Veteranska liga DP/MB – Zapisnik

  • 9. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 20.10.23 ob 19.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 1 : 1 1 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok V
    14 Horvat Robert K
    33 Horvat Mitja
    13 Majer Tadej
    15 Franci Peter
    72 Zorc Denis
    6 Kosi Dejan
    4 Dajčman Peter
    21 Puklavec Miha
    10 Selinšek Matej
    7 Knežević Goran
    Rezervni igralci
    18 Zupan Dejan
    3 Križan Igor
    17 Premzl Simon
    5 Bukovec Dejan
    11 Horvat Jernej
    8 Pečnik Aleš
    Nk Fram
    74 Kirbiš Denis
    5 Zorjan Matjaž
    8 Perkovič Igor
    90 Plavšič Siniša
    4 Zorko Tadej
    42 Habjanič Anton
    21 Libman Rene
    9 Lunežnik Andrej
    23 Krapež Aleš
    6 Gradišnik Simon
    24 Satler Marko
    Rezervni igralci
    1 Sernc Peter
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 0 11m 17′
    Nk Fram 9 Lunežnik Andrej 1 : 1 49′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 / 3 Majer Tadej / Križan Igor 20′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 Križan Igor 24′
    Nk Fram 6 Gradišnik Simon 29′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 33 Horvat Mitja 46′
    Nk Fram 8 Perkovič Igor 57′
    Nk Fram 90 Plavšič Siniša 62′
    Nk Fram 23 Krapež Aleš 66′
  • 9. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 20.10.23 ob 18.00

    NK Pohorje 2 : 1 1 : 0 NK Rošnja-Loka
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    1 Petrun Damjan V
    10 Ozim Marko
    24 Cehtl Aleksander
    5 Curkić Elvir
    25 Podlogar Gregor
    19 Golob Mitja
    46 Vahen Gregor
    77 Prednik Benjamin
    22 Makari Sašo K
    11 Magdič Aleksander
    8 Fras Željko
    Rezervni igralci
    17 Petrun Jože
    99 Žilić Semir
    50 Rojko Robert
    14 Dragar Aleš
    7 Sternad Janez
    15 Nemec Dejan
    23 Ketiš Emil
    9 Polič Jani
    69 Potpara Blažo V
    6 Vorih Igor
    NK Rošnja-Loka
    12 Mulalić Denis V
    6 Huber Rok
    30 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    18 Flajsinger Andrej K
    21 Benaj Nuhi
    36 Novak Darjan
    20 Hibič Nasim
    13 Dizdarević Damir
    10 Rat Andrej
    7 Tušek Tomaž
    Rezervni igralci
    71 Pekez Luka
    2 Geržina Andrej
    26 Mihailović Radosav
    11 Premzl Tomaž
    99 Štiher Jure
    72 Nedeljko Urban
    77 Pesek Boštjan
    8 Lipuš Marčelo
    14 Čilaš Huso
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Kosi Dejan
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 0 6′
    NK Rošnja-Loka 36 Novak Darjan 1 : 1 55′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 2 : 1 57′
    Dogodki
  • 9. krog | Rače – Igrišče Rače | 20.10.23 ob 16.00

    NK Rače Veterani 0 : 4 0 : 1 Miklavž
    Sodniki: Marin Jan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NK Rače Veterani
    1 Glušič Rene
    2 Lenart Tadej
    9 Gajić Goran
    20 Belšak Aleksander
    17 Sotlar Matjaž
    18 Berisha Valmir
    11 Hudin Boštjan
    19 Pušnik Matjaž
    10 Moravs David
    4 Kovačič Matej
    22 Glavač Leon
    Rezervni igralci
    30 Horvat Alen
    15 Žmegač Tadej
    6 Špenko Žiga
    Miklavž
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko
    6 Dedič Dejan
    45 Gorani Elvis
    13 Horvat Robert
    75 Hutter Aleksander
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    44 Kaisersberger Bojan
    5 Kirbiš Matej
    10 Lukič Sašo
    Rezervni igralci
    11 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš
    20 Pajtler Andrej
    8 Poštrak Vlado
    33 Putora Danilo
    7 Strelec Tadej
    15 Škarica Marin
    9 Škofič Gregor
    99 Vegan Cvetko
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Jurenec Damir
    Zadetki
    Miklavž 7 Strelec Tadej 0 : 1 21′
    Miklavž 5 Kirbiš Matej 0 : 2 11m 48′
    Miklavž 9 Škofič Gregor 0 : 3 61′
    Miklavž 5 Kirbiš Matej 0 : 4 64′
    Dogodki
    NK Rače Veterani 22 / 15 Glavač Leon / Žmegač Tadej 2′
    Miklavž 10 / 2 Lukič Sašo / Milašinovič Uroš 2′
    Miklavž 69 / 7 Beranič Srečko / Strelec Tadej 2′
    Miklavž 13 / 9 Horvat Robert / Škofič Gregor 2′
    NK Rače Veterani 4 Kovačič Matej 25′
    Miklavž 5 Kirbiš Matej 25′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 38′
    Miklavž 2 Milašinovič Uroš 40′
    NK Rače Veterani 15 Žmegač Tadej 47′
    NK Rače Veterani 11 Hudin Boštjan 60′
  • 9. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 20.10.23 ob 16.00

