1. Članska liga – 2021/22 – Zapisnik

  • 26. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 11.06.22 ob 17.00

    NK Miklavž 7 : 3 3 : 2 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Kmetec Mark (1. pomočnik)
    Kmetec Radenko (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 40
    NK Miklavž
    1 Gorenjak Jan Vid V
    15 Polanič Luka
    3 Meznarič Mark K
    5 Štuhec Rok
    6 Masten David
    17 Pohleven Jure
    18 Pahernik Jan
    8 Pernek Matjaž
    9 Novak Kevin
    11 Gradišnik Nino
    10 Jonuzaj Florian
    Rezervni igralci
    14 Klasinc Žiga
    44 Žugman Hrenič Žan
    13 Čeh Kristjan
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    4 Nedižavec Aleksander
    17 Kraut Nejc
    22 Joldžić Salko
    6 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    8 Jurič Timotej
    19 Topolovec Aljaž
    14 Jerman Enej
    9 Zorec David
    5 Šimundža Jure
    Rezervni igralci
    7 Serčič Jan
    20 Volmut Simon
    15 Merdanović Dino
    21 Javornik Luka
    Trener
    Špehonja Bojan
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 1 : 0 13′
    NK Miklavž 11 Gradišnik Nino 2 : 0 15′
    NŠ Roho VBO 9 Zorec David 2 : 1 19′
    NK Miklavž 18 Pahernik Jan 3 : 1 21′
    NŠ Roho VBO 9 Zorec David 3 : 2 37′
    NŠ Roho VBO 19 Topolovec Aljaž 3 : 3 59′
    NK Miklavž 44 Žugman Hrenič Žan 4 : 3 68′
    NK Miklavž 11 Gradišnik Nino 5 : 3 71′
    NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 6 : 3 81′
    NK Miklavž 10 Jonuzaj Florian 7 : 3 88′
    Dogodki
    NK Miklavž 17 Pohleven Jure 44′
    NŠ Roho VBO 11 / 20 Rakun Gašper / Volmut Simon 46′
    NŠ Roho VBO 22 / 7 Joldžić Salko / Serčič Jan 46′
    NK Miklavž 18 / 44 Pahernik Jan / Žugman Hrenič Žan 65′
    NŠ Roho VBO 4 / 21 Nedižavec Aleksander / Javornik Luka 72′
    NŠ Roho VBO 17 / 15 Kraut Nejc / Merdanović Dino 77′
    NK Miklavž 9 / 13 Novak Kevin / Čeh Kristjan 85′
    NK Miklavž 8 / 14 Pernek Matjaž / Klasinc Žiga 85′
    Video
  • 26. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 11.06.22 ob 17.00

    NK Peca 7 : 0 5 : 0 NK Duplek
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Verbovšek Anže (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 80
    NK Peca
    30 Kreuh Aleš V
    11 Leniči Diego Arlind
    15 Vrabič Andraž
    91 Plaznik Uroš K
    3 Ahmetović Amar
    33 Raztočnik Tilen
    8 Gabrovec Rok
    23 Hovnik Ožbej
    10 Obretan Matic
    9 Vezovnik Marko
    79 Radivojević Darko
    Rezervni igralci
    69 Lopatni Dejan
    20 Štiftar Jaroš
    14 Hercog Teo
    NK Duplek
    69 Lazić David V
    6 Nešović Luka
    25 Zajec Denis
    17 Janković Milan
    16 Lobenwein Uroš
    15 Damiš Lan
    9 Kekec Vid
    14 Lukič Sašo
    11 Puhner Pupaher Allen
    18 Tratnjek Klemen
    21 Pavlin Dejvi K
    Rezervni igralci
    8 Trunk Patrik
    7 Deučman Gal
    24 Zemljič Žiga
    Zadetki
    NK Peca 79 Radivojević Darko 1 : 0 2′
    NK Peca 10 Obretan Matic 2 : 0 11′
    NK Peca 23 Hovnik Ožbej 3 : 0 14′
    NK Peca 10 Obretan Matic 4 : 0 18′
    NK Peca 79 Radivojević Darko 5 : 0 44′
    NK Peca 79 Radivojević Darko 6 : 0 51′
    NK Peca 69 Lopatni Dejan 7 : 0 88′
    Dogodki
    NK Duplek 6 / 24 Nešović Luka / Zemljič Žiga 46′
    NK Peca 9 / 20 Vezovnik Marko / Štiftar Jaroš 51′
    NK Peca 8 / 14 Gabrovec Rok / Hercog Teo 53′
    NK Duplek 9 / 7 Kekec Vid / Deučman Gal 60′
    NK Peca 79 / 69 Radivojević Darko / Lopatni Dejan 78′
    NK Duplek 18 / 8 Tratnjek Klemen / Trunk Patrik 78′
    Video
  • 26. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 11.06.22 ob 17.00

    Marles hiše 5 : 0 1 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 50
    Marles hiše
    1 Bračko Val V
    4 Miljatovič Matej
    6 Embreuš Matic
    5 Novak Marko
    9 Pristovnik Jure
    24 Nerat Aljoša
    16 Ribič Vanja K
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    19 Mlaker Aleš
    30 Kušnik Miha
    Rezervni igralci
    3 Babšek Tinej
    20 Hasani Memet
    8 Rodi Bojan
    25 Kovačič Peter
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Anžel Narsej V
    5 Šegula Jure
    2 Rožič Anže
    19 Celcer Žiga
    77 Draganić Vito
    9 Babšek Žan K
    3 Mulec Matic
    21 Smodej Žan
    7 Lazar Jure
    14 Smodej Lan
    11 Zagoršak Miha
    Rezervni igralci
    6 Knuplež Blaž
    10 Babšek Aljaž
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    Marles hiše 7 Jelenc Izidor 1 : 0 7′
    Marles hiše 24 Nerat Aljoša 2 : 0 47′
    Marles hiše 30 Kušnik Miha 3 : 0 68′
    Marles hiše 24 Nerat Aljoša 4 : 0 72′
    Marles hiše 7 Jelenc Izidor 5 : 0 75′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 11 / 6 Zagoršak Miha / Knuplež Blaž 46′
    NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 51′
    Marles hiše 5 / 3 Novak Marko / Babšek Tinej 71′
    Marles hiše 19 / 25 Mlaker Aleš / Kovačič Peter 74′
    Marles hiše 30 / 20 Kušnik Miha / Hasani Memet 76′
    Video
  • 26. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 11.06.22 ob 17.00

    NK Pohorje 3 : 1 3 : 0 NK Radlje
    Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Šumer Žiga (2. pomočnik)
    Delegat: Koletnik Drago
    Št. gledalcev: 150
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    9 Fideršek Patrick
    20 Sternad Aljoša
    6 Stajnko Blaž
    23 Ademovič Primož
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    8 Kraner Nik
    4 Nemec Dejan
    2 Hammer Jan
    Rezervni igralci
    99 Robič Anej
    13 Pintarić Dejan
    10 Rabič Tim
    5 Prednik Benjamin
    17 Dobaj Jaka
    3 Prednik Gal
    16 Poglavnik Jaka
    NK Radlje
    1 Pečnik Miha V
    19 Zemljak Sašo
    10 Salihović Adnan
    8 Moser Robert K
    17 Rubhof Rok
    27 Kumer Urban
    21 Pasterk Črt
    11 Gačić Nikola
    9 Bijol Andraž
    55 Repnik Tilen
    15 Knez Klemen
    Rezervni igralci
    20 Vergles Simon
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    NK Pohorje 7 Poljanec Denis 1 : 0 15′
    NK Pohorje 7 Poljanec Denis 2 : 0 21′
    NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 3 : 0 33′
    NK Radlje 21 Pasterk Črt 3 : 1 48′
    Dogodki
    NK Pohorje 20 / 10 Sternad Aljoša / Rabič Tim 62′
    NK Pohorje 7 / 16 Poljanec Denis / Poglavnik Jaka 68′
    NK Pohorje 9 / 3 Fideršek Patrick / Prednik Gal 80′
    NK Pohorje 23 / 17 Ademovič Primož / Dobaj Jaka 80′
    NK Pohorje 4 / 5 Nemec Dejan / Prednik Benjamin 82′
    NK Radlje 19 / 20 Zemljak Sašo / Vergles Simon 82′
    Video
  • 26. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 11.06.22 ob 17.00

    NK Jurovski dol 0 : 1 0 : 0 NK Akumulator
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Ferčič Jani (1. pomočnik)
    Marković Aleksander (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 20
    NK Jurovski dol
    1 Bauman Žiga V
    4 Farazin Uroš
    17 Majer Rok K
    14 Majer Domen
    3 Brunček Darko
    30 Dolinšek Patrick
    22 Divjak Mitja
    18 Breznik Klemen
    6 Škrlec Žiga
    19 Kraner Tilen
    23 Jaušovec Dominik
    Rezervni igralci
    NK Akumulator
    1 Gmajnar Gašper V
    19 Oder Aleksander
    14 Gregelj Marko
    18 Mulahmetović Senad
    7 Paradiž Vid
    13 Kobovc Rok
    9 Jelić Petar K
    20 Gregelj Miha
    6 Bosilj Matic
    8 Arl Jan
    4 Vertačnik Staš
    Rezervni igralci
    Trener
    Urbanič Sašo
    Trener
    Tomažič Anton
    Zadetki
    NK Akumulator 7 Paradiž Vid 0 : 1 87′
    Dogodki
    NK Akumulator 8 Arl Jan 34′
    NK Jurovski dol 18 Breznik Klemen 51′
    NK Akumulator 14 Gregelj Marko 52′
    NK Akumulator 4 Vertačnik Staš 79′
    Video
  • 26. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 10.06.22 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 0 2 : 0 NK Rače
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 60
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Žagar Vojko V
    3 Stopinšek Luka
    7 Kočar Lučo
    24 Kočevar Domen
    5 Žunkovič Domen K
    4 Franci David
    15 Karlovčec Neven
    8 Špehonja Žiga
    23 Franci Nino
    10 Petrovič Staš
    6 Kolar Dominik
    Rezervni igralci
    16 Gorinšek Gorazd
    21 Gorše Rok
    20 Pišek Iztok
    NK Rače
    1 Volmut Aljaž V
    9 Gajić Goran
    26 Dvoršak Špehar Primož
    5 Harih Davorin
    3 Pristovnik Aljaž
    20 Goljat Žiga
    8 Knez Alen K
    13 Leben Daniel
    10 Pipenbaher Gašper
    2 Trantura Jure
    14 Lašič Nik
    Rezervni igralci
    31 Kolar Luka V
    25 Vidovič Luka
    19 Bračko Žan
    11 Krajnc Anney
    28 Glušič Rene
    7 Paradiž Andrej
    17 Lešnik Tilen
    Trener
    Voglar Danijel
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Stopinšek Luka 1 : 0 30′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 2 : 0 40′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kočar Lučo 3 : 0 48′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Stopinšek Luka 4 : 0 68′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Stopinšek Luka 5 : 0 86′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 / 16 Franci Nino / Gorinšek Gorazd 46′
    NK Rače 26 / 19 Dvoršak Špehar Primož / Bračko Žan 46′
    NK Rače 9 / 11 Gajić Goran / Krajnc Anney 46′
    NK Rače 8 / 28 Knez Alen / Glušič Rene 61′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 20 Špehonja Žiga / Pišek Iztok 70′
    NK Rače 14 / 25 Lašič Nik / Vidovič Luka 73′
    NK Rače 1 / 31 Volmut Aljaž / Kolar Luka 77′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 21 Kočar Lučo / Gorše Rok 83′
  • 26. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 10.06.22 ob 17.30

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 : 0 1 : 0 ŠD Starše
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Kmetec Mark (1. pomočnik)
    Praznik Špeh Jernej (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    6 Berzak Nejc
    25 Brence Rok
    20 Karić Amir
    16 Kaučič Nejc
    21 Hozjan Žiga
    17 Fanedl Staš
    9 Ulbin Luka
    8 Želj Robnik Leon
    10 Dobaj Blaž K
    15 Lahe Korošec Neal
    Rezervni igralci
    32 Božičev Šmid Mitja V
    24 Weixl Jan
    2 Gajšek Tin
    3 Rošić Aldin
    11 Gotal Patrik Manuel
    ŠD Starše
    12 Toplak Rok V
    18 Sedminek Tomaž
    2 Mesarič Miha
    19 Murko Peter
    17 Milec Matic
    13 Dobnik Aljaž
    15 Fekonja Matija
    14 Kac Tadej
    23 Roj Tibor
    16 Ornik Gašper
    26 Lupinšek Matjaž K
    Rezervni igralci
    1 Gavrić Zoran
    25 Skodič Rok
    3 Sel Andrej
    10 Miložič Jan
    Trener
    Tolič Boris
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 0 17′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 Lahe Korošec Neal 2 : 0 48′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 3 : 0 63′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 4 : 0 73′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 2 Berzak Nejc / Gajšek Tin 35′
    ŠD Starše 16 / 3 Ornik Gašper / Sel Andrej 58′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 3 Kaučič Nejc / Rošić Aldin 65′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 / 24 Lahe Korošec Neal / Weixl Jan 65′
    ŠD Starše 2 / 25 Mesarič Miha / Skodič Rok 66′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 11 Ulbin Luka / Gotal Patrik Manuel 75′
    ŠD Starše 26 / 10 Lupinšek Matjaž / Miložič Jan 80′
    Video
  • 22. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 08.06.22 ob 18.00

    NK Duplek 1 : 3 0 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Kmetec Radenko (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Grbec Ermin (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 30
    NK Duplek
    69 Lazić David V
    16 Lobenwein Uroš
    10 Bračič Matic
    11 Kukovec Nino Aleksej
    14 Lukič Sašo
    21 Pavlin Dejvi K
    7 Cmrečnjak Žan
    25 Zajec Denis
    17 Janković Milan
    5 Nešović Luka
    18 Tratnjek Klemen
    Rezervni igralci
    8 Trunk Patrik
    23 Žlahtič Grega
    9 Kekec Vid
    19 Kondič Nejc
    Kukovec Rene
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Anžel Narsej V
    5 Šegula Jure
    2 Rožič Anže
    14 Šušek Lovro
    77 Draganić Vito
    11 Pilih Andrej K
    3 Mulec Matic
    9 Žižek Luka
    8 Pešl Gregor
    20 Bezjak Alen
    4 Knuplež Blaž
    Rezervni igralci
    10 Zagoršak Miha
    Jerončič Jan
    Trener
    Ferlič Miroslav
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 0 : 1 60′
    NK Duplek 25 Zajec Denis 1 : 1 69′
    NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 1 : 2 76′
    NK Tehnotim Pesnica 4 Knuplež Blaž 1 : 3 88′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 14 Šušek Lovro 35′
    NK Duplek 17 Janković Milan 35′
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 40′
    NK Duplek Kukovec Rene 42′
    NK Tehnotim Pesnica Jerončič Jan 43′
    NK Duplek 11 Kukovec Nino Aleksej 75′
    NK Duplek 18 / 9 Tratnjek Klemen / Kekec Vid 76′
    NK Duplek 69 Lazić David 84′
    NK Tehnotim Pesnica 4 / 10 Knuplež Blaž / Zagoršak Miha 89′
    Video
  • 25. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 05.06.22 ob 17.00

    NK Duplek 1 : 6 1 : 2 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Kmetec Mark (1. pomočnik)
    Kmetec Radenko (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 30
    NK Duplek
    69 Lazić David V
    14 Lukič Sašo
    8 Nešović Luka
    16 Lobenwein Uroš
    22 Brdnik Tomi
    11 Janković Milan
    25 Zajec Denis
    10 Bračič Matic
    9 Kekec Vid
    15 Krajnc Denis
    21 Pavlin Dejvi K
    Rezervni igralci
    23 Žlahtič Grega
    18 Tratnjek Klemen
    17 Damiš Lan
    7 Deučman Gal
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    12 Berzak Tim V
    17 Fanedl Staš
    19 Berzak Nejc
    8 Želj Robnik Leon
    16 Kaučič Nejc
    13 Hozjan Žiga
    6 Raknić Tomislav
    5 Komperšak Gregor
    4 Brence Rok
    7 Dobaj Blaž K
    9 Ulbin Luka
    Rezervni igralci
    32 Božičev Šmid Mitja V
    2 Gajšek Tin
    18 Karić Amir
    20 Lahe Korošec Neal
    3 Salkunič Šefik
    15 Weixl Jan
    Trener
    Ferlič Miroslav
    Trener
    Tolič Boris
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Dobaj Blaž 0 : 1 1′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Dobaj Blaž 0 : 2 30′
    NK Duplek 14 Lukič Sašo 1 : 2 38′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 7 Dobaj Blaž 1 : 3 51′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 1 : 4 73′
    NK Duplek 8 Nešović Luka 1 : 5 ag 78′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 1 : 6 81′
    Dogodki
    NK Duplek 14 Lukič Sašo 29′
    NK Duplek 10 Bračič Matic 41′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 13 Hozjan Žiga 45′
    NK Duplek 25 Zajec Denis 53′
    NK Duplek 11 / 17 Janković Milan / Damiš Lan 56′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 20 Raknić Tomislav / Lahe Korošec Neal 58′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 3 Želj Robnik Leon / Salkunič Šefik 62′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 / 2 Berzak Nejc / Gajšek Tin 66′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 17 / 15 Fanedl Staš / Weixl Jan 70′
    NK Duplek 22 / 18 Brdnik Tomi / Tratnjek Klemen 79′
    NK Duplek 15 / 23 Krajnc Denis / Žlahtič Grega 79′
    NK Duplek 9 / 7 Kekec Vid / Deučman Gal 79′
    Video
  • 25. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 04.06.22 ob 17.00

