1. Članska liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK Maripol Starše 12 10 1 1 38:13 31
2. NŠ Roho 12 8 0 4 30:16 24
3. NK Pohorje 12 7 3 2 26:16 24
4. NK Tehnotim Pesnica 12 6 3 3 28:14 21
5. ŠD Marjeta na Dravskem polju 12 6 3 3 20:12 21
6. NK Peca 12 5 3 4 21:18 18
7. NK Jurovski Dol 12 5 1 6 27:32 16
8. NK Novogradnje MB Tabor 12 4 3 5 18:20 15
9. Marles hiše 12 3 2 7 21:29 11
10. NK Rošnja-Loka 12 3 2 7 13:30 11
11. NK Malečnik Asfalterstvo Brus 12 2 3 7 18:32 9
12. NK Radlje 12 1 0 11 11:39 3

Tekme

  1. 1. krog

    Črna na Koroškem 26.08.23 17.00 NK Peca 0 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Malečnik 30.08.23 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 5
    (0 : 4)
    NK Maripol Starše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 30.08.23 17.00 NŠ Roho 5 : 1
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Maribor 30.08.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 3 : 2
    (2 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Ruše 30.08.23 19.00 NK Pohorje 2 : 0
    (1 : 0)
    Marles hiše
    Radlje ob Dravi 30.08.23 19.00 NK Radlje 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Rošnja-Loka
  2. 2. krog

    Starše 02.09.23 16.30 NK Maripol Starše 3 : 1
    (1 : 1)
    NŠ Roho
    Limbuš 02.09.23 16.30 Marles hiše 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Jurovski Dol 02.09.23 16.30 NK Jurovski Dol 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Črna na Koroškem 02.09.23 16.30 NK Peca 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Marjeta 03.09.23 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Rošnja-Loka
    Pesnica 03.09.23 16.30 NK Tehnotim Pesnica 6 : 0
    (1 : 0)
    NK Radlje
  3. 3. krog

    Maribor 08.09.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 1 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Ruše 09.09.23 16.30 NK Pohorje 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Peca
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 09.09.23 16.30 NŠ Roho 2 : 0
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Radlje ob Dravi 09.09.23 19.00 NK Radlje 1 : 4
    (1 : 0)
    NK Maripol Starše
    Malečnik 10.09.23 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 3
    (0 : 1)
    NK Jurovski Dol
    Loka Rošnja 10.09.23 16.30 NK Rošnja-Loka 1 : 1
    (1 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
  4. 4. krog

    Starše 16.09.23 16.30 NK Maripol Starše 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Rošnja-Loka
    Limbuš 16.09.23 16.30 Marles hiše 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Radlje
    Črna na Koroškem 16.09.23 16.30 NK Peca 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta 17.09.23 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Jurovski Dol 17.09.23 16.30 NK Jurovski Dol 3 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Roho
    Maribor 17.09.23 16.30 NK Novogradnje MB Tabor 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
  5. 5. krog

    Malečnik 23.09.23 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 3
    (1 : 2)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Loka Rošnja 23.09.23 16.00 NK Rošnja-Loka 2 : 1
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Pesnica 23.09.23 16.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Maripol Starše
    Radlje ob Dravi 23.09.23 17.00 NK Radlje 1 : 4
    (0 : 3)
    NK Jurovski Dol
    Ruše 24.09.23 15.30 NK Pohorje 3 : 2
    (1 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.09.23 16.00 NŠ Roho 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Peca
  6. 6. krog

    Maribor 29.09.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 0 : 3
    (0 : 2)
    NŠ Roho
    Limbuš 30.09.23 15.30 Marles hiše 3 : 5
    (1 : 3)
    NK Tehnotim Pesnica
    Jurovski Dol 30.09.23 15.30 NK Jurovski Dol 6 : 0
    (4 : 0)
    NK Rošnja-Loka
    Črna na Koroškem 30.09.23 15.30 NK Peca 4 : 3
    (3 : 3)
    NK Radlje
    Ruše 30.09.23 15.30 NK Pohorje 4 : 3
    (0 : 2)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta 01.10.23 15.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 3
    (1 : 1)
    NK Maripol Starše
  7. 7. krog

