U17 Kadetska liga – 1. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 20.09.21 22.36

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    04.09.21 10.00 Fužinar SIJ Ravne Systems NK POHORJE Kresnik Urban
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    07.09.21 17.00 Marles hiše Malečnik Bezjak Adam
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    08.09.21 16.30 NŠ Roho Korotan Prevalje Djukić Dejan
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Malečnik
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    11.09.21 10.00 NK POHORJE Marles hiše Stojkovič Marko
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    06.10.21 16.00 NŠ Roho Fužinar SIJ Ravne Systems Bezjak Adam
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    18.09.21 12.00 Malečnik NK POHORJE Ivanovič Uroš
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    21.09.21 16.00 Marles hiše NŠ Roho Stojkovič Marko
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    09.10.21 14.30 Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje Kordež Matic
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    25.09.21 14.00 Fužinar SIJ Ravne Systems Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    29.09.21 16.00 NŠ Roho Malečnik
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    29.09.21 19.00 Korotan Prevalje NK POHORJE
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    02.10.21 10.00 NK POHORJE NŠ Roho
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    02.10.21 12.00 Malečnik Fužinar SIJ Ravne Systems
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    05.10.21 15.30 Marles hiše Korotan Prevalje
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Roho
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE Fužinar SIJ Ravne Systems
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik Marles hiše
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik Korotan Prevalje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK POHORJE
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Roho
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Marles hiše
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE Malečnik
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK POHORJE Korotan Prevalje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    Malečnik NŠ Roho
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše Fužinar SIJ Ravne Systems
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje Marles hiše
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    Fužinar SIJ Ravne Systems Malečnik
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK POHORJE