U13 Mlajši dečki – 3. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 28.09.20 19.43

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    05.09.20 11.00 ŠD BIOSAD Jakob ND Slovenj Gradec
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    06.09.20 09.00 NK MB Tabor B NK Starše
    Rače,
    Igrišče Rače
    09.09.20 17.00 NK Rače NK Pobrežje B
    Fram,
    Igrišče Fram
    10.09.20 17.30 Nk Fram NK Peca
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    12.09.20 11.00 NK Pobrežje B ND Slovenj Gradec
    Rače,
    Igrišče Rače
    12.09.20 11.00 NK Rače Nk Fram
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    13.09.20 11.00 NK Peca NK MB Tabor B
    Starše,
    Igrišče Starše
    22.09.20 17.00 NK Starše ŠD BIOSAD Jakob
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    19.09.20 ŠD BIOSAD Jakob NK Peca
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    20.09.20 09.00 NK MB Tabor B NK Rače
    Fram,
    Igrišče Fram
    22.09.20 17.00 Nk Fram NK Pobrežje B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    02.10.20 18.30 ND Slovenj Gradec NK Starše
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    26.09.20 11.00 NK Rače ŠD BIOSAD Jakob
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.09.20 17.00 Nk Fram NK MB Tabor B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    29.09.20 17.30 NK Pobrežje B NK Starše
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    06.10.20 18.00 NK Peca ND Slovenj Gradec
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    03.10.20 11.00 ŠD BIOSAD Jakob Nk Fram
    Starše,
    Igrišče Starše
    03.10.20 11.00 NK Starše NK Peca
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    04.10.20 09.00 NK MB Tabor B NK Pobrežje B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    04.10.20 11.00 ND Slovenj Gradec NK Rače
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    10.10.20 11.00 NK Pobrežje B NK Peca
    Rače,
    Igrišče Rače
    10.10.20 11.00 NK Rače NK Starše
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    11.10.20 09.00 NK MB Tabor B ŠD BIOSAD Jakob
    Fram,
    Igrišče Fram
    13.10.20 16.30 Nk Fram ND Slovenj Gradec
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    17.10.20 11.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Pobrežje B
    Starše,
    Igrišče Starše
    17.10.20 11.00 NK Starše Nk Fram
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    18.10.20 11.00 ND Slovenj Gradec NK MB Tabor B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    18.10.20 11.00 NK Peca NK Rače
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B NK Rače
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca Nk Fram
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK MB Tabor B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec ŠD BIOSAD Jakob
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK Pobrežje B
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NK Starše
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor B NK Peca
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Rače
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B Nk Fram
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK MB Tabor B
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca ŠD BIOSAD Jakob
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše ND Slovenj Gradec
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Pobrežje B
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK Peca
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NK Rače
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor B Nk Fram
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B NK MB Tabor B
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram ŠD BIOSAD Jakob
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače ND Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Starše
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Pobrežje B
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Rače
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec Nk Fram
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NK MB Tabor B
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje B ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor B ND Slovenj Gradec
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Starše
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Peca