    NK Tehnotim Pesnica 4 : 1 2 : 0 NK Jurovski dol
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Grubelnik Matic (1. pomočnik)
    Pečarič Luka (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 100
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Drobnjak Savo V
    5 Šegula Jure
    7 Lazar Jure
    18 Šušek Lovro
    21 Smodej Žan
    11 Pilih Andrej K
    20 Bezjak Alen
    10 Smodej Lan
    3 Mulec Matic
    19 Celcer Žiga
    8 Pešl Gregor
    Rezervni igralci
    12 Sraga Robert V
    77 Draganić Vito
    17 Anžel Narsej V
    4 Žižek Luka
    9 Zagoršak Miha
    2 Rožič Anže
    NK Jurovski dol
    1 Bauman Žiga V
    4 Farazin Uroš
    19 Črnčec Uroš
    3 Brunček Darko
    44 Belna Dejan
    9 Joldić Ermin
    10 Satler David
    14 Majer Domen
    30 Dolinšek Patrick
    17 Majer Rok K
    28 Žnuderl Boštjan
    Rezervni igralci
    25 Repa Matic V
    18 Črnčič Srečko
    22 Divjak Mitja
    23 Vajnhandl Vid
    7 Škrlec Marko
    Trener
    Lazič Boris
    Trener
    Urbanič Sašo
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 1 : 0 28′
    NK Tehnotim Pesnica 5 Šegula Jure 2 : 0 44′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Pilih Andrej 3 : 0 55′
    NK Tehnotim Pesnica 10 Smodej Lan 4 : 0 79′
    NK Jurovski dol 10 Satler David 4 : 1 11m 83′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 21 / 4 Smodej Žan / Žižek Luka 22′
    NK Tehnotim Pesnica 1 / 17 Drobnjak Savo / Anžel Narsej 46′
    NK Tehnotim Pesnica 10 Smodej Lan 66′
    NK Jurovski dol 19 / 7 Črnčec Uroš / Škrlec Marko 70′
    NK Jurovski dol 14 / 23 Majer Domen / Vajnhandl Vid 75′
    NK Tehnotim Pesnica 19 / 77 Celcer Žiga / Draganić Vito 78′
    NK Tehnotim Pesnica 8 / 9 Pešl Gregor / Zagoršak Miha 80′
    NK Tehnotim Pesnica 10 / 2 Smodej Lan / Rožič Anže 80′
    Video
  • 25. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 04.06.22 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 3 : 3 2 : 1 NK Peca
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Marković Aleksander (1. pomočnik)
    Sužnik Jure (2. pomočnik)
    Delegat: Jurenec Damir
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    5 Diemat Marko
    6 Nedižavec Aleksander
    22 Joldžić Salko
    14 Jerman Enej
    18 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    8 Jurič Timotej
    10 Serčič Jan
    20 Volmut Simon
    19 Topolovec Aljaž
    Rezervni igralci
    21 Javornik Luka
    4 Kraut Nejc
    16 Merdanović Dino
    NK Peca
    30 Kreuh Aleš V
    33 Raztočnik Tilen
    14 Ameršek Tadej
    10 Obretan Matic
    20 Štiftar Jaroš
    3 Ahmetović Amar
    23 Hovnik Ožbej
    4 Celner Kristijan
    79 Radivojević Darko
    15 Vrabič Andraž K
    5 Cafuta Miha
    Rezervni igralci
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 10 Serčič Jan 1 : 0 8′
    NK Peca 10 Obretan Matic 1 : 1 21′
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 2 : 1 22′
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 3 : 1 77′
    NK Peca 14 Ameršek Tadej 3 : 2 85′
    NK Peca 4 Celner Kristijan 3 : 3 86′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 11 Rakun Gašper 56′
    NK Peca 3 Ahmetović Amar 62′
    NŠ Roho VBO 20 / 4 Volmut Simon / Kraut Nejc 68′
    NK Peca 33 Raztočnik Tilen 74′
    NŠ Roho VBO 11 / 21 Rakun Gašper / Javornik Luka 82′
    NK Peca 5 Cafuta Miha 92′
    NK Peca Pomočnik trenerja Šteharnik Tomaž 92′
    Video
  • 25. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 04.06.22 ob 17.00

    NK Akumulator 2 : 0 1 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Miklavc Jaroš (1. pomočnik)
    Brumen Nika (2. pomočnik)
    Delegat: Zalar Jure
    Št. gledalcev: 60
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    19 Oder Aleksander
    6 Gregelj Marko
    8 Mulahmetović Senad
    22 Paradiž Vid
    13 Kobovc Rok K
    7 Jelić Petar
    5 Turkuš Jure
    21 Bosilj Matic
    20 Triplat Grega
    4 Vertačnik Staš
    Rezervni igralci
    NK Miklavž
    44 Prineg Damjan K V
    17 Kokotovič Aljoša
    2 Polanič Luka
    5 Štuhec Rok
    6 Čeh Kristjan
    10 Jonuzaj Florian
    18 Pahernik Jan
    15 Žugman Hrenič Žan
    7 Klasinc Žiga
    9 Novak Kevin
    13 Bajraj Leoard
    Rezervni igralci
    14 Gorenjak Jan Vid
    Trener
    Tomažič Anton
    Trener
    Špehonja Bojan
    Zadetki
    NK Akumulator 22 Paradiž Vid 1 : 0 45′
    NK Akumulator 7 Jelić Petar 2 : 0 11m 69′
    Dogodki
    NK Akumulator 20 Triplat Grega 25′
    NK Miklavž 15 / 14 Žugman Hrenič Žan / Gorenjak Jan Vid 61′
    Video
  • 25. krog | Starše – Igrišče Starše | 04.06.22 ob 17.00

    ŠD Starše 2 : 1 2 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Kmetec Mark (1. pomočnik)
    Sovec Matevž (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Starše
    12 Toplak Rok V
    8 Pesek Klemen
    2 Mesarič Miha
    19 Gerečnik Sašo
    5 Fekonja Gašper
    16 Ornik Gašper
    11 Meglič Bor
    14 Kac Tadej
    23 Roj Tibor
    9 Bešić Dejan
    26 Lupinšek Matjaž K
    Rezervni igralci
    1 Gavrić Zoran V
    18 Sedminek Tomaž
    3 Sel Andrej
    6 Murko Peter
    7 Breg Rok
    NK Pohorje
    1 Potpara Blažo V
    17 Dobaja Marko
    20 Pinter Sebastjan
    6 Stajnko Blaž
    2 Hammer Jan
    14 Črešnik Aleš
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    8 Kraner Nik
    4 Nemec Dejan
    Rezervni igralci
    16 Pintarić Dejan
    13 Dobaj Jaka
    9 Fideršek Patrick
    5 Prednik Benjamin
    3 Prednik Gal
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    ŠD Starše 11 Meglič Bor 1 : 0 3′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 2 : 0 13′
    NK Pohorje 7 Poljanec Denis 2 : 1 30′
    Dogodki
    ŠD Starše 7 Breg Rok 34′
    ŠD Starše 11 Meglič Bor 40′
    NK Pohorje 7 Poljanec Denis 45′
    NK Pohorje 20 Pinter Sebastjan 47′
    NK Pohorje 22 / 9 Žižmond Klemen / Fideršek Patrick 52′
    ŠD Starše 8 Pesek Klemen 55′
    NK Pohorje 14 / 13 Črešnik Aleš / Dobaj Jaka 60′
    ŠD Starše 9 / 3 Bešić Dejan / Sel Andrej 75′
    ŠD Starše 26 / 18 Lupinšek Matjaž / Sedminek Tomaž 85′
    ŠD Starše 8 Pesek Klemen 89′
    ŠD Starše 11 Meglič Bor 89′
    NK Pohorje 20 / 3 Pinter Sebastjan / Prednik Gal 90′
  • 25. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 04.06.22 ob 17.00

    NK Radlje 2 : 6 0 : 3 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 60
    NK Radlje
    1 Mravljak Žiga V
    23 Aplinc Nal
    15 Knez Klemen K
    10 Salihović Adnan
    77 Naglič Maj
    17 Rubhof Rok
    27 Grešovnik Žiga
    21 Pasterk Črt
    8 Gačić Nikola
    7 Kumer Urban
    9 Bijol Andraž
    Rezervni igralci
    19 Zemljak Sašo
    4 Pečnik Miha
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Štuhec Rok V
    3 Stopinšek Luka
    17 Kočar Lučo
    6 Kolar Dominik
    24 Kočevar Domen
    20 Pišek Iztok
    4 Franci David
    15 Karlovčec Neven
    16 Gorinšek Gorazd K
    23 Franci Nino
    10 Petrovič Staš
    Rezervni igralci
    8 Špehonja Žiga
    21 Gorše Rok
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Voglar Danijel
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 0 : 1 1′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 0 : 2 4′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 0 : 3 38′
    NK Radlje 15 Knez Klemen 1 : 3 48′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 1 : 4 59′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 1 : 5 69′
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 2 : 5 78′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Stopinšek Luka 2 : 6 85′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 Kolar Dominik 48′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 / 8 Petrovič Staš / Špehonja Žiga 55′
    NK Radlje 7 / 4 Kumer Urban / Pečnik Miha 63′
    NK Radlje 8 / 19 Gačić Nikola / Zemljak Sašo 70′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 20 / 21 Pišek Iztok / Gorše Rok 77′
  • 25. krog | Rače – Igrišče Rače | 04.06.22 ob 16.30

    NK Rače 3 : 4 2 : 2 Marles hiše
    Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik)
    Benc Uroš (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 80
    NK Rače
    1 Volmut Aljaž V
    7 Paradiž Andrej
    26 Bezjak Aleksander K
    4 Ljuboje Branislav
    3 Pristovnik Aljaž
    20 Goljat Žiga
    6 Kovačič Nejc
    11 Krasniqi Altin
    10 Pipenbaher Gašper
    5 Harih Davorin
    9 Krajnc Anney
    Rezervni igralci
    31 Glušič Rene V
    19 Bračko Žan
    16 Dvoršak Špehar Primož
    23 Ornik Luka
    2 Trantura Jure
    13 Leben Daniel
    8 Knez Alen
    Marles hiše
    1 Grušovnik Alen V
    4 Miljatovič Matej
    17 Jelenc Valentin
    5 Novak Marko
    9 Pristovnik Jure
    24 Nerat Aljoša
    16 Ribič Vanja K
    10 Dobaj Aljaž
    7 Jelenc Izidor
    19 Mlaker Aleš
    20 Hasani Memet
    Rezervni igralci
    6 Embreuš Matic
    30 Kušnik Miha
    8 Rodi Bojan
    15 Špindler Bogomir
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NK Rače 11 Krasniqi Altin 1 : 0 14′
    Marles hiše 20 Hasani Memet 1 : 1 17′
    Marles hiše 7 Jelenc Izidor 1 : 2 38′
    NK Rače 20 Goljat Žiga 2 : 2 44′
    Marles hiše 4 Miljatovič Matej 3 : 2 ag 46′
    Marles hiše 7 Jelenc Izidor 3 : 3 76′
    Marles hiše 30 Kušnik Miha 3 : 4 77′
    Dogodki
    NK Rače 4 / 2 Ljuboje Branislav / Trantura Jure 28′
    NK Rače 26 / 13 Bezjak Aleksander / Leben Daniel 36′
    Marles hiše 20 / 30 Hasani Memet / Kušnik Miha 46′
    NK Rače 11 / 8 Krasniqi Altin / Knez Alen 58′
    NK Rače 7 / 19 Paradiž Andrej / Bračko Žan 59′
    NK Rače 9 / 23 Krajnc Anney / Ornik Luka 69′
    Marles hiše 7 / 6 Jelenc Izidor / Embreuš Matic 86′
    Video
  • 24. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 01.06.22 ob 19.00

    NK Duplek 0 : 4 0 : 1 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Ferčič Jani (1. pomočnik)
    Pečarič Luka (2. pomočnik)
    Delegat: Jurenec Damir
    Št. gledalcev: 50
    NK Duplek
    69 Lazić David V
    14 Lukič Sašo
    4 Mikl Mitja
    16 Lobenwein Uroš
    7 Cmrečnjak Žan
    17 Janković Milan
    25 Zajec Denis
    10 Bračič Matic K
    11 Kukovec Nino Aleksej
    5 Kukovec Rene
    15 Krajnc Denis
    Rezervni igralci
    8 Trunk Patrik
    23 Žlahtič Grega
    9 Kekec Vid
    18 Tratnjek Klemen
    24 Deučman Gal
    22 Nešović Luka
    19 Kondič Nejc
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    5 Diemat Marko
    6 Nedižavec Aleksander
    22 Joldžić Salko
    14 Jerman Enej
    18 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    8 Jurič Timotej
    4 Šimundža Jure
    10 Zorec David
    19 Topolovec Aljaž
    Rezervni igralci
    20 Volmut Simon
    21 Serčič Jan
    Trener
    Ferlič Miroslav
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 10 Zorec David 0 : 1 40′
    NŠ Roho VBO 10 Zorec David 0 : 2 55′
    NŠ Roho VBO 10 Zorec David 0 : 3 66′
    NŠ Roho VBO 21 Serčič Jan 0 : 4 76′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 5 Diemat Marko 19′
    NŠ Roho VBO Glavni trener Repina Jernej 19′
    NŠ Roho VBO 6 Nedižavec Aleksander 21′
    NK Duplek 11 Kukovec Nino Aleksej 22′
    NŠ Roho VBO 4 Šimundža Jure 30′
    NK Duplek 7 / 22 Cmrečnjak Žan / Nešović Luka 55′
    NK Duplek 10 Bračič Matic 57′
    NŠ Roho VBO 18 Ladič David 62′
    NK Duplek 16 / 9 Lobenwein Uroš / Kekec Vid 64′
    NK Duplek 15 / 18 Krajnc Denis / Tratnjek Klemen 70′
    NK Duplek 11 / 23 Kukovec Nino Aleksej / Žlahtič Grega 73′
    NŠ Roho VBO 10 / 21 Zorec David / Serčič Jan 73′
    NŠ Roho VBO 14 / 20 Jerman Enej / Volmut Simon 73′
    NK Duplek 4 / 19 Mikl Mitja / Kondič Nejc 84′
    Video
  • 24. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 29.05.22 ob 17.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 6 0 : 3 ŠD Starše
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 150
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    31 Dobnik Alen V
    3 Stopinšek Luka
    17 Kočar Lučo
    6 Kolar Dominik
    5 Žunkovič Domen
    7 Kovačič Aljaž
    4 Franci David
    15 Karlovčec Neven
    16 Gorinšek Gorazd K
    23 Franci Nino
    10 Petrovič Staš
    Rezervni igralci
    8 Špehonja Žiga
    11 Selinšek Matej
    21 Gorše Rok
    ŠD Starše
    12 Toplak Rok V
    18 Sedminek Tomaž
    2 Mesarič Miha
    24 Murko Peter
    17 Milec Matic
    13 Dobnik Aljaž
    11 Meglič Bor
    14 Kac Tadej K
    23 Roj Tibor
    15 Fekonja Matija
    19 Gerečnik Sašo
    Rezervni igralci
    1 Gavrić Zoran V
    8 Pesek Klemen
    4 Sel Andrej
    26 Lupinšek Matjaž
    9 Bešić Dejan
    Trener
    Voglar Danijel
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    ŠD Starše 11 Meglič Bor 0 : 1 8′
    ŠD Starše 17 Milec Matic 0 : 2 25′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 0 : 3 29′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 0 : 4 48′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 0 : 5 61′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 17 Kočar Lučo 1 : 5 67′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 2 : 5 81′
    ŠD Starše 9 Bešić Dejan 2 : 6 85′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Franci David 23′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 Kolar Dominik 25′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 / 11 Žunkovič Domen / Selinšek Matej 53′
    ŠD Starše 24 / 9 Murko Peter / Bešić Dejan 64′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju Uradni predstavnik kluba Horvat Tadej 69′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 / 8 Kovačič Aljaž / Špehonja Žiga 70′
    ŠD Starše 23 / 26 Roj Tibor / Lupinšek Matjaž 70′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 / 21 Franci David / Gorše Rok 75′
    ŠD Starše 11 / 8 Meglič Bor / Pesek Klemen 76′
    ŠD Starše 14 / 4 Kac Tadej / Sel Andrej 84′
    Video
  • 24. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 29.05.22 ob 14.30

