U17 Kadetska liga – Delegiranje

Osveženo: 30.09.20 10.38

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.09.20 10.00 NK Malečnik NŠ Roho Petrovič Matic
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    05.09.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE Marles hiše Žurman Aljaž
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    05.09.20 12.00 NK Jurovski Dol NK Rače Jug Maksimiljan
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    09.09.20 16.30 NK DUPLEK NK FUŽINAR Žurman Aljaž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    07.10.20 16.00 NK Pobrežje Korotan Prevalje Žurman Aljaž
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    12.09.20 10.00 NŠ Roho NK DOBROVCE – STARŠE Bele Klemen
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    12.09.20 10.00 NK FUŽINAR NK Jurovski Dol Racaj Fatlind
    Rače,
    Igrišče Rače
    12.09.20 11.00 NK Rače NK Malečnik Majcen Kevin
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    13.09.20 11.00 Korotan Prevalje Marles hiše Močivnik Joži
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    16.09.20 16.30 NK Pobrežje NK DUPLEK Mušič Doroteja
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    18.09.20 16.30 NK Malečnik NK FUŽINAR Ivanovič Uroš
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    19.09.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE NK Rače Založnik Vito
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    22.09.20 16.00 Marles hiše NŠ Roho Bezjak Adam
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    22.09.20 17.00 NK Jurovski Dol NK Pobrežje Ramšak Denis
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    23.09.20 16.30 NK DUPLEK Korotan Prevalje Ramšak Denis
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    26.09.20 11.00 NK Rače Marles hiše Bezjak Adam
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    26.09.20 14.00 NK FUŽINAR NK DOBROVCE – STARŠE Grubelnik Matic
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    27.09.20 11.00 Korotan Prevalje NŠ Roho Močivnik Joži
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    30.09.20 16.00 NK Pobrežje NK Malečnik Holcman Aljaž
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    30.09.20 16.30 NK DUPLEK NK Jurovski Dol Ivanovič Uroš
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    03.10.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE NK Pobrežje Gligorić Lan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.20 10.00 NŠ Roho NK Rače Djukić Dejan
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    03.10.20 12.00 NK Malečnik NK DUPLEK Mušič Doroteja
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    03.10.20 13.00 NK Jurovski Dol Korotan Prevalje Ivanovič Uroš
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    06.10.20 15.30 Marles hiše NK FUŽINAR Koman Andrej
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    10.10.20 10.00 NK FUŽINAR NŠ Roho
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    10.10.20 12.00 NK Jurovski Dol NK Malečnik
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    11.10.20 11.00 Korotan Prevalje NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    14.10.20 15.30 NK Pobrežje Marles hiše
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    14.10.20 16.30 NK DUPLEK NK DOBROVCE – STARŠE
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    17.10.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE NK Jurovski Dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    17.10.20 10.00 NŠ Roho NK Pobrežje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    17.10.20 12.00 NK Malečnik Korotan Prevalje
    Rače,
    Igrišče Rače
    17.10.20 12.00 NK Rače NK FUŽINAR
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    20.10.20 15.00 Marles hiše NK DUPLEK
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    24.10.20 12.00 NK Jurovski Dol Marles hiše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    24.10.20 12.00 NK Malečnik NK DOBROVCE – STARŠE
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    25.10.20 11.00 Korotan Prevalje NK FUŽINAR
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    28.10.20 14.00 NK Pobrežje NK Rače
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    28.10.20 16.30 NK DUPLEK NŠ Roho
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    07.11.20 10.00 NK DOBROVCE – STARŠE Korotan Prevalje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    07.11.20 10.00 NŠ Roho NK Jurovski Dol
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    07.11.20 10.00 NK FUŽINAR NK Pobrežje
    Rače,
    Igrišče Rače
    07.11.20 11.00 NK Rače NK DUPLEK
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    10.11.20 14.00 Marles hiše NK Malečnik
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Pobrežje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK DUPLEK
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Jurovski Dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Malečnik
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK DOBROVCE – STARŠE
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše Korotan Prevalje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – STARŠE NŠ Roho
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Rače
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK FUŽINAR
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Pobrežje
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK DUPLEK
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Jurovski Dol
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Malečnik
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK DOBROVCE – STARŠE
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Marles hiše
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho Korotan Prevalje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Rače
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – STARŠE NK FUŽINAR
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Pobrežje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK DUPLEK
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Jurovski Dol
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Malečnik
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK DOBROVCE – STARŠE
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR Marles hiše
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NŠ Roho
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Korotan Prevalje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK FUŽINAR
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Pobrežje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – STARŠE NK DUPLEK
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik NK Jurovski Dol
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK Malečnik
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK DOBROVCE – STARŠE
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK Marles hiše
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NŠ Roho
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Rače
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR Korotan Prevalje
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Pobrežje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK DUPLEK
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Jurovski Dol
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK DOBROVCE – STARŠE NK Malečnik
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK DOBROVCE – STARŠE
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Marles hiše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NŠ Roho
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK DUPLEK NK Rače
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK FUŽINAR