    ŠD Rogoza 4 : 0 3 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    20 Beranič Matej K
    17 Franič Matej
    9 Gaši Evelin
    19 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    11 Kraut Kristijan
    7 Kukić Mirzet
    8 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    21 Herman Marko
    Rezervni igralci
    6 Horvat Dejan
    18 Kos Sašo
    4 Domajnko Leon
    67 Frešer Gregor
    22 Rojht Denis
    NK Dobrovce
    12 Fike Anton V
    15 Knuplež Dejan K
    28 Reich Uroš
    13 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    55 Zečević Gregor
    56 Vučko Gregor
    19 Sakić Damir
    53 Blagus Krešo
    20 Žunko Boris
    51 Kolarič Tadej
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    4 Hedl Jernej
    14 Lesjak Simon
    Zadetki
    ŠD Rogoza 10 Stančič Jernej 1 : 0 11m 4′
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 2 : 0 5′
    ŠD Rogoza 7 Kukić Mirzet 3 : 0 34′
    ŠD Rogoza 9 Gaši Evelin 4 : 0 55′
    Dogodki
  • 9. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 20.10.23 ob 16.00

    Prepolje 1 : 2 0 : 1 Nk Slivnica
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Prepolje
    13 Sagadin Samo V
    6 Požgan Aleš
    17 Horvat Boštjan
    4 Reich Gregor K
    21 Lovrin Rok
    23 Kirbiš Denis
    12 Krejač Damjan
    10 Zaradija Tomo
    5 Konjuvci Leon
    8 Vučak Miha
    9 Herzič Dejan
    Rezervni igralci
    15 Belca Vinko
    32 Praviček Rene
    20 Ornik Sašo
    11 Mališeva Bekim
    7 Berglez Damjan
    14 Bratovčak David
    16 Kurbus Boris
    18 Arnejčič Andrej
    Nk Slivnica
    8 Barbarič Uroš V
    38 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    12 Gagović Živan K
    65 Glamočič Danijel
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    6 Muršec Aleksander
    44 Ozimič Peter
    84 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    Rezervni igralci
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    95 Šljivo Mirnes
    16 Tomažič Uroš
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Gagović Živan
    Zadetki
    Prepolje 8 Vučak Miha 0 : 1 ag 46′
    Nk Slivnica 16 Tomažič Uroš 0 : 2 11m 60′
    Prepolje 17 Horvat Boštjan 1 : 2 69′
    Dogodki
  • 8. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 13.10.23 ob 16.30

    Nk Slivnica 5 : 1 2 : 0 ŠD Rogoza
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Slivnica
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    14 Fajfar Gregor
    12 Gagović Živan
    65 Glamočič Danijel
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    6 Muršec Aleksander
    44 Ozimič Peter
    84 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    Rezervni igralci
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    95 Šljivo Mirnes
    16 Tomažič Uroš
    ŠD Rogoza
    20 Beranič Matej
    5 Domajnko Leon
    4 Franič Matej
    16 Frešer Gregor
    6 Horvat Dejan
    1 Jerinić Ljubinko
    19 Karasu Huseyin
    3 Klampfer Zoran
    18 Kos Sašo
    11 Kraut Kristijan
    7 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    8 Mlinar David
    15 Stančič Jernej
    17 Jaklin Rajko
    Zadetki
    Nk Slivnica 16 Tomažič Uroš 1 : 0 14′
    Nk Slivnica 10 Šnuderl Igor 2 : 0 23′
    Nk Slivnica 10 Šnuderl Igor 3 : 0 49′
    Nk Slivnica 16 Tomažič Uroš 4 : 0 55′
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 4 : 1 62′
    Nk Slivnica 16 Tomažič Uroš 5 : 1 66′
    Dogodki
  • 8. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 13.10.23 ob 18.00

