U15 Starejši dečki – 1. Liga – Tekme

  1. 1. krog

    Jarenina 06.09.20 14.00 NŠ Jarenina/Pesnica 1 0 : 4
    (0 : 3)
    NK MB TABOR
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 06.09.20 10.00 NŠ Roho 11 : 0
    (7 : 0)
    NK DUPLEK
    Maribor 09.09.20 16.30 Marles hiše 0 : 13
    (0 : 7)
    NK Miklavž A
    Ruše 09.09.20 17.30 NK Pohorje 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Malečnik
    06.09.20 11.00 Ekipa 5 Korotan Peca
  2. 2. krog

    Maribor 12.09.20 11.30 NK MB TABOR 14 : 0
    (9 : 0)
    Korotan Peca
    Malečnik 13.09.20 09.30 NK Malečnik Ekipa 5
    Miklavž na Dravskem polju 13.09.20 11.00 NK Miklavž A 4 : 1
    (3 : 1)
    NK Pohorje
    Duplek 12.09.20 10.00 NK DUPLEK 11 : 2
    (7 : 0)
    Marles hiše
    Jarenina 13.09.20 10.00 NŠ Jarenina/Pesnica 1 0 : 14
    (0 : 5)
    NŠ Roho
  3. 3. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 20.09.20 10.00 NŠ Roho 6 : 1
    (5 : 1)
    NK MB TABOR
    Maribor 24.09.20 16.00 Marles hiše 0 : 3
    (0 : 0)
    NŠ Jarenina/Pesnica 1
    19.09.20 NK Pohorje 3 : 0 () NK DUPLEK
    20.09.20 11.00 Ekipa 5 NK Miklavž A
    Črna na Koroškem 20.09.20 11.00 Korotan Peca 1 : 9
    (0 : 6)
    NK Malečnik
  4. 4. krog

    Maribor 27.09.20 11.00 NK MB TABOR NK Malečnik
    Miklavž na Dravskem polju 27.09.20 11.00 NK Miklavž A Korotan Peca
    Duplek 26.09.20 09.00 NK DUPLEK Ekipa 5
    Jarenina 27.09.20 16.30 NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 27.09.20 10.00 NŠ Roho Marles hiše
  5. 5. krog

    Maribor 07.10.20 15.30 Marles hiše NK MB TABOR
    Ruše 03.10.20 10.00 NK Pohorje NŠ Roho
    04.10.20 11.00 Ekipa 5 NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Prevalje 03.10.20 11.00 Korotan Peca NK DUPLEK
    Malečnik 04.10.20 09.30 NK Malečnik NK Miklavž A
  6. 6. krog

    Maribor 10.10.20 11.00 NK MB TABOR NK Miklavž A
    Duplek 10.10.20 09.00 NK DUPLEK NK Malečnik
    Jarenina 11.10.20 14.00 NŠ Jarenina/Pesnica 1 Korotan Peca
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 11.10.20 10.00 NŠ Roho Ekipa 5
    Maribor 14.10.20 15.30 Marles hiše NK Pohorje
  7. 7. krog

    Ruše 17.10.20 10.00 NK Pohorje NK MB TABOR
    18.10.20 11.00 Ekipa 5 Marles hiše
    Prevalje 17.10.20 11.00 Korotan Peca NŠ Roho
    Malečnik 18.10.20 09.30 NK Malečnik NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Miklavž na Dravskem polju 18.10.20 11.00 NK Miklavž A NK DUPLEK
  8. 8. krog

    Maribor 24.10.20 11.00 NK MB TABOR NK DUPLEK
    Jarenina 25.10.20 14.00 NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK Miklavž A
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.10.20 10.00 NŠ Roho NK Malečnik
    Maribor 28.10.20 14.00 Marles hiše Korotan Peca
    Ruše 24.10.20 11.00 NK Pohorje Ekipa 5
  9. 9. krog

    08.11.20 11.00 Ekipa 5 NK MB TABOR
    Prevalje 07.11.20 11.00 Korotan Peca NK Pohorje
    Malečnik 08.11.20 09.30 NK Malečnik Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 08.11.20 11.00 NK Miklavž A NŠ Roho
    Duplek 07.11.20 10.00 NK DUPLEK NŠ Jarenina/Pesnica 1
  10. 10. krog

    Maribor NK MB TABOR NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Duplek NK DUPLEK NŠ Roho
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž A Marles hiše
    Malečnik NK Malečnik NK Pohorje
    Prevalje Korotan Peca Ekipa 5
  11. 11. krog

    Prevalje Korotan Peca NK MB TABOR
    Ekipa 5 NK Malečnik
    Ruše NK Pohorje NK Miklavž A
    Maribor Marles hiše NK DUPLEK
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NŠ Jarenina/Pesnica 1
  12. 12. krog

    Maribor NK MB TABOR NŠ Roho
    Jarenina NŠ Jarenina/Pesnica 1 Marles hiše
    Duplek NK DUPLEK NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž A Ekipa 5
    Malečnik NK Malečnik Korotan Peca
  13. 13. krog

    Malečnik NK Malečnik NK MB TABOR
    Prevalje Korotan Peca NK Miklavž A
    Ekipa 5 NK DUPLEK
    Ruše NK Pohorje NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Maribor Marles hiše NŠ Roho
  14. 14. krog

    Maribor NK MB TABOR Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK Pohorje
    Jarenina NŠ Jarenina/Pesnica 1 Ekipa 5
    Duplek NK DUPLEK Korotan Peca
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž A NK Malečnik
  15. 15. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž A NK MB TABOR
    Malečnik NK Malečnik NK DUPLEK
    Prevalje Korotan Peca NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Ekipa 5 NŠ Roho
    Ruše NK Pohorje Marles hiše
  16. 16. krog

    Maribor NK MB TABOR NK Pohorje
    Maribor Marles hiše Ekipa 5
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho Korotan Peca
    Jarenina NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK Malečnik
    Duplek NK DUPLEK NK Miklavž A
  17. 17. krog

    Duplek NK DUPLEK NK MB TABOR
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž A NŠ Jarenina/Pesnica 1
    Malečnik NK Malečnik NŠ Roho
    Prevalje Korotan Peca Marles hiše
    Ekipa 5 NK Pohorje
  18. 18. krog

    Maribor NK MB TABOR Ekipa 5
    Ruše NK Pohorje Korotan Peca
    Maribor Marles hiše NK Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK Miklavž A
    Jarenina NŠ Jarenina/Pesnica 1 NK DUPLEK