Veteranska liga DP/MB – Delegiranje

Osveženo: 02.07.22 14.33

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    27.08.21 18.30 Limbuš Pekre Nk MIKLAVŽ Mauko Igor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    27.08.21 18.30 NK Dobrovce ŠD Marjeta na Dravskem polju Jug Maksimiljan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    27.08.21 18.30 ŠD Rogoza NK Pohorje Eder Gregor
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    27.08.21 18.30 NK Rošnja – Loka NK Rače Majcen Kevin
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    27.08.21 18.30 Picerija Lili Slivnica NK Fram Majer Vojko
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.09.21 18.00 Nk MIKLAVŽ NK Fram Bezjak Adam
    Rače,
    Igrišče Rače
    03.09.21 18.00 NK Rače Picerija Lili Slivnica Mauko Igor
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    03.09.21 18.00 NK Pohorje NK Rošnja – Loka Holcman Aljaž
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    03.09.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Rogoza Kamplet Miha
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.09.21 18.00 Limbuš Pekre NK Dobrovce Ferčič Jani
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    10.09.21 17.30 ŠD Rogoza Limbuš Pekre Dedić Elmedin
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    10.09.21 17.30 NK Rošnja – Loka ŠD Marjeta na Dravskem polju Kmetec Tim
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    10.09.21 17.30 Picerija Lili Slivnica NK Pohorje Majer Vojko
    Fram,
    Igrišče Fram
    10.09.21 17.30 NK Fram NK Rače Holcman Aljaž
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    13.09.21 17.30 NK Dobrovce Nk MIKLAVŽ Majer Vojko
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    17.09.21 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Rače Mušič Doroteja
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    17.09.21 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju Picerija Lili Slivnica Bezjak Adam
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    17.09.21 17.30 Limbuš Pekre NK Rošnja – Loka Benc Uroš
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    17.09.21 17.30 NK Dobrovce ŠD Rogoza Mauko Igor
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    17.09.21 18.00 NK Pohorje NK Fram Šobot Danijel
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    24.09.21 17.00 ŠD Rogoza Nk MIKLAVŽ Kmetec Tim
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    24.09.21 17.00 NK Rošnja – Loka NK Dobrovce Jug Maksimiljan
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    24.09.21 17.00 Picerija Lili Slivnica Limbuš Pekre Kamplet Miha
    Fram,
    Igrišče Fram
    24.09.21 17.00 NK Fram ŠD Marjeta na Dravskem polju Marin Jan
    Rače,
    Igrišče Rače
    24.09.21 17.00 NK Rače NK Pohorje Ramšak Denis
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    01.10.21 17.00 Nk MIKLAVŽ NK Pohorje Veselič Samo
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    01.10.21 17.00 Limbuš Pekre NK Fram Šorli Armando
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    01.10.21 17.00 NK Dobrovce Picerija Lili Slivnica Novarlić Damjan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    01.10.21 17.00 ŠD Rogoza NK Rošnja – Loka Dedić Elmedin
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    01.10.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rače Mauko Igor
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    08.10.21 16.30 NK Rošnja – Loka Nk MIKLAVŽ Bezjak Adam
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    08.10.21 16.30 Picerija Lili Slivnica ŠD Rogoza Majer Vojko
    Rače,
    Igrišče Rače
    08.10.21 16.30 NK Rače Limbuš Pekre Založnik Vito
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    08.10.21 18.00 NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju Kmetec Tim
    Fram,
    Igrišče Fram
    12.10.21 16.30 NK Fram NK Dobrovce Šobot Danijel
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    15.10.21 16.30 Nk MIKLAVŽ ŠD Marjeta na Dravskem polju Mušič Doroteja
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    15.10.21 16.30 Limbuš Pekre NK Pohorje Majer Vojko
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    15.10.21 16.30 NK Dobrovce NK Rače Jug Maksimiljan
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    15.10.21 16.30 ŠD Rogoza NK Fram Mauko Igor
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    15.10.21 16.30 NK Rošnja – Loka Picerija Lili Slivnica Gergič Nejc
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    22.10.21 16.00 Picerija Lili Slivnica Nk MIKLAVŽ Horvat Denis
    Rače,
    Igrišče Rače
    22.10.21 16.00 NK Rače ŠD Rogoza Majer Vojko
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    22.10.21 16.00 NK Rošnja – Loka NK Fram Mušič Doroteja
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    22.10.21 18.00 NK Pohorje NK Dobrovce Gligorić Lan
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    22.10.21 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Limbuš Pekre Holcman Aljaž