    NK Dobrovce 1 : 8 1 : 7 NK Pohorje
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Dobrovce
    12 Fike Anton V
    15 Knuplež Dejan K
    28 Reich Uroš
    13 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    55 Zečević Gregor
    56 Vučko Gregor
    19 Sakić Damir
    53 Blagus Krešo
    20 Žunko Boris
    51 Kolarič Tadej
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    4 Hedl Jernej
    14 Lesjak Simon
    NK Pohorje
    1 Petrun Damjan V
    10 Ozim Marko
    24 Cehtl Aleksander
    5 Curkić Elvir
    25 Podlogar Gregor
    19 Golob Mitja
    46 Vahen Gregor
    77 Prednik Benjamin
    22 Makari Sašo K
    11 Magdič Aleksander
    8 Fras Željko
    Rezervni igralci
    17 Petrun Jože
    99 Žilić Semir
    50 Rojko Robert
    14 Dragar Aleš
    7 Sternad Janez
    15 Nemec Dejan
    23 Ketiš Emil
    9 Polič Jani
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 1 2′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 2 5′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 3 8′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 4 12′
    NK Pohorje 9 Polič Jani 0 : 5 19′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 6 24′
    NK Dobrovce 54 Emeršič Aleš 1 : 6 25′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 1 : 7 30′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 8 69′
    Dogodki
    NK Pohorje 5 / 9 Curkić Elvir / Polič Jani 18′
    NK Dobrovce 28 / 54 Reich Uroš / Emeršič Aleš 23′
  • 8. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 13.10.23 ob 16.30

    NK Rošnja-Loka 1 : 6 0 : 3 NK Rače Veterani
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Rošnja-Loka
    12 Hasančić Amir V
    6 Huber Rok K
    30 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    18 Flajsinger Andrej
    21 Benaj Nuhi
    8 Lipuš Marčelo
    3 Kovač Fikret
    14 Mulalić Denis
    17 Mehić Mirnes
    36 Kac Dejan
    Rezervni igralci
    71 Pekez Luka
    2 Geržina Andrej
    20 Hibič Nasim
    26 Mihailović Radosav
    10 Premzl Tomaž
    99 Štiher Jure
    78 Pušnik Srečko
    72 Babič Danilo
    77 Pesek Boštjan
    NK Rače Veterani
    1 Glušič Rene V
    2 Lenart Tadej K
    9 Gajić Goran
    20 Belšak Aleksander
    18 Berisha Valmir
    11 Hudin Boštjan
    4 Sapač Andrej
    10 Moravs David
    30 Dokl Damjan
    15 Žmegač Tadej
    19 Pušnik Matjaž
    Rezervni igralci
    5 Kovačič Matej
    7 Polak Sebastijan
    6 Špenko Žiga
    Zadetki
    NK Rače Veterani 18 Berisha Valmir 0 : 1 8′
    NK Rače Veterani 10 Moravs David 0 : 2 17′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 0 : 3 27′
    NK Rošnja-Loka 30 Pekmezović Mirza 1 : 3 11m 46′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 1 : 4 48′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 1 : 5 55′
    NK Rače Veterani 15 Žmegač Tadej 1 : 6 67′
    Dogodki
  • 8. krog | Fram – Igrišče Fram | 13.10.23 ob 16.30

