U9 Mlajši cicibani – 4. Skupina – Zapisnik

  • 7. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 01.06.24 ob 09.00

    Nk Duplek U8 0 : 0 0 : 0 NK Lenart U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Nk Duplek U8
    1 Bezjak Maj V
    2 Horvat Niko K
    3 Potrč Liam
    4 Djukić Luka
    5 Pavlin Tian
    6 Zilić Sami
    Rezervni igralci
    NK Lenart U8
    1 Golob Tim V
    2 Fras Nik
    3 Ketiš Lan
    4 Kranvogl Anže K
    5 Videc Tine
    6 Trojner Jaka
    7 Bračko Žan
    8 Vukovič Luka
    9 Duh Adam
    10 Kranvogl Lovro
    Rezervni igralci
    Trener
    Mirt Robert
    Trener
    Veingerl Damijan
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | – | 02.06.24 ob 09.00

    NK DOBROVCE 0 : 0 0 : 0 NK Rače U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK DOBROVCE
    1 Reich Teo K V
    2 Videčnik Rok
    3 Švajger Luka
    4 Serdinšek Zala
    5 Mitkovič Luka
    6 Arifi Liam
    7 Pleteršek Črnko Ožbej
    8 Serdinšek Svit
    9 Štrucl jure
    10 Sodec Val
    Rezervni igralci
    NK Rače U8
    1 Pauman Tian V
    2 Cvetkovič Luka K
    3 Kosi Jakob
    4 Rukelj Jaka
    5 Andonovski Ano
    6 Berisha Nolan
    7 Đurđević Neven
    8 Pregl Liam
    Rezervni igralci
    Trener
    Kačičnik Hasanovič Staš
    Trener
    Pipenbaher Nejc
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | – | 27.05.24 ob 17.30

    NK DOBROVCE 0 : 0 0 : 0 NK Slivnica
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK DOBROVCE
    1 Reich Teo K V
    2 Videčnik Rok
    3 Švajger Luka
    4 Serdinšek Zala
    5 Mitkovič Luka
    6 Arifi Liam
    7 Pleteršek Črnko Ožbej
    8 Serdinšek Svit
    9 Štrucl jure
    10 Sodec Val
    Rezervni igralci
    NK Slivnica
    1 Berisha Jon Isa
    2 Žvarc Vito
    3 Kavc Anej
    4 Fingušt Val
    5 Keršič Jaka
    6 Cehtl Sky Noah
    7 Žvikart Jan
    Rezervni igralci
    Trener
    Kačičnik Hasanovič Staš
    Trener
    Gagović Živan
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Rače – Igrišče Rače | 29.05.24 ob 17.00

    NK Rače U8 0 : 0 0 : 0 NŠ Paloma Šentilj U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Rače U8
    1 Pauman Tian V
    2 Cvetkovič Luka K
    3 Kosi Jakob
    4 Rukelj Jaka
    5 Andonovski Ano
    6 Berisha Nolan
    7 Đurđević Neven
    8 Pregl Liam
    Rezervni igralci
    NŠ Paloma Šentilj U8
    1 Berce Tim
    2 Dajčer Lin
    5 Serk Kim
    3 Mihalič Tit
    4 Pavalec Liam
    6 Budja Nik
    7 Unger Anej
    8 Pehan Niko
    Rezervni igralci
    Trener
    Knez Alen
    Trener
    Pehan Alen
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 28.05.24 ob 16.30

    NK Slivnica 0 : 0 0 : 0 Nk Duplek U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Slivnica
    1 Berisha Jon Isa
    2 Žvarc Vito
    3 Kavc Anej
    4 Fingušt Val
    5 Keršič Jaka
    6 Cehtl Sky Noah
    7 Žvikart Jan
    Rezervni igralci
    Nk Duplek U8
    1 Bezjak Maj V
    2 Horvat Niko K
    3 Potrč Liam
    4 Djukić Luka
    5 Pavlin Tian
    6 Zilić Sami
    Rezervni igralci
    Trener
    Gagović Živan
    Trener
    Mirt Robert
    Zadetki
    Dogodki
  • 6. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 25.05.24 ob 09.00

