1. Članska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Črna na Koroškem 22.08.20 17.30 NK Peca 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 22.08.20 17.30 Marles hiše 0 : 4
    (0 : 2)
    SD Marjeta
    Malečnik 22.08.20 17.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 3
    (0 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Duplek 22.08.20 17.30 NK Duplek 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju 22.08.20 17.30 NK Miklavž 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Mežica 22.08.20 17.30 NK TAB Akumulator 3 : 2
    (1 : 2)
    NK Starše
    Brunšvik 02.09.20 17.00 NK Brunšvik 1 : 5
    (0 : 2)
    NK Jurovski Dol
  2. 2. krog

    Ruše 29.08.20 17.00 NK Pohorje 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Starše
    Rače 29.08.20 17.00 NK Rače 2 : 0
    (1 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Pesnica 29.08.20 17.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Črna na Koroškem 29.08.20 17.00 NK Peca 3 : 2
    (3 : 0)
    NK Brunšvik
    Radlje ob Dravi 29.08.20 18.30 NK Radlje 3 : 3
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Marjeta 30.08.20 17.00 SD Marjeta 5 : 2
    (1 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Jurovski Dol 30.08.20 17.00 NK Jurovski Dol 1 : 6
    (0 : 3)
    Marles hiše
  3. 3. krog

    Brunšvik 05.09.20 16.30 NK Brunšvik 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Malečnik 05.09.20 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 : 1
    (4 : 1)
    NK Jurovski Dol
    Duplek 05.09.20 16.30 NK Duplek 1 : 5
    (1 : 3)
    SD Marjeta
    Mežica 05.09.20 16.30 NK TAB Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Starše 05.09.20 16.30 NK Starše 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Rače
    Maribor 06.09.20 16.30 Marles hiše 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Peca
    Miklavž na Dravskem polju 06.09.20 16.30 NK Miklavž 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
  4. 4. krog

    Ruše 12.09.20 16.30 NK Pohorje 3 : 1
    (2 : 0)
    NK Rače
    Pesnica 12.09.20 16.30 NK Tehnotim Pesnica 4 : 0
    (2 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Črna na Koroškem 12.09.20 16.30 NK Peca 3 : 2
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Brunšvik 12.09.20 16.30 NK Brunšvik 0 : 1
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Radlje ob Dravi 12.09.20 19.00 NK Radlje 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Starše
    Marjeta 13.09.20 16.30 SD Marjeta 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Jurovski Dol 13.09.20 16.30 NK Jurovski Dol 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Duplek
  5. 5. krog

    Maribor 19.09.20 16.00 Marles hiše 4 : 4
    (2 : 2)
    NK Pohorje
    Duplek 19.09.20 16.00 NK Duplek 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Peca
    Miklavž na Dravskem polju 19.09.20 16.00 NK Miklavž 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Starše 19.09.20 16.00 NK Starše 1 : 2
    (1 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Malečnik 20.09.20 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Brunšvik
    Rače 20.09.20 16.00 NK Rače 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Mežica NK TAB Akumulator SD Marjeta
  6. 6. krog

    Ruše 26.09.20 16.00 NK Pohorje 4 : 1
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Pesnica 26.09.20 16.00 NK Tehnotim Pesnica 0 : 3
    (0 : 2)
    NK Rače
    Črna na Koroškem 26.09.20 16.00 NK Peca 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Brunšvik 26.09.20 16.00 NK Brunšvik 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Duplek
    Maribor 26.09.20 16.00 Marles hiše 3 : 1
    (3 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta 27.09.20 16.00 SD Marjeta 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Starše
    Jurovski Dol 27.09.20 16.00 NK Jurovski Dol 1 : 1
    (1 : 0)
    NK TAB Akumulator
  7. 7. krog

    Radlje ob Dravi 02.10.20 19.00 NK Radlje 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Malečnik 03.10.20 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 3
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Duplek 03.10.20 15.30 NK Duplek 0 : 4
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 03.10.20 15.30 NK Miklavž 5 : 2
    (1 : 2)
    NK Brunšvik
    Mežica 03.10.20 15.30 NK TAB Akumulator 2 : 1
    (2 : 1)
    NK Peca
    Rače 03.10.20 15.30 NK Rače 2 : 0
    (1 : 0)
    SD Marjeta
    Starše 04.10.20 15.30 NK Starše 5 : 1
    (2 : 1)
    NK Jurovski Dol
  8. 8. krog

    Ruše 10.10.20 15.30 NK Pohorje 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem 10.10.20 15.30 NK Peca 0 : 6
    (0 : 3)
    NK Starše
    Brunšvik 10.10.20 15.30 NK Brunšvik 2 : 0
    (1 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Maribor 10.10.20 15.30 Marles hiše 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Malečnik 10.10.20 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 : 3
    (5 : 1)
    NK Duplek
    Marjeta 11.10.20 15.30 SD Marjeta 8 : 0
    (4 : 0)
    NK Radlje
    Jurovski Dol 11.10.20 15.30 NK Jurovski Dol NK Rače
  9. 9. krog

