U9 Mlajši cicibani – Koroška – Delegiranje

Osveženo: 30.09.20 10.50

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    12.09.20 10.00 NK Peca ND Slovenj Gradec
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    12.09.20 11.00 NK AKUMULATOR NK FUŽINAR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    22.09.20 11.00 NŠ Dravograd Korotan Prevalje
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    19.09.20 11.00 NK AKUMULATOR NK Peca
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    20.09.20 09.00 NK FUŽINAR Korotan Prevalje
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    23.09.20 18.00 ND Slovenj Gradec NŠ Dravograd
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    03.10.20 09.00 Korotan Prevalje ND Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    03.10.20 10.00 NK Peca NK FUŽINAR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    04.10.20 11.00 NŠ Dravograd NK AKUMULATOR
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    10.10.20 10.00 NK Peca NŠ Dravograd
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    10.10.20 11.00 NK AKUMULATOR Korotan Prevalje
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    11.10.20 09.00 NK FUŽINAR ND Slovenj Gradec
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    17.10.20 09.00 Korotan Prevalje NK Peca
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    18.10.20 09.00 NŠ Dravograd NK FUŽINAR
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    21.10.20 18.00 ND Slovenj Gradec NK AKUMULATOR
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK AKUMULATOR
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK Peca
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NŠ Dravograd
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK FUŽINAR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd ND Slovenj Gradec
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK AKUMULATOR
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NK Peca
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK AKUMULATOR NŠ Dravograd
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec Korotan Prevalje
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slovenj Gradec,
    Stadion Slovenj Gradec
    ND Slovenj Gradec NK FUŽINAR
    Prevalje,
    Športni park Ugasle peči, Prevalje
    Korotan Prevalje NK AKUMULATOR
    Dravograd,
    Športni center Dravograd-igrišče z UT
    NŠ Dravograd NK Peca
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ravne,
    Mestni stadion Ravne na Koroškem
    NK FUŽINAR NŠ Dravograd
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca Korotan Prevalje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK AKUMULATOR ND Slovenj Gradec