1. Članska liga – 2019/20

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK S.Rojko Dobrovce 13 10 2 1 38:10 32
2. NK Starše 13 10 1 2 39:19 31
3. NK Rače 13 8 3 2 34:16 27
4. ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 7 3 3 44:15 24
5. NK Tehnotim Pesnica 13 6 4 3 31:21 22
6. NK Miklavž 13 6 0 7 21:24 18
7. NK Pohorje 13 5 3 5 25:29 18
8. NK Duplek 13 4 4 5 14:21 16
9. NK Brunšvik 13 5 0 8 29:31 15
10. Marles hiše 13 4 2 7 22:25 14
11. NK Asfalterstvo Brus Malečnik 13 4 2 7 20:23 14
12. NK TAB Akumulator 13 4 2 7 20:35 14
13. NK gostilna Lobnik Slivnica 13 4 1 8 18:40 13
14. NK Peca 13 0 1 12 17:63 1

Fair Play

Klub Tekem Točke
1. NK S.Rojko Dobrovce 13 38
2. Marles hiše 13 46
3. NK Starše 13 54
4. NK Tehnotim Pesnica 13 54
5. NK Brunšvik 13 58
6. NK Asfalterstvo Brus Malečnik 13 60
7. NK TAB Akumulator 13 61
8. NK Pohorje 13 75
9. ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 78
10. NK Peca 13 98
11. NK Duplek 13 101
12. NK gostilna Lobnik Slivnica 13 102
13. NK Miklavž 13 103
14. NK Rače 13 107

Tekme

  1. 1. krog

    Črna na Koroškem 24.08.19 17.30 NK Peca 2 : 8
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Mežica 24.08.19 17.30 NK TAB Akumulator 1 : 3
    (1 : 1)
    NK Rače
    Brunšvik 24.08.19 17.30 NK Brunšvik 1 : 3
    (0 : 2)
    NK Duplek
    Pesnica 24.08.19 17.30 NK Tehnotim Pesnica 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Asfalterstvo Brus Malečnik
    Maribor 24.08.19 17.30 Marles hiše 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Dobrovce 24.08.19 17.30 NK S.Rojko Dobrovce 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Starše
    Slivnica 24.08.19 17.30 NK gostilna Lobnik Slivnica 2 : 3
    (1 : 2)
    NK Pohorje
  2. 2. krog

    Marjeta 01.09.19 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 : 0
    (2 : 0)
    NK Pohorje
    Starše 31.08.19 17.00 NK Starše 6 : 0
    (4 : 0)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
    Miklavž na Dravskem polju 31.08.19 17.00 NK Miklavž 0 : 2
    (0 : 0)
    NK S.Rojko Dobrovce
    Malečnik 01.09.19 17.00 NK Asfalterstvo Brus Malečnik 1 : 2
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Duplek 31.08.19 17.00 NK Duplek 1 : 3
    (0 : 2)
    NK Tehnotim Pesnica
    Rače 01.09.19 17.00 NK Rače 3 : 1
    (3 : 1)
    NK Brunšvik
    Črna na Koroškem 31.08.19 17.00 NK Peca 2 : 7
    (0 : 4)
    NK TAB Akumulator
  3. 3. krog

    Mežica 07.09.19 16.00 NK TAB Akumulator 1 : 7
    (1 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Brunšvik 07.09.19 16.30 NK Brunšvik 5 : 2
    (3 : 1)
    NK Peca
    Pesnica 08.09.19 16.30 NK Tehnotim Pesnica 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Rače
    Maribor 08.09.19 16.30 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Dobrovce 07.09.19 16.30 NK S.Rojko Dobrovce 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Asfalterstvo Brus Malečnik
    Slivnica 07.09.19 16.30 NK gostilna Lobnik Slivnica 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Miklavž
    Ruše 06.09.19 19.00 NK Pohorje 3 : 6
    (2 : 3)
    NK Starše
  4. 4. krog

    Marjeta 15.09.19 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Starše
    Miklavž na Dravskem polju 15.09.19 16.30 NK Miklavž 4 : 1
    (2 : 0)
    NK Pohorje
    Malečnik 14.09.19 16.30 NK Asfalterstvo Brus Malečnik 3 : 0
    (2 : 0)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
    Duplek 15.09.19 16.30 NK Duplek 0 : 2
    (0 : 1)
    NK S.Rojko Dobrovce
    Rače 14.09.19 16.30 NK Rače 5 : 2
    (3 : 0)
    Marles hiše
    Črna na Koroškem 14.09.19 16.30 NK Peca 2 : 5
    (0 : 2)
    NK Tehnotim Pesnica
    Mežica 14.09.19 16.30 NK TAB Akumulator 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Brunšvik
  5. 5. krog

    Brunšvik 22.09.19 16.00 NK Brunšvik 3 : 2
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Pesnica 20.09.19 16.30 NK Tehnotim Pesnica 3 : 0
    (0 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Maribor 21.09.19 16.00 Marles hiše 8 : 1
    (1 : 1)
    NK Peca
    Dobrovce 21.09.19 16.00 NK S.Rojko Dobrovce 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Rače
    Slivnica 22.09.19 16.00 NK gostilna Lobnik Slivnica 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Ruše 21.09.19 16.00 NK Pohorje 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Asfalterstvo Brus Malečnik
    Starše 22.09.19 16.00 NK Starše 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Miklavž
  6. 6. krog