    NK Jurovski dol 0 : 3 0 : 0 NK Rače
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Majer Vojko (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 100
    NK Jurovski dol
    25 Repa Matic V
    4 Farazin Uroš
    19 Kraner Tilen
    14 Majer Domen
    3 Brunček Darko
    22 Divjak Mitja
    44 Belna Dejan
    9 Joldić Ermin
    10 Satler David K
    30 Črnčič Srečko
    8 Sagadin Aljaž
    Rezervni igralci
    7 Škrlec Marko
    28 Žnuderl Boštjan
    18 Breznik Klemen
    11 Vajnhandl Vid
    NK Rače
    1 Glušič Rene K V
    14 Lašič Nik
    13 Leben Daniel
    15 Ljuboje Branislav
    3 Pristovnik Aljaž
    20 Goljat Žiga
    19 Bračko Žan
    11 Krasniqi Altin
    26 Dvoršak Špehar Primož
    5 Harih Davorin
    17 Budić Siniša
    Rezervni igralci
    31 Volmut Aljaž V
    9 Gajić Goran
    4 Kovačič Nejc
    16 Krajnc Anney
    7 Paradiž Andrej
    10 Pipenbaher Gašper
    8 Knez Alen
    Trener
    Urbanič Sašo
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Rače 20 Goljat Žiga 0 : 1 11m 53′
    NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 0 : 2 ag 69′
    NK Rače 7 Paradiž Andrej 0 : 3 83′
    Dogodki
    NK Rače 5 / 9 Harih Davorin / Gajić Goran 52′
    NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 53′
    NK Jurovski dol 30 / 18 Črnčič Srečko / Breznik Klemen 63′
    NK Rače 15 / 4 Ljuboje Branislav / Kovačič Nejc 63′
    NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 66′
    NK Jurovski dol 22 Divjak Mitja 70′
    NK Rače 13 Leben Daniel 75′
    NK Jurovski dol 22 / 7 Divjak Mitja / Škrlec Marko 76′
    NK Rače 17 / 7 Budić Siniša / Paradiž Andrej 76′
    NK Rače 20 / 10 Goljat Žiga / Pipenbaher Gašper 84′
    NK Rače 19 / 16 Bračko Žan / Krajnc Anney 85′
    Video
  • 24. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 28.05.22 ob 17.00

    NK Peca 2 : 1 1 : 1 NK Akumulator
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 150
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    11 Leniči Diego Arlind
    15 Vrabič Andraž
    91 Plaznik Uroš K
    3 Ahmetović Amar
    9 Vezovnik Marko
    10 Obretan Matic
    8 Gabrovec Rok
    4 Celner Kristijan
    23 Hovnik Ožbej
    79 Radivojević Darko
    Rezervni igralci
    69 Kreuh Aleš
    7 Piko Andrej
    5 Cafuta Miha
    20 Štiftar Jaroš
    NK Akumulator
    1 Gmajnar Gašper V
    19 Oder Aleksander
    14 Gregelj Marko
    16 Kalteneker Tilen
    10 Arl Jan K
    13 Kobovc Rok
    22 Paradiž Vid
    11 Turkuš Jure
    21 Bosilj Matic
    20 Triplat Grega
    7 Korasa Matevž
    Rezervni igralci
    9 Gregelj Miha
    17 Šepul Jožef
    4 Vertačnik Staš
    Trener
    Tomažič Anton
    Zadetki
    NK Akumulator 20 Triplat Grega 0 : 1 20′
    NK Peca 10 Obretan Matic 1 : 1 28′
    NK Peca 4 Celner Kristijan 2 : 1 50′
    Dogodki
    NK Peca 9 Vezovnik Marko 32′
    NK Akumulator 10 Arl Jan 40′
    NK Akumulator 11 Turkuš Jure 49′
    NK Peca 8 Gabrovec Rok 68′
    NK Peca 91 Plaznik Uroš 68′
    NK Akumulator 20 Triplat Grega 76′
    NK Peca 8 / 7 Gabrovec Rok / Piko Andrej 80′
    NK Akumulator 16 / 17 Kalteneker Tilen / Šepul Jožef 87′
    NK Peca 77 Lopatni Dejan 88′
  • 24. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 28.05.22 ob 17.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 4 : 0 1 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Benc Uroš (1. pomočnik)
    Bezjak Adam (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 80
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    17 Fanedl Staš
    14 Krajnc Marko K
    16 Kaučič Nejc
    9 Ulbin Luka
    8 Želj Robnik Leon
    21 Hozjan Žiga
    6 Raknić Tomislav
    5 Komperšak Gregor
    25 Brence Rok
    10 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    32 Božičev Šmid Mitja V
    24 Weixl Jan
    20 Karić Amir
    2 Gajšek Tin
    3 Salkunič Šefik
    15 Lahe Korošec Neal
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    17 Dobaja Marko
    10 Rabič Tim
    2 Hammer Jan
    13 Pintarić Dejan
    14 Črešnik Aleš
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    4 Nemec Dejan
    16 Poglavnik Jaka
    Rezervni igralci
    99 Robič Anej V
    6 Stajnko Blaž
    9 Fideršek Patrick
    5 Prednik Benjamin
    8 Kraner Nik
    3 Prednik Gal
    20 Dobaj Jaka
    Trener
    Tolič Boris
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 1 : 0 24′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 Lahe Korošec Neal 2 : 0 63′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 3 : 0 77′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 4 : 0 79′
    Dogodki
    NK Pohorje 11 Fideršek Nejc 24′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Hozjan Žiga 39′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 43′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 15 Raknić Tomislav / Lahe Korošec Neal 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Krajnc Marko 68′
    NK Pohorje 16 Poglavnik Jaka 71′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 25 / 2 Brence Rok / Gajšek Tin 75′
    NK Pohorje 16 / 9 Poglavnik Jaka / Fideršek Patrick 75′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 3 Želj Robnik Leon / Salkunič Šefik 80′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 / 24 Dobaj Blaž / Weixl Jan 80′
    NK Pohorje 14 / 20 Črešnik Aleš / Dobaj Jaka 82′
    NK Pohorje 13 / 3 Pintarić Dejan / Prednik Gal 82′
  • 24. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 28.05.22 ob 17.00

    NK Miklavž 1 : 1 1 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Sovec Matevž (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 70
    NK Miklavž
    1 Gorenjak Jan Vid V
    2 Polanič Luka
    14 Štuhec Rok
    18 Pahernik Jan
    4 Meznarič Mark K
    11 Gradišnik Nino
    17 Pohleven Jure
    13 Bajraj Leoard
    8 Pernek Matjaž
    9 Masten David
    15 Jonuzaj Florian
    Rezervni igralci
    19 Klasinc Žiga
    16 Mihalič Rader Val
    44 Nikić Žan
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Anžel Narsej V
    5 Šegula Jure
    7 Lazar Jure
    18 Šušek Lovro
    21 Smodej Žan
    14 Jerončič Jan
    20 Bezjak Alen
    9 Babšek Žan
    3 Mulec Matic
    19 Celcer Žiga
    8 Pešl Gregor K
    Rezervni igralci
    12 Drobnjak Savo V
    77 Draganić Vito
    17 Roškarič Blaž
    11 Pilih Andrej
    13 Zagoršak Miha
    4 Žižek Luka
    10 Smodej Lan
    Trener
    Špehonja Bojan
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 1 : 0 2′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 1 : 1 75′
    Dogodki
    NK Miklavž 4 Meznarič Mark 17′
    NK Miklavž 17 Pohleven Jure 25′
    NK Tehnotim Pesnica 19 Celcer Žiga 44′
    NK Tehnotim Pesnica 7 / 11 Lazar Jure / Pilih Andrej 46′
    NK Tehnotim Pesnica 19 / 10 Celcer Žiga / Smodej Lan 46′
    NK Miklavž 13 / 16 Bajraj Leoard / Mihalič Rader Val 53′
    NK Tehnotim Pesnica 18 Šušek Lovro 53′
    NK Tehnotim Pesnica 18 / 77 Šušek Lovro / Draganić Vito 63′
    NK Miklavž 11 Gradišnik Nino 70′
    NK Miklavž 15 / 19 Jonuzaj Florian / Klasinc Žiga 77′
    NK Tehnotim Pesnica 10 Smodej Lan 77′
    NK Tehnotim Pesnica 21 / 4 Smodej Žan / Žižek Luka 80′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 85′
    NK Tehnotim Pesnica 9 / 17 Babšek Žan / Roškarič Blaž 86′
    Video
  • 24. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 28.05.22 ob 17.00

    Marles hiše 4 : 2 3 : 0 NK Radlje
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Marković Aleksander (1. pomočnik)
    Vajs Manuel (2. pomočnik)
    Delegat: Sajko Jani Ivan
    Št. gledalcev: 62
    Marles hiše
    1 Grušovnik Alen V
    4 Miljatovič Matej
    17 Jelenc Valentin
    24 Nerat Aljoša
    16 Ribič Vanja
    3 Babšek Tinej
    8 Rodi Bojan K
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    19 Mlaker Aleš
    30 Kušnik Miha
    Rezervni igralci
    6 Embreuš Matic
    23 Nikoloski Rene
    20 Hasani Memet
    22 Jurič Nik
    25 Kovačič Peter
    21 Pauko Taj Valentin
    NK Radlje
    1 Vergles Simon K V
    23 Aplinc Nal
    11 Verdnik Matevž
    19 Zemljak Sašo
    77 Naglič Maj
    7 Izak Tadej
    27 Grešovnik Žiga
    21 Pasterk Črt
    10 Gačić Nikola
    8 Kumer Urban
    9 Bijol Andraž
    Rezervni igralci
    14 Rubhof Rok
    55 Repnik Tilen
    15 Pečnik Miha
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    Marles hiše 7 Jelenc Izidor 1 : 0 16′
    Marles hiše 30 Kušnik Miha 2 : 0 24′
    Marles hiše 4 Miljatovič Matej 3 : 0 39′
    NK Radlje 10 Gačić Nikola 3 : 1 48′
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 3 : 2 11m 54′
    Marles hiše 7 Jelenc Izidor 4 : 2 62′
    Dogodki
    Marles hiše 3 Babšek Tinej 23′
    NK Radlje 11 / 55 Verdnik Matevž / Repnik Tilen 44′
    Marles hiše 8 / 20 Rodi Bojan / Hasani Memet 63′
    NK Radlje 8 / 14 Kumer Urban / Rubhof Rok 68′
    Marles hiše 3 / 6 Babšek Tinej / Embreuš Matic 74′
    NK Radlje 10 / 15 Gačić Nikola / Pečnik Miha 80′
    Marles hiše 19 / 23 Mlaker Aleš / Nikoloski Rene 84′
    Marles hiše 17 Jelenc Valentin 90′
    Marles hiše 7 / 25 Jelenc Izidor / Kovačič Peter 92′
    Video
  • 23. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 25.05.22 ob 19.00

    NK Radlje 1 : 0 0 : 0 NK Jurovski dol
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Jonke Mitja (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Izak Silvo
    Št. gledalcev: 50
    NK Radlje
    1 Vergles Simon K V
    23 Aplinc Nal
    15 Knez Klemen
    13 Repnik Tilen
    10 Salihović Adnan
    19 Zemljak Sašo
    27 Grešovnik Žiga
    5 Pasterk Črt
    6 Gačić Nikola
    11 Kumer Urban
    22 Izak Tadej
    Rezervni igralci
    77 Naglič Maj
    8 Moser Robert
    4 Pečnik Miha
    17 Glažer Blaž
    9 Bijol Andraž
    NK Jurovski dol
    1 Repa Matic V
    4 Farazin Uroš
    17 Kraner Tilen
    14 Majer Domen
    3 Brunček Darko
    23 Dolinšek Patrick
    22 Belna Dejan
    9 Joldić Ermin
    10 Satler David K
    11 Črnčič Srečko
    8 Sagadin Aljaž
    Rezervni igralci
    7 Bauman Žiga
    35 Žnuderl Boštjan
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Urbanič Sašo
    Zadetki
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 1 : 0 89′
    Dogodki
    NK Radlje 10 Salihović Adnan 35′
    NK Radlje 11 / 9 Kumer Urban / Bijol Andraž 46′
    NK Jurovski dol 4 Farazin Uroš 54′
    NK Jurovski dol 8 Sagadin Aljaž 59′
    NK Jurovski dol 17 / 35 Kraner Tilen / Žnuderl Boštjan 72′
    NK Radlje 22 / 77 Izak Tadej / Naglič Maj 74′
    NK Radlje 6 / 4 Gačić Nikola / Pečnik Miha 88′
    NK Radlje 15 Knez Klemen 89′
    NK Radlje 8 Moser Robert 90′
    NK Radlje 10 / 17 Salihović Adnan / Glažer Blaž 90′
    Video
  • 23. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 25.05.22 ob 18.30

    NK Pohorje 2 : 1 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Holcman Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 80
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    17 Dobaja Marko
    23 Ademovič Primož
    6 Stajnko Blaž
    3 Sternad Aljoša
    14 Črešnik Aleš
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    8 Kraner Nik
    20 Pinter Sebastjan
    Rezervni igralci
    99 Robič Anej V
    2 Hammer Jan
    9 Fideršek Patrick
    16 Poglavnik Jaka
    4 Nemec Dejan
    10 Rabič Tim
    13 Pintarić Dejan
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    31 Dobnik Alen V
    3 Stopinšek Luka
    20 Pišek Iztok
    8 Špehonja Žiga
    5 Žunkovič Domen
    7 Kovačič Aljaž
    4 Franci David
    15 Karlovčec Neven
    16 Gorinšek Gorazd K
    23 Franci Nino
    10 Petrovič Staš
    Rezervni igralci
    17 Kočar Lučo
    11 Selinšek Matej
    24 Kočevar Domen
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Voglar Danijel
    Zadetki
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 1 : 0 39′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 20 Pišek Iztok 1 : 1 64′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 2 : 0 11m 87′
    Dogodki
    NK Pohorje 14 Črešnik Aleš 26′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 15 Karlovčec Neven 44′
    NK Pohorje 14 / 13 Črešnik Aleš / Pintarić Dejan 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 / 24 Špehonja Žiga / Kočevar Domen 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 49′
    NK Pohorje 17 / 10 Dobaja Marko / Rabič Tim 62′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 17 Stopinšek Luka / Kočar Lučo 62′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 20 Pišek Iztok 67′
    NK Pohorje 3 Sternad Aljoša 70′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 20 Pišek Iztok 76′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju Oseba medicinske stroke Ornik Iztok 82′
    NK Pohorje 20 Pinter Sebastjan 85′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 85′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kovačič Aljaž 85′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 87′
    NK Pohorje 7 / 16 Poljanec Denis / Poglavnik Jaka 88′
    NK Pohorje 20 / 2 Pinter Sebastjan / Hammer Jan 89′
    Video
  • 23. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 25.05.22 ob 18.00

    NK Akumulator 7 : 1 4 : 1 NK Duplek
    Sodniki: Kresnik Urban (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 50
    NK Akumulator
    1 Gregelj Miha V
    19 Oder Aleksander
    14 Gregelj Marko
    7 Jelić Petar
    10 Arl Jan K
    13 Kobovc Rok
    22 Paradiž Vid
    11 Turkuš Jure
    21 Bosilj Matic
    17 Šepul Jožef
    15 Korasa Matevž
    Rezervni igralci
    9 Gmajnar Gašper
    20 Triplat Grega
    16 Kalteneker Tilen
    4 Vertačnik Staš
    NK Duplek
    69 Lazić David V
    16 Lobenwein Uroš
    10 Bračič Matic
    11 Kukovec Nino Aleksej
    14 Lukič Sašo
    21 Pavlin Dejvi K
    26 Mikl Mitja
    5 Kukovec Rene
    25 Zajec Denis
    17 Janković Milan
    23 Brdnik Tomi
    Rezervni igralci
    19 Kondič Nejc
    8 Trunk Patrik
    9 Kekec Vid
    7 Deučman Gal
    Trener
    Tomažič Anton
    Trener
    Ferlič Miroslav
    Zadetki
    NK Duplek 11 Kukovec Nino Aleksej 0 : 1 10′
    NK Akumulator 13 Kobovc Rok 1 : 1 16′
    NK Akumulator 19 Oder Aleksander 2 : 1 24′
    NK Akumulator 21 Bosilj Matic 3 : 1 37′
    NK Akumulator 15 Korasa Matevž 4 : 1 40′
    NK Akumulator 22 Paradiž Vid 5 : 1 48′
    NK Akumulator 15 Korasa Matevž 6 : 1 72′
    NK Akumulator 4 Vertačnik Staš 7 : 1 80′
    Dogodki
    NK Akumulator 21 Bosilj Matic 18′
    NK Akumulator 17 / 16 Šepul Jožef / Kalteneker Tilen 57′
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 58′
    NK Duplek 10 / 9 Bračič Matic / Kekec Vid 63′
    NK Akumulator 7 / 4 Jelić Petar / Vertačnik Staš 74′
    NK Duplek 9 Kekec Vid 75′
    NK Duplek 23 / 8 Brdnik Tomi / Trunk Patrik 75′
    NK Duplek 26 / 19 Mikl Mitja / Kondič Nejc 76′
    NK Duplek 11 / 7 Kukovec Nino Aleksej / Deučman Gal 80′
    NK Akumulator 22 / 9 Paradiž Vid / Gmajnar Gašper 85′
    Video
  • 23. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 25.05.22 ob 17.00

