2. Članska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Kungota 29.08.20 17.00 NK Kungota prost
    Lenart 29.08.20 17.00 Lenart 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Cerkvenjak
    Fram 29.08.20 17.00 NK Fram 3 : 2
    (3 : 0)
    Paloma
    Slivnica 29.08.20 17.00 NK gostilna Lobnik Slivnica 2 : 1
    (1 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 29.08.20 17.00 NŠ Roho 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Rošnja – Loka
    Maribor 30.08.20 17.00 NK MB Tabor 2 : 2
    (0 : 2)
    NK Šentilj
    Prepolje 30.08.20 17.00 FC VOP Prepolje 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Aquasystems Dogoše
  2. 2. krog

    05.09.20 16.30 prost NK Rošnja – Loka
    Jakobski Dol 05.09.20 16.30 ŠD BIOSAD Jakob 2 : 1
    (0 : 1)
    FC VOP Prepolje
    Šentilj 05.09.20 16.30 NK Šentilj 2 : 0
    (1 : 0)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
    Sladki Vrh 05.09.20 16.30 Paloma 2 : 3
    (2 : 2)
    NK MB Tabor
    Cerkvenjak 05.09.20 16.30 NK Cerkvenjak 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Fram
    Dogoše 06.09.20 16.30 NK Aquasystems Dogoše 1 : 5
    (0 : 1)
    NŠ Roho
    Kungota 06.09.20 16.30 NK Kungota 1 : 1
    (0 : 0)
    Lenart
  3. 3. krog

    Lenart 12.09.20 16.30 Lenart prost
    Fram 12.09.20 16.30 NK Fram 5 : 2
    (2 : 1)
    NK Kungota
    Prepolje 12.09.20 16.30 FC VOP Prepolje 2 : 3
    (2 : 1)
    NK Šentilj
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 12.09.20 16.30 NŠ Roho 4 : 0
    (2 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Loka Rošnja 12.09.20 16.30 NK Rošnja – Loka 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Aquasystems Dogoše
    Maribor 13.09.20 16.30 NK MB Tabor 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Cerkvenjak
    Slivnica 13.09.20 16.30 NK gostilna Lobnik Slivnica 4 : 0
    (1 : 0)
    Paloma
  4. 4. krog

    19.09.20 16.00 prost NK Aquasystems Dogoše
    Jakobski Dol 19.09.20 16.00 ŠD BIOSAD Jakob 2 : 2
    (0 : 2)
    NK Rošnja – Loka
    Sladki Vrh 19.09.20 16.00 Paloma 2 : 1
    (2 : 1)
    FC VOP Prepolje
    Cerkvenjak 19.09.20 16.00 NK Cerkvenjak 2 : 1
    (0 : 0)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
    Kungota 19.09.20 16.00 NK Kungota 3 : 0
    (2 : 0)
    NK MB Tabor
    Lenart 19.09.20 16.00 Lenart 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Fram
    Šentilj 20.09.20 16.00 NK Šentilj 0 : 1
    (0 : 0)
    NŠ Roho
  5. 5. krog

    Fram 26.09.20 16.00 NK Fram prost
    Slivnica 26.09.20 16.00 NK gostilna Lobnik Slivnica 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Kungota
    Prepolje 26.09.20 16.00 FC VOP Prepolje 1 : 3
    (1 : 2)
    NK Cerkvenjak
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 26.09.20 16.00 NŠ Roho 0 : 1
    (0 : 0)
    Paloma
    Loka Rošnja 26.09.20 16.00 NK Rošnja – Loka 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Šentilj
    Maribor 27.09.20 16.00 NK MB Tabor 2 : 1
    (0 : 0)
    Lenart
    Dogoše 27.09.20 16.00 NK Aquasystems Dogoše 3 : 3
    (1 : 3)
    ŠD BIOSAD Jakob
  6. 6. krog