    Marjeta 29.09.19 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 1
    (2 : 0)
    NK Miklavž
    Malečnik 28.09.19 16.00 NK Asfalterstvo Brus Malečnik 2 : 4
    (2 : 2)
    NK Starše
    Duplek 28.09.19 16.00 NK Duplek 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Rače 28.09.19 16.00 NK Rače 2 : 3
    (2 : 3)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
    Črna na Koroškem 29.09.19 16.00 NK Peca 0 : 9
    (0 : 4)
    NK S.Rojko Dobrovce
    Mežica 28.09.19 16.00 NK TAB Akumulator 1 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Brunšvik 29.09.19 16.00 NK Brunšvik 8 : 3
    (1 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
  7. 7. krog

    Pesnica 05.10.19 15.30 NK Tehnotim Pesnica 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Maribor 05.10.19 15.30 Marles hiše 1 : 5
    (0 : 2)
    NK Brunšvik
    Dobrovce 06.10.19 15.30 NK S.Rojko Dobrovce 5 : 1
    (3 : 1)
    NK TAB Akumulator
    Slivnica 05.10.19 15.30 NK gostilna Lobnik Slivnica 5 : 3
    (3 : 2)
    NK Peca
    Ruše 04.10.19 19.00 NK Pohorje 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Rače
    Starše 05.10.19 15.30 NK Starše 6 : 1
    (3 : 0)
    NK Duplek
    Miklavž na Dravskem polju 06.10.19 15.30 NK Miklavž 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Asfalterstvo Brus Malečnik
  8. 8. krog

    Marjeta 13.10.19 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Asfalterstvo Brus Malečnik
    Duplek 12.10.19 15.30 NK Duplek 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Miklavž
    Rače 12.10.19 15.30 NK Rače 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Starše
    Črna na Koroškem 12.10.19 15.30 NK Peca 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Mežica 13.10.19 15.30 NK TAB Akumulator 1 : 1
    (0 : 1)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
    Brunšvik 12.10.19 15.30 NK Brunšvik 0 : 3
    (0 : 2)
    NK S.Rojko Dobrovce
    Pesnica 13.10.19 15.30 NK Tehnotim Pesnica 1 : 1
    (0 : 1)
    Marles hiše
  9. 9. krog

    Maribor 19.10.19 15.00 Marles hiše 0 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Dobrovce 20.10.19 15.00 NK S.Rojko Dobrovce 2 : 2
    (0 : 2)
    NK Tehnotim Pesnica
    Slivnica 20.10.19 15.00 NK gostilna Lobnik Slivnica 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Brunšvik
    Ruše 19.10.19 17.30 NK Pohorje 5 : 1
    (1 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Starše 20.10.19 15.00 NK Starše 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Peca
    Miklavž na Dravskem polju 19.10.19 15.00 NK Miklavž 2 : 3
    (1 : 1)
    NK Rače
    Malečnik 19.10.19 15.00 NK Asfalterstvo Brus Malečnik 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Duplek
  10. 10. krog

    Marjeta 27.10.19 14.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Duplek
    Rače 27.10.19 14.30 NK Rače 3 : 3
    (1 : 2)
    NK Asfalterstvo Brus Malečnik
    Črna na Koroškem 27.10.19 15.00 NK Peca 1 : 2
    (1 : 1)
    NK Miklavž
    Mežica 26.10.19 15.00 NK TAB Akumulator 2 : 5
    (1 : 2)
    NK Starše
    Brunšvik 26.10.19 15.00 NK Brunšvik 1 : 4
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Pesnica 26.10.19 15.00 NK Tehnotim Pesnica 6 : 0
    (1 : 0)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
    Maribor 26.10.19 15.00 Marles hiše 0 : 5
    (0 : 3)
    NK S.Rojko Dobrovce
  11. 11. krog

    Dobrovce 03.11.19 14.00 NK S.Rojko Dobrovce 1 : 1
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Slivnica 02.11.19 14.00 NK gostilna Lobnik Slivnica 0 : 5
    (0 : 4)
    Marles hiše
    Ruše 02.11.19 14.00 NK Pohorje 1 : 2
    (1 : 2)
    NK Tehnotim Pesnica
    Starše 02.11.19 14.00 NK Starše 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Brunšvik
    Miklavž na Dravskem polju 02.11.19 14.00 NK Miklavž 0 : 2
    (0 : 2)
    NK TAB Akumulator
    Malečnik 02.11.19 14.00 NK Asfalterstvo Brus Malečnik 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Peca
    Duplek 02.11.19 14.00 NK Duplek 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
  12. 12. krog

    Marjeta 10.11.19 14.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 2
    (1 : 1)
    NK Rače
    Črna na Koroškem 09.11.19 14.00 NK Peca 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Duplek
    Mežica 10.11.19 14.00 NK TAB Akumulator 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Asfalterstvo Brus Malečnik
    Brunšvik 09.11.19 14.00 NK Brunšvik 2 : 5
    (0 : 3)
    NK Miklavž
    Pesnica 09.11.19 14.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Starše
    Ruše 08.11.19 18.00 Marles hiše 1 : 2
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Dobrovce 09.11.19 14.00 NK S.Rojko Dobrovce 2 : 1
    (1 : 1)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
  13. 13. krog

    Slivnica 16.11.19 14.00 NK gostilna Lobnik Slivnica 1 : 6
    (1 : 3)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Ruše 16.11.19 14.00 NK Pohorje 1 : 2
    (1 : 1)
    NK S.Rojko Dobrovce
    Starše 16.11.19 14.00 NK Starše 1 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 16.11.19 14.00 NK Miklavž 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Malečnik 16.11.19 14.00 NK Asfalterstvo Brus Malečnik 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Brunšvik
    Duplek 23.11.19 14.00 NK Duplek 2 : 2
    (0 : 1)
    NK TAB Akumulator
    Rače 16.11.19 14.00 NK Rače 6 : 0
    (3 : 0)
    NK Peca