U9 Mlajši cicibani – 4. Skupina – Delegiranje

Osveženo: 29.11.22 07.53

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.09.22 09.00 NK Miklavž U8 NK Paloma Šentilj U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    03.09.22 10.00 Nk Maribor Tabor U8 NK Maribor U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    07.09.22 17.00 NK Rače U8 NK Pobrežje U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    20.09.22 16.00 NK Pohorje- U8 NŠ Roho VBO U8
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    10.09.22 09.00 NK Maribor U8 NK Miklavž U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    10.09.22 09.00 NK Pobrežje U8 Nk Maribor Tabor U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.09.22 10.00 NK Pohorje- U8 NK Rače U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    14.09.22 17.00 NŠ Roho VBO U8 NK Paloma Šentilj U8
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    24.09.22 09.00 Nk Maribor Tabor U8 NK Pohorje- U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    24.09.22 10.00 NK Miklavž U8 NK Pobrežje U8
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    24.09.22 10.30 NK Paloma Šentilj U8 NK Maribor U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    28.09.22 16.30 NK Rače U8 NŠ Roho VBO U8
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    01.10.22 09.00 NK Pobrežje U8 NK Paloma Šentilj U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.10.22 10.00 NK Pohorje- U8 NK Miklavž U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    03.10.22 17.00 NŠ Roho VBO U8 NK Maribor U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    05.10.22 16.00 NK Rače U8 Nk Maribor Tabor U8
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    08.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U8 NŠ Roho VBO U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.10.22 09.00 NK Miklavž U8 NK Rače U8
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    08.10.22 09.00 NK Maribor U8 NK Pobrežje U8
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    08.10.22 10.30 NK Paloma Šentilj U8 NK Pohorje- U8
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    15.10.22 09.00 NK Pohorje- U8 NK Maribor U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    15.10.22 09.00 Nk Maribor Tabor U8 NK Miklavž U8
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    16.10.22 11.00 NŠ Roho VBO U8 NK Pobrežje U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    19.10.22 16.00 NK Rače U8 NK Paloma Šentilj U8
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    22.10.22 09.00 NK Miklavž U8 NŠ Roho VBO U8
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    22.10.22 09.00 NK Maribor U8 NK Rače U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    22.10.22 09.00 NK Pobrežje U8 NK Pohorje- U8
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    22.10.22 10.30 NK Paloma Šentilj U8 Nk Maribor Tabor U8
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO U8 NK Pohorje- U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U8 NK Rače U8
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U8 Nk Maribor Tabor U8
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentilj U8 NK Miklavž U8
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentilj U8 NŠ Roho VBO U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U8 NK Maribor U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U8 NK Pobrežje U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U8 NK Pohorje- U8
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO U8 NK Rače U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje- U8 Nk Maribor Tabor U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U8 NK Miklavž U8
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U8 NK Paloma Šentilj U8
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U8 NŠ Roho VBO U8
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentilj U8 NK Pobrežje U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U8 NK Pohorje- U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U8 NK Rače U8
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO U8 Nk Maribor Tabor U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U8 NK Miklavž U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje- U8 NK Paloma Šentilj U8
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U8 NK Maribor U8
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje U8 NŠ Roho VBO U8
    Maribor,
    Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT
    NK Maribor U8 NK Pohorje- U8
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Paloma Šentilj U8 NK Rače U8
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U8 Nk Maribor Tabor U8
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho VBO U8 NK Miklavž U8
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    Nk Maribor Tabor U8 NK Paloma Šentilj U8
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U8 NK Maribor U8
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje- U8 NK Pobrežje U8