1. Članska liga – Delegiranje

Osveženo: 14.06.21 21.30

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    22.08.20 17.30 NK Peca NK Pohorje Jezeršek Tomaž,
    Racaj Fatlind,
    Durić Mediha
    Vidović Adi
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    22.08.20 17.30 Marles hiše SD Marjeta Mežnar Tadej,
    Majcen Kevin,
    Marin Jan
    Majcen Domen
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    22.08.20 17.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Tehnotim Pesnica Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Marin Tomaž
    Urbanič Saša
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    22.08.20 17.30 NK Duplek NK Radlje Rađević Uroš,
    Mušič Doroteja,
    Žurman Aljaž
    Perko Robert
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    22.08.20 17.30 NK Miklavž NK Rače Podgoršek Simon Matej,
    Ferčič Jani,
    Jug Maksimiljan
    Toplak Boris
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    22.08.20 17.30 NK TAB Akumulator NK Starše Hrvacki Jure,
    Močivnik Joži,
    Kunc Anej
    Partlič Aleš
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    02.09.20 17.00 NK Brunšvik NK Jurovski Dol Smodej Žan,
    Gonza Nejc,
    Eder Gregor
    Škrofič Mario
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    29.08.20 17.00 NK Pohorje NK Starše Šorli Armando,
    Šumer Žiga,
    Holcman Aljaž
    Vilčnik Matej
    Rače,
    Igrišče Rače
    29.08.20 17.00 NK Rače NK TAB Akumulator Novarlić Damjan,
    Friš Tadej,
    Grubelnik Matic
    Gostenčnik Gregor
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    29.08.20 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Duplek Veselič Samo,
    Majer Vojko,
    Kmetec Radenko
    Cojhter Matjan
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    29.08.20 17.00 NK Peca NK Brunšvik Hrvacki Jure,
    Kresnik Urban,
    Racaj Fatlind
    Strmčnik Robert
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    29.08.20 18.30 NK Radlje NK Miklavž Jezeršek Tomaž,
    Močivnik Joži,
    Kamnik Blaž
    Izak Silvo
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    30.08.20 17.00 SD Marjeta NK Malečnik Asfalterstvo Brus Mežnar Tadej,
    Lahovič Marcel,
    Kmetec Mark
    Škrofič Mario
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    30.08.20 17.00 NK Jurovski Dol Marles hiše Kamplet Miha,
    Horvat Denis,
    Majcen Kevin
    Lepej Drago
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    05.09.20 16.30 NK Brunšvik NK Pohorje Hrvacki Jure,
    Kamnik Blaž,
    Racaj Fatlind
    Vidović Adi
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    05.09.20 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Jurovski Dol Gergič Nejc,
    Horvat Denis,
    Dedić Elmedin
    Jurenec Damir
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    05.09.20 16.30 NK Duplek SD Marjeta Šorli Armando,
    Majcen Kevin,
    Eder Gregor
    Kmetec Ivan
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    05.09.20 16.30 NK TAB Akumulator NK Radlje Vivod Dejan,
    Močivnik Joži,
    Durić Mediha
    Strmčnik Robert
    Starše,
    Igrišče Starše
    05.09.20 16.30 NK Starše NK Rače Borošak Alen,
    Majer Vojko,
    Žurman Aljaž
    Partlič Aleš
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    06.09.20 16.30 Marles hiše NK Peca Novarlić Damjan,
    Ogrin Matej,
    Kmetec Radenko
    Toplak Boris
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    06.09.20 16.30 NK Miklavž NK Tehnotim Pesnica Rađević Uroš,
    Marin Tomaž,
    Mušič Doroteja
    Perko Robert
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    12.09.20 16.30 NK Pohorje NK Rače Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Majcen Kevin
    Cojhter Matjan
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    12.09.20 16.30 NK Tehnotim Pesnica NK TAB Akumulator Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Kmetec Mark
    Dobrun Žiga
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    12.09.20 16.30 NK Peca NK Malečnik Asfalterstvo Brus Vivod Dejan,
    Grubelnik Matic,
    Racaj Fatlind
    Izak Silvo
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    12.09.20 16.30 NK Brunšvik Marles hiše Šorli Armando,
    Ivanovič Uroš,
    Veselič Dejan
    Vilčnik Matej
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    12.09.20 19.00 NK Radlje NK Starše Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Kamnik Blaž
    Babič Stanislav
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    13.09.20 16.30 SD Marjeta NK Miklavž Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Šumer Žiga
    Glažar Stanislav
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    13.09.20 16.30 NK Jurovski Dol NK Duplek Gergič Nejc,
    Horvat Denis,
    Marin Tomaž
    Škrofič Mario
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator SD Marjeta
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    19.09.20 16.00 Marles hiše NK Pohorje Mežnar Tadej,
    Kmetec Radenko,
    Djukić Dejan
    Gostenčnik Gregor
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    19.09.20 16.00 NK Duplek NK Peca Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Marin Jan
    Jurenec Damir
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    19.09.20 16.00 NK Miklavž NK Jurovski Dol Gergič Nejc,
    Perger Primož,
    Šinkovec Bojan
    Kmetec Ivan
    Starše,
    Igrišče Starše
    19.09.20 16.00 NK Starše NK Tehnotim Pesnica Tkalčič Bojan,
    Majcen Kevin,
    Mladenović Marko
    Partlič Aleš
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    20.09.20 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Brunšvik Šorli Armando,
    Holcman Aljaž,
    Dedić Elmedin
    Vidović Adi
    Rače,
    Igrišče Rače
    20.09.20 16.00 NK Rače NK Radlje Rađević Uroš,
    Horvat Denis,