    NK Lenart U8 0 : 0 0 : 0 NK DOBROVCE
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Lenart U8
    1 Golob Tim V
    2 Fras Nik
    3 Ketiš Lan
    4 Kranvogl Anže K
    5 Videc Tine
    6 Trojner Jaka
    7 Bračko Žan
    8 Vukovič Luka
    9 Duh Adam
    10 Kranvogl Lovro
    Rezervni igralci
    NK DOBROVCE
    1 Reich Teo K V
    2 Videčnik Rok
    3 Švajger Luka
    4 Serdinšek Zala
    5 Mitkovič Luka
    6 Arifi Liam
    7 Pleteršek Črnko Ožbej
    8 Serdinšek Svit
    9 Štrucl jure
    Rezervni igralci
    Trener
    Ahmetović Zoran
    Trener
    Kelc Klemen
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 18.05.24 ob 09.00

    Nk Duplek U8 0 : 0 0 : 0 Nk Fram
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Nk Duplek U8
    1 Bezjak Maj V
    2 Horvat Niko K
    3 Potrč Liam
    4 Djukić Luka
    5 Pavlin Tian
    6 Zilić Sami
    Rezervni igralci
    Nk Fram
    1 Šilec Tai V
    2 Muršič Marcel K
    3 Kokol Rene
    4 Čobec Jan
    5 Dvoršič Bine
    6 Perko Jurij
    Rezervni igralci
    Trener
    Mirt Robert
    Trener
    Satler Marko
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 14.05.24 ob 16.30

    NK Slivnica 0 : 0 0 : 0 NŠ Paloma Šentilj U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Slivnica
    1 Berisha Jon Isa
    2 Žvarc Vito
    3 Kavc Anej
    4 Fingušt Val
    5 Keršič Jaka
    6 Cehtl Sky Noah
    7 Žvikart Jan
    Rezervni igralci
    NŠ Paloma Šentilj U8
    1 Berce Tim
    2 Dajčer Lin
    5 Serk Kim
    3 Mihalič Tit
    4 Pavalec Liam
    6 Budja Nik
    7 Unger Anej
    8 Pehan Niko
    Rezervni igralci
    Trener
    Gagović Živan
    Trener
    Lorber Matej
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 18.05.24 ob 09.00

    NŠ Paloma Šentilj U8 0 : 0 0 : 0 NK Lenart U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Paloma Šentilj U8
    1 Berce Tim
    2 Dajčer Lin
    5 Serk Kim
    3 Mihalič Tit
    4 Pavalec Liam
    6 Budja Nik
    7 Unger Anej
    8 Pehan Niko
    Rezervni igralci
    NK Lenart U8
    1 Golob Tim V
    2 Fras Nik
    3 Ketiš Lan
    4 Kranvogl Anže K
    5 Videc Tine
    6 Trojner Jaka
    7 Bračko Žan
    8 Vukovič Luka
    9 Duh Adam
    10 Kranvogl Lovro
    Rezervni igralci
    Trener
    Lorber Matej
    Trener
    Ahmetović Zoran
    Zadetki
    Dogodki
  • 4. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 11.05.24 ob 09.00

    NK Lenart U8 0 : 0 0 : 0 NK Rače U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Lenart U8
    1 Golob Tim V
    2 Fras Nik
    3 Ketiš Lan
    4 Kranvogl Anže K
    5 Videc Tine
    6 Trojner Jaka
    7 Bračko Žan
    8 Vukovič Luka
    9 Duh Adam
    10 Kranvogl Lovro
    Rezervni igralci
    NK Rače U8
    1 Pauman Tian V
    2 Cvetkovič Luka K
    3 Kosi Jakob
    4 Rukelj Jaka
    5 Andonovski Ano
    6 Berisha Nolan
    7 Đurđević Neven
    8 Pregl Liam
    Rezervni igralci
    Trener
    Ahmetović Zoran
    Trener
    Pipenbaher Nejc
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | – | 28.04.24 ob 09.00

    NK DOBROVCE 0 : 0 0 : 0 Nk Duplek U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK DOBROVCE
    1 Reich Teo K V
    2 Videčnik Rok
    3 Švajger Luka
    4 Serdinšek Zala
    5 Mitkovič Luka
    6 Arifi Liam
    7 Pleteršek Črnko Ožbej
    8 Serdinšek Svit
    9 Štrucl jure
    Rezervni igralci
    Nk Duplek U8
    1 Bezjak Maj V
    2 Horvat Niko K
    3 Potrč Liam
    4 Djukić Luka
    5 Pavlin Tian
    6 Zilić Sami
    Rezervni igralci
    Trener
    Kelc Klemen
    Trener
    Mirt Robert
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 23.04.24 ob 16.30