    Malečnik 07.10.23 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Loka Rošnja 07.10.23 15.30 NK Rošnja-Loka 0 : 3
    (0 : 0)
    NK Peca
    Pesnica 07.10.23 15.30 NK Tehnotim Pesnica 5 : 0
    (3 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Radlje ob Dravi 07.10.23 17.00 NK Radlje 1 : 2
    (1 : 2)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 08.10.23 15.30 NŠ Roho 3 : 4
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Starše 08.10.23 15.30 NK Maripol Starše 3 : 1
    (2 : 1)
    Marles hiše
  8. 8. krog

    Maribor 13.10.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Rošnja-Loka
    Jurovski Dol 14.10.23 15.00 NK Jurovski Dol 1 : 6
    (1 : 2)
    NK Maripol Starše
    Črna na Koroškem 14.10.23 15.00 NK Peca 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Ruše 14.10.23 15.00 NK Pohorje 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Malečnik 14.10.23 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 1
    (2 : 1)
    NŠ Roho
    Marjeta 15.10.23 15.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 2
    (2 : 1)
    Marles hiše
  9. 9. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 21.10.23 15.00 NŠ Roho 2 : 0
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Loka Rošnja 21.10.23 15.00 NK Rošnja-Loka 0 : 3
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Pesnica 21.10.23 15.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 0
    (2 : 0)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Limbuš 21.10.23 15.00 Marles hiše 5 : 2
    (2 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Starše 22.10.23 15.00 NK Maripol Starše 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Peca
    Radlje ob Dravi 22.10.23 16.00 NK Radlje 0 : 3
    (0 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  10. 10. krog

    Marjeta 27.10.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 0
    (4 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Maribor 27.10.23 19.00 NK Novogradnje MB Tabor 2 : 2
    (0 : 1)
    NK Maripol Starše
    Črna na Koroškem 28.10.23 15.00 NK Peca 1 : 1
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Ruše 28.10.23 15.00 NK Pohorje 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Malečnik 28.10.23 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 3
    (3 : 2)
    NK Rošnja-Loka
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 28.10.23 15.00 NŠ Roho 6 : 1
    (4 : 0)
    NK Radlje
  11. 11. krog

    Pesnica 04.11.23 14.00 NK Tehnotim Pesnica 4 : 0
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše 04.11.23 14.00 NK Maripol Starše 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 04.11.23 14.00 NK Novogradnje MB Tabor 2 : 3
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Radlje ob Dravi 04.11.23 17.00 NK Radlje 0 : 1
    (0 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Loka Rošnja 05.11.23 14.00 NK Rošnja-Loka 1 : 2
    (1 : 1)
    NŠ Roho
    Jurovski Dol 05.11.23 14.00 NK Jurovski Dol 3 : 4
    (1 : 2)
    NK Peca
  12. 12. krog

    Marjeta 10.11.23 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Peca
    Jurovski Dol 11.11.23 14.00 NK Jurovski Dol 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Novogradnje MB Tabor
    Limbuš 11.11.23 14.00 Marles hiše 0 : 5
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Starše 11.11.23 14.00 NK Maripol Starše 5 : 1
    (3 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Loka Rošnja 11.11.23 14.00 NK Rošnja-Loka 3 : 1
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Lenart v Slovenskih goricah 11.11.23 14.30 NK Tehnotim Pesnica 1 : 2
    (0 : 1)
    NŠ Roho
  13. 13. krog

    Maribor 22.03.24 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Peca
    Radlje ob Dravi 23.03.24 15.00 NK Radlje NK Tehnotim Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.03.24 15.00 NŠ Roho NK Maripol Starše
    Malečnik 23.03.24 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus Marles hiše
    Ruše 23.03.24 15.00 NK Pohorje NK Jurovski Dol
    Loka Rošnja 24.03.24 15.00 NK Rošnja-Loka ŠD Marjeta na Dravskem polju
  14. 14. krog