    NK Tehnotim Pesnica 2 : 1 0 : 0 NK Peca
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 35
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Anžel Narsej V
    10 Babšek Aljaž K
    7 Lazar Jure
    2 Rožič Anže
    21 Smodej Žan
    14 Jerončič Jan
    20 Bezjak Alen
    9 Babšek Žan
    3 Mulec Matic
    19 Celcer Žiga
    8 Pešl Gregor
    Rezervni igralci
    12 Drobnjak Savo V
    77 Draganić Vito
    17 Roškarič Blaž
    11 Zagoršak Miha
    4 Žižek Luka
    18 Vajs Jan
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    5 Cafuta Miha
    11 Leniči Diego Arlind
    15 Vrabič Andraž K
    6 Aliti Vedat
    3 Ahmetović Amar
    9 Vezovnik Marko
    10 Obretan Matic
    8 Gabrovec Rok
    23 Hovnik Ožbej
    79 Radivojević Darko
    Rezervni igralci
    13 Gostenčnik Stanislav
    7 Piko Andrej
    14 Kreuh Aleš
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 4 Žižek Luka 1 : 0 59′
    NK Tehnotim Pesnica 4 Žižek Luka 2 : 0 64′
    NK Tehnotim Pesnica 21 Smodej Žan 2 : 1 ag 90′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 10 / 77 Babšek Aljaž / Draganić Vito 32′
    NK Tehnotim Pesnica 2 / 4 Rožič Anže / Žižek Luka 46′
    NK Peca 6 Aliti Vedat 61′
    NK Peca 10 / 7 Obretan Matic / Piko Andrej 68′
    NK Peca 8 / 13 Gabrovec Rok / Gostenčnik Stanislav 76′
    NK Tehnotim Pesnica 19 / 17 Celcer Žiga / Roškarič Blaž 81′
    NK Tehnotim Pesnica 14 / 11 Jerončič Jan / Zagoršak Miha 85′
    NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 89′
    Video
  • 23. krog | Rače – Igrišče Rače | 25.05.22 ob 17.00

    NK Rače 0 : 0 0 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Kmetec Mark (1. pomočnik)
    Djukić Dejan (2. pomočnik)
    Delegat: Majcen Domen
    Št. gledalcev: 100
    NK Rače
    1 Glušič Rene K V
    14 Lašič Nik
    4 Ljuboje Branislav
    26 Dvoršak Špehar Primož
    20 Goljat Žiga
    19 Bračko Žan
    11 Krasniqi Altin
    13 Leben Daniel
    8 Pipenbaher Gašper
    2 Trantura Jure
    3 Pristovnik Aljaž
    Rezervni igralci
    31 Volmut Aljaž V
    9 Gajić Goran
    5 Harih Davorin
    21 Krajnc Anney
    17 Rajšp Žan
    6 Kovačič Nejc
    7 Paradiž Andrej
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan K V
    2 Polanič Luka
    3 Kirbiš Matej
    44 Flajšman Aljoša
    4 Meznarič Mark
    11 Gradišnik Nino
    9 Novak Kevin
    7 Novak Nino
    8 Pernek Matjaž
    5 Masten David
    16 Žugman Hrenič Žan
    Rezervni igralci
    1 Gorenjak Jan Vid V
    10 Puhner Jan
    18 Pahernik Jan
    17 Bajraj Leoard
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Špehonja Bojan
    Zadetki
    Dogodki
    NK Miklavž 3 Kirbiš Matej 40′
    NK Miklavž 3 Kirbiš Matej 40′
    NK Rače 8 / 7 Pipenbaher Gašper / Paradiž Andrej 46′
    NK Miklavž 44 / 18 Flajšman Aljoša / Pahernik Jan 46′
    NK Miklavž 43 / 1 Prineg Damjan / Gorenjak Jan Vid 58′
    NK Rače 2 Trantura Jure 64′
    NK Rače 2 / 9 Trantura Jure / Gajić Goran 66′
    NK Miklavž 16 / 17 Žugman Hrenič Žan / Bajraj Leoard 78′
    NK Rače 20 / 6 Goljat Žiga / Kovačič Nejc 80′
    NK Rače 11 / 21 Krasniqi Altin / Krajnc Anney 86′
    NK Rače 9 Gajić Goran 93′
    NK Miklavž 2 Polanič Luka 93′
    NK Miklavž Glavni trener Špehonja Bojan 93′
  • 23. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 25.05.22 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 4 : 2 0 : 1 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    5 Diemat Marko
    21 Javornik Luka
    22 Joldžić Salko
    14 Jerman Enej
    18 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    8 Jurič Timotej
    19 Šimundža Jure
    10 Zorec David
    7 Serčič Jan
    Rezervni igralci
    20 Volmut Simon
    4 Kraut Nejc
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    19 Berzak Nejc
    14 Krajnc Marko K
    16 Kaučič Nejc
    9 Ulbin Luka
    8 Lampret Jan
    21 Hozjan Žiga
    6 Raknić Tomislav
    3 Salkunič Šefik
    11 Gotal Patrik Manuel
    10 Dobaj Blaž
    Rezervni igralci
    12 Berzak Tim V
    24 Weixl Jan
    5 Komperšak Gregor
    25 Brence Rok
    17 Fanedl Staš
    20 Karić Amir
    15 Lahe Korošec Neal
    Trener
    Repina Jernej
    Trener
    Tolič Boris
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 0 : 1 43′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 0 : 2 57′
    NŠ Roho VBO 7 Serčič Jan 1 : 2 78′
    NŠ Roho VBO 19 Šimundža Jure 2 : 2 82′
    NŠ Roho VBO 10 Zorec David 3 : 2 87′
    NŠ Roho VBO 20 Volmut Simon 4 : 2 89′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 21 Javornik Luka 16′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 24′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 25 Gotal Patrik Manuel / Brence Rok 46′
    NŠ Roho VBO 8 / 20 Jurič Timotej / Volmut Simon 53′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 / 20 Salkunič Šefik / Karić Amir 60′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 24 Raknić Tomislav / Weixl Jan 68′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 15 Ulbin Luka / Lahe Korošec Neal 73′
    NŠ Roho VBO 7 / 4 Serčič Jan / Kraut Nejc 79′
    Video
  • 23. krog | Starše – Igrišče Starše | 25.05.22 ob 17.00

    ŠD Starše 3 : 1 1 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Klemenčič Tilen (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 80
    ŠD Starše
    25 Pungartnik Žan V
    8 Pesek Klemen
    2 Mesarič Miha
    14 Kac Tadej K
    17 Milec Matic
    16 Ornik Gašper
    15 Fekonja Matija
    13 Dobnik Aljaž
    23 Roj Tibor
    9 Bešić Dejan
    19 Gerečnik Sašo
    Rezervni igralci
    12 Gavrić Zoran V
    18 Sedminek Tomaž
    4 Sel Andrej
    26 Lupinšek Matjaž
    21 Murko Peter
    Marles hiše
    1 Grušovnik Alen V
    4 Miljatovič Matej
    17 Jelenc Valentin
    9 Pristovnik Jure
    16 Ribič Vanja K
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    30 Kušnik Miha
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    20 Hasani Memet
    23 Nikoloski Rene
    25 Kovačič Peter
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    ŠD Starše 14 Kac Tadej 1 : 0 33′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 1 : 1 50′
    ŠD Starše 14 Kac Tadej 2 : 1 75′
    ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 3 : 1 79′
    Dogodki
    ŠD Starše 16 / 21 Ornik Gašper / Murko Peter 28′
    Marles hiše 16 Ribič Vanja 32′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 60′
    ŠD Starše 9 / 26 Bešić Dejan / Lupinšek Matjaž 62′
    ŠD Starše 23 / 4 Roj Tibor / Sel Andrej 80′
    Marles hiše 30 / 23 Kušnik Miha / Nikoloski Rene 81′
    ŠD Starše 21 / 18 Murko Peter / Sedminek Tomaž 84′
    Marles hiše 19 / 20 Mlaker Aleš / Hasani Memet 89′
    Marles hiše 7 / 25 Jelenc Izidor / Kovačič Peter 89′
  • 22. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 22.05.22 ob 17.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 4 1 : 2 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Močivnik Joži (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 100
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    14 Krajnc Marko K
    9 Ulbin Luka
    17 Fanedl Staš
    20 Karić Amir
    10 Dobaj Blaž
    19 Berzak Nejc
    8 Lampret Jan
    25 Brence Rok
    11 Gotal Patrik Manuel
    15 Lahe Korošec Neal
    Rezervni igralci
    12 Berzak Tim V
    3 Salkunič Šefik
    24 Weixl Jan
    5 Komperšak Gregor
    21 Želj Robnik Leon
    16 Kaučič Nejc
    6 Raknić Tomislav
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    31 Dobnik Alen V
    3 Stopinšek Luka
    6 Kolar Dominik
    8 Špehonja Žiga
    5 Žunkovič Domen
    24 Kočevar Domen
    4 Franci David
    15 Karlovčec Neven
    16 Gorinšek Gorazd K
    21 Ekart Nejc
    10 Petrovič Staš
    Rezervni igralci
    11 Kočar Lučo
    23 Franci Nino
    7 Kovačič Aljaž
    17 Pišek Iztok
    Trener
    Tolič Boris
    Trener
    Voglar Danijel
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 0 : 1 12′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 0 : 2 31′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Krajnc Marko 1 : 2 44′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 2 : 2 11m 73′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 Franci Nino 2 : 3 81′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Kovačič Aljaž 2 : 4 92′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 21 / 17 Ekart Nejc / Pišek Iztok 27′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 / 16 Berzak Nejc / Kaučič Nejc 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 6 Gotal Patrik Manuel / Raknić Tomislav 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 50′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 Kolar Dominik 59′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 15 / 23 Karlovčec Neven / Franci Nino 59′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 / 21 Lahe Korošec Neal / Želj Robnik Leon 63′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 3 Karić Amir / Salkunič Šefik 66′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 66′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 / 11 Gorinšek Gorazd / Kočar Lučo 66′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 7 Stopinšek Luka / Kovačič Aljaž 66′
  • 22. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 22.05.22 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 2 : 2 0 : 0 NK Akumulator
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 20
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    5 Diemat Marko
    6 Nedižavec Aleksander
    22 Joldžić Salko
    20 Volmut Simon
    18 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    19 Topolovec Aljaž
    8 Šimundža Jure
    10 Zorec David
    7 Serčič Jan
    Rezervni igralci
    21 Javornik Luka
    4 Kraut Nejc
    16 Šarkezi Jan
    NK Akumulator
    1 Gmajnar Gašper V
    19 Oder Aleksander
    14 Gregelj Marko
    7 Jelić Petar
    10 Arl Jan K
    13 Kobovc Rok
    22 Paradiž Vid
    11 Turkuš Jure
    4 Vertačnik Staš
    9 Gregelj Miha
    15 Korasa Matevž
    Rezervni igralci
    Trener
    Repina Jernej
    Trener
    Tomažič Anton
    Zadetki
    NK Akumulator 22 Paradiž Vid 0 : 1 60′
    NŠ Roho VBO 8 Šimundža Jure 1 : 1 72′
    NŠ Roho VBO 10 Zorec David 2 : 1 75′
    NK Akumulator 9 Gregelj Miha 2 : 2 77′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 6 Nedižavec Aleksander 34′
    NŠ Roho VBO 20 / 4 Volmut Simon / Kraut Nejc 53′
    NŠ Roho VBO 8 / 21 Šimundža Jure / Javornik Luka 75′
    NK Akumulator 4 Vertačnik Staš 93′
    Video
  • 22. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 22.05.22 ob 17.00

    NK Jurovski dol 0 : 3 0 : 2 ŠD Starše
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Ferčič Jani (1. pomočnik)
    Eder Gregor (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 40
    NK Jurovski dol
    25 Repa Matic V
    4 Farazin Uroš
    19 Kraner Tilen
    14 Majer Domen
    3 Brunček Darko
    9 Šnofl Davorin
    44 Belna Dejan
    11 Joldić Ermin
    10 Satler David K
    22 Divjak Mitja
    8 Sagadin Aljaž
    Rezervni igralci
    1 Bauman Žiga V
    17 Črnčec Uroš
    7 Črnčič Srečko
    5 Konrad Klemen
    30 Dolinšek Patrick
    18 Breznik Klemen
    ŠD Starše
    12 Toplak Rok V
    5 Fekonja Gašper
    8 Pesek Klemen
    20 Murko Peter
    17 Milec Matic
    16 Ornik Gašper
    11 Meglič Bor
    14 Kac Tadej K
    23 Roj Tibor
    15 Fekonja Matija
    19 Gerečnik Sašo
    Rezervni igralci
    1 Gavrić Zoran V
    2 Mesarič Miha
    6 Sel Andrej
    26 Lupinšek Matjaž
    9 Bešić Dejan
    Trener
    Urbanič Sašo
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    ŠD Starše 14 Kac Tadej 0 : 1 37′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 0 : 2 39′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 0 : 3 68′
    Dogodki
    NK Jurovski dol Glavni trener Urbanič Sašo 30′
    NK Jurovski dol 9 / 30 Šnofl Davorin / Dolinšek Patrick 46′
    NK Jurovski dol 19 / 18 Kraner Tilen / Breznik Klemen 46′
    ŠD Starše 15 Fekonja Matija 53′
    ŠD Starše 5 Fekonja Gašper 63′
    ŠD Starše 8 / 9 Pesek Klemen / Bešić Dejan 65′
    ŠD Starše 11 Meglič Bor 67′
    ŠD Starše 15 / 26 Fekonja Matija / Lupinšek Matjaž 68′
    ŠD Starše 11 / 6 Meglič Bor / Sel Andrej 71′
    ŠD Starše 16 / 2 Ornik Gašper / Mesarič Miha 75′
    Video
  • 22. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 21.05.22 ob 17.00

    NK Peca 0 : 1 0 : 0 NK Rače
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Miklavc Jaroš (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 90
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    11 Leniči Diego Arlind
    15 Vrabič Andraž
    91 Plaznik Uroš K
    5 Cafuta Miha
    9 Vezovnik Marko
    8 Gabrovec Rok
    3 Ahmetović Amar
    23 Hovnik Ožbej
    10 Obretan Matic
    79 Radivojević Darko
    Rezervni igralci
    30 Kreuh Aleš V
    14 Vrabič Martin
    31 Hercog Teo
    13 Gostenčnik Stanislav
    7 Piko Andrej
    6 Aliti Vedat
    20 Štiftar Jaroš
    NK Rače
    1 Glušič Rene K V
    5 Harih Davorin
    14 Lašič Nik
    23 Dvoršak Špehar Primož
    3 Pristovnik Aljaž
    13 Leben Daniel
    4 Ljuboje Branislav
    9 Budić Siniša
    19 Bračko Žan
    20 Goljat Žiga
    11 Krasniqi Altin
    Rezervni igralci
    12 Volmut Aljaž
    7 Paradiž Andrej
    26 Tišma Tihomir
    16 Krajnc Anney
    21 Pipenbaher Gašper
    6 Kovačič Nejc
    10 Rajšp Žan
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Rače 13 Leben Daniel 0 : 1 94′
    Dogodki
    NK Peca 15 Vrabič Andraž 21′
    NK Rače 19 Bračko Žan 21′
    NK Peca 10 Obretan Matic 28′
    NK Rače 20 Goljat Žiga 38′
    NK Peca 11 Leniči Diego Arlind 41′
    NK Peca 5 / 14 Cafuta Miha / Vrabič Martin 62′
    NK Peca 79 / 7 Radivojević Darko / Piko Andrej 75′
    NK Rače 9 / 21 Budić Siniša / Pipenbaher Gašper 75′
    NK Peca 9 / 13 Vezovnik Marko / Gostenčnik Stanislav 83′
    NK Rače 20 / 6 Goljat Žiga / Kovačič Nejc 83′
    NK Rače 5 / 16 Harih Davorin / Krajnc Anney 86′
    NK Rače 14 / 7 Lašič Nik / Paradiž Andrej 89′
    NK Peca 91 Plaznik Uroš 93′
    Video
  • 22. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 21.05.22 ob 17.00

