U15 Starejši dečki – 2. Liga – Delegiranje

Osveženo: 29.11.22 08.40

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.09.22 11.30 NK Miklavž U14 Lenart Grbec Ermin
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    03.09.22 12.00 NK Pobrežje ŠD Jakobski Dol Praznik Špeh Jernej
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    04.09.22 11.00 Marles hiše Nk Fram Gašperut Luka
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.09.22 17.00 NK Jurovski Dol NK Rače U15 Gašperut Luka
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    07.09.22 15.30 NK Pohorje NK MALEČNIK Mušič Doroteja
    Brunšvik,
    Športni park Brunšvik
    07.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Dobrodej Dobrovce U14 Bezjak Adam
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    10.09.22 12.00 Nk Fram NK Pobrežje Sovec Matevž
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    10.09.22 12.30 NK Pohorje NK Miklavž U14 Stojkovič Marko
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    11.09.22 14.00 ŠD Jakobski Dol NK Jurovski Dol Lahovič Marcel
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    12.09.22 17.00 Lenart NK Rače U15 Sovec Matevž
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    14.09.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Marles hiše Horvat Denis
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    14.09.22 17.00 NK MALEČNIK NK Dobrodej Dobrovce U14 Pečarič Luka
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    17.09.22 12.00 NK Pobrežje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Založnik Vito
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    18.09.22 11.00 Marles hiše NK MALEČNIK Pečarič Luka
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    20.09.22 16.00 NK Jurovski Dol Nk Fram Pečarič Luka
    Rače,
    Igrišče Rače
    20.09.22 17.00 NK Rače U15 ŠD Jakobski Dol Bele Klemen
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    21.09.22 17.00 NK Pohorje Lenart Djukić Dejan
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    05.10.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 NK Miklavž U14 Dedić Elmedin
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    24.09.22 11.00 NK Miklavž U14 Marles hiše Marin Tomaž
    Fram,
    Igrišče Fram
    24.09.22 11.30 Nk Fram NK Rače U15 Marković Aleksander
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    27.09.22 18.00 Lenart ŠD Jakobski Dol Djukić Dejan
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    28.09.22 16.30 NK MALEČNIK NK Pobrežje Eder Gregor
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    28.09.22 17.00 NK Pohorje NK Dobrodej Dobrovce U14 Grubelnik Matic
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    28.09.22 17.30 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Jurovski Dol Mauko Igor
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    01.10.22 10.00 ŠD Jakobski Dol Nk Fram Majer Vojko
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    01.10.22 11.00 NK Pobrežje NK Miklavž U14 Stojkovič Marko
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    02.10.22 11.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 Lenart
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    02.10.22 11.00 Marles hiše NK Pohorje Sovec Matevž
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.10.22 16.30 NK Rače U15 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Stojkovič Marko
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    19.10.22 16.00 NK Jurovski Dol NK MALEČNIK Vajs Manuel
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    08.10.22 11.00 NK Miklavž U14 NK Jurovski Dol Stojkovič Marko
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    10.10.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 Marles hiše Bezjak Adam
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    10.10.22 18.00 Lenart Nk Fram Majer Vojko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    12.10.22 16.00 NK MALEČNIK NK Rače U15 Djukić Dejan
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    12.10.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje ŠD Jakobski Dol Grbec Ermin
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    21.10.22 17.30 NK Pohorje NK Pobrežje Bezjak Adam
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    15.10.22 11.00 NK Jurovski Dol NK Pohorje Sovec Matevž
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    15.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol NK MALEČNIK Jug Maksimiljan
    Fram,
    Igrišče Fram
    15.10.22 11.00 Nk Fram ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Kmetec Tim
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    16.10.22 11.00 Marles hiše Lenart
    Rače,
    Igrišče Rače
    16.10.22 11.00 NK Rače U15 NK Miklavž U14 Pečarič Luka
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    18.11.22 18.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 NK Pobrežje Bezjak Adam
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    22.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol NK Miklavž U14 Gonza Nejc
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    23.10.22 11.00 Marles hiše NK Pobrežje Bezjak Adam
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    23.10.22 15.30 NK Dobrodej Dobrovce U14 NK Jurovski Dol Grbec Ermin
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    24.10.22 17.00 Lenart ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Majer Vojko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    26.10.22 15.30 NK MALEČNIK Nk Fram Stojkovič Marko
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    26.10.22 18.00 NK Pohorje NK Rače U15 Sovec Matevž
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    29.10.22 11.00 NK Jurovski Dol Marles hiše Ramšak Denis
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    29.10.22 11.00 ŠD Jakobski Dol NK Pohorje Bezjak Adam
    Fram,
    Igrišče Fram
    29.10.22 11.00 Nk Fram NK Miklavž U14 Podgoršek Simon Matej