    Majcen Kevin
    Lepej Drago
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    26.09.20 16.00 NK Pohorje NK Radlje Borošak Alen,
    Šumer Žiga,
    Bezjak Adam
    Vilčnik Matej
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    26.09.20 16.00 NK Tehnotim Pesnica NK Rače Šorli Armando,
    Šinkovec Bojan,
    Jug Maksimiljan
    Sajko Jani Ivan
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    26.09.20 16.00 NK Peca NK Miklavž Hrvacki Jure,
    Kamnik Blaž,
    Racaj Fatlind
    Strmčnik Robert
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    26.09.20 16.00 NK Brunšvik NK Duplek Mežnar Tadej,
    Bele Klemen,
    Majer Vojko
    Cojhter Matjan
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    26.09.20 16.00 Marles hiše NK Malečnik Asfalterstvo Brus Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Močivnik Joži
    Urbanič Saša
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    27.09.20 16.00 SD Marjeta NK Starše Gergič Nejc,
    Šobot Danijel,
    Kmetec Mark
    Perko Robert
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    27.09.20 16.00 NK Jurovski Dol NK TAB Akumulator Kamplet Miha,
    Šinkovec Bojan,
    Lahovič Marcel
    Škrofič Mario
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    02.10.20 19.00 NK Radlje NK Tehnotim Pesnica Kordež Matic,
    Kunc Anej,
    Močivnik Joži
    Majcen Domen
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    03.10.20 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Pohorje Šorli Armando,
    Horvat Denis,
    Kmetec Radenko
    Perko Robert
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    03.10.20 15.30 NK Duplek Marles hiše Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Šobot Danijel
    Vidović Adi
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.10.20 15.30 NK Miklavž NK Brunšvik Mežnar Tadej,
    Mušič Doroteja,
    Mladenović Marko
    Cojhter Matjan
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    03.10.20 15.30 NK TAB Akumulator NK Peca Veselič Samo,
    Lahovič Marcel,
    Jonke Mitja
    Zalar Jure
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.10.20 15.30 NK Rače SD Marjeta Vivod Dejan,
    Kamnik Blaž,
    Majcen Kevin
    Urbanič Saša
    Starše,
    Igrišče Starše
    04.10.20 15.30 NK Starše NK Jurovski Dol Hrvacki Jure,
    Racaj Fatlind,
    Kresnik Urban
    Sajko Jani Ivan
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.10.20 15.30 NK Pohorje NK Tehnotim Pesnica Vivod Dejan,
    Kunc Anej,
    Racaj Fatlind
    Toplak Boris
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    10.10.20 15.30 NK Peca NK Starše Kamplet Miha,
    Horvat Denis,
    Dedić Elmedin
    Izak Silvo
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    10.10.20 15.30 NK Brunšvik NK TAB Akumulator Smodej Žan,
    Lahovič Marcel,
    Ogrin Matej
    Vidović Adi
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    10.10.20 15.30 Marles hiše NK Miklavž Borošak Alen,
    Perger Primož,
    Mladenović Marko
    Škrofič Mario
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    10.10.20 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Duplek Lacković Marko,
    Friš Tadej,
    Šinkovec Bojan
    Cojhter Matjan
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    11.10.20 15.30 SD Marjeta NK Radlje Šorli Armando,
    Majcen Kevin,
    Kmetec Mark
    Kmetec Ivan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    11.10.20 15.30 NK Jurovski Dol NK Rače
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    17.10.20 15.00 NK Duplek NK Pohorje Mežnar Tadej,
    Bombač Mitja,
    Mladenović Marko
    Partlič Aleš
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    17.10.20 15.00 NK Miklavž NK Malečnik Asfalterstvo Brus Novarlić Damjan,
    Perger Primož,
    Mauko Igor
    Sajko Jani Ivan
    Starše,
    Igrišče Starše
    17.10.20 15.00 NK Starše NK Brunšvik Kamplet Miha,
    Marin Tomaž,
    Kmetec Radenko
    Cojhter Matjan
    Rače,
    Igrišče Rače
    17.10.20 15.00 NK Rače NK Peca Rađević Uroš,
    Grubelnik Matic,
    Kresnik Urban
    Jurenec Damir
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    17.10.20 17.00 NK Radlje NK Jurovski Dol Hrvacki Jure,
    Kunc Anej,
    Racaj Fatlind
    Perko Robert
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    18.10.20 15.00 NK TAB Akumulator Marles hiše Jezeršek Tomaž,
    Kunc Anej,
    Močivnik Joži
    Mijatovič Goran
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    18.10.20 15.00 NK Tehnotim Pesnica SD Marjeta Gergič Nejc,
    Lahovič Marcel,
    Holcman Aljaž
    Urbanič Saša
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje SD Marjeta
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Radlje
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK Rače
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Starše
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK TAB Akumulator
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Miklavž
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Pohorje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator NK Duplek
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače Marles hiše
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Brunšvik
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Peca
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Jurovski Dol
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Jurovski Dol
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca SD Marjeta
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK Tehnotim Pesnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Radlje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Rače
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Starše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK TAB Akumulator