    Marles hiše 1 : 3 0 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Benc Uroš (1. pomočnik)
    Pečarič Luka (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 60
    Marles hiše
    1 Grušovnik Alen V
    4 Miljatovič Matej
    17 Jelenc Valentin
    5 Novak Marko
    3 Babšek Tinej
    10 Dobaj Aljaž
    8 Rodi Bojan K
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    30 Kušnik Miha
    20 Hasani Memet
    Rezervni igralci
    24 Nerat Aljoša
    23 Krajnc Žiga
    18 Cigrovski Jakob
    25 Jurič Nik
    NK Pohorje
    99 Robič Anej V
    17 Dobaja Marko
    23 Ademovič Primož
    6 Stajnko Blaž
    13 Sternad Aljoša
    14 Črešnik Aleš
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    8 Kraner Nik
    20 Pinter Sebastjan
    Rezervni igralci
    2 Hammer Jan
    9 Fideršek Patrick
    16 Poglavnik Jaka
    4 Nemec Dejan
    10 Rabič Tim
    5 Sternad Janez
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NK Pohorje 7 Poljanec Denis 0 : 1 23′
    NK Pohorje 7 Poljanec Denis 0 : 2 72′
    NK Pohorje 7 Poljanec Denis 0 : 3 78′
    Marles hiše 30 Kušnik Miha 1 : 3 11m 84′
    Dogodki
    Marles hiše 20 Hasani Memet 45′
    NK Pohorje 8 Kraner Nik 54′
    Marles hiše 20 / 25 Hasani Memet / Jurič Nik 55′
    NK Pohorje 14 / 10 Črešnik Aleš / Rabič Tim 69′
    NK Pohorje 20 / 16 Pinter Sebastjan / Poglavnik Jaka 76′
    NK Pohorje 7 / 9 Poljanec Denis / Fideršek Patrick 81′
    NK Pohorje 17 / 2 Dobaja Marko / Hammer Jan 81′
    Marles hiše 8 / 23 Rodi Bojan / Krajnc Žiga 85′
    Marles hiše 30 / 18 Kušnik Miha / Cigrovski Jakob 85′
    Marles hiše 17 Jelenc Valentin 86′
    NK Pohorje 13 / 5 Sternad Aljoša / Sternad Janez 89′
    Video
  • 22. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 21.05.22 ob 17.00

    NK Miklavž 1 : 1 1 : 0 NK Radlje
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Praznik Špeh Jernej (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 50
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan K V
    2 Polanič Luka
    14 Štuhec Rok
    44 Flajšman Aljoša
    4 Meznarič Mark
    11 Gradišnik Nino
    17 Pohleven Jure
    5 Masten David
    18 Pahernik Jan
    15 Jonuzaj Florian
    16 Žugman Hrenič Žan
    Rezervni igralci
    3 Kirbiš Matej
    10 Puhner Jan
    13 Alloucha Yahya
    8 Pernek Matjaž
    9 Klasinc Žiga
    7 Bajraj Leoard
    NK Radlje
    1 Pečnik Miha V
    15 Knez Klemen K
    4 Aplinc Nal
    17 Rubhof Rok
    55 Repnik Tilen
    6 Salihović Adnan
    37 Grešovnik Žiga
    19 Zemljak Sašo
    7 Kumer Urban
    8 Gačić Nikola
    11 Verdnik Matevž
    Rezervni igralci
    77 Naglič Maj
    9 Izak Tadej
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    NK Miklavž 11 Gradišnik Nino 1 : 0 11m 17′
    NK Radlje 15 Knez Klemen 1 : 1 88′
    Dogodki
    NK Miklavž 44 Flajšman Aljoša 55′
    NK Radlje 7 / 9 Kumer Urban / Izak Tadej 59′
    NK Miklavž 44 / 8 Flajšman Aljoša / Pernek Matjaž 63′
    NK Radlje 17 / 77 Rubhof Rok / Naglič Maj 66′
    NK Miklavž 18 / 10 Pahernik Jan / Puhner Jan 67′
    NK Miklavž 10 Puhner Jan 70′
    NK Miklavž 16 / 9 Žugman Hrenič Žan / Klasinc Žiga 75′
    NK Miklavž 2 Polanič Luka 89′
    Video
  • 19. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 18.05.22 ob 19.00

    NK Radlje 0 : 2 0 : 0 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 100
    NK Radlje
    1 Vergles Simon V
    15 Knez Klemen
    8 Moser Robert K
    17 Rubhof Rok
    13 Repnik Tilen
    10 Salihović Adnan
    77 Grešovnik Žiga
    21 Pasterk Črt
    27 Kumer Urban
    11 Gačić Nikola
    19 Zemljak Sašo
    Rezervni igralci
    5 Naglič Maj
    6 Aplinc Nal
    4 Pečnik Miha
    22 Glažer Blaž
    9 Izak Tadej
    NŠ Roho VBO
    1 Vidic Žan K V
    5 Diemat Marko
    6 Nedižavec Aleksander
    14 Jerman Enej
    20 Volmut Simon
    18 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    19 Topolovec Aljaž
    21 Joldžić Salko
    10 Zorec David
    8 Jurič Timotej
    Rezervni igralci
    7 Šimundža Jure
    16 Serčič Jan
    4 Kraut Nejc
    2 Šarkezi Jan
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 0 : 1 53′
    NŠ Roho VBO 16 Serčič Jan 0 : 2 88′
    Dogodki
    NK Radlje 19 / 9 Zemljak Sašo / Izak Tadej 46′
    NK Radlje 8 / 6 Moser Robert / Aplinc Nal 46′
    NŠ Roho VBO 11 / 7 Rakun Gašper / Šimundža Jure 46′
    NŠ Roho VBO 20 / 16 Volmut Simon / Serčič Jan 54′
    NK Radlje 27 / 22 Kumer Urban / Glažer Blaž 61′
    NK Radlje 17 / 5 Rubhof Rok / Naglič Maj 61′
    NŠ Roho VBO 14 / 4 Jerman Enej / Kraut Nejc 71′
    NK Radlje 21 / 4 Pasterk Črt / Pečnik Miha 75′
    NŠ Roho VBO 6 Nedižavec Aleksander 79′
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 84′
    NŠ Roho VBO 8 / 2 Jurič Timotej / Šarkezi Jan 89′
  • 21. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 14.05.22 ob 17.00

    NK Akumulator 5 : 3 1 : 2 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Durić Mediha (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 50
    NK Akumulator
    1 Gmajnar Gašper V
    19 Oder Aleksander
    20 Triplat Grega
    7 Jelić Petar
    10 Arl Jan K
    13 Kobovc Rok
    22 Paradiž Vid
    11 Turkuš Jure
    21 Bosilj Matic
    8 Mulahmetović Senad
    14 Gregelj Marko
    Rezervni igralci
    4 Vertačnik Staš
    15 Gregelj Miha
    16 Kalteneker Tilen
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    16 Kaučič Nejc
    9 Berzak Nejc
    3 Brence Rok
    14 Krajnc Marko K
    17 Fanedl Staš
    8 Hozjan Žiga
    6 Raknić Tomislav
    7 Dobaj Blaž
    20 Karić Amir
    15 Lahe Korošec Neal
    Rezervni igralci
    13 Salkunič Šefik
    5 Komperšak Gregor
    11 Gotal Patrik Manuel
    4 Weixl Jan
    19 Letnik David
    18 Lampret Jan
    2 Gajšek Tin
    Trener
    Tomažič Anton
    Trener
    Tolič Boris
    Zadetki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 Kaučič Nejc 0 : 1 17′
    NK Akumulator 20 Triplat Grega 1 : 1 37′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 Raknić Tomislav 1 : 2 39′
    NK Akumulator 22 Paradiž Vid 2 : 2 52′
    NK Akumulator 19 Oder Aleksander 3 : 2 63′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 Lahe Korošec Neal 3 : 3 68′
    NK Akumulator 19 Oder Aleksander 4 : 3 71′
    NK Akumulator 20 Triplat Grega 5 : 3 11m 73′
    Dogodki
    NK Akumulator 14 Gregelj Marko 16′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 Hozjan Žiga 34′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 18 Hozjan Žiga / Lampret Jan 56′
    NK Akumulator 13 Kobovc Rok 60′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 Lahe Korošec Neal 66′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 16 / 2 Kaučič Nejc / Gajšek Tin 66′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 19 Raknić Tomislav / Letnik David 71′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 / 13 Karić Amir / Salkunič Šefik 75′
    NK Akumulator 10 Arl Jan 76′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 / 4 Lahe Korošec Neal / Weixl Jan 78′
    NK Akumulator 20 Triplat Grega 85′
    NK Akumulator 7 Jelić Petar 85′
    NK Akumulator 8 Mulahmetović Senad 85′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Krajnc Marko 85′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 19 Letnik David 85′
    NK Akumulator 20 / 4 Triplat Grega / Vertačnik Staš 88′
  • 21. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 14.05.22 ob 17.00

    NK Tehnotim Pesnica 7 : 1 3 : 0 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Kamnik Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 40
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Drobnjak Savo V
    10 Babšek Aljaž K
    4 Smodej Lan
    7 Lazar Jure
    5 Šegula Jure
    14 Jerončič Jan
    20 Bezjak Alen
    21 Smodej Žan
    3 Mulec Matic
    19 Celcer Žiga
    9 Babšek Žan
    Rezervni igralci
    13 Zagoršak Miha V
    11 Pilih Andrej
    2 Rožič Anže
    8 Pešl Gregor
    18 Šušek Lovro
    17 Roškarič Blaž
    77 Draganić Vito
    NŠ Roho VBO
    1 Volkner Nino V
    5 Diemat Marko
    6 Nedižavec Aleksander
    14 Jerman Enej
    7 Serčič Jan
    18 Ladič David K
    11 Rakun Gašper
    19 Topolovec Aljaž
    22 Joldžić Salko
    10 Zorec David
    8 Jurič Timotej
    Rezervni igralci
    21 Javornik Luka V
    3 Šimundža Jure
    20 Volmut Simon
    Trener
    Lazič Boris
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 19 Celcer Žiga 1 : 0 17′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 2 : 0 28′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 3 : 0 42′
    NK Tehnotim Pesnica 10 Babšek Aljaž 4 : 0 58′
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 4 : 1 74′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 5 : 1 77′
    NK Tehnotim Pesnica 14 Jerončič Jan 6 : 1 79′
    NK Tehnotim Pesnica 11 Pilih Andrej 7 : 1 90′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 21 / 11 Smodej Žan / Pilih Andrej 11′
    NŠ Roho VBO 5 Diemat Marko 13′
    NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 52′
    NK Tehnotim Pesnica 4 / 18 Smodej Lan / Šušek Lovro 60′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 62′
    NŠ Roho VBO 18 / 21 Ladič David / Javornik Luka 64′
    NŠ Roho VBO 7 / 20 Serčič Jan / Volmut Simon 64′
    NK Tehnotim Pesnica 19 / 77 Celcer Žiga / Draganić Vito 70′
    NŠ Roho VBO 20 Volmut Simon 76′
    NK Tehnotim Pesnica 14 / 13 Jerončič Jan / Zagoršak Miha 79′
    Video
  • 21. krog | Rače – Igrišče Rače | 14.05.22 ob 17.00

    NK Rače 12 : 0 5 : 0 NK Duplek
    Sodniki: Gligorić Lan (glavni sodnik)
    Kmetec Radenko (1. pomočnik)
    Vajs Manuel (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače
    1 Glušič Rene K V
    14 Lašič Nik
    26 Dvoršak Špehar Primož
    6 Pipenbaher Gašper
    21 Budić Siniša
    5 Harih Davorin
    11 Krasniqi Altin
    9 Gajić Goran
    13 Leben Daniel
    19 Bračko Žan
    3 Pristovnik Aljaž
    Rezervni igralci
    31 Volmut Aljaž
    23 Vidovič Luka
    8 Krčo Borislav
    4 Ljuboje Branislav
    7 Paradiž Andrej
    18 Krajnc Anney
    2 Tišma Tihomir
    NK Duplek
    1 Kranjec Noel V
    18 Tratnjek Klemen
    16 Lobenwein Uroš
    10 Bračič Matic
    15 Krajnc Denis
    5 Kukovec Rene
    9 Kekec Vid
    26 Nešović Luka
    21 Pavlin Dejvi K
    11 Janković Milan
    17 Puhner Pupaher Allen
    Rezervni igralci
    23 Žlahtič Grega
    8 Trunk Patrik
    69 Lazić David
    7 Deučman Gal
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Ferlič Miroslav
    Zadetki
    NK Rače 13 Leben Daniel 1 : 0 6′
    NK Rače 19 Bračko Žan 2 : 0 18′
    NK Rače 19 Bračko Žan 3 : 0 28′
    NK Rače 11 Krasniqi Altin 4 : 0 34′
    NK Rače 13 Leben Daniel 5 : 0 45′
    NK Rače 18 Krajnc Anney 6 : 0 58′
    NK Rače 19 Bračko Žan 7 : 0 64′
    NK Rače 11 Krasniqi Altin 8 : 0 68′
    NK Rače 7 Paradiž Andrej 9 : 0 72′
    NK Rače 19 Bračko Žan 10 : 0 77′
    NK Rače 6 Pipenbaher Gašper 11 : 0 82′
    NK Rače 2 Tišma Tihomir 12 : 0 90′
    Dogodki
    NK Rače 1 / 31 Glušič Rene / Volmut Aljaž 46′
    NK Duplek 11 / 23 Janković Milan / Žlahtič Grega 46′
    NK Duplek 21 / 7 Pavlin Dejvi / Deučman Gal 46′
    NK Rače 21 / 7 Budić Siniša / Paradiž Andrej 52′
    NK Rače 9 / 18 Gajić Goran / Krajnc Anney 57′
    NK Rače 14 / 8 Lašič Nik / Krčo Borislav 59′
    NK Rače 11 / 2 Krasniqi Altin / Tišma Tihomir 72′
    NK Duplek 5 / 8 Kukovec Rene / Trunk Patrik 78′
    Video
  • 21. krog | Starše – Igrišče Starše | 14.05.22 ob 17.00

    ŠD Starše 3 : 2 2 : 1 NK Miklavž
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Ferčič Jani (1. pomočnik)
    Marković Aleksander (2. pomočnik)
    Delegat: Bukovec Miran
    Št. gledalcev: 140
    ŠD Starše
    25 Pungartnik Žan V
    18 Sedminek Tomaž
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    17 Milec Matic
    13 Dobnik Aljaž
    11 Meglič Bor
    14 Kac Tadej K
    23 Roj Tibor
    16 Ornik Gašper
    15 Fekonja Matija
    Rezervni igralci
    12 Toplak Rok V
    24 Murko Peter
    8 Pesek Klemen
    26 Lupinšek Matjaž
    9 Bešić Dejan
    4 Sel Andrej
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan K V
    2 Polanič Luka
    14 Štuhec Rok
    44 Flajšman Aljoša
    3 Meznarič Mark
    11 Gradišnik Nino
    17 Pohleven Jure
    5 Kovačec Tim
    9 Novak Nino
    15 Ulaga Tomaž
    16 Žugman Hrenič Žan
    Rezervni igralci
    6 Kocijan Janik
    4 Novak Kevin
    8 Pernek Matjaž
    19 Javnik Miha
    10 Klasinc Žiga
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Pisnik Boris
    Zadetki
    ŠD Starše 14 Kac Tadej 1 : 0 11m 13′
    NK Miklavž 11 Gradišnik Nino 1 : 1 16′
    ŠD Starše 15 Fekonja Matija 2 : 1 35′
    NK Miklavž 11 Gradišnik Nino 2 : 2 11m 71′
    ŠD Starše 15 Fekonja Matija 3 : 2 78′
    Dogodki
    NK Miklavž 44 Flajšman Aljoša 27′
    ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 56′
    ŠD Starše 16 / 9 Ornik Gašper / Bešić Dejan 60′
    NK Miklavž 9 Novak Nino 68′
    NK Miklavž 15 / 19 Ulaga Tomaž / Javnik Miha 70′
    ŠD Starše 11 Meglič Bor 74′
    ŠD Starše 11 / 26 Meglič Bor / Lupinšek Matjaž 75′
    ŠD Starše 2 / 24 Mesarič Miha / Murko Peter 78′
    NK Miklavž 16 / 8 Žugman Hrenič Žan / Pernek Matjaž 81′
    ŠD Starše 23 / 8 Roj Tibor / Pesek Klemen 90′
    NK Miklavž 43 Prineg Damjan 94′
    Video
  • 21. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 14.05.22 ob 17.00

