U15 Starejši dečki – 2. Liga – Delegiranje

Osveženo: 30.09.20 10.40

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    29.08.20 11.00 NŠ NK Radlje U15 SD Marjeta Kresnik Urban
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    30.08.20 11.00 NK Jurovski Dol NK Miklavž B Ivanovič Uroš
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    02.09.20 17.00 NK Cerkvenjak NK Rače Ramšak Denis
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    23.09.20 17.30 NK Slivnica – Spodnja Polskava NK MB Tabor B Bezjak Adam
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    20.10.20 16.00 NK Malečnik 2 NK Pobrežje Dugonik Jakob Dan
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    05.09.20 11.00 SD Marjeta NK Pobrežje Horvat Denis
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    05.09.20 11.00 NK Miklavž B NK Cerkvenjak Gligorić Lan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    05.09.20 11.00 NŠ NK Radlje U15 NK Slivnica – Spodnja Polskava Kresnik Urban
    Rače,
    Igrišče Rače
    06.09.20 11.00 NK Rače NK Malečnik 2 Dugonik Jakob Dan
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    09.09.20 17.00 NK MB Tabor B NK Jurovski Dol Grubelnik Matic
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    12.09.20 14.00 NK Pobrežje NK Rače Kmetec Radenko
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    13.09.20 10.30 NK Slivnica – Spodnja Polskava SD Marjeta Založnik Vito
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    13.09.20 11.00 NK Jurovski Dol NŠ NK Radlje U15 Ivanovič Uroš
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    16.09.20 17.00 NK Cerkvenjak NK MB Tabor B Majer Vojko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    17.09.20 17.00 NK Malečnik 2 NK Miklavž B Majer Vojko
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    19.09.20 11.00 SD Marjeta NK Rače Bezjak Adam
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    19.09.20 11.00 NK Miklavž B NK Pobrežje Slatinek Primož
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    20.09.20 10.30 NK Slivnica – Spodnja Polskava NK Jurovski Dol Sovec Matevž
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    20.09.20 14.00 NK MB Tabor B NK Malečnik 2 Dugonik Jakob Dan
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    14.10.20 18.00 NŠ NK Radlje U15 NK Cerkvenjak Kresnik Urban
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    26.09.20 09.00 NK Jurovski Dol SD Marjeta Pečarič Luka
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    26.09.20 11.00 NK Cerkvenjak NK Slivnica – Spodnja Polskava Koman Andrej
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    26.09.20 14.00 NK Pobrežje NK MB Tabor B Slatinek Primož
    Rače,
    Igrišče Rače
    27.09.20 11.00 NK Rače NK Miklavž B Puppis Tine Martin
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    27.09.20 12.00 NK Malečnik 2 NŠ NK Radlje U15 Slatinek Primož
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    04.10.20 10.30 NK Slivnica – Spodnja Polskava NK Malečnik 2 Stojkovič Marko
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    04.10.20 11.00 NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak Dolenc Nal
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    04.10.20 14.00 NK MB Tabor B NK Rače Pečarič Luka
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    06.10.20 16.30 SD Marjeta NK Miklavž B Puppis Tine Martin
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    07.10.20 17.00 NŠ NK Radlje U15 NK Pobrežje Grubelnik Matic
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    10.10.20 11.00 NK Miklavž B NK MB Tabor B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    10.10.20 14.00 NK Pobrežje NK Slivnica – Spodnja Polskava
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    11.10.20 11.00 NK Cerkvenjak SD Marjeta
    Rače,
    Igrišče Rače
    11.10.20 11.00 NK Rače NŠ NK Radlje U15
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    11.10.20 12.00 NK Malečnik 2 NK Jurovski Dol
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    17.10.20 11.00 SD Marjeta NK MB Tabor B
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    18.10.20 10.30 NK Slivnica – Spodnja Polskava NK Rače
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    18.10.20 11.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    18.10.20 11.00 NK Cerkvenjak NK Malečnik 2
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    21.10.20 17.00 NŠ NK Radlje U15 NK Miklavž B
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    24.10.20 11.00 NK Miklavž B NK Slivnica – Spodnja Polskava
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    24.10.20 14.00 NK Pobrežje NK Cerkvenjak
    Rače,
    Igrišče Rače
    25.10.20 11.00 NK Rače NK Jurovski Dol
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    25.10.20 12.00 NK Malečnik 2 SD Marjeta
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    25.10.20 14.00 NK MB Tabor B NŠ NK Radlje U15
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NŠ NK Radlje U15
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor B NK Slivnica – Spodnja Polskava
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B NK Jurovski Dol
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Cerkvenjak
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Malečnik 2
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje SD Marjeta
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik 2 NK Rače
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Miklavž B
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK MB Tabor B
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica – Spodnja Polskava NŠ NK Radlje U15
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Slivnica – Spodnja Polskava
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U15 NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor B NK Cerkvenjak
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B NK Malečnik 2
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Pobrežje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače SD Marjeta
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Miklavž B
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik 2 NK MB Tabor B
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NŠ NK Radlje U15
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Slivnica – Spodnja Polskava
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Jurovski Dol
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica – Spodnja Polskava NK Cerkvenjak
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U15 NK Malečnik 2
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor B NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B NK Rače
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B SD Marjeta
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK MB Tabor B
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ NK Radlje U15
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik 2 NK Slivnica – Spodnja Polskava
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Cerkvenjak
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Malečnik 2
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica – Spodnja Polskava NK Pobrežje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U15 NK Rače
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor B NK Miklavž B
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    NK MB Tabor B SD Marjeta
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž B NŠ NK Radlje U15
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Slivnica – Spodnja Polskava
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Jurovski Dol
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik 2 NK Cerkvenjak
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Malečnik 2
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Pobrežje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Rače
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK Slivnica – Spodnja Polskava NK Miklavž B
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NŠ NK Radlje U15 NK MB Tabor B