2. Članska liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK Rošnja – Loka 0 0 0 0 0:0 0
2. NK Kungota 0 0 0 0 0:0 0
3. NŠ Roho 0 0 0 0 0:0 0
4. NK Aquasystems Dogoše 0 0 0 0 0:0 0
5. Paloma 0 0 0 0 0:0 0
6. NK Fram 0 0 0 0 0:0 0
7. NK Šentilj 0 0 0 0 0:0 0
8. ŠD BIOSAD Jakob 0 0 0 0 0:0 0
9. NK gostilna Lobnik Slivnica 0 0 0 0 0:0 0
10. Lenart 0 0 0 0 0:0 0
11. NK Cerkvenjak 0 0 0 0 0:0 0
12. NK MB Tabor 0 0 0 0 0:0 0
13. FC VOP Prepolje 0 0 0 0 0:0 0

Tekme

  1. 1. krog

    Kungota 29.08.20 17.00 NK Kungota prost
    Lenart 29.08.20 17.00 Lenart NK Cerkvenjak
    Fram 29.08.20 17.00 NK Fram Paloma
    Maribor 29.08.20 17.00 NK MB Tabor NK Šentilj
    Slivnica 29.08.20 17.00 NK gostilna Lobnik Slivnica ŠD BIOSAD Jakob
    Prepolje 29.08.20 17.00 FC VOP Prepolje NK Aquasystems Dogoše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 29.08.20 17.00 NŠ Roho NK Rošnja – Loka
  2. 2. krog

    05.09.20 16.30 prost NK Rošnja – Loka
    Dogoše 06.09.20 16.30 NK Aquasystems Dogoše NŠ Roho
    Jakobski Dol 05.09.20 16.30 ŠD BIOSAD Jakob FC VOP Prepolje
    Šentilj 05.09.20 16.30 NK Šentilj NK gostilna Lobnik Slivnica
    Sladki Vrh 05.09.20 16.30 Paloma NK MB Tabor
    Cerkvenjak 05.09.20 16.30 NK Cerkvenjak NK Fram
    Kungota 05.09.20 16.30 NK Kungota Lenart
  3. 3. krog

    Lenart 12.09.20 16.30 Lenart prost
    Fram 12.09.20 16.30 NK Fram NK Kungota
    Maribor 12.09.20 16.30 NK MB Tabor NK Cerkvenjak
    Slivnica 12.09.20 16.30 NK gostilna Lobnik Slivnica Paloma
    Prepolje 12.09.20 16.30 FC VOP Prepolje NK Šentilj
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 12.09.20 16.30 NŠ Roho ŠD BIOSAD Jakob
    Loka Rošnja 12.09.20 16.30 NK Rošnja – Loka NK Aquasystems Dogoše
  4. 4. krog

    19.09.20 16.00 prost NK Aquasystems Dogoše
    Jakobski Dol 19.09.20 16.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Rošnja – Loka
    Šentilj 19.09.20 16.00 NK Šentilj NŠ Roho
    Sladki Vrh 19.09.20 16.00 Paloma FC VOP Prepolje
    Cerkvenjak 19.09.20 16.00 NK Cerkvenjak NK gostilna Lobnik Slivnica
    Kungota 19.09.20 16.00 NK Kungota NK MB Tabor
    Lenart 19.09.20 16.00 Lenart NK Fram
  5. 5. krog

    Fram 26.09.20 16.00 NK Fram prost
    Maribor 26.09.20 16.00 NK MB Tabor Lenart
    Slivnica 26.09.20 16.00 NK gostilna Lobnik Slivnica NK Kungota
    Prepolje 26.09.20 16.00 FC VOP Prepolje NK Cerkvenjak
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.09.20 16.00 NŠ Roho Paloma
    Loka Rošnja 26.09.20 16.00 NK Rošnja – Loka NK Šentilj
    Dogoše 27.09.20 16.00 NK Aquasystems Dogoše ŠD BIOSAD Jakob
  6. 6. krog

    03.10.20 15.30 prost ŠD BIOSAD Jakob
    Šentilj 03.10.20 15.30 NK Šentilj NK Aquasystems Dogoše
    Sladki Vrh 03.10.20 15.30 Paloma NK Rošnja – Loka
    Cerkvenjak 03.10.20 15.30 NK Cerkvenjak NŠ Roho
    Kungota 03.10.20 15.30 NK Kungota FC VOP Prepolje
    Lenart 03.10.20 15.30 Lenart NK gostilna Lobnik Slivnica
    Fram 03.10.20 15.30 NK Fram NK MB Tabor
  7. 7. krog

    Maribor 10.10.20 15.30 NK MB Tabor prost
    Slivnica 10.10.20 15.30 NK gostilna Lobnik Slivnica NK Fram
    Prepolje 10.10.20 15.30 FC VOP Prepolje Lenart
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.10.20 15.30 NŠ Roho NK Kungota
    Loka Rošnja 10.10.20 15.30 NK Rošnja – Loka NK Cerkvenjak
    Dogoše 11.10.20 15.30 NK Aquasystems Dogoše Paloma
    Jakobski Dol 10.10.20 15.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Šentilj
  8. 8. krog

    17.10.20 15.00 prost NK Šentilj
    Sladki Vrh 17.10.20 15.00 Paloma ŠD BIOSAD Jakob
    Cerkvenjak 17.10.20 15.00 NK Cerkvenjak NK Aquasystems Dogoše
    Kungota 17.10.20 15.00 NK Kungota NK Rošnja – Loka
    Lenart 17.10.20 15.00 Lenart NŠ Roho
    Fram 17.10.20 15.00 NK Fram FC VOP Prepolje
    Maribor 17.10.20 15.00 NK MB Tabor NK gostilna Lobnik Slivnica
  9. 9. krog

    Slivnica 24.10.20 15.00 NK gostilna Lobnik Slivnica prost
    Prepolje 24.10.20 15.00 FC VOP Prepolje NK MB Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.10.20 15.00 NŠ Roho NK Fram
    Loka Rošnja 24.10.20 15.00 NK Rošnja – Loka Lenart
    Dogoše 25.10.20 15.00 NK Aquasystems Dogoše NK Kungota
    Jakobski Dol 24.10.20 15.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Cerkvenjak
    Šentilj 24.10.20 15.00 NK Šentilj Paloma
  10. 10. krog

    07.11.20 14.00 prost Paloma
    Cerkvenjak 07.11.20 14.00 NK Cerkvenjak NK Šentilj
    Kungota 07.11.20 14.00 NK Kungota ŠD BIOSAD Jakob
    Lenart 07.11.20 14.00 Lenart NK Aquasystems Dogoše
    Fram 07.11.20 14.00 NK Fram NK Rošnja – Loka
    Maribor 07.11.20 14.00 NK MB Tabor NŠ Roho
    Slivnica 07.11.20 14.00 NK gostilna Lobnik Slivnica FC VOP Prepolje