Veteranska liga – Delegiranje

02.08.20 12.25

Krog Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Opomba Prelozeno
13. Jurovski Dol (Športni park Jurovski Dol) NK Jurovski Dol prost ne
12. Marjeta (Igrišče Marjeta) ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Kungota ne
11. Dobrovce (Igrišče Dobrovce) NK Dobrovce ŠD Marjeta na Dravskem polju ne
13. Maribor (Igrišče Kovinar Maribor) NK Rdeči vragi NK Pohorje ne
13. Miklavž na Dravskem polju (Igrišče Miklavž na Dravskem polju) Nk Miklavž Paloma ne
12. Fram (Igrišče Fram) NK Fram NK Dobrovce ne
11. Kungota (Igrišče Kungota) NK Kungota NK Pohorje ne
11. Sladki Vrh (Športni park Sladki vrh) Paloma prost ne
13. Maribor (Stadion Pobrežje, Maribor) NK Pobrežje Limbuš Pekre ne
12. Loka Rošnja (Igrišče Ložič) NK Rošnja – Loka NK Pobrežje ne
11. Rogoza – Miklavž na Drav.p. (Igrišče Rogoza) ŠD Rogoza NK Rdeči vragi ne
11. Jurovski Dol (Športni park Jurovski Dol) NK Jurovski Dol Limbuš Pekre ne
13. Dobrovce (Igrišče Dobrovce) NK Dobrovce NK Rošnja – Loka ne
12. Maribor (Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš) Limbuš Pekre Nk Miklavž ne
12. () prost NK Rdeči vragi ne
11. Miklavž na Dravskem polju (Igrišče Miklavž na Dravskem polju) Nk Miklavž NK Rošnja – Loka ne
13. Kungota (Igrišče Kungota) NK Kungota NK Fram ne
12. Sladki Vrh (Športni park Sladki vrh) Paloma NK Jurovski Dol ne
12. Ruše (Igrišče Ruše) NK Pohorje ŠD Rogoza ne
11. Maribor (Stadion Pobrežje, Maribor) NK Pobrežje NK Fram ne
13. Rogoza – Miklavž na Drav.p. (Igrišče Rogoza) ŠD Rogoza ŠD Marjeta na Dravskem polju ne
1. Maribor (Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš) 21.08.20 18.30 Limbuš Pekre NK Dobrovce ne
1. Sladki Vrh (Športni park Sladki vrh) 21.08.20 18.30 Paloma NK Pobrežje ne
1. Ruše (Igrišče Ruše) 21.08.20 18.30 NK Pohorje prost ne
1. Jurovski Dol (Športni park Jurovski Dol) 21.08.20 18.30 NK Jurovski Dol Nk Miklavž ne
1. Marjeta (Igrišče Marjeta) 21.08.20 18.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rdeči vragi ne
1. Fram (Igrišče Fram) 21.08.20 18.30 NK Fram ŠD Rogoza ne
1. Loka Rošnja (Igrišče Ložič) 21.08.20 18.30 NK Rošnja – Loka NK Kungota ne
2. Kungota (Igrišče Kungota) 28.08.20 18.30 NK Kungota Limbuš Pekre ne
2. Rogoza – Miklavž na Drav.p. (Igrišče Rogoza) 28.08.20 18.30 ŠD Rogoza NK Rošnja – Loka ne
2. Maribor (Igrišče Kovinar Maribor) 28.08.20 18.30 NK Rdeči vragi NK Fram ne
2. () 28.08.20 18.30 prost Nk Miklavž ne
2. Ruše (Igrišče Ruše) 28.08.20 18.30 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju ne
2. Maribor (Stadion Pobrežje, Maribor) 28.08.20 18.30 NK Pobrežje NK Jurovski Dol ne
2. Dobrovce (Igrišče Dobrovce) 28.08.20 18.30 NK Dobrovce Paloma ne
3. Miklavž na Dravskem polju (Igrišče Miklavž na Dravskem polju) 04.09.20 18.00 Nk Miklavž NK Pobrežje ne
3. Fram (Igrišče Fram) 04.09.20 18.00 NK Fram NK Pohorje ne
3. Loka Rošnja (Igrišče Ložič) 04.09.20 18.00 NK Rošnja – Loka NK Rdeči vragi ne
3. Maribor (Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš) 04.09.20 18.00 Limbuš Pekre ŠD Rogoza ne
3. Sladki Vrh (Športni park Sladki vrh) 04.09.20 18.00 Paloma NK Kungota ne
3. Jurovski Dol (Športni park Jurovski Dol) 04.09.20 18.00 NK Jurovski Dol NK Dobrovce ne
3. Marjeta (Igrišče Marjeta) 04.09.20 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju prost ne
4. Ruše (Igrišče Ruše) 11.09.20 17.30 NK Pohorje NK Rošnja – Loka ne
4. () 11.09.20 17.30 prost NK Pobrežje ne
4. Marjeta (Igrišče Marjeta) 11.09.20 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Fram ne
4. Dobrovce (Igrišče Dobrovce) 11.09.20 17.30 NK Dobrovce Nk Miklavž ne
4. Kungota (Igrišče Kungota) 11.09.20 17.30 NK Kungota NK Jurovski Dol ne