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    01.04.22 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Dobrovce Bezjak Adam
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    01.04.22 17.30 NK Pohorje ŠD Rogoza Holcman Aljaž
    Rače,
    Igrišče Rače
    01.04.22 17.30 NK Rače NK Rošnja – Loka Sovec Matevž
    Fram,
    Igrišče Fram
    01.04.22 17.30 NK Fram Picerija Lili Slivnica Eder Gregor
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    06.04.22 17.30 Nk MIKLAVŽ Limbuš Pekre Mauko Igor
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Fram,
    Igrišče Fram
    08.04.22 17.30 NK Fram Nk MIKLAVŽ Stojkovič Marko
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    08.04.22 17.30 Picerija Lili Slivnica NK Rače Pečarič Luka
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    08.04.22 17.30 NK Rošnja – Loka NK Pohorje Eder Gregor
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    08.04.22 17.30 ŠD Rogoza ŠD Marjeta na Dravskem polju Mauko Igor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    08.04.22 18.00 NK Dobrovce Limbuš Pekre Ferčič Jani
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    15.04.22 17.30 Nk MIKLAVŽ NK Dobrovce Kmetec Tim
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    15.04.22 17.30 Limbuš Pekre ŠD Rogoza Eder Gregor
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    15.04.22 17.30 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Rošnja – Loka Dugonik Jakob Dan
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    15.04.22 17.30 NK Pohorje Picerija Lili Slivnica Sovec Matevž
    Rače,
    Igrišče Rače
    15.04.22 17.30 NK Rače NK Fram Mauko Igor
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Rače,
    Igrišče Rače
    22.04.22 17.30 NK Rače Nk MIKLAVŽ Veselič Samo
    Fram,
    Igrišče Fram
    22.04.22 17.30 NK Fram NK Pohorje Benc Uroš
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    22.04.22 17.30 Picerija Lili Slivnica ŠD Marjeta na Dravskem polju Stojkovič Marko
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    22.04.22 17.30 NK Rošnja – Loka Limbuš Pekre Lahovič Marcel
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    22.04.22 17.30 ŠD Rogoza NK Dobrovce Gligorić Lan
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    03.05.22 18.00 Nk MIKLAVŽ ŠD Rogoza Mušič Doroteja
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    03.05.22 18.00 Limbuš Pekre Picerija Lili Slivnica Novarlić Damjan
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    03.05.22 18.00 NK Pohorje NK Rače Bezjak Adam
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    17.05.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Fram Ferčič Jani
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    18.05.22 19.00 NK Dobrovce NK Rošnja – Loka Lahovič Marcel
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    06.05.22 18.00 NK Pohorje Nk MIKLAVŽ Majcen Kevin
    Rače,
    Igrišče Rače
    06.05.22 18.00 NK Rače ŠD Marjeta na Dravskem polju Eder Gregor
    Fram,
    Igrišče Fram
    06.05.22 18.00 NK Fram Limbuš Pekre Bezjak Adam
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    06.05.22 18.00 Picerija Lili Slivnica NK Dobrovce Marković Aleksander
    Loka Rošnja,
    Igrišče Ložič
    06.05.22 18.00 NK Rošnja – Loka ŠD Rogoza Horvat Denis
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    12.05.22 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Pohorje Kamplet Miha
    ,
    13.05.22 18.00 ŠD Rogoza Picerija Lili Slivnica
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    13.05.22 18.00 Limbuš Pekre NK Rače Žurman Aljaž
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    13.05.22 18.30 Nk MIKLAVŽ NK Rošnja – Loka Eder Gregor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    13.05.22 19.00 NK Dobrovce NK Fram Mauko Igor
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Ruše,
    Igrišče Ruše
    20.05.22 18.00 NK Pohorje Limbuš Pekre Bezjak Adam
    Rače,
    Igrišče Rače
    20.05.22 18.00 NK Rače NK Dobrovce Dedić Elmedin
    Fram,
    Igrišče Fram
    20.05.22 18.00 NK Fram ŠD Rogoza Marković Aleksander
    Slivnica,
    Igrišče Slivnica
    20.05.22 18.00 Picerija Lili Slivnica NK Rošnja – Loka Sovec Matevž
    Marjeta,
    Igrišče Marjeta
    20.05.22 19.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju Nk MIKLAVŽ Mauko Igor
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Miklavž na Dravskem polju,
    Igrišče Miklavž na Dravskem polju
    27.05.22 18.00 Nk MIKLAVŽ Picerija Lili Slivnica Podgoršek Simon Matej
    Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
    Igrišče Rogoza
    27.05.22 18.00 ŠD Rogoza NK Rače Mauko Igor
    Dobrovce,
    Igrišče Dobrovce
    27.05.22 18.00 NK Dobrovce NK Pohorje Vajs Manuel
    Maribor,
    Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš
    27.05.22 18.00 Limbuš Pekre ŠD Marjeta na Dravskem polju Bezjak Adam
    Fram,
    Igrišče Fram
    27.05.22 18.00 NK Fram NK Rošnja – Loka Ferčič Jani