U13 Mlajši dečki – 2. Skupina – Tekme

  1. 1. krog

    Miklavž na Dravskem polju 29.08.21 09.30 NK Miklavž U12 12 : 0
    (5 : 0)
    NK MB Tabor U12
    Slivnica 29.08.21 10.00 NŠ Slivnica Roho 0 : 4
    (0 : 4)
    NŠ NK Radlje
    Maribor 29.08.21 11.00 NK Pobrežje 3 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Dravograd 01.09.21 16.30 NŠ Dravograd 2 3 : 5
    (3 : 2)
    Korotan Prevalje
    Maribor 02.09.21 17.30 Marles hiše 5 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Duplek 08.09.21 17.00 NK Duplek 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Cerkvenjak
  2. 2. krog

    Pesnica 04.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 12 : 0
    (8 : 0)
    NŠ Slivnica Roho
    Maribor 04.09.21 10.00 NK MB Tabor U12 2 : 6
    (1 : 3)
    NK Duplek
    Starše 04.09.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje 1 : 6
    (0 : 4)
    NŠ NK Radlje
    Cerkvenjak 04.09.21 11.00 NK Cerkvenjak 8 : 0
    (4 : 0)
    NŠ Dravograd 2
    Maribor 04.09.21 11.00 NK Pobrežje 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Miklavž U12
    Prevalje 05.09.21 10.00 Korotan Prevalje Marles hiše
  3. 3. krog

    Dravograd 11.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 2 : 0
    (2 : 0)
    NK MB Tabor U12
    Radlje ob Dravi 11.09.21 10.00 NŠ NK Radlje 0 : 4
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Duplek 12.09.21 10.00 NK Duplek 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Pobrežje
    Maribor 12.09.21 10.30 Marles hiše 3 : 1
    (1 : 1)
    NK Cerkvenjak
    Miklavž na Dravskem polju 22.09.21 17.00 NK Miklavž U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica 23.09.21 17.30 NŠ Slivnica Roho Korotan Prevalje
  4. 4. krog

    Maribor 18.09.21 10.00 NK MB Tabor U12 1 : 2
    (1 : 2)
    Marles hiše
    Cerkvenjak 18.09.21 11.00 NK Cerkvenjak 11 : 1
    (5 : 0)
    NŠ Slivnica Roho
    Prevalje 19.09.21 10.00 Korotan Prevalje NŠ NK Radlje
    Maribor 19.09.21 11.00 NK Pobrežje 0 : 4
    (0 : 1)
    NŠ Dravograd 2
    Starše 29.09.21 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U12 NK Duplek
  5. 5. krog

    Radlje ob Dravi 25.09.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Cerkvenjak
    Pesnica 25.09.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 Korotan Prevalje
    Dravograd 26.09.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NK Miklavž U12
    Slivnica 26.09.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NK MB Tabor U12
    Duplek 26.09.21 10.00 NK Duplek ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor 30.09.21 16.30 Marles hiše NK Pobrežje
  6. 6. krog

    Miklavž na Dravskem polju 02.10.21 09.00 NK Miklavž U12 Marles hiše
    Maribor 02.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 NŠ NK Radlje
    Starše 02.10.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Korotan Prevalje
    Cerkvenjak 02.10.21 11.00 NK Cerkvenjak NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Maribor 03.10.21 11.00 NK Pobrežje NŠ Slivnica Roho
    Duplek 03.10.21 12.00 NK Duplek NŠ Dravograd 2
  7. 7. krog

    Radlje ob Dravi 09.10.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Pobrežje
    Pesnica 09.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK MB Tabor U12
    Dravograd 09.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Slivnica 10.10.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NK Miklavž U12
    Prevalje 10.10.21 10.00 Korotan Prevalje NK Cerkvenjak
    Maribor 14.10.21 16.00 Marles hiše NK Duplek
  8. 8. krog

    Miklavž na Dravskem polju 16.10.21 09.00 NK Miklavž U12 NŠ NK Radlje
    Maribor 16.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 Korotan Prevalje
    Dravograd 16.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 Marles hiše
    Cerkvenjak 16.10.21 11.00 NK Cerkvenjak ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Duplek 17.10.21 09.00 NK Duplek NŠ Slivnica Roho
    Maribor 17.10.21 11.00 NK Pobrežje NŠ Jarenina-Pesnica 2
  9. 9. krog