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    02.11.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK MALEČNIK Bezjak Adam
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.11.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 NK Rače U15 Stojkovič Marko
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    16.11.22 17.30 Lenart NK Pobrežje Stojkovič Marko
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    05.11.22 11.00 NK Pobrežje NK Jurovski Dol Grbec Ermin
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    05.11.22 11.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Miklavž U14 Djukić Dejan
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    06.11.22 11.00 Marles hiše NK Rače U15 Djukić Dejan
    Lenart v Slovenskih goricah,
    RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT
    08.11.22 17.30 Lenart NK MALEČNIK Jug Maksimiljan
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    09.11.22 17.00 NK Pohorje Nk Fram Bezjak Adam
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    16.11.22 17.00 NK Dobrodej Dobrovce U14 ŠD Jakobski Dol Bezjak Adam
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    12.11.22 11.00 NK Jurovski Dol Lenart Sovec Matevž
    Fram,
    Igrišče Fram
    12.11.22 11.00 Nk Fram NK Dobrodej Dobrovce U14 Stojkovič Marko
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    13.11.22 10.30 ŠD Jakobski Dol Marles hiše Klemenčič Tilen
    Rače,
    Igrišče Rače
    13.11.22 11.00 NK Rače U15 NK Pobrežje Kmetec Radenko
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    16.11.22 14.00 NK MALEČNIK NK Miklavž U14 Bezjak Adam
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    16.11.22 17.00 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pohorje Sovec Matevž
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Miklavž U14
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NK Pohorje
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram Marles hiše
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Pobrežje
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U15 NK Jurovski Dol
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrodej Dobrovce U14 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U15 Lenart
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol ŠD Jakobski Dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Nk Fram
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrodej Dobrovce U14 NK MALEČNIK
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U14 NK Pohorje
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U14 NK Dobrodej Dobrovce U14
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK Marles hiše
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Pobrežje
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Jurovski Dol
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Rače U15
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol Lenart
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U15 Nk Fram
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK MALEČNIK
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Miklavž U14
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrodej Dobrovce U14 NK Pohorje
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Dobrodej Dobrovce U14
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U14 NK Pobrežje
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK NK Jurovski Dol
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje NK Rače U15
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram ŠD Jakobski Dol
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram Lenart
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U15 NK MALEČNIK
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Miklavž U14
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Pohorje
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Dobrodej Dobrovce U14
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart Marles hiše
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje NK Jurovski Dol
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U14 NK Rače U15
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK ŠD Jakobski Dol
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Nk Fram
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Dobrodej Dobrovce U14
  19. 19. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje Lenart
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK MALEČNIK
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U15 NK Pohorje
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Dobrodej Dobrovce U14
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U14 ŠD Jakobski Dol
  20. 20. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše NK Jurovski Dol
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje ŠD Jakobski Dol
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U14 Nk Fram
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje Lenart
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U15 NK Dobrodej Dobrovce U14
  21. 21. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Malečnik,
    Igrišče Malečnik
    NK MALEČNIK Lenart
    Fram,
    Igrišče Fram
    Nk Fram NK Pohorje
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    ŠD Jakobski Dol NK Dobrodej Dobrovce U14
    Rače,
    Igrišče Rače
    NK Rače U15 Marles hiše
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    NK Jurovski Dol NK Pobrežje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U14 ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
  22. 22. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    Lenart NK Jurovski Dol
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    NK Pobrežje NK Rače U15
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    Marles hiše ŠD Jakobski Dol
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    NK Dobrodej Dobrovce U14 Nk Fram
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    NK Pohorje ŠD Marjeta – NŠ Dravsko polje
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    NK Miklavž U14 NK MALEČNIK