Lestvica
Klub | Tekme | Zmage | Neodločene | Porazi | Goli | Točke | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klub | Tekme | Z | N | P | Goli | Točke | |||
1. | Nafta 1903 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | ||
2. | Združena Savinjska | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 | ||
3. | Mojstrovina Bistrica | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 | ||
4. | Šampion | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 | ||
5. | Aluvar Beltinci | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 | ||
6. | DRAVA PTUJ | 3 | 0 | 2 | 1 | 9:10 | 2 | ||
7. | Rogaška | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 | ||
8. | Brežice 1919 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 | ||
9. | Novogradnje MB Tabor | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 | ||
10. | NK Krško Posavje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tekme
-
1. krog
Lendava 17.08.24 11.00 Nafta 1903 2 : 0
(0 : 0)Aluvar Beltinci Maribor 18.08.24 17.30 Novogradnje MB Tabor 2 : 3
(1 : 1)Šampion Žalec 18.08.24 17.30 Združena Savinjska 1 : 1
(1 : 1)Mojstrovina Bistrica Rogaška Slatina 18.08.24 17.30 Rogaška 3 : 3
(1 : 1)DRAVA PTUJ Brežice 18.09.24 18.00 Brežice 1919 NK Krško Posavje -
2. krog
Ptuj 25.08.24 17.00 DRAVA PTUJ 4 : 4
(2 : 0)Nafta 1903 Slovenska Bistrica 25.08.24 17.00 Mojstrovina Bistrica 1 : 0
(1 : 0)Novogradnje MB Tabor Brežice 25.08.24 18.00 Brežice 1919 0 : 1
(0 : 0)Združena Savinjska Krško 11.09.24 17.00 NK Krško Posavje Aluvar Beltinci Rogaška Slatina 18.09.24 16.30 Šampion Rogaška -
3. krog
Beltinci 31.08.24 10.00 Aluvar Beltinci 3 : 2
(1 : 1)DRAVA PTUJ Lendava 31.08.24 11.00 Nafta 1903 3 : 1
(0 : 0)Šampion Vransko 01.09.24 17.00 Združena Savinjska NK Krško Posavje Maribor 01.09.24 17.00 Novogradnje MB Tabor Brežice 1919 Rogaška Slatina 01.09.24 17.00 Rogaška Mojstrovina Bistrica -
4. krog
Krško 04.09.24 17.00 NK Krško Posavje DRAVA PTUJ Celje 05.09.24 17.00 Šampion Aluvar Beltinci Vransko 05.09.24 17.00 Združena Savinjska Novogradnje MB Tabor Slovenska Bistrica 11.09.24 17.00 Mojstrovina Bistrica Nafta 1903 Brežice 25.09.24 17.00 Brežice 1919 Rogaška -
5. krog
Lendava 07.09.24 11.00 Nafta 1903 Brežice 1919 Maribor 08.09.24 16.30 Novogradnje MB Tabor NK Krško Posavje Rogaška Slatina 08.09.24 16.30 Rogaška Združena Savinjska Gančani 08.09.24 16.30 Aluvar Beltinci Mojstrovina Bistrica Ptuj 08.09.24 16.30 DRAVA PTUJ Šampion -
6. krog
Krško 14.09.24 11.00 NK Krško Posavje Šampion Slovenska Bistrica 15.09.24 16.00 Mojstrovina Bistrica DRAVA PTUJ Brežice 15.09.24 16.00 Brežice 1919 Aluvar Beltinci Vransko 15.09.24 16.00 Združena Savinjska Nafta 1903 Maribor 15.09.24 16.00 Novogradnje MB Tabor Rogaška -
7. krog