    03.10.20 15.30 prost ŠD BIOSAD Jakob
    Šentilj 03.10.20 15.30 NK Šentilj 4 : 2
    (2 : 0)
    NK Aquasystems Dogoše
    Lenart 03.10.20 15.30 Lenart 5 : 0
    (2 : 0)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
    Fram 03.10.20 15.30 NK Fram 1 : 3
    (0 : 1)
    NK MB Tabor
    Sladki Vrh 04.10.20 15.30 Paloma 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Rošnja – Loka
    Cerkvenjak 04.10.20 15.30 NK Cerkvenjak 1 : 3
    (1 : 1)
    NŠ Roho
    Kungota NK Kungota FC VOP Prepolje
  7. 7. krog

    Maribor 10.10.20 15.30 NK MB Tabor prost
    Prepolje 10.10.20 15.30 FC VOP Prepolje 0 : 2
    (0 : 2)
    Lenart
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 10.10.20 15.30 NŠ Roho 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Kungota
    Jakobski Dol 10.10.20 15.30 ŠD BIOSAD Jakob 1 : 3
    (0 : 2)
    NK Šentilj
    Slivnica 11.10.20 15.30 NK gostilna Lobnik Slivnica 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Fram
    Loka Rošnja 11.10.20 15.30 NK Rošnja – Loka 1 : 3
    (0 : 1)
    NK Cerkvenjak
    Dogoše 11.10.20 15.30 NK Aquasystems Dogoše 1 : 2
    (1 : 1)
    Paloma
  8. 8. krog

    17.10.20 15.00 prost NK Šentilj
    Cerkvenjak 17.10.20 15.00 NK Cerkvenjak 1 : 1
    (0 : 1)
    NK Aquasystems Dogoše
    Kungota 17.10.20 15.00 NK Kungota 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Rošnja – Loka
    Lenart v Slovenskih goricah 17.10.20 15.00 Lenart 0 : 2
    (0 : 0)
    NŠ Roho
    Fram 17.10.20 15.00 NK Fram 5 : 0
    (4 : 0)
    FC VOP Prepolje
    Sladki Vrh 18.10.20 15.00 Paloma 3 : 0
    (2 : 0)
    ŠD BIOSAD Jakob
    Maribor 18.10.20 15.00 NK MB Tabor 2 : 2
    (0 : 0)
    NK gostilna Lobnik Slivnica
  9. 9. krog

    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NK Cerkvenjak
    Šentilj NK Šentilj Paloma
    Dogoše NK Aquasystems Dogoše NK Kungota
    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka Lenart
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK Fram
    Prepolje FC VOP Prepolje NK MB Tabor
    Slivnica NK gostilna Lobnik Slivnica prost
  10. 10. krog

    Maribor NK MB Tabor NŠ Roho
    Slivnica NK gostilna Lobnik Slivnica FC VOP Prepolje
    Fram NK Fram NK Rošnja – Loka
    Lenart Lenart NK Aquasystems Dogoše
    Kungota NK Kungota ŠD BIOSAD Jakob
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Šentilj
    prost Paloma
  11. 11. krog

    Šentilj NK Šentilj NK Kungota
    Sladki Vrh Paloma NK Cerkvenjak
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob Lenart
    Dogoše NK Aquasystems Dogoše NK Fram
    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka NK MB Tabor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho NK gostilna Lobnik Slivnica
    Prepolje FC VOP Prepolje prost
  12. 12. krog

    Slivnica NK gostilna Lobnik Slivnica NK Rošnja – Loka
    Prepolje FC VOP Prepolje NŠ Roho
    Maribor NK MB Tabor NK Aquasystems Dogoše
    Fram NK Fram ŠD BIOSAD Jakob
    Lenart Lenart NK Šentilj
    Kungota NK Kungota Paloma
    prost NK Cerkvenjak
  13. 13. krog

    Sladki Vrh Paloma Lenart
    Cerkvenjak NK Cerkvenjak NK Kungota
    Šentilj NK Šentilj NK Fram
    Jakobski Dol ŠD BIOSAD Jakob NK MB Tabor
    Dogoše NK Aquasystems Dogoše NK gostilna Lobnik Slivnica
    Loka Rošnja NK Rošnja – Loka FC VOP Prepolje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho prost