    Črna na Koroškem 30.03.24 15.00 NK Peca NK Pohorje
    Jurovski Dol 30.03.24 15.00 NK Jurovski Dol NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Limbuš 30.03.24 15.00 Marles hiše NŠ Roho
    Starše 30.03.24 15.00 NK Maripol Starše NK Radlje
    Pesnica 30.03.24 15.00 NK Tehnotim Pesnica NK Rošnja-Loka
    Marjeta 31.03.24 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Novogradnje MB Tabor
  15. 15. krog

    Ruše 05.04.24 19.00 NK Pohorje NK Novogradnje MB Tabor
    Loka Rošnja 06.04.24 16.30 NK Rošnja-Loka NK Maripol Starše
    Radlje ob Dravi 06.04.24 16.30 NK Radlje Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 06.04.24 16.30 NŠ Roho NK Jurovski Dol
    Malečnik 06.04.24 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Peca
    Pesnica 07.04.24 16.30 NK Tehnotim Pesnica ŠD Marjeta na Dravskem polju
  16. 16. krog

    Maribor 12.04.24 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Črna na Koroškem 13.04.24 16.30 NK Peca NŠ Roho
    Jurovski Dol 13.04.24 16.30 NK Jurovski Dol NK Radlje
    Limbuš 13.04.24 16.30 Marles hiše NK Rošnja-Loka
    Starše 13.04.24 16.30 NK Maripol Starše NK Tehnotim Pesnica
    Marjeta 14.04.24 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje
  17. 17. krog

    Starše 20.04.24 17.00 NK Maripol Starše ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Pesnica 20.04.24 17.00 NK Tehnotim Pesnica Marles hiše
    Radlje ob Dravi 20.04.24 17.00 NK Radlje NK Peca
    Malečnik 20.04.24 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Pohorje
    Loka Rošnja 21.04.24 17.00 NK Rošnja-Loka NK Jurovski Dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 21.04.24 17.00 NŠ Roho NK Novogradnje MB Tabor
  18. 18. krog

    Maribor 26.04.24 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Radlje
    Ruše 27.04.24 17.00 NK Pohorje NŠ Roho
    Črna na Koroškem 27.04.24 17.00 NK Peca NK Rošnja-Loka
    Jurovski Dol 27.04.24 17.00 NK Jurovski Dol NK Tehnotim Pesnica
    Limbuš 27.04.24 17.00 Marles hiše NK Maripol Starše
    Marjeta 28.04.24 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  19. 19. krog

    Limbuš 04.05.24 17.00 Marles hiše ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Starše 04.05.24 17.00 NK Maripol Starše NK Jurovski Dol
    Pesnica 04.05.24 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Peca
    Loka Rošnja 04.05.24 17.00 NK Rošnja-Loka NK Novogradnje MB Tabor
    Radlje ob Dravi 04.05.24 17.00 NK Radlje NK Pohorje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 04.05.24 17.00 NŠ Roho NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  20. 20. krog

    Maribor 10.05.24 19.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Tehnotim Pesnica
    Malečnik 11.05.24 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Radlje
    Ruše 11.05.24 17.00 NK Pohorje NK Rošnja-Loka
    Črna na Koroškem 11.05.24 17.00 NK Peca NK Maripol Starše
    Jurovski Dol 11.05.24 17.00 NK Jurovski Dol Marles hiše
    Marjeta 12.05.24 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NŠ Roho
  21. 21. krog

    Jurovski Dol 18.05.24 17.00 NK Jurovski Dol ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Starše 18.05.24 17.00 NK Maripol Starše NK Novogradnje MB Tabor
    Pesnica 18.05.24 17.00 NK Tehnotim Pesnica NK Pohorje
    Loka Rošnja 18.05.24 17.00 NK Rošnja-Loka NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Limbuš 19.05.24 17.00 Marles hiše NK Peca
    Radlje ob Dravi 19.05.24 17.00 NK Radlje NŠ Roho
  22. 22. krog

    Marjeta 25.05.24 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Radlje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 25.05.24 17.00 NŠ Roho NK Rošnja-Loka
    Malečnik 25.05.24 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Tehnotim Pesnica
    Ruše 25.05.24 17.00 NK Pohorje NK Maripol Starše
    Črna na Koroškem 25.05.24 17.00 NK Peca NK Jurovski Dol
    Limbuš 25.05.24 17.00 Marles hiše NK Novogradnje MB Tabor