    Radlje ob Dravi 23.10.21 10.00 NŠ NK Radlje NK Duplek
    Pesnica 23.10.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Miklavž U12
    Starše 23.10.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Marles hiše
    Cerkvenjak 23.10.21 11.00 NK Cerkvenjak NK MB Tabor U12
    Slivnica 24.10.21 10.00 NŠ Slivnica Roho NŠ Dravograd 2
    Prevalje 24.10.21 10.00 Korotan Prevalje NK Pobrežje
  10. 10. krog

    Miklavž na Dravskem polju 30.10.21 09.00 NK Miklavž U12 Korotan Prevalje
    Dravograd 30.10.21 10.00 NŠ Dravograd 2 NŠ NK Radlje
    Maribor 30.10.21 10.00 NK MB Tabor U12 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Duplek 31.10.21 10.00 NK Duplek NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Maribor 31.10.21 11.00 NK Pobrežje NK Cerkvenjak
    Maribor 04.11.21 14.30 Marles hiše NŠ Slivnica Roho
  11. 11. krog

    Radlje ob Dravi 06.11.21 10.00 NŠ NK Radlje Marles hiše
    Pesnica 06.11.21 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica 2 NŠ Dravograd 2
    Maribor 06.11.21 10.00 NK MB Tabor U12 NK Pobrežje
    Starše 06.11.21 10.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Slivnica Roho
    Cerkvenjak 06.11.21 11.00 NK Cerkvenjak NK Miklavž U12
    Prevalje 07.11.21 10.00 Korotan Prevalje NK Duplek
  12. 12. krog

    Starše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje NŠ Slivnica Roho
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 2 Marles hiše
    Prevalje Korotan Prevalje NŠ Dravograd 2
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Duplek
    Maribor NK MB Tabor U12 NK Miklavž U12
  13. 13. krog

    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U12 NK Pobrežje
    Duplek NK Duplek NK MB Tabor U12
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NK Cerkvenjak
    Maribor Marles hiše Korotan Prevalje
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NŠ Jarenina-Pesnica 2
  14. 14. krog

    Starše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Miklavž U12
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 2 NŠ NK Radlje
    Prevalje Korotan Prevalje NŠ Slivnica Roho
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Marles hiše
    Maribor NK MB Tabor U12 NŠ Dravograd 2
    Maribor NK Pobrežje NK Duplek
  15. 15. krog

    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 2 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Duplek NK Duplek NK Miklavž U12
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NK Pobrežje
    Maribor Marles hiše NK MB Tabor U12
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Cerkvenjak
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje Korotan Prevalje
  16. 16. krog

    Starše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Duplek
    Prevalje Korotan Prevalje NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NŠ NK Radlje
    Maribor NK MB Tabor U12 NŠ Slivnica Roho
    Maribor NK Pobrežje Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U12 NŠ Dravograd 2
  17. 17. krog

    Prevalje Korotan Prevalje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NK Duplek
    Maribor Marles hiše NK Miklavž U12
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Pobrežje
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje NK MB Tabor U12
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Cerkvenjak
  18. 18. krog

    Starše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NŠ Dravograd 2
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak Korotan Prevalje
    Maribor NK MB Tabor U12 NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Maribor NK Pobrežje NŠ NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U12 NŠ Slivnica Roho
    Duplek NK Duplek Marles hiše
  19. 19. krog

    Starše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Cerkvenjak
    Maribor Marles hiše NŠ Dravograd 2
    Slivnica NŠ Slivnica Roho NK Duplek
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje NK Miklavž U12
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Pobrežje
    Prevalje Korotan Prevalje NK MB Tabor U12
  20. 20. krog

    Maribor Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor NK MB Tabor U12 NK Cerkvenjak
    Maribor NK Pobrežje Korotan Prevalje
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U12 NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Duplek NK Duplek NŠ NK Radlje
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NŠ Slivnica Roho
  21. 21. krog

    Starše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MB Tabor U12
    Slivnica NŠ Slivnica Roho Marles hiše
    Radlje ob Dravi NŠ NK Radlje NŠ Dravograd 2
    Pesnica NŠ Jarenina-Pesnica 2 NK Duplek
    Prevalje Korotan Prevalje NK Miklavž U12
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Pobrežje
  22. 22. krog

    Slivnica NŠ Slivnica Roho ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor NK Pobrežje NK MB Tabor U12
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž U12 NK Cerkvenjak
    Duplek NK Duplek Korotan Prevalje
    Dravograd NŠ Dravograd 2 NŠ Jarenina-Pesnica 2
    Maribor Marles hiše NŠ NK Radlje