U13 Mlajši dečki – 2. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Marjeta 10.09.20 17.00 SD Marjeta 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Slivnica
    Radlje ob Dravi 06.09.20 16.00 NŠ NK Radlje U13 1 : 2
    (1 : 2)
    NK Rošnja – Radvanje
    Maribor 06.09.20 11.00 NK Maribor B 3 : 0
    (3 : 0)
    NK MM VAR DOBROVCE
    06.09.20 11.00 Ekipa 4 NK FUŽINAR
  2. 2. krog

    Slivnica 16.09.20 17.30 NK Slivnica 0 : 6
    (0 : 6)
    NK FUŽINAR
    Dobrovce 13.09.20 14.00 NK MM VAR DOBROVCE Ekipa 4
    Loka Rošnja 12.09.20 11.00 NK Rošnja – Radvanje 0 : 5
    (0 : 3)
    NK Maribor B
    Marjeta 17.09.20 17.00 SD Marjeta 0 : 8
    (0 : 3)
    NŠ NK Radlje U13
  3. 3. krog

    Radlje ob Dravi 21.10.20 18.00 NŠ NK Radlje U13 NK Slivnica
    Maribor 20.09.20 11.00 NK Maribor B 9 : 0
    (6 : 0)
    SD Marjeta
    20.09.20 11.00 Ekipa 4 NK Rošnja – Radvanje
    Ravne 25.10.20 10.00 NK FUŽINAR NK MM VAR DOBROVCE
  4. 4. krog

    Slivnica 30.09.20 17.00 NK Slivnica NK MM VAR DOBROVCE
    Loka Rošnja 01.10.20 17.00 NK Rošnja – Radvanje NK FUŽINAR
    Marjeta 01.10.20 17.00 SD Marjeta Ekipa 4
    Radlje ob Dravi 30.09.20 18.00 NŠ NK Radlje U13 NK Maribor B
  5. 5. krog

    Maribor 04.10.20 11.00 NK Maribor B NK Slivnica
    04.10.20 11.00 Ekipa 4 NŠ NK Radlje U13
    Ravne 04.10.20 09.00 NK FUŽINAR SD Marjeta
    Dobrovce 04.10.20 14.00 NK MM VAR DOBROVCE NK Rošnja – Radvanje
  6. 6. krog

    Slivnica 14.10.20 16.30 NK Slivnica NK Rošnja – Radvanje
    Marjeta 15.10.20 16.30 SD Marjeta NK MM VAR DOBROVCE
    Radlje ob Dravi 11.10.20 11.00 NŠ NK Radlje U13 NK FUŽINAR
    Maribor 11.10.20 11.00 NK Maribor B Ekipa 4
  7. 7. krog

    18.10.20 11.00 Ekipa 4 NK Slivnica
    Ravne 18.10.20 09.00 NK FUŽINAR NK Maribor B
    Dobrovce 18.10.20 14.00 NK MM VAR DOBROVCE NŠ NK Radlje U13
    Loka Rošnja 17.10.20 11.00 NK Rošnja – Radvanje SD Marjeta
  8. 8. krog

    Slivnica NK Slivnica SD Marjeta
    Loka Rošnja NK Rošnja – Radvanje NŠ NK Radlje U13
    Dobrovce NK MM VAR DOBROVCE NK Maribor B
    Ravne NK FUŽINAR Ekipa 4
  9. 9. krog

    Ravne NK FUŽINAR NK Slivnica
    Ekipa 4 NK MM VAR DOBROVCE
    Maribor NK Maribor B NK Rošnja – Radvanje
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U13 SD Marjeta
  10. 10. krog

    Slivnica NK Slivnica NŠ NK Radlje U13
    Marjeta SD Marjeta NK Maribor B
    Loka Rošnja NK Rošnja – Radvanje Ekipa 4
    Dobrovce NK MM VAR DOBROVCE NK FUŽINAR
  11. 11. krog

    Dobrovce NK MM VAR DOBROVCE NK Slivnica
    Ravne NK FUŽINAR NK Rošnja – Radvanje
    Ekipa 4 SD Marjeta
    Maribor NK Maribor B NŠ NK Radlje U13
  12. 12. krog

    Slivnica NK Slivnica NK Maribor B
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U13 Ekipa 4
    Marjeta SD Marjeta NK FUŽINAR
    Loka Rošnja NK Rošnja – Radvanje NK MM VAR DOBROVCE
  13. 13. krog

    Loka Rošnja NK Rošnja – Radvanje NK Slivnica
    Dobrovce NK MM VAR DOBROVCE SD Marjeta
    Ravne NK FUŽINAR NŠ NK Radlje U13
    Ekipa 4 NK Maribor B
  14. 14. krog

    Slivnica NK Slivnica Ekipa 4
    Maribor NK Maribor B NK FUŽINAR
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje U13 NK MM VAR DOBROVCE
    Marjeta SD Marjeta NK Rošnja – Radvanje