    Marles hiše 0 : 3 0 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Matis Enej (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 70
    Marles hiše
    1 Bračko Val V
    4 Miljatovič Matej
    17 Jelenc Valentin
    5 Novak Marko
    6 Embreuš Matic
    10 Dobaj Aljaž
    9 Pristovnik Jure
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    8 Rodi Bojan K
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    3 Babšek Tinej
    20 Hasani Memet
    13 Dobršek Alex
    14 Vogrin Gašper
    18 Cigrovski Jakob
    23 Krajnc Žiga
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    31 Dobnik Alen V
    3 Stopinšek Luka
    6 Kolar Dominik
    8 Špehonja Žiga
    5 Žunkovič Domen K
    24 Kočevar Domen
    4 Franci David
    15 Karlovčec Neven
    23 Franci Nino
    21 Ekart Nejc
    17 Pišek Iztok
    Rezervni igralci
    11 Kočar Lučo
    19 Selinšek Matej
    16 Gorinšek Gorazd
    7 Kovačič Aljaž
    13 Isufi Arsim
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Voglar Danijel
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 0 : 1 35′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Stopinšek Luka 0 : 2 54′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Špehonja Žiga 0 : 3 59′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 15 / 16 Karlovčec Neven / Gorinšek Gorazd 46′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 57′
    Marles hiše 8 / 20 Rodi Bojan / Hasani Memet 67′
    Marles hiše 9 / 3 Pristovnik Jure / Babšek Tinej 67′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 Kolar Dominik 67′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 / 11 Kočevar Domen / Kočar Lučo 73′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 6 / 7 Kolar Dominik / Kovačič Aljaž 73′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 19 Stopinšek Luka / Selinšek Matej 79′
    Marles hiše 17 / 14 Jelenc Valentin / Vogrin Gašper 86′
    Marles hiše 19 / 23 Mlaker Aleš / Krajnc Žiga 86′
    Marles hiše 7 / 18 Jelenc Izidor / Cigrovski Jakob 89′
    Video
  • 21. krog | Radlje ob Dravi – Športni stadion Radlje | 13.05.22 ob 19.00

    NK Radlje 6 : 2 4 : 0 NK Peca
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Jurenec Damir
    Št. gledalcev: 90
    NK Radlje
    1 Vergles Simon V
    15 Knez Klemen
    8 Moser Robert K
    17 Rubhof Rok
    13 Repnik Tilen
    11 Verdnik Matevž
    77 Grešovnik Žiga
    21 Pasterk Črt
    27 Kumer Urban
    6 Gačić Nikola
    9 Bijol Andraž
    Rezervni igralci
    5 Naglič Maj
    19 Zemljak Sašo
    4 Pečnik Miha
    10 Salihović Adnan
    23 Aplinc Nal
    25 Izak Tadej
    22 Glažer Blaž
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    11 Leniči Diego Arlind
    91 Plaznik Uroš K
    6 Aliti Vedat
    5 Cafuta Miha
    8 Gabrovec Rok
    9 Vezovnik Marko
    10 Obretan Matic
    31 Hercog Teo
    14 Vrabič Martin
    13 Gostenčnik Stanislav
    Rezervni igralci
    30 Kreuh Aleš V
    3 Ahmetović Amar
    23 Hovnik Ožbej
    79 Radivojević Darko
    20 Štiftar Jaroš
    27 Pavličič Rok
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    NK Radlje 15 Knez Klemen 1 : 0 12′
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 2 : 0 28′
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 3 : 0 30′
    NK Radlje 21 Pasterk Črt 4 : 0 33′
    NK Peca 9 Vezovnik Marko 4 : 1 62′
    NK Radlje 9 Bijol Andraž 5 : 1 11m 63′
    NK Radlje 10 Salihović Adnan 6 : 1 68′
    NK Peca 91 Plaznik Uroš 6 : 2 11m 73′
    Dogodki
    NK Peca 6 Aliti Vedat 16′
    NK Peca 11 / 23 Leniči Diego Arlind / Hovnik Ožbej 37′
    NK Peca 6 / 3 Aliti Vedat / Ahmetović Amar 46′
    NK Peca 13 / 79 Gostenčnik Stanislav / Radivojević Darko 46′
    NK Peca 5 Cafuta Miha 50′
    NK Peca 31 / 27 Hercog Teo / Pavličič Rok 56′
    NK Radlje 27 / 10 Kumer Urban / Salihović Adnan 64′
    NK Peca 3 Ahmetović Amar 67′
    NK Radlje 17 / 5 Rubhof Rok / Naglič Maj 70′
    NK Radlje 11 / 19 Verdnik Matevž / Zemljak Sašo 80′
    NK Radlje 6 / 22 Gačić Nikola / Glažer Blaž 86′
    NK Radlje 13 Repnik Tilen 87′
    NK Radlje 9 / 4 Bijol Andraž / Pečnik Miha 90′
  • 21. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 13.05.22 ob 18.00

    NK Pohorje 4 : 0 2 : 0 NK Jurovski dol
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Benc Uroš (1. pomočnik)
    Horvat Denis (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 100
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    17 Dobaja Marko
    23 Ademovič Primož
    13 Pintarić Dejan
    10 Sternad Aljoša
    14 Črešnik Aleš
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    8 Kraner Nik
    20 Pinter Sebastjan
    Rezervni igralci
    99 Robič Anej V
    2 Hammer Jan
    9 Fideršek Patrick
    16 Poglavnik Jaka
    4 Nemec Dejan
    5 Prednik Benjamin
    6 Stajnko Blaž
    NK Jurovski dol
    25 Repa Matic V
    4 Farazin Uroš
    20 Kraner Tilen
    14 Majer Domen
    18 Dolinšek Patrick
    3 Brunček Darko
    15 Belna Dejan
    11 Joldić Ermin
    10 Satler David K
    19 Breznik Klemen
    8 Sagadin Aljaž
    Rezervni igralci
    21 Vajnhandl Vid
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Urbanič Sašo
    Zadetki
    NK Pohorje 10 Sternad Aljoša 1 : 0 20′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 2 : 0 25′
    NK Pohorje 17 Dobaja Marko 3 : 0 61′
    NK Pohorje 2 Hammer Jan 4 : 0 80′
    Dogodki
    NK Jurovski dol 11 Joldić Ermin 13′
    NK Pohorje 14 / 16 Črešnik Aleš / Poglavnik Jaka 64′
    NK Pohorje 17 / 9 Dobaja Marko / Fideršek Patrick 70′
    NK Pohorje 20 / 2 Pinter Sebastjan / Hammer Jan 74′
    NK Jurovski dol 20 / 21 Kraner Tilen / Vajnhandl Vid 74′
    NK Pohorje 8 / 4 Kraner Nik / Nemec Dejan 81′
    NK Pohorje 10 Sternad Aljoša 89′
  • 20. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 08.05.22 ob 17.30

    NK Jurovski dol 1 : 3 0 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Šinkovec Bojan (1. pomočnik)
    Kmetec Radenko (2. pomočnik)
    Delegat: Cojhter Matjan
    Št. gledalcev: 150
    NK Jurovski dol
    1 Bauman Žiga V
    13 Črnčič Srečko
    19 Kraner Tilen
    14 Majer Domen
    18 Farazin Uroš
    3 Brunček Darko
    44 Belna Dejan
    11 Joldić Ermin
    10 Satler David K
    9 Šnofl Davorin
    8 Sagadin Aljaž
    Rezervni igralci
    7 Konrad Klemen
    28 Žnuderl Boštjan
    5 Vajnhandl Vid
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    31 Dobnik Alen V
    11 Stopinšek Luka
    6 Kolar Dominik
    8 Špehonja Žiga
    18 Žunkovič Domen K
    5 Kočevar Domen
    3 Franci David
    13 Karlovčec Neven
    23 Franci Nino
    15 Ekart Nejc
    10 Petrovič Staš
    Rezervni igralci
    1 Štuhec Rok
    27 Pišek Iztok
    7 Kovačič Aljaž
    17 Kočar Lučo
    Trener
    Urbanič Sašo
    Trener
    Voglar Danijel
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 Stopinšek Luka 0 : 1 29′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 0 : 2 11m 59′
    NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 1 : 2 67′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Kočevar Domen 1 : 3 79′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 18′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Kočevar Domen 51′
    NK Jurovski dol 9 / 5 Šnofl Davorin / Vajnhandl Vid 53′
    NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 63′
    NK Jurovski dol 19 Kraner Tilen 75′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 11 / 27 Stopinšek Luka / Pišek Iztok 76′
    NK Jurovski dol 13 Črnčič Srečko 83′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 23 / 17 Franci Nino / Kočar Lučo 83′
    Video
  • 20. krog | Mežica – Igrišče Mežica | 08.05.22 ob 17.00

    NK Akumulator 1 : 2 0 : 1 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
    Kmetec Mark (1. pomočnik)
    Jonke Mitja (2. pomočnik)
    Delegat: Praznik Iztok Filip
    Št. gledalcev: 100
    NK Akumulator
    1 Gmajnar Gašper V
    19 Oder Aleksander
    20 Triplat Grega
    17 Šepul Jožef
    10 Arl Jan K
    13 Kobovc Rok
    22 Paradiž Vid
    11 Turkuš Jure
    21 Bosilj Matic
    8 Mulahmetović Senad
    14 Gregelj Marko
    Rezervni igralci
    4 Vertačnik Staš
    15 Gregelj Miha
    16 Kalteneker Tilen
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Drobnjak Savo V
    10 Babšek Aljaž K
    27 Smodej Lan
    7 Lazar Jure
    5 Šegula Jure
    19 Jerončič Jan
    77 Draganić Vito
    22 Smodej Žan
    3 Mulec Matic
    11 Celcer Žiga
    9 Babšek Žan
    Rezervni igralci
    20 Zagoršak Miha
    4 Žižek Luka
    Trener
    Tomažič Anton
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 19 Jerončič Jan 0 : 1 6′
    NK Akumulator 19 Oder Aleksander 1 : 1 47′
    NK Akumulator 19 Oder Aleksander 1 : 2 ag 57′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 7 Lazar Jure 25′
    NK Tehnotim Pesnica 22 / 4 Smodej Žan / Žižek Luka 65′
    NK Tehnotim Pesnica 4 Žižek Luka 67′
    NK Akumulator 17 / 16 Šepul Jožef / Kalteneker Tilen 68′
    NK Akumulator 13 / 15 Kobovc Rok / Gregelj Miha 79′
    NK Akumulator 21 / 4 Bosilj Matic / Vertačnik Staš 85′
    Video
  • 20. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 07.05.22 ob 17.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 1 0 : 1 Marles hiše
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Lepej Drago
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    8 Berzak Nejc
    19 Janžekovič Miha
    25 Brence Rok
    14 Krajnc Marko K
    17 Fanedl Staš
    21 Hozjan Žiga
    11 Gotal Patrik Manuel
    9 Ulbin Luka
    20 Karić Amir
    6 Raknić Tomislav
    Rezervni igralci
    32 Božičev Šmid Mitja V
    23 Letnik David
    16 Želj Robnik Leon
    24 Weixl Jan
    15 Lahe Korošec Neal
    2 Gajšek Tin
    3 Salkunič Šefik
    Marles hiše
    1 Grušovnik Alen V
    4 Miljatovič Matej
    17 Jelenc Valentin
    5 Novak Marko
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    16 Ribič Vanja K
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    30 Kušnik Miha
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    12 Bračko Val V
    6 Embreuš Matic
    9 Pristovnik Jure
    3 Babšek Tinej
    20 Hasani Memet
    8 Rodi Bojan
    14 Berčič Andraž
    Trener
    Tolič Boris
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    Marles hiše 11 Pavlič Gašper 0 : 1 37′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 Lahe Korošec Neal 1 : 1 54′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 Karić Amir 2 : 1 11m 91′
    Dogodki
    Marles hiše 24 / 6 Nerat Aljoša / Embreuš Matic 23′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 Hozjan Žiga 39′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 11 / 16 Gotal Patrik Manuel / Želj Robnik Leon 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 15 Raknić Tomislav / Lahe Korošec Neal 46′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 / 3 Hozjan Žiga / Salkunič Šefik 63′
    Marles hiše 19 / 9 Mlaker Aleš / Pristovnik Jure 76′
    Marles hiše 16 Ribič Vanja 80′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 8 / 23 Berzak Nejc / Letnik David 81′
    Marles hiše 30 / 14 Kušnik Miha / Berčič Andraž 84′
    Marles hiše 30 Kušnik Miha 90′
    Marles hiše Glavni trener Špindler Bogomir 90′
    Video
  • 20. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 07.05.22 ob 17.00

    NK Duplek 1 : 3 1 : 1 NK Radlje
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Marković Aleksander (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Perko Robert
    Št. gledalcev: 40
    NK Duplek
    69 Lazić David V
    16 Lobenwein Uroš
    10 Bračič Matic
    21 Pavlin Dejvi K
    5 Kukovec Rene
    11 Kukovec Nino Aleksej
    26 Mikl Mitja
    25 Zajec Denis
    17 Janković Milan
    14 Lukič Sašo
    15 Krajnc Denis
    Rezervni igralci
    8 Trunk Patrik
    18 Tratnjek Klemen
    7 Deučman Gal
    23 Žlahtič Grega
    19 Kondič Nejc
    NK Radlje
    1 Vergles Simon V
    15 Knez Klemen
    8 Moser Robert K
    10 Salihović Adnan
    55 Repnik Tilen
    20 Verdnik Matevž
    6 Grešovnik Žiga
    21 Pasterk Črt
    27 Kumer Urban
    14 Gačić Nikola
    9 Bijol Andraž
    Rezervni igralci
    5 Naglič Maj
    19 Zemljak Sašo
    4 Pečnik Miha
    17 Rubhof Rok
    11 Hedl Alen
    Trener
    Ferlič Miroslav
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    NK Radlje 15 Knez Klemen 0 : 1 5′
    NK Duplek 17 Janković Milan 1 : 1 40′
    NK Radlje 15 Knez Klemen 1 : 2 88′
    NK Radlje 20 Verdnik Matevž 1 : 3 91′
    Dogodki
    NK Radlje 15 Knez Klemen 12′
    NK Radlje 8 Moser Robert 26′
    NK Duplek 26 / 18 Mikl Mitja / Tratnjek Klemen 46′
    NK Radlje 10 / 17 Salihović Adnan / Rubhof Rok 46′
    NK Radlje 27 / 5 Kumer Urban / Naglič Maj 46′
    NK Duplek 17 Janković Milan 63′
    NK Radlje 21 / 11 Pasterk Črt / Hedl Alen 66′
    NK Duplek 15 Krajnc Denis 69′
    NK Duplek 14 Lukič Sašo 75′
    NK Radlje 14 / 4 Gačić Nikola / Pečnik Miha 77′
    NK Duplek 17 / 7 Janković Milan / Deučman Gal 83′
    NK Duplek 11 Kukovec Nino Aleksej 86′
    NK Radlje 11 Hedl Alen 89′
    NK Duplek 11 / 8 Kukovec Nino Aleksej / Trunk Patrik 92′
    Video
  • 20. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 07.05.22 ob 17.00

