U13 Mlajši dečki – 2. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 28.09.20 18.42

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    06.09.20 11.00 NK Maribor B NK MM VAR DOBROVCE
    ,
    06.09.20 11.00 Ekipa 4 NK FUŽINAR
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    06.09.20 16.00 NŠ NK Radlje U13 NK Rošnja – Radvanje
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    10.09.20 17.00 SD Marjeta NK Slivnica
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    12.09.20 11.00 NK Rošnja – Radvanje NK Maribor B
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    13.09.20 14.00 NK MM VAR DOBROVCE Ekipa 4
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    16.09.20 17.30 NK Slivnica NK FUŽINAR
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    17.09.20 17.00 SD Marjeta NŠ NK Radlje U13
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    20.09.20 NK FUŽINAR NK MM VAR DOBROVCE
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    20.09.20 11.00 NK Maribor B SD Marjeta
    ,
    20.09.20 11.00 Ekipa 4 NK Rošnja – Radvanje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    21.10.20 18.00 NŠ NK Radlje U13 NK Slivnica
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    30.09.20 17.00 NK Slivnica NK MM VAR DOBROVCE
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    30.09.20 18.00 NŠ NK Radlje U13 NK Maribor B
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    01.10.20 17.00 NK Rošnja – Radvanje NK FUŽINAR
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    01.10.20 17.00 SD Marjeta Ekipa 4
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    04.10.20 09.00 NK FUŽINAR SD Marjeta
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    04.10.20 11.00 NK Maribor B NK Slivnica
    ,
    04.10.20 11.00 Ekipa 4 NŠ NK Radlje U13
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    04.10.20 14.00 NK MM VAR DOBROVCE NK Rošnja – Radvanje
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    11.10.20 11.00 NŠ NK Radlje U13 NK FUŽINAR
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    11.10.20 11.00 NK Maribor B Ekipa 4
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    14.10.20 16.30 NK Slivnica NK Rošnja – Radvanje
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    15.10.20 16.30 SD Marjeta NK MM VAR DOBROVCE
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    17.10.20 11.00 NK Rošnja – Radvanje SD Marjeta
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    18.10.20 09.00 NK FUŽINAR NK Maribor B
    ,
    18.10.20 11.00 Ekipa 4 NK Slivnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    18.10.20 14.00 NK MM VAR DOBROVCE NŠ NK Radlje U13
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica SD Marjeta
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Radvanje NŠ NK Radlje U13
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR DOBROVCE NK Maribor B
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR Ekipa 4
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Slivnica
    ,
    Ekipa 4 NK MM VAR DOBROVCE
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor B NK Rošnja – Radvanje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U13 SD Marjeta
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NŠ NK Radlje U13
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Maribor B
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Radvanje Ekipa 4
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR DOBROVCE NK FUŽINAR
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR DOBROVCE NK Slivnica
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Rošnja – Radvanje
    ,
    Ekipa 4 SD Marjeta
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor B NŠ NK Radlje U13
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica NK Maribor B
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U13 Ekipa 4
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK FUŽINAR
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Radvanje NK MM VAR DOBROVCE
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Radvanje NK Slivnica
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK MM VAR DOBROVCE SD Marjeta
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NŠ NK Radlje U13
    ,
    Ekipa 4 NK Maribor B
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica Ekipa 4
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor B NK FUŽINAR
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U13 NK MM VAR DOBROVCE
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Rošnja – Radvanje