    Duplek 17.10.20 15.00 NK Duplek 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 17.10.20 15.00 NK Miklavž 3 : 2
    (2 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše 17.10.20 15.00 NK Starše 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Brunšvik
    Rače 17.10.20 15.00 NK Rače 4 : 1
    (2 : 0)
    NK Peca
    Radlje ob Dravi 17.10.20 17.00 NK Radlje 2 : 2
    (1 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Mežica 18.10.20 15.00 NK TAB Akumulator 2 : 2
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Pesnica 18.10.20 15.00 NK Tehnotim Pesnica 0 : 2
    (0 : 2)
    SD Marjeta
  10. 10. krog

    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK TAB Akumulator
    Duplek NK Duplek NK Miklavž
    Maribor Marles hiše NK Starše
    Brunšvik NK Brunšvik NK Rače
    Črna na Koroškem NK Peca NK Radlje
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Tehnotim Pesnica
    Ruše NK Pohorje SD Marjeta
  11. 11. krog

    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Peca
    Marjeta SD Marjeta NK Jurovski Dol
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Brunšvik
    Rače NK Rače Marles hiše
    Starše NK Starše NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Mežica NK TAB Akumulator NK Duplek
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Pohorje
  12. 12. krog

    Duplek NK Duplek NK Starše
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK TAB Akumulator
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Rače
    Maribor Marles hiše NK Radlje
    Brunšvik NK Brunšvik NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem NK Peca SD Marjeta
    Ruše NK Pohorje NK Jurovski Dol
  13. 13. krog

    Marjeta SD Marjeta NK Brunšvik
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Peca
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica Marles hiše
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Rače NK Rače NK Duplek
    Starše NK Starše NK Miklavž
    Mežica NK TAB Akumulator NK Pohorje
  14. 14. krog

    Rače NK Rače NK Miklavž
    Starše NK Starše NK TAB Akumulator
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Duplek
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta SD Marjeta Marles hiše
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Brunšvik
    Ruše NK Pohorje NK Peca
  15. 15. krog

    Maribor Marles hiše NK Jurovski Dol
    Brunšvik NK Brunšvik NK Peca
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus SD Marjeta
    Duplek NK Duplek NK Tehnotim Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Radlje
    Mežica NK TAB Akumulator NK Rače
    Starše NK Starše NK Pohorje
  16. 16. krog

    Radlje ob Dravi NK Radlje NK TAB Akumulator
    Rače NK Rače NK Starše
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Miklavž
    Marjeta SD Marjeta NK Duplek
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Črna na Koroškem NK Peca Marles hiše
    Ruše NK Pohorje NK Brunšvik
  17. 17. krog

    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Peca
    Maribor Marles hiše NK Brunšvik
    Duplek NK Duplek NK Jurovski Dol
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž SD Marjeta
    Mežica NK TAB Akumulator NK Tehnotim Pesnica
    Starše NK Starše NK Radlje
    Rače NK Rače NK Pohorje
  18. 18. krog

    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Starše
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Rače
    Marjeta SD Marjeta NK TAB Akumulator
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Miklavž
    Črna na Koroškem NK Peca NK Duplek
    Brunšvik NK Brunšvik NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Ruše NK Pohorje Marles hiše
  19. 19. krog

    Duplek NK Duplek NK Brunšvik
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Peca
    Mežica NK TAB Akumulator NK Jurovski Dol
    Starše NK Starše SD Marjeta
    Rače NK Rače NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Pohorje
  20. 20. krog

    Marjeta SD Marjeta NK Rače
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Radlje
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Starše
    Črna na Koroškem NK Peca NK TAB Akumulator
    Brunšvik NK Brunšvik NK Miklavž
    Maribor Marles hiše NK Duplek
    Ruše NK Pohorje NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  21. 21. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Marles hiše
    Duplek NK Duplek NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Mežica NK TAB Akumulator NK Brunšvik
    Starše NK Starše NK Peca
    Rače NK Rače NK Jurovski Dol
    Radlje ob Dravi NK Radlje SD Marjeta
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Pohorje
  22. 22. krog

    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Radlje
    Marjeta SD Marjeta NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem NK Peca NK Rače
    Brunšvik NK Brunšvik NK Starše
    Maribor Marles hiše NK TAB Akumulator
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Miklavž
    Ruše NK Pohorje NK Duplek
  23. 23. krog

    Mežica NK TAB Akumulator NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Duplek
    Starše NK Starše Marles hiše
    Rače NK Rače NK Brunšvik
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Peca
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Jurovski Dol
    Marjeta SD Marjeta NK Pohorje
  24. 24. krog

    Črna na Koroškem NK Peca NK Tehnotim Pesnica
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol SD Marjeta
    Brunšvik NK Brunšvik NK Radlje
    Maribor Marles hiše NK Rače
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Starše
    Duplek NK Duplek NK TAB Akumulator
    Ruše NK Pohorje NK Miklavž
  25. 25. krog

    Starše NK Starše NK Duplek
    Mežica NK TAB Akumulator NK Miklavž
    Rače NK Rače NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi NK Radlje Marles hiše
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Brunšvik
    Marjeta SD Marjeta NK Peca
    Jurovski Dol NK Jurovski Dol NK Pohorje
  26. 26. krog

    Brunšvik NK Brunšvik SD Marjeta
    Črna na Koroškem NK Peca NK Jurovski Dol
    Maribor Marles hiše NK Tehnotim Pesnica
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Radlje
    Duplek NK Duplek NK Rače
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Starše
    Ruše NK Pohorje NK TAB Akumulator