4. Rogoza – Miklavž na Drav.p. (Igrišče Rogoza) 11.09.20 17.30 ŠD Rogoza Paloma ne
4. Maribor (Igrišče Kovinar Maribor) 11.09.20 17.30 NK Rdeči vragi Limbuš Pekre ne
5. Sladki Vrh (Športni park Sladki vrh) 18.09.20 17.30 Paloma NK Rdeči vragi ne
5. Jurovski Dol (Športni park Jurovski Dol) 18.09.20 17.30 NK Jurovski Dol ŠD Rogoza ne
5. Miklavž na Dravskem polju (Igrišče Miklavž na Dravskem polju) 18.09.20 17.30 Nk Miklavž NK Kungota ne
5. Fram (Igrišče Fram) 18.09.20 17.30 NK Fram prost ne
5. Maribor (Stadion Pobrežje, Maribor) 18.09.20 17.30 NK Pobrežje NK Dobrovce ne
5. Loka Rošnja (Igrišče Ložič) 18.09.20 17.30 NK Rošnja – Loka ŠD Marjeta na Dravskem polju ne
5. Maribor (Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš) 18.09.20 17.30 Limbuš Pekre NK Pohorje ne
6. Kungota (Igrišče Kungota) 25.09.20 17.00 NK Kungota NK Pobrežje ne
6. Rogoza – Miklavž na Drav.p. (Igrišče Rogoza) 25.09.20 17.00 ŠD Rogoza Nk Miklavž ne
6. Maribor (Igrišče Kovinar Maribor) 25.09.20 17.00 NK Rdeči vragi NK Jurovski Dol ne
6. Ruše (Igrišče Ruše) 25.09.20 17.00 NK Pohorje Paloma ne
6. Marjeta (Igrišče Marjeta) 25.09.20 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Limbuš Pekre ne
6. () 25.09.20 17.00 prost NK Dobrovce ne
6. Fram (Igrišče Fram) 25.09.20 17.00 NK Fram NK Rošnja – Loka ne
7. Maribor (Stadion Pobrežje, Maribor) 02.10.20 17.00 NK Pobrežje ŠD Rogoza ne
7. Loka Rošnja (Igrišče Ložič) 02.10.20 17.00 NK Rošnja – Loka prost ne
7. Dobrovce (Igrišče Dobrovce) 02.10.20 17.00 NK Dobrovce NK Kungota ne
7. Maribor (Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš) 02.10.20 17.00 Limbuš Pekre NK Fram ne
7. Sladki Vrh (Športni park Sladki vrh) 02.10.20 17.00 Paloma ŠD Marjeta na Dravskem polju ne
7. Jurovski Dol (Športni park Jurovski Dol) 02.10.20 17.00 NK Jurovski Dol NK Pohorje ne
7. Miklavž na Dravskem polju (Igrišče Miklavž na Dravskem polju) 02.10.20 17.00 Nk Miklavž NK Rdeči vragi ne
8. Ruše (Igrišče Ruše) 09.10.20 16.30 NK Pohorje Nk Miklavž ne
8. Marjeta (Igrišče Marjeta) 09.10.20 16.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Jurovski Dol ne
8. Fram (Igrišče Fram) 09.10.20 16.30 NK Fram Paloma ne
8. () 09.10.20 16.30 prost NK Kungota ne
8. Loka Rošnja (Igrišče Ložič) 09.10.20 16.30 NK Rošnja – Loka Limbuš Pekre ne
8. Rogoza – Miklavž na Drav.p. (Igrišče Rogoza) 09.10.20 16.30 ŠD Rogoza NK Dobrovce ne
8. Maribor (Igrišče Kovinar Maribor) 09.10.20 16.30 NK Rdeči vragi NK Pobrežje ne
9. Jurovski Dol (Športni park Jurovski Dol) 16.10.20 16.30 NK Jurovski Dol NK Fram ne
9. Miklavž na Dravskem polju (Igrišče Miklavž na Dravskem polju) 16.10.20 16.30 Nk Miklavž ŠD Marjeta na Dravskem polju ne
9. Maribor (Stadion Pobrežje, Maribor) 16.10.20 16.30 NK Pobrežje NK Pohorje ne
9. Dobrovce (Igrišče Dobrovce) 16.10.20 16.30 NK Dobrovce NK Rdeči vragi ne
9. Maribor (Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš) 16.10.20 16.30 Limbuš Pekre prost ne
9. Kungota (Igrišče Kungota) 16.10.20 16.30 NK Kungota ŠD Rogoza ne
9. Sladki Vrh (Športni park Sladki vrh) 16.10.20 16.30 Paloma NK Rošnja – Loka ne
10. Loka Rošnja (Igrišče Ložič) 23.10.20 16.00 NK Rošnja – Loka NK Jurovski Dol ne
10. () 23.10.20 16.00 prost ŠD Rogoza ne
10. Maribor (Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš) 23.10.20 16.00 Limbuš Pekre Paloma ne
10. Maribor (Igrišče Kovinar Maribor) 23.10.20 16.00 NK Rdeči vragi NK Kungota ne
10. Ruše (Igrišče Ruše) 23.10.20 16.00 NK Pohorje NK Dobrovce ne
10. Marjeta (Igrišče Marjeta) 23.10.20 16.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pobrežje ne
10. Fram (Igrišče Fram) 23.10.20 16.00 NK Fram Nk Miklavž ne