Osveženo: 19.07.22 14.43
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec25.08.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec ŠD BIOSAD Jakob Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor28.08.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Peca Fram,
Igrišče Fram01.09.21 17.30 Nk Fram NK Kovinar Rače,
Igrišče Rače08.09.21 17.00 NK Rače NK Lenart Šentilj,
Igrišče Šentilj09.09.21 18.00 NK Paloma Šentillj NK Kungota/Jurovski dol -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart04.09.21 10.00 NK Lenart NŠ Slovenj Gradec Šentilj,
Igrišče Šentilj05.09.21 10.00 NK Paloma Šentillj Nk Fram Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor05.09.21 10.30 NK Kovinar NK Rače Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol07.09.21 17.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Pobrežje U12 Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol16.09.21 17.00 NK Kungota/Jurovski dol NK Peca -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor11.09.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Lenart Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec11.09.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kovinar Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem11.09.21 11.30 NK Peca ŠD BIOSAD Jakob Rače,
Igrišče Rače22.09.21 17.00 NK Rače NK Paloma Šentillj Fram,
Igrišče Fram14.10.21 16.30 Nk Fram NK Kungota/Jurovski dol -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor21.09.21 17.30 NK Kovinar NK Pobrežje U12 Fram,
Igrišče Fram05.10.21 17.00 Nk Fram NK Rače Šentilj,
Igrišče Šentilj14.10.21 16.30 NK Paloma Šentillj NŠ Slovenj Gradec Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol27.10.21 16.30 NK Kungota/Jurovski dol ŠD BIOSAD Jakob Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT13.11.21 11.00 NK Lenart NK Peca -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače25.09.21 11.00 NK Rače NK Kungota/Jurovski dol Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor25.09.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Paloma Šentillj Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec01.10.21 18.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol12.10.21 16.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Lenart Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem14.10.21 17.00 NK Peca NK Kovinar -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače02.10.21 11.00 NK Rače NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor03.10.21 10.30 NK Kovinar ŠD BIOSAD Jakob Fram,
Igrišče Fram03.10.21 11.00 Nk Fram NK Pobrežje U12 Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol06.11.21 10.00 NK Kungota/Jurovski dol NK Lenart Šentilj,
Igrišče Šentilj06.11.21 11.00 NK Paloma Šentillj NK Peca -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart09.10.21 10.00 NK Lenart NK Kovinar Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec09.10.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Kungota/Jurovski dol Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem09.10.21 11.30 NK Peca Nk Fram Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor10.10.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Rače Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol19.10.21 16.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Paloma Šentillj -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače16.10.21 11.00 NK Rače NK Peca Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec16.10.21 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Pobrežje U12 Šentilj,
Igrišče Šentilj17.10.21 10.00 NK Paloma Šentillj NK Lenart Fram,
Igrišče Fram17.10.21 11.00 Nk Fram ŠD BIOSAD Jakob Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol28.10.21 15.30 NK Kungota/Jurovski dol NK Kovinar -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol23.10.21 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Rače Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor23.10.21 11.00 NK Pobrežje U12 NK Kungota/Jurovski dol Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor24.10.21 10.30 NK Kovinar NK Paloma Šentillj Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem04.11.21 16.00 NK Peca NŠ Slovenj Gradec Lenart,
RŠC Polena, Lenart13.04.22 17.00 NK Lenart Nk Fram -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart02.04.22 10.00 NK Lenart NK Rače Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol02.04.22 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NŠ Slovenj Gradec Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor03.04.22 10.30 NK Kovinar Nk Fram Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem18.04.22 16.00 NK Peca NK Pobrežje U12 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rače,
Igrišče Rače09.04.22 11.30 NK Rače NK Kovinar Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec09.04.22 12.30 NŠ Slovenj Gradec NK Lenart Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor09.04.22 14.00 NK Pobrežje U12 ŠD BIOSAD Jakob Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem10.04.22 11.30 NK Peca NK Kungota/Jurovski dol -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart16.04.22 10.00 NK Lenart NK Pobrežje U12 Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor20.04.22 17.30 NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol21.04.22 17.00 NK Kungota/Jurovski dol Nk Fram Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol10.05.22 17.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Peca -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol23.04.22 10.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Kungota/Jurovski dol Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor23.04.22 11.00 NK Pobrežje U12 NK Kovinar Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem23.04.22 11.30 NK Peca NK Lenart Rače,
Igrišče Rače23.04.22 11.30 NK Rače Nk Fram -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart07.05.22 10.00 NK Lenart ŠD BIOSAD Jakob Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor08.05.22 10.30 NK Kovinar NK Peca Fram,
Igrišče Fram08.05.22 11.00 Nk Fram NŠ Slovenj Gradec Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol11.05.22 17.00 NK Kungota/Jurovski dol NK Rače -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart14.05.22 10.00 NK Lenart NK Kungota/Jurovski dol Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor14.05.22 11.00 NK Pobrežje U12 Nk Fram Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec14.05.22 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Rače Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol17.05.22 18.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Kovinar -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor21.05.22 10.30 NK Kovinar NK Lenart Rače,
Igrišče Rače21.05.22 11.30 NK Rače NK Pobrežje U12 Fram,
Igrišče Fram24.05.22 17.00 Nk Fram NK Peca Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol25.05.22 17.00 NK Kungota/Jurovski dol NŠ Slovenj Gradec -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol29.05.22 10.00 ŠD BIOSAD Jakob Nk Fram Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor29.05.22 10.30 NK Kovinar NK Kungota/Jurovski dol Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem29.05.22 11.30 NK Peca NK Rače Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor29.05.22 13.00 NK Pobrežje U12 NŠ Slovenj Gradec -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec04.06.22 11.30 NŠ Slovenj Gradec NK Peca Rače,
Igrišče Rače04.06.22 11.30 NK Rače ŠD BIOSAD Jakob Fram,
Igrišče Fram05.06.22 11.00 Nk Fram NK Lenart Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol14.06.22 18.00 NK Kungota/Jurovski dol NK Pobrežje U12