2. Članska liga – Delegiranje

Osveženo: 16.05.21 22.31

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    29.08.20 17.00 NK Kungota prost
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    29.08.20 17.00 Lenart NK Cerkvenjak Kamplet Miha,
    Marin Jan,
    Majcen Kevin
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.08.20 17.00 NK Fram Paloma Založnik Vito,
    Ivanovič Uroš,
    Eder Gregor
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    29.08.20 17.00 NK gostilna Lobnik Slivnica ŠD BIOSAD Jakob Ramšak Denis,
    Benc Uroš,
    Jug Maksimiljan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    29.08.20 17.00 NŠ Roho NK Rošnja – Loka Gergič Nejc,
    Bezjak Adam,
    Marković Aleksander
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    30.08.20 17.00 NK MB Tabor NK Šentilj Rađević Uroš,
    Marin Jan,
    Ogrin Matej
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    30.08.20 17.00 FC VOP Prepolje NK Aquasystems Dogoše Smodej Žan,
    Ferčič Jani,
    Majer Vojko
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    05.09.20 16.30 prost NK Rošnja – Loka
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    05.09.20 16.30 ŠD BIOSAD Jakob FC VOP Prepolje Rađević Uroš,
    Bele Klemen,
    Marković Aleksander
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    05.09.20 16.30 NK Šentilj NK gostilna Lobnik Slivnica Založnik Vito,
    Perger Primož
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    05.09.20 16.30 Paloma NK MB Tabor Kamplet Miha,
    Bezjak Adam,
    Dugonik Jakob Dan
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    05.09.20 16.30 NK Cerkvenjak NK Fram Ramšak Denis,
    Friš Tadej,
    Jug Maksimiljan
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    06.09.20 16.30 NK Aquasystems Dogoše NŠ Roho Kamplet Miha,
    Lahovič Marcel,
    Šumer Žiga
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    06.09.20 16.30 NK Kungota Lenart Žurman Aljaž,
    Eder Gregor,
    Perger Primož
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    12.09.20 16.30 Lenart prost
    Fram,
    Igrišče Fram
    12.09.20 16.30 NK Fram NK Kungota Mežnar Tadej,
    Karmel Vidko,
    Majer Vojko
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    12.09.20 16.30 FC VOP Prepolje NK Šentilj Gergič Nejc,
    Eder Gregor,
    Ferčič Jani
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    12.09.20 16.30 NŠ Roho ŠD BIOSAD Jakob Borošak Alen,
    Šumer Žiga,
    Bezjak Adam
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    12.09.20 16.30 NK Rošnja – Loka NK Aquasystems Dogoše Veselič Samo,
    Benc Uroš,
    Ramšak Denis
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    13.09.20 16.30 NK MB Tabor NK Cerkvenjak Novarlić Damjan,
    Holcman Aljaž,
    Kmetec Mark
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    13.09.20 16.30 NK gostilna Lobnik Slivnica Paloma Ramšak Denis,
    Perger Primož,
    Majer Vojko
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    19.09.20 16.00 prost NK Aquasystems Dogoše
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    19.09.20 16.00 ŠD BIOSAD Jakob NK Rošnja – Loka Gligorić Lan,
    Bezjak Adam,
    Dugonik Jakob Dan
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    19.09.20 16.00 Paloma FC VOP Prepolje Mušič Doroteja,
    Cotič Urban,
    Lahovič Marcel
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    19.09.20 16.00 NK Cerkvenjak NK gostilna Lobnik Slivnica Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan,
    Mauko Igor
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    19.09.20 16.00 NK Kungota NK MB Tabor Založnik Vito,
    Eder Gregor
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    19.09.20 16.00 Lenart NK Fram Ramšak Denis,
    Gonza Nejc
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    20.09.20 16.00 NK Šentilj NŠ Roho Veselič Samo,
    Marin Jan,
    Eder Gregor
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    26.09.20 16.00 NK Fram prost
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    26.09.20 16.00 NK gostilna Lobnik Slivnica NK Kungota Mušič Doroteja,
    Perger Primož,
    Plečko Simon
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    26.09.20 16.00 FC VOP Prepolje NK Cerkvenjak Benc Uroš,
    Eder Gregor,
    Šobot Danijel
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    26.09.20 16.00 NŠ Roho Paloma Smodej Žan,
    Mladenović Marko,
    Kmetec Radenko
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    26.09.20 16.00 NK Rošnja – Loka NK Šentilj Holcman Aljaž,
    Djukić Dejan,
    Dedić Elmedin
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    27.09.20 16.00 NK MB Tabor Lenart Rađević Uroš,
    Marin Tomaž,
    Marin Jan
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    27.09.20 16.00 NK Aquasystems Dogoše ŠD BIOSAD Jakob Novarlić Damjan,
    Dedić Elmedin,
    Holcman Aljaž
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota FC VOP Prepolje
    ,
    03.10.20 15.30 prost ŠD BIOSAD Jakob
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    03.10.20 15.30 NK Šentilj NK Aquasystems Dogoše Smodej Žan,