    Nk Fram 2 : 1 1 : 1 Prepolje
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    Nk Fram
    69 Kirbiš Denis
    15 Zorjan Matjaž
    8 Perkovič Igor
    90 Plavšič Siniša
    9 Krlej Uroš
    42 Habjanič Anton
    74 Zorko Tadej
    21 Lunežnik Andrej
    23 Krapež Aleš
    6 Gradišnik Simon
    26 Satler Marko
    Rezervni igralci
    76 Frešer Aleš
    12 Novak Dejan
    Prepolje
    13 Sagadin Samo V
    6 Požgan Aleš
    17 Horvat Boštjan
    4 Reich Gregor K
    21 Lovrin Rok
    23 Kirbiš Denis
    14 Krejač Damjan
    10 Zaradija Tomo
    5 Konjuvci Leon
    8 Vučak Miha
    9 Herzič Dejan
    Rezervni igralci
    15 Belca Vinko
    32 Praviček Rene
    20 Ornik Andrej
    11 Mališeva Bekim
    7 Berglez Damjan
    Trener
    Krlej Uroš
    Zadetki
    Nk Fram 23 Krapež Aleš 1 : 0 15′
    Prepolje 23 Kirbiš Denis 1 : 1 31′
    Nk Fram 8 Perkovič Igor 2 : 1 52′
    Dogodki
  • 8. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 13.10.23 ob 16.30

    Miklavž 2 : 0 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    Miklavž
    1 Vegan Cvetko V
    13 Horvat Robert
    3 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko K
    8 Poštrak Vlado
    14 Jagarinec Zlatko
    2 Milašinovič Uroš
    33 Putora Danilo
    15 Škarica Marin
    7 Strelec Tadej
    Rezervni igralci
    6 Dedič Dejan
    16 Šumak Vid
    9 Škofič Gregor
    11 Lorber Aleš
    20 Pajtler Andrej
    23 Molih Rene
    10 Lukič Sašo
    5 Kirbiš Matej
    4 Milutinović Nikola
    22 Kaisersberger Bojan
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok V
    14 Horvat Robert K
    33 Horvat Mitja
    13 Majer Tadej
    23 Roškar Mihael
    72 Zorc Denis
    15 Kosi Dejan
    4 Dajčman Peter
    21 Puklavec Miha
    10 Selinšek Matej
    7 Knežević Goran
    Rezervni igralci
    18 Gorinšek Gorazd
    3 Križan Igor
    17 Premzl Simon
    5 Bukovec Dejan
    Trener
    Šket Gorazd
    Zadetki
    Miklavž 16 Šumak Vid 1 : 0 35′
    Miklavž 8 Poštrak Vlado 2 : 0 50′
    Dogodki
    Miklavž 77 / 16 Arnuš Boris / Šumak Vid 1′
    Miklavž 33 / 6 Putora Danilo / Dedič Dejan 40′
    Miklavž 8 Poštrak Vlado 57′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 15 Kosi Dejan 58′
    Miklavž 6 Dedič Dejan 68′
  • 7. krog | – | 06.10.23 ob

    Miklavž 3 : 0 Nk Fram
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    Miklavž
    Rezervni igralci
    Nk Fram
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 7. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 06.10.23 ob 20.00