    NK Miklavž 0 : 0 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Pečarič Luka (2. pomočnik)
    Delegat: Vilčnik Matej
    Št. gledalcev: 60
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan K V
    2 Polanič Luka
    14 Štuhec Rok
    44 Flajšman Aljoša
    3 Kirbiš Matej
    11 Gradišnik Nino
    17 Pohleven Jure
    8 Pernek Matjaž
    7 Novak Nino
    15 Ulaga Tomaž
    16 Žugman Hrenič Žan
    Rezervni igralci
    6 Kocijan Janik
    9 Novak Kevin
    13 Alloucha Yahya
    20 Dona Edoardo
    5 Kovačec Tim
    18 Meznarič Mark
    19 Javnik Miha
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    17 Dobaja Marko
    23 Ademovič Primož
    13 Pintarić Dejan
    2 Sternad Aljoša
    14 Črešnik Aleš
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    8 Kraner Nik
    6 Stajnko Blaž
    Rezervni igralci
    10 Rabič Tim
    9 Fideršek Patrick
    20 Pinter Sebastjan
    4 Nemec Dejan
    5 Prednik Benjamin
    Trener
    Pisnik Boris
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    Dogodki
    NK Pohorje 6 / 10 Stajnko Blaž / Rabič Tim 15′
    NK Pohorje 2 Sternad Aljoša 36′
    NK Pohorje 10 Rabič Tim 38′
    NK Miklavž 17 Pohleven Jure 44′
    NK Pohorje 13 Pintarić Dejan 49′
    NK Miklavž 8 Pernek Matjaž 51′
    NK Miklavž 16 Žugman Hrenič Žan 57′
    NK Miklavž 44 Flajšman Aljoša 66′
    NK Miklavž 7 / 13 Novak Nino / Alloucha Yahya 68′
    NK Pohorje 14 / 9 Črešnik Aleš / Fideršek Patrick 70′
    NK Miklavž 7 Novak Nino 77′
    NK Miklavž 8 / 19 Pernek Matjaž / Javnik Miha 79′
    NK Miklavž 16 / 6 Žugman Hrenič Žan / Kocijan Janik 87′
    NK Miklavž 11 / 9 Gradišnik Nino / Novak Kevin 89′
  • 20. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 07.05.22 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 1 : 4 0 : 1 NK Rače
    Sodniki: Kmetec Tim (glavni sodnik)
    Mušič Doroteja (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat: Gostenčnik Gregor
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    5 Diemat Marko
    6 Nedižavec Aleksander
    14 Jerman Enej
    7 Serčič Jan
    21 Joldžić Salko
    11 Rakun Gašper
    19 Topolovec Aljaž
    16 Merdanović Dino
    10 Zorec David
    8 Jurič Timotej
    Rezervni igralci
    1 Volkner Nino V
    20 Volmut Simon
    3 Buhin Amadej
    NK Rače
    1 Glušič Rene K V
    14 Lašič Nik
    4 Ljuboje Branislav
    6 Pipenbaher Gašper
    20 Goljat Žiga
    5 Harih Davorin
    11 Krasniqi Altin
    17 Rajšp Žan
    13 Leben Daniel
    2 Trantura Jure
    3 Pristovnik Aljaž
    Rezervni igralci
    31 Volmut Aljaž V
    9 Gajić Goran
    8 Krčo Borislav
    23 Berisha Valmir
    7 Paradiž Andrej
    21 Budić Siniša
    26 Dvoršak Špehar Primož
    Trener
    Repina Jernej
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Rače 20 Goljat Žiga 0 : 1 34′
    NK Rače 11 Krasniqi Altin 0 : 2 54′
    NK Rače 4 Ljuboje Branislav 0 : 3 56′
    NK Rače 11 Krasniqi Altin 0 : 4 71′
    NŠ Roho VBO 6 Nedižavec Aleksander 1 : 4 81′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 12 Vidic Žan 5′
    NŠ Roho VBO 21 / 1 Joldžić Salko / Volkner Nino 5′
    NK Rače 2 Trantura Jure 42′
    NK Rače 5 / 8 Harih Davorin / Krčo Borislav 46′
    NK Rače 17 / 26 Rajšp Žan / Dvoršak Špehar Primož 46′
    NK Rače 20 Goljat Žiga 63′
    NK Rače 2 / 7 Trantura Jure / Paradiž Andrej 63′
    NK Rače 20 / 21 Goljat Žiga / Budić Siniša 70′
    NŠ Roho VBO 7 / 3 Serčič Jan / Buhin Amadej 71′
    NŠ Roho VBO 19 / 20 Topolovec Aljaž / Volmut Simon 75′
    NK Rače 6 / 9 Pipenbaher Gašper / Gajić Goran 75′
    Video
  • 20. krog | Črna na Koroškem – Stadion Peca, Črna na Koroškem | 07.05.22 ob 17.00

    NK Peca 1 : 1 0 : 1 ŠD Starše
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Kunc Anej (1. pomočnik)
    Močivnik Joži (2. pomočnik)
    Delegat: Strmčnik Robert
    Št. gledalcev: 50
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    23 Hovnik Ožbej
    5 Cafuta Miha
    6 Aliti Vedat
    3 Ahmetović Amar
    8 Gabrovec Rok
    9 Vezovnik Marko
    10 Obretan Matic K
    14 Vrabič Martin
    31 Hercog Teo
    79 Radivojević Darko
    Rezervni igralci
    7 Kreuh Aleš
    27 Pavličič Rok
    20 Štiftar Jaroš
    ŠD Starše
    12 Toplak Rok V
    18 Sedminek Tomaž
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    17 Milec Matic
    16 Ornik Gašper
    11 Meglič Bor
    14 Kac Tadej
    9 Bešić Dejan
    15 Fekonja Matija
    19 Gerečnik Sašo K
    Rezervni igralci
    6 Haler Jernej
    23 Roj Tibor
    26 Lupinšek Matjaž
    8 Murko Peter
    Trener
    Klarič Aleš
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    ŠD Starše 17 Milec Matic 0 : 1 18′
    NK Peca 8 Gabrovec Rok 1 : 1 54′
    Dogodki
    NK Peca 6 Aliti Vedat 11′
    ŠD Starše 16 / 23 Ornik Gašper / Roj Tibor 37′
    ŠD Starše 2 Mesarič Miha 44′
    ŠD Starše 15 / 26 Fekonja Matija / Lupinšek Matjaž 46′
    NK Peca 31 / 27 Hercog Teo / Pavličič Rok 52′
    NK Peca 10 Obretan Matic 61′
    ŠD Starše 18 Sedminek Tomaž 63′
    NK Peca 8 Gabrovec Rok 77′
    Video
  • 15. krog | Starše – Igrišče Starše | 04.05.22 ob 17.30

    ŠD Starše 1 : 1 0 : 1 NK Rače
    Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik)
    Eder Gregor (1. pomočnik)
    Djurovič Žiga (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 120
    ŠD Starše
    1 Pungartnik Žan V
    18 Sedminek Tomaž
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    17 Milec Matic
    13 Dobnik Aljaž
    15 Fekonja Matija
    14 Kac Tadej
    11 Meglič Bor
    9 Bešić Dejan
    19 Gerečnik Sašo K
    Rezervni igralci
    12 Toplak Rok V
    8 Pesek Klemen
    23 Roj Tibor
    26 Lupinšek Matjaž
    16 Ornik Gašper
    4 Sel Andrej
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    14 Lašič Nik
    4 Ljuboje Branislav
    26 Dvoršak Špehar Primož
    20 Goljat Žiga
    19 Bračko Žan
    11 Krasniqi Altin
    17 Rajšp Žan
    8 Knez Alen K
    2 Trantura Jure
    3 Pristovnik Aljaž
    Rezervni igralci
    31 Volmut Aljaž V
    9 Gajić Goran
    5 Harih Davorin
    23 Berisha Valmir
    21 Švenda Matic
    6 Pipenbaher Gašper
    13 Peša Dalibor
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Rače 17 Rajšp Žan 0 : 1 43′
    ŠD Starše 23 Roj Tibor 1 : 1 80′
    Dogodki
    NK Rače 8 Knez Alen 17′
    NK Rače 8 / 6 Knez Alen / Pipenbaher Gašper 28′
    ŠD Starše 13 Dobnik Aljaž 44′
    NK Rače 19 Bračko Žan 64′
    ŠD Starše 11 / 26 Meglič Bor / Lupinšek Matjaž 69′
    NK Rače 20 / 9 Goljat Žiga / Gajić Goran 70′
    ŠD Starše 9 / 23 Bešić Dejan / Roj Tibor 76′
    NK Rače Uradni predstavnik kluba Bezjak Aleksander 76′
    NK Rače 9 / 23 Gajić Goran / Berisha Valmir 79′
    NK Rače 17 / 21 Rajšp Žan / Švenda Matic 81′
    NK Rače 26 / 5 Dvoršak Špehar Primož / Harih Davorin 87′
    NK Rače 3 Pristovnik Aljaž 92′
    NK Rače 1 Glušič Rene 94′
  • 15. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 04.05.22 ob 17.30

    NK Pohorje 3 : 0 1 : 0 NK Tehnotim Pesnica
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Horvat Denis (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 80
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    9 Fideršek Patrick
    23 Ademovič Primož
    10 Rabič Tim
    13 Sternad Aljoša
    18 Črešnik Aleš
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    8 Kraner Nik
    6 Stajnko Blaž
    Rezervni igralci
    2 Hammer Jan
    17 Dobaja Marko
    20 Pinter Sebastjan
    4 Nemec Dejan
    5 Prednik Benjamin
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Drobnjak Savo V
    10 Babšek Aljaž
    27 Smodej Lan
    7 Lazar Jure
    5 Šegula Jure
    19 Jerončič Jan
    77 Draganić Vito
    22 Smodej Žan
    11 Pilih Andrej K
    20 Bezjak Alen
    17 Roškarič Blaž
    Rezervni igralci
    9 Zagoršak Miha
    18 Vajs Jan
    2 Rožič Anže
    6 Knuplež Blaž
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Lazič Boris
    Zadetki
    NK Pohorje 18 Črešnik Aleš 1 : 0 17′
    NK Pohorje 10 Rabič Tim 2 : 0 77′
    NK Pohorje 17 Dobaja Marko 3 : 0 92′
    Dogodki
    NK Tehnotim Pesnica 20 Bezjak Alen 34′
    NK Pohorje 1 Holcman Boštjan 41′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 44′
    NK Pohorje 10 Rabič Tim 52′
    NK Pohorje 9 / 17 Fideršek Patrick / Dobaja Marko 57′
    NK Pohorje 18 / 20 Črešnik Aleš / Pinter Sebastjan 57′
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 70′
    NK Tehnotim Pesnica 17 / 2 Roškarič Blaž / Rožič Anže 75′
    NK Pohorje 13 Sternad Aljoša 80′
    NK Tehnotim Pesnica 77 / 9 Draganić Vito / Zagoršak Miha 87′
    NK Pohorje 7 / 2 Poljanec Denis / Hammer Jan 89′
    NK Pohorje 10 / 5 Rabič Tim / Prednik Benjamin 90′
    NK Pohorje 23 / 4 Ademovič Primož / Nemec Dejan 90′
  • 15. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 04.05.22 ob 17.30

    Marles hiše 0 : 3 0 : 2 NŠ Roho VBO
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Klemenčič Tilen (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 40
    Marles hiše
    1 Bračko Val V
    6 Embreuš Matic
    17 Jelenc Valentin
    5 Novak Marko
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    16 Ribič Vanja K
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    30 Kušnik Miha
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    9 Pristovnik Jure
    20 Hasani Memet
    21 Babšek Tomi
    3 Babšek Tinej
    13 Dobršek Alex
    8 Rodi Bojan
    NŠ Roho VBO
    12 Vidic Žan K V
    5 Diemat Marko
    4 Nedižavec Aleksander
    14 Jerman Enej
    15 Serčič Jan
    6 Ladič David
    11 Rakun Gašper
    19 Topolovec Aljaž
    22 Javornik Luka
    10 Zorec David
    8 Jurič Timotej
    Rezervni igralci
    1 Volkner Nino V
    20 Merdanović Dino
    21 Joldžić Salko
    7 Volmut Simon
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Repina Jernej
    Zadetki
    NŠ Roho VBO 15 Serčič Jan 0 : 1 3′
    NŠ Roho VBO 19 Topolovec Aljaž 0 : 2 24′
    NŠ Roho VBO 8 Jurič Timotej 0 : 3 90′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 10 Zorec David 50′
    Marles hiše 10 / 21 Dobaj Aljaž / Babšek Tomi 53′
    Marles hiše 19 / 9 Mlaker Aleš / Pristovnik Jure 65′
    NŠ Roho VBO 15 / 21 Serčič Jan / Joldžić Salko 74′
    Marles hiše 21 / 20 Babšek Tomi / Hasani Memet 80′
    NŠ Roho VBO 10 / 20 Zorec David / Merdanović Dino 85′
    Marles hiše 7 / 3 Jelenc Izidor / Babšek Tinej 86′
  • 19. krog | Rače – Igrišče Rače | 30.04.22 ob 17.00

    NK Rače 6 : 0 3 : 0 NK Akumulator
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Marković Aleksander (2. pomočnik)
    Delegat: Glažar Roman
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače
    1 Glušič Rene V
    13 Leben Daniel
    8 Knez Alen
    4 Ljuboje Branislav
    26 Dvoršak Špehar Primož
    20 Goljat Žiga
    19 Bračko Žan
    11 Krasniqi Altin
    17 Rajšp Žan
    10 Lešnik Tilen K
    2 Trantura Jure
    Rezervni igralci
    31 Volmut Aljaž V
    9 Gajić Goran
    5 Harih Davorin
    23 Berisha Valmir
    21 Švenda Matic
    6 Pipenbaher Gašper
    NK Akumulator
    1 Šepul Jožef V
    19 Oder Aleksander
    20 Triplat Grega
    7 Jelić Petar
    10 Arl Jan K
    13 Kobovc Rok
    22 Paradiž Vid
    11 Turkuš Jure
    3 Borovnik Boštjan
    16 Kalteneker Tilen
    21 Bosilj Matic
    Rezervni igralci
    4 Vertačnik Staš
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Tomažič Anton
    Zadetki
    NK Rače 4 Ljuboje Branislav 1 : 0 19′
    NK Rače 10 Lešnik Tilen 2 : 0 23′
    NK Rače 8 Knez Alen 3 : 0 24′
    NK Rače 20 Goljat Žiga 4 : 0 11m 70′
    NK Akumulator 4 Vertačnik Staš 5 : 0 ag 82′
    NK Rače 9 Gajić Goran 6 : 0 90′
    Dogodki
    NK Rače 10 / 5 Lešnik Tilen / Harih Davorin 39′
    NK Rače 17 / 6 Rajšp Žan / Pipenbaher Gašper 46′
    NK Rače 19 / 9 Bračko Žan / Gajić Goran 70′
    NK Akumulator 1 Šepul Jožef 70′
    NK Rače 8 / 21 Knez Alen / Švenda Matic 76′
    NK Akumulator 16 / 4 Kalteneker Tilen / Vertačnik Staš 76′
    NK Rače 1 / 31 Glušič Rene / Volmut Aljaž 80′
    Video
  • 19. krog | Pesnica – Igrišče Pesnica | 30.04.22 ob 17.00

    NK Tehnotim Pesnica 2 : 4 1 : 0 NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Dugonik Jakob Dan (1. pomočnik)
    Djurovič Žiga (2. pomočnik)
    Delegat: Sajko Jani Ivan
    Št. gledalcev: 100
    NK Tehnotim Pesnica
    1 Drobnjak Savo V
    10 Babšek Aljaž
    3 Mulec Matic
    7 Lazar Jure
    5 Šegula Jure
    19 Jerončič Jan
    9 Babšek Žan
    8 Pešl Gregor
    11 Pilih Andrej K
    20 Bezjak Alen
    14 Šušek Lovro
    Rezervni igralci
    12 Zagoršak Miha V
    77 Draganić Vito
    17 Roškarič Blaž
    27 Anžel Narsej
    16 Celcer Žiga
    22 Smodej Žan
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    19 Janžekovič Miha
    17 Fanedl Staš
    6 Raknić Tomislav
    16 Kaučič Nejc
    10 Dobaj Blaž
    9 Ulbin Luka
    20 Karić Amir
    15 Lahe Korošec Neal
    21 Hozjan Žiga K
    14 Krajnc Marko
    Rezervni igralci
    32 Božičev Šmid Mitja V
    23 Letnik David
    25 Brence Rok
    11 Gotal Patrik Manuel
    24 Weixl Jan
    3 Salkunič Šefik
    18 Berzak Nejc
    Trener
    Lazič Boris
    Trener
    Tolič Boris
    Zadetki
    NK Tehnotim Pesnica 19 Jerončič Jan 1 : 0 14′
    NK Tehnotim Pesnica 19 Jerončič Jan 2 : 0 59′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 14 Krajnc Marko 2 : 1 64′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 20 Karić Amir 2 : 2 11m 70′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 Ulbin Luka 2 : 3 73′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 2 : 4 80′
    Dogodki
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 15 / 11 Lahe Korošec Neal / Gotal Patrik Manuel 46′
    NK Tehnotim Pesnica 8 / 77 Pešl Gregor / Draganić Vito 54′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 10 Dobaj Blaž 58′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 6 / 25 Raknić Tomislav / Brence Rok 66′
    NK Tehnotim Pesnica 1 Drobnjak Savo 69′
    NK Tehnotim Pesnica 14 / 16 Šušek Lovro / Celcer Žiga 73′
    NK Tehnotim Pesnica 9 Babšek Žan 74′
    NK Tehnotim Pesnica 3 Mulec Matic 79′
    NK Tehnotim Pesnica 9 / 17 Babšek Žan / Roškarič Blaž 79′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 21 / 24 Hozjan Žiga / Weixl Jan 83′
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 / 3 Ulbin Luka / Salkunič Šefik 83′
    NK Tehnotim Pesnica 19 / 27 Jerončič Jan / Anžel Narsej 85′
    Video
  • 19. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 30.04.22 ob 17.00

