Lestvica
Klub | Tekme | Zmage | Neodločene | Porazi | Goli | Točke | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klub | Tekme | Z | N | P | Goli | Točke | |||
1. | Nk Miklavž | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 | ||
2. | NK RADLJE | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 | ||
3. | NK Kungota | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 | ||
4. | NK Cerkvenjak | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 | ||
5. | NK Paloma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 | ||
6. | ŠD Jakob – Šentilj | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 | ||
7. | NK Duplek | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 | ||
8. | ŠD Brunšvik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 | ||
9. | FC VOP Prepolje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
10. | NK Rošnja – Loka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
11. | NK TAB Akumulator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
12. | NK Slivnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tekme
-
1. krog
Miklavž na Dravskem polju 31.08.24 17.00 Nk Miklavž 3 : 1
(3 : 0)ŠD Jakob – Šentilj Duplek 31.08.24 17.00 NK Duplek 0 : 2
(0 : 1)NK RADLJE Cerkvenjak 31.08.24 17.00 NK Cerkvenjak 1 : 0
(0 : 0)NK Paloma Kungota 31.08.24 17.00 NK Kungota 2 : 0
(1 : 0)ŠD Brunšvik Loka Rošnja 01.09.24 17.00 NK Rošnja – Loka NK Slivnica Prepolje 01.09.24 17.00 FC VOP Prepolje NK TAB Akumulator -
2. krog
Slivnica 07.09.24 16.30 NK Slivnica ŠD Brunšvik Mežica 07.09.24 16.30 NK TAB Akumulator NK Duplek Jakobski Dol 07.09.24 16.30 ŠD Jakob – Šentilj FC VOP Prepolje Loka Rošnja 07.09.24 16.30 NK Rošnja – Loka Nk Miklavž Sladki Vrh 08.09.24 16.30 NK Paloma NK Kungota Radlje ob Dravi 08.09.24 16.30 NK RADLJE NK Cerkvenjak -
3. krog
Miklavž na Dravskem polju 14.09.24 16.30 Nk Miklavž NK Slivnica Prepolje 14.09.24 16.30 FC VOP Prepolje NK Rošnja – Loka Duplek 14.09.24 16.30 NK Duplek ŠD Jakob – Šentilj Cerkvenjak 14.09.24 16.30 NK Cerkvenjak NK TAB Akumulator Kungota 15.09.24 16.30 NK Kungota NK RADLJE Brunšvik 15.09.24 16.30 ŠD Brunšvik NK Paloma -
4. krog
Slivnica 21.09.24 16.00 NK Slivnica NK Paloma Mežica 21.09.24 16.00 NK TAB Akumulator NK Kungota Loka Rošnja 21.09.24 16.00 NK Rošnja – Loka NK Duplek Radlje ob Dravi 21.09.24 17.00 NK RADLJE ŠD Brunšvik Jakobski Dol 22.09.24 16.00 ŠD Jakob – Šentilj NK Cerkvenjak Miklavž na Dravskem polju 22.09.24 16.00 Nk Miklavž FC VOP Prepolje -
5. krog
Prepolje 28.09.24 16.00 FC VOP Prepolje NK Slivnica Cerkvenjak 28.09.24 16.00 NK Cerkvenjak NK Rošnja – Loka Kungota 28.09.24 16.00 NK Kungota ŠD Jakob – Šentilj Sladki Vrh 28.09.24 16.00 NK Paloma NK RADLJE Duplek 29.09.24 16.00 NK Duplek Nk Miklavž Brunšvik 29.09.24 16.00 ŠD Brunšvik NK TAB Akumulator -
6. krog
Slivnica 05.10.24 15.30 NK Slivnica NK RADLJE Mežica 05.10.24 15.30 NK TAB Akumulator NK Paloma Miklavž na Dravskem polju 05.10.24 15.30 Nk Miklavž NK Cerkvenjak Prepolje 05.10.24 15.30 FC VOP Prepolje NK Duplek Jakobski Dol 06.10.24 15.30 ŠD Jakob – Šentilj ŠD Brunšvik Loka Rošnja 06.10.24 15.30 NK Rošnja – Loka NK Kungota -
7. krog
Cerkvenjak 12.10.24 15.30 NK Cerkvenjak FC VOP Prepolje Kungota 12.10.24 15.30 NK Kungota Nk Miklavž Brunšvik 12.10.24 15.30 ŠD Brunšvik NK Rošnja – Loka Sladki Vrh 12.10.24 15.30 NK Paloma ŠD Jakob – Šentilj Duplek 13.10.24 15.30 NK Duplek NK Slivnica Radlje ob Dravi 13.10.24 15.30 NK RADLJE NK TAB Akumulator -
8. krog
Slivnica 19.10.24 15.00 NK Slivnica NK TAB Akumulator Jakobski Dol 19.10.24 15.00 ŠD Jakob – Šentilj NK RADLJE Miklavž na Dravskem polju 19.10.24 15.00 Nk Miklavž ŠD Brunšvik Prepolje 19.10.24 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota Loka Rošnja 20.10.24 15.00 NK Rošnja – Loka NK Paloma Duplek 20.10.24 15.00 NK Duplek NK Cerkvenjak -
9. krog
Brunšvik 26.10.24 15.00 ŠD Brunšvik FC VOP Prepolje Sladki Vrh 26.10.24 15.00 NK Paloma Nk Miklavž Mežica 26.10.24 15.00 NK TAB Akumulator ŠD Jakob – Šentilj Radlje ob Dravi 26.10.24 17.00 NK RADLJE NK Rošnja – Loka Cerkvenjak 27.10.24 15.00 NK Cerkvenjak NK Slivnica Kungota 27.10.24 15.00 NK Kungota NK Duplek -
10. krog
Loka Rošnja 02.11.24 14.00 NK Rošnja – Loka NK TAB Akumulator Miklavž na Dravskem polju 02.11.24 14.00 Nk Miklavž NK RADLJE Duplek 02.11.24 14.00 NK Duplek ŠD Brunšvik Cerkvenjak 02.11.24 14.00 NK Cerkvenjak NK Kungota Slivnica 03.11.24 14.00 NK Slivnica ŠD Jakob – Šentilj Prepolje 03.11.24 14.00 FC VOP Prepolje NK Paloma -
11. krog
Kungota 09.11.24 14.00 NK Kungota NK Slivnica Brunšvik 09.11.24 14.00 ŠD Brunšvik NK Cerkvenjak Sladki Vrh 09.11.24 14.00 NK Paloma NK Duplek Radlje ob Dravi 09.11.24 17.00 NK RADLJE FC VOP Prepolje Mežica 10.11.24 14.00 NK TAB Akumulator Nk Miklavž Jakobski Dol 10.11.24 14.00 ŠD Jakob – Šentilj NK Rošnja – Loka