    NK Dobrovce 0 : 6 0 : 3 NK Rače Veterani
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Dobrovce
    12 Fike Anton V
    15 Knuplež Dejan K
    28 Reich Uroš
    13 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    55 Zečević Gregor
    56 Vučko Gregor
    19 Sakić Damir
    53 Blagus Krešo
    20 Žunko Boris
    51 Kolarič Tadej
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    4 Hedl Jernej
    14 Lesjak Simon
    NK Rače Veterani
    31 Glušič Rene
    2 Lenart Tadej
    9 Gajić Goran
    20 Belšak Aleksander
    30 Berisha Valmir
    11 Hudin Boštjan
    4 Sapač Andrej
    17 Moravs David
    22 Glavač Leon
    5 Kovačič Matej
    15 Žmegač Tadej
    Rezervni igralci
    18 Pipenbaher Iztok
    19 Pušnik Matjaž
    6 Ferlinc Sašo
    14 Rošer Tadej
    7 Jeranovič Sebastijan
    Zadetki
    NK Rače Veterani 30 Berisha Valmir 0 : 1 24′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 0 : 2 28′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 0 : 3 35′
    NK Rače Veterani 30 Berisha Valmir 0 : 4 43′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 0 : 5 54′
    NK Rače Veterani 7 Jeranovič Sebastijan 0 : 6 69′
    Dogodki
    NK Rače Veterani 2 / 7 Lenart Tadej / Jeranovič Sebastijan 67′
  • 7. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 06.10.23 ob 19.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 2 2 : 0 NK Rošnja-Loka
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok V
    14 Horvat Robert K
    33 Horvat Mitja
    13 Majer Tadej
    23 Roškar Mihael
    16 Marko Tomaž
    15 Franci Peter
    17 Kosi Dejan
    21 Puklavec Miha
    10 Selinšek Matej
    7 Knežević Goran
    Rezervni igralci
    5 Bukovec Dejan
    NK Rošnja-Loka
    12 Hasančić Amir V
    6 Huber Rok K
    30 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    7 Tušek Tomaž
    8 Lipuš Marčelo
    3 Kovač Fikret
    14 Čilaš Huso
    17 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    21 Benaj Nuhi
    Rezervni igralci
    72 Pekez Luka
    19 Mulalić Denis
    26 Flajsinger Andrej
    10 Rat Andrej
    99 Štiher Jure
    18 Mihailović Radosav
    20 Batalević Jasmin
    2 Geržina Andrej
    9 Premzl Tomaž
    78 Pušnik Srečko
    1 Babič Danilo V
    77 Pesek Boštjan
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Knežević Goran 1 : 0 30′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 15 Franci Peter 2 : 0 34′
    NK Rošnja-Loka 8 Lipuš Marčelo 2 : 1 43′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 Majer Tadej 3 : 1 56′
    NK Rošnja-Loka 3 Kovač Fikret 3 : 2 70′
    Dogodki
    NK Rošnja-Loka 14 Čilaš Huso 50′
    NK Rošnja-Loka 7 Tušek Tomaž 57′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 15 / 5 Franci Peter / Bukovec Dejan 60′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 Bukovec Dejan 63′
    NK Rošnja-Loka 7 Tušek Tomaž 67′
  • 7. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 06.10.23 ob 18.00

    NK Pohorje 2 : 0 0 : 0 Nk Slivnica
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Pohorje
    1 Petrun Damjan V
    10 Ozim Marko
    24 Cehtl Aleksander
    5 Curkić Elvir
    25 Podlogar Gregor
    19 Golob Mitja
    46 Vahen Gregor
    77 Prednik Benjamin
    22 Makari Sašo K
    11 Magdič Aleksander
    8 Fras Željko
    Rezervni igralci
    17 Petrun Jože
    99 Žilić Semir
    50 Rojko Robert
    14 Dragar Aleš
    7 Sternad Janez
    15 Nemec Dejan
    23 Ketiš Emil
    Nk Slivnica
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    1 Fajfar Gregor V
    80 Kramberger Gregor
    3 Lavrič Tomi
    90 Likar Dejan
    25 Lorbek Danijel
    44 Ozimič Peter
    85 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    35 Tomažič Šeruga Miran K
    Rezervni igralci
    60 Vele Urh
    2 Breznik Robert
    Trener
    Ajd Vanja
    Trener
    Leskovar Matic
    Zadetki
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 1 : 0 47′
    NK Pohorje 22 Makari Sašo 2 : 0 68′
    Dogodki
    NK Pohorje 22 Makari Sašo 16′
    Nk Slivnica 35 Tomažič Šeruga Miran 16′
    Nk Slivnica 3 / 60 Lavrič Tomi / Vele Urh 45′
    Nk Slivnica 60 Vele Urh 48′
  • 7. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 06.10.23 ob 16.30

    ŠD Rogoza 1 : 2 1 : 0 Prepolje
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    20 Beranič Matej K
    8 Domajnko Leon
    22 Franič Matej
    3 Klampfer Zoran
    5 Štangler Danilo
    6 Horvat Dejan
    19 Karasu Huseyin
    18 Kos Sašo
    16 Frešer Gregor
    9 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    14 Mlinar David
    10 Stančič Jernej
    11 Kraut Kristijan
    Prepolje
    13 Sagadin Samo V
    6 Požgan Aleš
    17 Horvat Boštjan
    4 Reich Gregor K
    21 Lovrin Rok
    26 Kirbiš Denis
    14 Krejač Damjan
    10 Zaradija Tomo
    5 Konjuvci Leon
    8 Vučak Miha
    9 Herzič Dejan
    Rezervni igralci
    15 Belca Vinko
    32 Praviček Rene
    20 Ornik Andrej
    11 Mališeva Bekim
    7 Berglez Damjan
    Zadetki
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 1 : 0 20′
    Prepolje 7 Berglez Damjan 1 : 1 58′
    Prepolje 26 Kirbiš Denis 1 : 2 70′
    Dogodki
    Prepolje 21 / 7 Lovrin Rok / Berglez Damjan 50′
  • 6. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 02.10.23 ob 19.30