    NK Pohorje 3 : 0 0 : 0 NK Peca
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Eder Gregor (1. pomočnik)
    Ferčič Jani (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 100
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    17 Dobaja Marko
    16 Poglavnik Jaka
    10 Rabič Tim
    13 Sternad Aljoša
    18 Črešnik Aleš
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    8 Kraner Nik
    6 Stajnko Blaž
    Rezervni igralci
    99 Robič Anej V
    2 Hammer Jan
    9 Fideršek Patrick
    20 Škrabl Nino
    4 Nemec Dejan
    5 Prednik Benjamin
    NK Peca
    77 Lopatni Dejan V
    23 Hovnik Ožbej
    5 Cafuta Miha
    91 Plaznik Uroš K
    8 Gabrovec Rok
    13 Gostenčnik Stanislav
    11 Leniči Diego Arlind
    14 Vrabič Martin
    9 Vezovnik Marko
    10 Hercog Teo
    6 Aliti Vedat
    Rezervni igralci
    79 Kreuh Aleš
    20 Štiftar Jaroš
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Klarič Aleš
    Zadetki
    NK Pohorje 10 Rabič Tim 1 : 0 81′
    NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 2 : 0 88′
    NK Pohorje 8 Kraner Nik 3 : 0 90′
    Dogodki
    NK Pohorje 16 / 4 Poglavnik Jaka / Nemec Dejan 61′
    NK Pohorje 18 / 9 Črešnik Aleš / Fideršek Patrick 68′
    NK Peca 10 / 20 Hercog Teo / Štiftar Jaroš 73′
    NK Pohorje 7 / 2 Poljanec Denis / Hammer Jan 75′
    NK Peca 91 Plaznik Uroš 76′
    NK Peca 11 Leniči Diego Arlind 80′
    NK Peca 13 Gostenčnik Stanislav 84′
    NK Pohorje 17 / 5 Dobaja Marko / Prednik Benjamin 88′
    NK Peca 91 Plaznik Uroš 90′
  • 19. krog | Starše – Igrišče Starše | 30.04.22 ob 17.00

    ŠD Starše 4 : 2 1 : 0 NK Duplek
    Sodniki: Založnik Vito (glavni sodnik)
    Grbec Ermin (1. pomočnik)
    Jug Maksimiljan (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Starše
    12 Toplak Rok V
    8 Pesek Klemen
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    19 Murko Peter
    17 Milec Matic
    15 Fekonja Matija
    14 Kac Tadej K
    9 Bešić Dejan
    16 Ornik Gašper
    11 Meglič Bor
    Rezervni igralci
    1 Gavrić Zoran V
    18 Sedminek Tomaž
    23 Roj Tibor
    26 Lupinšek Matjaž
    27 Breg Rok
    6 Sel Andrej
    NK Duplek
    69 Lazić David V
    16 Lobenwein Uroš
    10 Bračič Matic
    21 Pavlin Dejvi K
    5 Kukovec Rene
    15 Krajnc Denis
    25 Zajec Denis
    9 Kekec Vid
    17 Janković Milan
    11 Kukovec Nino Aleksej
    14 Lukič Sašo
    Rezervni igralci
    8 Trunk Patrik
    26 Nešović Luka
    19 Kondič Nejc
    23 Žlahtič Grega
    18 Tratnjek Klemen
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Trener
    Ferlič Miroslav
    Zadetki
    ŠD Starše 14 Kac Tadej 1 : 0 11m 4′
    NK Duplek 11 Kukovec Nino Aleksej 1 : 1 46′
    ŠD Starše 9 Bešić Dejan 2 : 1 67′
    ŠD Starše 17 Milec Matic 3 : 1 69′
    ŠD Starše 26 Lupinšek Matjaž 4 : 1 11m 78′
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 4 : 2 11m 89′
    Dogodki
    NK Duplek 5 Kukovec Rene 7′
    NK Duplek 14 Lukič Sašo 40′
    ŠD Starše 16 / 26 Ornik Gašper / Lupinšek Matjaž 57′
    NK Duplek 15 / 26 Krajnc Denis / Nešović Luka 60′
    ŠD Starše 11 / 23 Meglič Bor / Roj Tibor 65′
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 68′
    ŠD Starše 15 Fekonja Matija 73′
    NK Duplek 9 / 18 Kekec Vid / Tratnjek Klemen 74′
    ŠD Starše 19 / 18 Murko Peter / Sedminek Tomaž 78′
    ŠD Starše 9 / 6 Bešić Dejan / Sel Andrej 79′
    NK Duplek 5 / 8 Kukovec Rene / Trunk Patrik 79′
    NK Duplek 11 Kukovec Nino Aleksej 82′
    NK Duplek 11 / 23 Kukovec Nino Aleksej / Žlahtič Grega 83′
    NK Duplek 17 / 19 Janković Milan / Kondič Nejc 83′
  • 19. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 30.04.22 ob 17.00

    Marles hiše 3 : 1 0 : 0 NK Jurovski dol
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Kunc Anej (2. pomočnik)
    Delegat: Vidović Adi
    Št. gledalcev: 50
    Marles hiše
    1 Grušovnik Alen V
    6 Embreuš Matic
    17 Jelenc Valentin
    5 Novak Marko
    10 Dobaj Aljaž
    24 Nerat Aljoša
    16 Ribič Vanja K
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    30 Kušnik Miha
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    21 Babšek Tomi
    20 Hasani Memet
    25 Špindler Bogomir
    8 Rodi Bojan
    NK Jurovski dol
    25 Repa Matic V
    17 Majer Rok K
    19 Kraner Tilen
    14 Majer Domen
    28 Žnuderl Boštjan
    3 Brunček Darko
    44 Belna Dejan
    4 Črnčič Srečko
    10 Satler David
    18 Breznik Klemen
    6 Škrlec Žiga
    Rezervni igralci
    11 Konrad Klemen
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    NK Jurovski dol 44 Belna Dejan 0 : 1 67′
    Marles hiše 24 Nerat Aljoša 1 : 1 69′
    Marles hiše 24 Nerat Aljoša 2 : 1 75′
    Marles hiše 30 Kušnik Miha 3 : 1 84′
    Dogodki
    NK Jurovski dol 6 / 11 Škrlec Žiga / Konrad Klemen 59′
    Marles hiše 11 Pavlič Gašper 82′
    Marles hiše 19 / 20 Mlaker Aleš / Hasani Memet 88′
    Video
  • 19. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 29.04.22 ob 18.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 0 1 : 0 NK Miklavž
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Lahovič Marcel (2. pomočnik)
    Delegat: Klinc Jožef
    Št. gledalcev: 220
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    31 Dobnik Alen V
    3 Stopinšek Luka
    6 Kolar Dominik
    16 Gorinšek Gorazd K
    5 Žunkovič Domen
    24 Kočevar Domen
    19 Franci David
    15 Karlovčec Neven
    23 Franci Nino
    21 Ekart Nejc
    10 Petrovič Staš
    Rezervni igralci
    1 Štuhec Rok V
    17 Pišek Iztok
    7 Kovačič Aljaž
    8 Špehonja Žiga
    11 Kočar Lučo
    9 Isufi Arsim
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan K V
    2 Polanič Luka
    18 Meznarič Mark
    19 Javnik Miha
    3 Kirbiš Matej
    11 Gradišnik Nino
    17 Pohleven Jure
    8 Pernek Matjaž
    5 Masten David
    44 Flajšman Aljoša
    10 Puhner Jan
    Rezervni igralci
    6 Kocijan Janik
    7 Novak Kevin
    13 Alloucha Yahya
    16 Žugman Hrenič Žan
    9 Škofič Gregor
    Trener
    Voglar Danijel
    Trener
    Pisnik Boris
    Zadetki
    NK Miklavž 18 Meznarič Mark 1 : 0 ag 5′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Stopinšek Luka 2 : 0 9′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Petrovič Staš 3 : 0 11m 12′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 24 Kočevar Domen 4 : 0 65′
    Dogodki
    NK Miklavž 19 / 16 Javnik Miha / Žugman Hrenič Žan 46′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Gorinšek Gorazd 53′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 7 Stopinšek Luka / Kovačič Aljaž 62′
    NK Miklavž 8 / 13 Pernek Matjaž / Alloucha Yahya 67′
    NK Miklavž 10 / 7 Puhner Jan / Novak Kevin 67′
    NK Miklavž 2 / 6 Polanič Luka / Kocijan Janik 69′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 / 17 Gorinšek Gorazd / Pišek Iztok 81′
    Video
  • 18. krog | Duplek – Igrišče Duplek | 24.04.22 ob 17.00

    NK Duplek 0 : 6 0 : 3 NK Pohorje
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Holcman Aljaž (2. pomočnik)
    Delegat: Toplak Boris
    Št. gledalcev: 50
    NK Duplek
    1 Vohl Boštjan V
    16 Lobenwein Uroš
    10 Bračič Matic
    21 Pavlin Dejvi K
    9 Kekec Vid
    15 Krajnc Denis
    25 Zajec Denis
    7 Cmrečnjak Žan
    11 Janković Milan
    23 Brdnik Tomi
    5 Kukovec Rene
    Rezervni igralci
    96 Lazić David
    24 Deučman Gal
    22 Žlahtič Grega
    8 Trunk Patrik
    18 Damiš Lan
    19 Kondič Nejc
    NK Pohorje
    1 Holcman Boštjan V
    17 Dobaja Marko
    20 Pinter Sebastjan
    2 Hammer Jan
    8 Sternad Aljoša
    13 Pintarić Dejan
    22 Žižmond Klemen K
    11 Fideršek Nejc
    7 Poljanec Denis
    23 Ademovič Primož
    6 Stajnko Blaž
    Rezervni igralci
    16 Poglavnik Jaka
    9 Fideršek Patrick
    10 Rabič Tim
    4 Nemec Dejan
    5 Prednik Benjamin
    Trener
    Ferlič Miroslav
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 22 Žižmond Klemen 0 : 1 10′
    NK Pohorje 17 Dobaja Marko 0 : 2 30′
    NK Pohorje 7 Poljanec Denis 0 : 3 31′
    NK Pohorje 13 Pintarić Dejan 0 : 4 55′
    NK Pohorje 13 Pintarić Dejan 0 : 5 61′
    NK Pohorje 9 Fideršek Patrick 0 : 6 81′
    Dogodki
    NK Duplek 7 Cmrečnjak Žan 16′
    NK Duplek 21 Pavlin Dejvi 16′
    NK Pohorje 20 Pinter Sebastjan 16′
    NK Pohorje 20 Pinter Sebastjan 37′
    NK Duplek 11 Janković Milan 38′
    NK Duplek 9 Kekec Vid 47′
    NK Pohorje 7 / 10 Poljanec Denis / Rabič Tim 56′
    NK Duplek 9 / 22 Kekec Vid / Žlahtič Grega 59′
    NK Duplek 15 / 19 Krajnc Denis / Kondič Nejc 67′
    NK Duplek 7 / 24 Cmrečnjak Žan / Deučman Gal 67′
    NK Pohorje 8 / 16 Sternad Aljoša / Poglavnik Jaka 67′
    NK Pohorje 17 / 9 Dobaja Marko / Fideršek Patrick 76′
    NK Duplek 25 / 8 Zajec Denis / Trunk Patrik 78′
    NK Pohorje 2 / 4 Hammer Jan / Nemec Dejan 83′
    NK Duplek 23 / 18 Brdnik Tomi / Damiš Lan 84′
    NK Pohorje 23 Ademovič Primož 89′
    Video
  • 18. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 24.04.22 ob 17.00

    NŠ Roho VBO 0 : 4 0 : 1 ŠD Starše
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Kmetec Radenko (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat: Kmetec Ivan
    Št. gledalcev: 70
    NŠ Roho VBO
    1 Franič Matej V
    5 Diemat Marko
    7 Nedižavec Aleksander
    21 Javornik Luka
    20 Serčič Jan
    6 Ladič David K
    2 Pušnik Matic
    19 Topolovec Aljaž
    17 Kajtazi Imran
    9 Zorec David
    8 Jurič Timotej
    Rezervni igralci
    12 Polšak Dejan V
    11 Barun Marko
    22 Joldžić Salko
    23 Jerman Enej
    16 Šarkezi Jan
    13 Volmut Simon
    ŠD Starše
    12 Toplak Rok V
    18 Sedminek Tomaž
    2 Mesarič Miha
    5 Fekonja Gašper
    17 Milec Matic
    13 Dobnik Aljaž
    15 Fekonja Matija K
    14 Kac Tadej
    16 Ornik Gašper
    7 Breg Rok
    11 Meglič Bor
    Rezervni igralci
    1 Gavrić Zoran V
    8 Pesek Klemen
    6 Roj Tibor
    19 Lupinšek Matjaž
    24 Murko Peter
    4 Sel Andrej V
    Trener
    Bezjak Damjan
    Trener
    Grbavac Tomislav
    Zadetki
    ŠD Starše 16 Ornik Gašper 0 : 1 28′
    ŠD Starše 16 Ornik Gašper 0 : 2 52′
    ŠD Starše 19 Lupinšek Matjaž 0 : 3 60′
    ŠD Starše 15 Fekonja Matija 0 : 4 66′
    Dogodki
    NŠ Roho VBO 17 / 11 Kajtazi Imran / Barun Marko 46′
    NŠ Roho VBO 2 Pušnik Matic 50′
    ŠD Starše 11 Meglič Bor 53′
    NŠ Roho VBO 2 / 22 Pušnik Matic / Joldžić Salko 54′
    ŠD Starše 11 / 19 Meglič Bor / Lupinšek Matjaž 59′
    NŠ Roho VBO 5 / 23 Diemat Marko / Jerman Enej 67′
    ŠD Starše 13 / 8 Dobnik Aljaž / Pesek Klemen 70′
    ŠD Starše 16 / 6 Ornik Gašper / Roj Tibor 70′
    ŠD Starše 15 / 24 Fekonja Matija / Murko Peter 78′
    ŠD Starše 14 / 4 Kac Tadej / Sel Andrej 78′
    Video
  • 18. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 24.04.22 ob 17.00

    NK Miklavž 1 : 1 1 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Kmetec Mark (2. pomočnik)
    Delegat: Škrofič Mario
    Št. gledalcev: 100
    NK Miklavž
    43 Prineg Damjan K V
    15 Ulaga Tomaž
    18 Meznarič Mark
    19 Javnik Miha
    3 Kirbiš Matej
    11 Gradišnik Nino
    17 Pohleven Jure
    8 Pernek Matjaž
    16 Žugman Hrenič Žan
    7 Novak Nino
    10 Puhner Jan
    Rezervni igralci
    6 Kocijan Janik
    9 Novak Kevin
    2 Polanič Luka
    14 Štuhec Rok
    44 Flajšman Aljoša
    Marles hiše
    1 Grušovnik Alen V
    16 Ribič Vanja K
    17 Jelenc Valentin
    6 Embreuš Matic
    4 Miljatovič Matej
    24 Nerat Aljoša
    10 Dobaj Aljaž
    11 Pavlič Gašper
    7 Jelenc Izidor
    30 Kušnik Miha
    19 Mlaker Aleš
    Rezervni igralci
    3 Babšek Tinej
    9 Pristovnik Jure
    20 Hasani Memet
    8 Rodi Bojan
    5 Špindler Bogomir
    Trener
    Pisnik Boris
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NK Miklavž 11 Gradišnik Nino 1 : 0 11m 15′
    Marles hiše 19 Mlaker Aleš 1 : 1 58′
    Dogodki
    NK Miklavž 7 / 9 Novak Nino / Novak Kevin 29′
    NK Miklavž 3 Kirbiš Matej 55′
    Marles hiše 7 Jelenc Izidor 60′
    NK Miklavž 16 / 14 Žugman Hrenič Žan / Štuhec Rok 62′
    Marles hiše 6 / 3 Embreuš Matic / Babšek Tinej 62′
    Marles hiše 7 / 9 Jelenc Izidor / Pristovnik Jure 64′
    Marles hiše 3 Babšek Tinej 78′
    NK Miklavž 14 Štuhec Rok 79′
    NK Miklavž 8 / 2 Pernek Matjaž / Polanič Luka 82′
    NK Miklavž 15 / 6 Ulaga Tomaž / Kocijan Janik 89′
    Marles hiše 30 / 20 Kušnik Miha / Hasani Memet 89′
    Video
  • 18. krog | Malečnik – Igrišče Malečnik | 23.04.22 ob 17.00

    NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 : 2 2 : 1 NK Jurovski dol
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Šinkovec Bojan (2. pomočnik)
    Delegat: Lunežnik Andrej
    Št. gledalcev: 50
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    1 Tivadar Jacques V
    19 Janžekovič Miha
    17 Fanedl Staš
    6 Raknić Tomislav
    25 Brence Rok
    10 Dobaj Blaž
    7 Šavorič Jan
    20 Karić Amir
    21 Hozjan Žiga
    14 Krajnc Marko K
    15 Lahe Korošec Neal
    Rezervni igralci
    32 Božičev Šmid Mitja V
    23 Letnik David
    11 Želj Robnik Leon
    9 Ulbin Luka
    24 Weixl Jan
    22 Salkunič Šefik
    16 Kaučič Nejc
    NK Jurovski dol
    1 Bauman Žiga V
    30 Dolinšek Patrick
    17 Majer Rok K
    19 Kraner Tilen