    Djukić Dejan,
    Žurman Aljaž
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    03.10.20 15.30 Lenart NK gostilna Lobnik Slivnica Ramšak Denis,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Fram,
    Igrišče Fram
    03.10.20 15.30 NK Fram NK MB Tabor Založnik Vito,
    Mauko Igor,
    Bezjak Adam
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    04.10.20 15.30 Paloma NK Rošnja – Loka Kamplet Miha,
    Šinkovec Bojan,
    Sužnik Jure
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    04.10.20 15.30 NK Cerkvenjak NŠ Roho Gergič Nejc,
    Holcman Aljaž,
    Kmetec Mark
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    10.10.20 15.30 NK MB Tabor prost
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    10.10.20 15.30 FC VOP Prepolje Lenart Holcman Aljaž,
    Ferčič Jani,
    Jug Maksimiljan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    10.10.20 15.30 NŠ Roho NK Kungota Založnik Vito,
    Žurman Aljaž,
    Gonza Nejc
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    10.10.20 15.30 ŠD BIOSAD Jakob NK Šentilj Bele Klemen,
    Majer Vojko,
    Eder Gregor
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    11.10.20 15.30 NK gostilna Lobnik Slivnica NK Fram Veselič Samo,
    Benc Uroš,
    Lahovič Marcel
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    11.10.20 15.30 NK Rošnja – Loka NK Cerkvenjak Ramšak Denis,
    Holcman Aljaž,
    Šumer Žiga
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    11.10.20 15.30 NK Aquasystems Dogoše Paloma Kamplet Miha,
    Šobot Danijel,
    Marin Tomaž
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    17.10.20 15.00 prost NK Šentilj
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    17.10.20 15.00 NK Cerkvenjak NK Aquasystems Dogoše Smodej Žan,
    Majer Vojko,
    Jug Maksimiljan
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    17.10.20 15.00 NK Kungota NK Rošnja – Loka Bele Klemen,
    Sužnik Jure,
    Šinkovec Bojan
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    17.10.20 15.00 Lenart NŠ Roho Žurman Aljaž,
    Majcen Kevin,
    Ivanovič Uroš
    Fram,
    Igrišče Fram
    17.10.20 15.00 NK Fram FC VOP Prepolje Podgoršek Simon Matej,
    Eder Gregor,
    Koman Andrej
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    18.10.20 15.00 Paloma ŠD BIOSAD Jakob Ramšak Denis,
    Dedić Elmedin,
    Eder Gregor
    Maribor,
    Športni park Tabor – igrišče z UT
    18.10.20 15.00 NK MB Tabor NK gostilna Lobnik Slivnica Založnik Vito,
    Kmetec Mark,
    Marin Jan
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK gostilna Lobnik Slivnica prost
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    FC VOP Prepolje NK MB Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK Fram
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Loka Lenart
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    NK Aquasystems Dogoše NK Kungota
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NK Cerkvenjak
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj Paloma
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost Paloma
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Šentilj
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota ŠD BIOSAD Jakob
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Aquasystems Dogoše
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK Fram NK Rošnja – Loka
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor NŠ Roho
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK gostilna Lobnik Slivnica FC VOP Prepolje
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    FC VOP Prepolje prost
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho NK gostilna Lobnik Slivnica
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Loka NK MB Tabor
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    NK Aquasystems Dogoše NK Fram
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob Lenart
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK Kungota
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    Paloma NK Cerkvenjak
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    prost NK Cerkvenjak
    Kungota,
    Igrišče Kungota
    NK Kungota Paloma
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Šentilj
    Fram,
    Igrišče Fram
    NK Fram ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor,
    Športni park Tabor Maribor
    NK MB Tabor NK Aquasystems Dogoše
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    NK gostilna Lobnik Slivnica NK Rošnja – Loka
    Prepolje,
    Igrišče Prepolje
    FC VOP Prepolje NŠ Roho
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    NŠ Roho prost
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    NK Rošnja – Loka FC VOP Prepolje
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    NK Aquasystems Dogoše NK gostilna Lobnik Slivnica
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD BIOSAD Jakob NK MB Tabor
    Šentilj,
    Igrišče Šentilj
    NK Šentilj NK Fram
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    Paloma Lenart
    Cerkvenjak,
    ŠRC Cerkvenjak
    NK Cerkvenjak NK Kungota