Lendava 21.09.24 11.00 Nafta 1903 Novogradnje MB Tabor Celje 21.09.24 16.00 Šampion Mojstrovina Bistrica Rogaška Slatina 22.09.24 16.00 Rogaška NK Krško Posavje Gančani 22.09.24 16.00 Aluvar Beltinci Združena Savinjska Ptuj 22.09.24 16.00 DRAVA PTUJ Brežice 1919 -
8. krog
Krško 28.09.24 15.30 NK Krško Posavje Mojstrovina Bistrica Brežice 29.09.24 15.30 Brežice 1919 Šampion Vransko 29.09.24 15.30 Združena Savinjska DRAVA PTUJ Maribor 29.09.24 15.30 Novogradnje MB Tabor Aluvar Beltinci Rogaška Slatina 29.09.24 15.30 Rogaška Nafta 1903 -
9. krog
Lendava 05.10.24 11.00 Nafta 1903 NK Krško Posavje Celje 05.10.24 15.30 Šampion Združena Savinjska Gančani 06.10.24 15.30 Aluvar Beltinci Rogaška Ptuj 06.10.24 15.30 DRAVA PTUJ Novogradnje MB Tabor Slovenska Bistrica 06.10.24 15.30 Mojstrovina Bistrica Brežice 1919 -
10. krog
Krško 12.10.24 15.00 NK Krško Posavje Brežice 1919 Celje 12.10.24 15.00 Šampion Novogradnje MB Tabor Slovenska Bistrica 13.10.24 15.00 Mojstrovina Bistrica Združena Savinjska Ptuj 13.10.24 15.00 DRAVA PTUJ Rogaška Gančani 13.10.24 15.00 Aluvar Beltinci Nafta 1903 -
11. krog
Lendava 19.10.24 11.00 Nafta 1903 DRAVA PTUJ Gančani 20.10.24 15.00 Aluvar Beltinci NK Krško Posavje Rogaška Slatina 20.10.24 15.00 Rogaška Šampion Maribor 20.10.24 15.00 Novogradnje MB Tabor Mojstrovina Bistrica Vransko 20.10.24 15.00 Združena Savinjska Brežice 1919 -
12. krog
Krško 26.10.24 14.00 NK Krško Posavje Združena Savinjska Celje 26.10.24 14.00 Šampion Nafta 1903 Brežice 27.10.24 14.00 Brežice 1919 Novogradnje MB Tabor Slovenska Bistrica 27.10.24 14.00 Mojstrovina Bistrica Rogaška Ptuj 27.10.24 14.00 DRAVA PTUJ Aluvar Beltinci -
13. krog
Lendava 02.11.24 11.00 Nafta 1903 Mojstrovina Bistrica Ptuj 03.11.24 14.00 DRAVA PTUJ NK Krško Posavje Gančani 03.11.24 14.00 Aluvar Beltinci Šampion Rogaška Slatina 03.11.24 14.00 Rogaška Brežice 1919 Maribor 03.11.24 14.00 Novogradnje MB Tabor Združena Savinjska -
14. krog
Krško 09.11.24 14.00 NK Krško Posavje Novogradnje MB Tabor Celje 09.11.24 14.00 Šampion DRAVA PTUJ Vransko 10.11.24 14.00 Združena Savinjska Rogaška Brežice 10.11.24 14.00 Brežice 1919 Nafta 1903 Slovenska Bistrica 10.11.24 14.00 Mojstrovina Bistrica Aluvar Beltinci -
15. krog
Lendava 16.11.24 11.00 Nafta 1903 Združena Savinjska Celje 16.11.24 14.00 Šampion NK Krško Posavje Ptuj 17.11.24 14.00 DRAVA PTUJ Mojstrovina Bistrica Gančani 17.11.24 14.00 Aluvar Beltinci Brežice 1919 Rogaška Slatina 17.11.24 14.00 Rogaška Novogradnje MB Tabor -
16. krog
Krško 23.11.24 14.00 NK Krško Posavje Rogaška Maribor 24.11.24 14.00 Novogradnje MB Tabor Nafta 1903 Vransko 24.11.24 14.00 Združena Savinjska Aluvar Beltinci Brežice 24.11.24 14.00 Brežice 1919 DRAVA PTUJ Slovenska Bistrica 24.11.24 14.00 Mojstrovina Bistrica Šampion