21 09.00 NK Miklavž 2 : 4
    (0 : 1)
    NŠ Jarenina-Pesnica 1
    11.09.21 10.00 Ekipa 3 NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.09.21 10.00 NŠ Roho 1 : 4
    (1 : 0)
    NŠ Dravograd 2
    Malečnik 12.09.21 09.00 Malečnik 2 : 3
    (1 : 1)
    NK MB Tabor U13
    Dobrovce 12.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce 2 : 1
    (1 : 0)
    Fužinar SIJ Ravne Systems
    20.09.21 13.00 NK Maribor U12 B NK Maribor
  4. 4. krog

    Maribor 18.09.21 10.00 NK Maribor Malečnik
    Ruše 18.09.21 10.00 NK Pohorje 0 : 6
    (0 : 2)
    NK Maribor U12 B
    Pesnica 18.09.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 1 : 5
    (1 : 5)
    NŠ Roho
    Maribor 18.09.21 12.00 NK MB Tabor U13 1 : 7
    (0 : 6)
    NK Miklavž
    Dobrovce 19.09.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce Ekipa 3
    Ravne 19.09.21 13.00 Fužinar SIJ Ravne Systems 0 : 3
    (0 : 1)
    NŠ Dravograd 2
  5. 5. krog

    Miklavž na Dravskem polju 25.09.21 09.00 NK Miklavž NK Maribor
    25.09.21 10.00 Ekipa 3 Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.09.21 10.00 NŠ Roho NK MB Tabor U13
    25.09.21 13.00 NK Maribor U12 B NK MM VAR Dobrovce
    Malečnik 26.09.21 10.30 Malečnik NK Pohorje
    Dravograd 29.09.21 18.00 NŠ Dravograd 2 NŠ Jarenina-Pesnica 1
  6. 6. krog

    Maribor 02.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Roho
    Ruše 02.10.21 10.00 NK Pohorje NK Miklavž
    02.10.21 10.00 Ekipa 3 NK Maribor U12 B
    Ravne 03.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Maribor 03.10.21 10.00 NK MB Tabor U13 NŠ Dravograd 2
    Dobrovce 03.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce Malečnik
  7. 7. krog

    Miklavž na Dravskem polju 09.10.21 09.00 NK Miklavž NK MM VAR Dobrovce
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.10.21 10.00 NŠ Roho NK Pohorje
    Dravograd 09.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK Maribor
    Pesnica 09.10.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK MB Tabor U13
    09.10.21 13.00 NK Maribor U12 B Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik 10.10.21 10.00 Malečnik Ekipa 3
  8. 8. krog

    Maribor 16.10.21 10.00 NK Maribor NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Ruše 16.10.21 10.00 NK Pohorje NŠ Dravograd 2
    16.10.21 10.00 Ekipa 3 NK Miklavž
    16.10.21 13.00 NK Maribor U12 B Malečnik
    Ravne 17.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK MB Tabor U13
    Dobrovce 17.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NŠ Roho
  9. 9. krog

    Miklavž na Dravskem polju 23.10.21 09.00 NK Miklavž NK Maribor U12 B
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.10.21 10.00 NŠ Roho Ekipa 3
    Dravograd 23.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK MM VAR Dobrovce
    Pesnica 23.10.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Pohorje
    Malečnik 24.10.21 10.00 Malečnik Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor 24.10.21 10.00 NK MB Tabor U13 NK Maribor
  10. 10. krog

    Ruše 30.10.21 10.00 NK Pohorje NK MB Tabor U13
    30.10.21 10.00 Ekipa 3 NŠ Dravograd 2
    30.10.21 13.00 NK Maribor U12 B NŠ Roho
    Ravne 31.10.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor
    Dobrovce 31.10.21 10.00 NK MM VAR Dobrovce NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Malečnik 31.10.21 10.30 Malečnik NK Miklavž
  11. 11. krog

    Miklavž na Dravskem polju 06.11.21 09.00 NK Miklavž Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 06.11.21 10.00 NŠ Roho Malečnik
    Dravograd 06.11.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK Maribor U12 B
    Maribor 06.11.21 10.00 NK Maribor NK Pohorje
    Pesnica 06.11.21 11.30 NŠ Jarenina-Pesnica 1 Ekipa 3
    Maribor 07.11.21 10.00 NK MB Tabor U13 NK MM VAR Dobrovce
  12. 12. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK Miklavž
    Dravograd NŠ Dravograd 2 Malečnik
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Maribor U12 B
    Maribor NK MB Tabor U13 Ekipa 3
    Maribor NK Maribor NK MM VAR Dobrovce
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems NK Pohorje
  13. 13. krog

    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NK Pohorje
    Ekipa 3 NK Maribor
    NK Maribor U12 B NK MB Tabor U13
    Malečnik Malečnik NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NŠ Dravograd 2
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho Fužinar SIJ Ravne Systems
  14. 14. krog

    Dravograd NŠ Dravograd 2 NŠ Roho
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Miklavž
    Maribor NK MB Tabor U13 Malečnik
    Maribor NK Maribor NK Maribor U12 B
    Ruše NK Pohorje Ekipa 3
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems NK MM VAR Dobrovce
  15. 15. krog

    Ekipa 3 NK MM VAR Dobrovce
    NK Maribor U12 B NK Pohorje
    Malečnik Malečnik NK Maribor
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK MB Tabor U13
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Dravograd NŠ Dravograd 2 Fužinar SIJ Ravne Systems
  16. 16. krog

    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 1 NŠ Dravograd 2
    Maribor NK MB Tabor U13 NŠ Roho
    Maribor NK Maribor NK Miklavž
    Ruše NK Pohorje Malečnik
    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NK Maribor U12 B
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems Ekipa 3
  17. 17. krog

    NK Maribor U12 B Ekipa 3
    Malečnik Malečnik NK MM VAR Dobrovce
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK Maribor
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NK MB Tabor U13
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 1 Fužinar SIJ Ravne Systems
  18. 18. krog

    Maribor NK MB Tabor U13 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Maribor NK Maribor NŠ Dravograd 2
    Ruše NK Pohorje NŠ Roho
    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NK Miklavž
    Ekipa 3 Malečnik
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems NK Maribor U12 B
  19. 19. krog

    Malečnik Malečnik NK Maribor U12 B
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Ekipa 3
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK MM VAR Dobrovce
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NK Pohorje
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK Maribor
    Maribor NK MB Tabor U13 Fužinar SIJ Ravne Systems
  20. 20. krog

    Maribor NK Maribor NK MB Tabor U13
    Ruše NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica 1
    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NŠ Dravograd 2
    Ekipa 3 NŠ Roho
    NK Maribor U12 B NK Miklavž
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik
  21. 21. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK Maribor U12 B
    Dravograd NŠ Dravograd 2 Ekipa 3
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 1 NK MM VAR Dobrovce
    Maribor NK MB Tabor U13 NK Pohorje
    Maribor NK Maribor Fužinar SIJ Ravne Systems
  22. 22. krog

    Ruše NK Pohorje NK Maribor
    Dobrovce NK MM VAR Dobrovce NK MB Tabor U13
    Ekipa 3 NŠ Jarenina-Pesnica 1
    NK Maribor U12 B NŠ Dravograd 2
    Malečnik Malečnik NŠ Roho
    Ravne Fužinar SIJ Ravne Systems NK Miklavž