    NK Slivnica 0 : 0 0 : 0 NK Lenart U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Slivnica
    1 Berisha Jon Isa
    2 Žvarc Vito
    3 Kavc Anej
    4 Fingušt Val
    5 Keršič Jaka
    6 Cehtl Sky Noah
    7 Žvikart Jan
    Rezervni igralci
    NK Lenart U8
    1 Golob Tim V
    2 Fras Nik
    3 Ketiš Lan
    4 Kranvogl Anže K
    5 Videc Tine
    6 Trojner Jaka
    7 Bračko Žan
    8 Vukovič Luka
    9 Duh Adam
    Rezervni igralci
    Trener
    Gagović Živan
    Trener
    Ahmetović Zoran
    Zadetki
    Dogodki
  • 3. krog | Rače – Igrišče Rače | 30.04.24 ob 17.00

    NK Rače U8 0 : 0 0 : 0 NK Slivnica
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    NK Rače U8
    1 Pauman Tian V
    2 Gracer Lan K
    3 Kosi Jakob
    4 Rukelj Jaka
    5 Andonovski Ano
    6 Berisha Nolan
    7 Đurđević Neven
    8 Pregl Liam
    9 Cvetkovič Luka
    Rezervni igralci
    NK Slivnica
    1 Berisha Jon Isa
    2 Žvarc Vito
    3 Kavc Anej
    4 Fingušt Val
    5 Keršič Jaka
    6 Cehtl Sky Noah
    7 Žvikart Jan
    Rezervni igralci
    Trener
    Pipenbaher Nejc
    Trener
    Gagović Živan
    Zadetki
    Dogodki
  • 2. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 20.04.24 ob 09.00

    Nk Duplek U8 0 : 0 0 : 0 NŠ Paloma Šentilj U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    Nk Duplek U8
    1 Bezjak Maj V
    2 Horvat Niko K
    3 Potrč Liam
    4 Djukić Luka
    5 Pavlin Tian
    6 Zilić Sami
    Rezervni igralci
    NŠ Paloma Šentilj U8
    1 Berce Tim
    2 Dajčer Lin
    5 Serk Kim
    3 Mihalič Tit
    4 Pavalec Liam
    6 Budja Nik
    7 Unger Anej
    8 Pehan Niko
    Rezervni igralci
    Trener
    Mirt Robert
    Trener
    Lošić Žan
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Rače – Igrišče Rače | 17.04.24 ob 17.00

    NK Rače U8 0 : 0 0 : 0 Nk Duplek U8
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Rače U8
    1 Pauman Tian V
    2 Gracer Lan K
    3 Kosi Jakob
    4 Rukelj Jaka
    5 Andonovski Ano
    6 Berisha Nolan
    7 Đurđević Neven
    8 Pregl Liam
    9 Cvetkovič Luka
    Rezervni igralci
    Nk Duplek U8
    1 Bezjak Maj V
    2 Horvat Niko K
    3 Potrč Liam
    4 Djukić Luka
    5 Pavlin Tian
    6 Zilić Sami
    Rezervni igralci
    Trener
    Pipenbaher Nejc
    Trener
    Mirt Robert
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Šentilj – Igrišče Šentilj | 13.04.24 ob 09.00

    NŠ Paloma Šentilj U8 0 : 0 0 : 0 NK DOBROVCE
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Paloma Šentilj U8
    1 Berce Tim
    2 Dajčer Lin
    5 Serk Kim
    3 Mihalič Tit
    4 Pavalec Liam
    6 Budja Nik
    7 Unger Anej
    8 Pehan Niko
    Rezervni igralci
    NK DOBROVCE
    Rezervni igralci
    Trener
    Lorber Matej
    Trener
    Kelc Klemen
    Zadetki
    Dogodki
  • 1. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart | 13.04.24 ob 09.00

    NK Lenart U8 0 : 0 0 : 0 Nk Fram
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Lenart U8
    1 Golob Tim V
    2 Fras Nik
    3 Ketiš Lan
    4 Kranvogl Anže K
    5 Videc Tine
    6 Trojner Jaka
    7 Bračko Žan
    8 Vukovič Luka
    9 Duh Adam
    Rezervni igralci
    Nk Fram
    1 Šilec Tai V
    2 Muršič Marcel K
    3 Kokol Rene
    4 Čobec Jan
    5 Dvoršič Bine
    6 Perko Jurij
    Rezervni igralci
    Trener
    Ahmetović Zoran
    Trener
    Satler Marko
    Zadetki
    Dogodki