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator NK Pohorje
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Miklavž
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Duplek
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica Marles hiše
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Brunšvik
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Peca
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Peca
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Brunšvik
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta Marles hiše
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Duplek
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Miklavž
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK TAB Akumulator
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Pohorje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Radlje
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Tehnotim Pesnica
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus SD Marjeta
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Jurovski Dol
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK Peca
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Brunšvik
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca Marles hiše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Duplek
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Miklavž
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK TAB Akumulator
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Starše
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Pohorje
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Radlje
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator NK Tehnotim Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž SD Marjeta
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Jurovski Dol
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Peca
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Brunšvik
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Marles hiše
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Duplek
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Miklavž
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK TAB Akumulator
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Starše
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Rače
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Pohorje
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Tehnotim Pesnica
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše SD Marjeta
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator NK Jurovski Dol
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Peca
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Brunšvik
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus Marles hiše
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Duplek
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK Miklavž
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK TAB Akumulator
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Starše
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Rače
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Radlje
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Pohorje
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje SD Marjeta
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Jurovski Dol
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Peca
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator NK Brunšvik
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž Marles hiše
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Duplek
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Miklavž
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK TAB Akumulator
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK Starše
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Rače
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Radlje
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Tehnotim Pesnica
  23. 23. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Pohorje
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Jurovski Dol
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje NK Peca
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Brunšvik
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše Marles hiše
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Duplek
  24. 24. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Miklavž
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK TAB Akumulator
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Starše
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Rače
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik NK Radlje
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Tehnotim Pesnica
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol SD Marjeta
  25. 25. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Pohorje
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    SD Marjeta NK Peca
    Pesnica,
    Igrišče Pesnica
    NK Tehnotim Pesnica NK Brunšvik
    Radlje ob Dravi,
    Športni stadion Radlje
    NK Radlje Marles hiše
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše,
    Igrišče Starše
    NK Starše NK Duplek
    Mežica,
    Igrišče Mežica
    NK TAB Akumulator NK Miklavž
  26. 26. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK TAB Akumulator
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž NK Starše
    Duplek,
    Igrišče Duplek
    NK Duplek NK Rače
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Radlje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Tehnotim Pesnica
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    NK Brunšvik SD Marjeta
    Črna na Koroškem,
    Stadion Peca, Črna na Koroškem
    NK Peca NK Jurovski Dol