    NK Dobrovce 1 : 1 1 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Dobrovce
    12 Fike Anton V
    15 Knuplež Dejan K
    28 Reich Uroš
    13 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    55 Zečević Gregor
    56 Vučko Gregor
    19 Sakić Damir
    6 Blagus Krešo
    20 Žunko Boris
    51 Kolarič Tadej
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    46 Rojko Boris
    14 Lesjak Simon
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok V
    14 Horvat Robert K
    33 Horvat Mitja
    13 Majer Tadej
    4 Dajčman Peter
    16 Marko Tomaž
    15 Kosi Dejan
    18 Zupan Dejan
    11 Horvat Jernej
    10 Selinšek Matej
    21 Puklavec Miha
    Rezervni igralci
    72 Zorc Denis
    3 Križan Igor
    17 Premzl Simon
    7 Knežević Goran
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 18 Zupan Dejan 0 : 1 14′
    NK Dobrovce 54 Emeršič Aleš 1 : 1 19′
    Dogodki
    NK Dobrovce 17 / 20 Popadić Saša / Žunko Boris 7′
    NK Dobrovce 28 / 54 Reich Uroš / Emeršič Aleš 10′
    NK Dobrovce 13 / 55 Ponudič Matjaž / Zečević Gregor 20′
    NK Dobrovce 55 Zečević Gregor 29′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 15 Kosi Dejan 45′
    NK Dobrovce 20 Žunko Boris 55′
    NK Dobrovce 76 Repnik Egon 68′
  • 6. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 29.09.23 ob 17.00

    Prepolje 1 : 3 1 : 2 NK Pohorje
    Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Prepolje
    1 Sagadin Samo
    6 Požgan Aleš
    17 Horvat Boštjan
    4 Reich Gregor
    21 Lovrin Rok
    11 Kirbiš Denis
    8 Krejač Damjan
    10 Zaradija Tomo
    20 Konjuvci Leon
    3 Vučak Miha
    9 Herzič Dejan
    Rezervni igralci
    13 Belca Vinko
    32 Praviček Rene
    2 Kegel Marko
    14 Bratovčak David
    NK Pohorje
    31 Rihtarič David
    43 Rojko Robert
    24 Cehtl Aleksander
    5 Curkić Elvir
    7 Sternad Janez
    19 Golob Mitja
    46 Vahen Gregor
    23 Ketiš Emil
    99 Žilić Semir
    16 Žunko Damjan
    32 Ladinek Damjan
    Rezervni igralci
    11 Magdič Aleksander
    44 Majcenovič Aleš
    22 Makari Sašo
    13 Marčič Uroš
    25 Podlogar Gregor
    17 Petrun Jože
    10 Ozim Marko
    77 Petrun Damjan
    Zadetki
    NK Pohorje 7 Sternad Janez 0 : 1 18′
    Prepolje 4 Reich Gregor 1 : 1 20′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 2 35′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 1 : 3 63′
    Dogodki
    Prepolje 14 Bratovčak David 29′
    Prepolje 14 Bratovčak David 60′
  • 6. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 29.09.23 ob 17.00

    NK Rošnja-Loka 2 : 4 1 : 1 Miklavž
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Rošnja-Loka
    12 Hasančić Amir V
    6 Huber Rok K
    30 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    7 Tušek Tomaž
    8 Lipuš Marčelo
    3 Kovač Fikret
    14 Čilaš Huso
    17 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    21 Benaj Nuhi
    Rezervni igralci
    72 Pekez Luka
    19 Mulalić Denis
    26 Drobnič Dušan
    10 Rat Andrej
    99 Štiher Jure
    15 Mihailović Radosav
    20 Batalević Jasmin
    2 Geržina Andrej
    9 Premzl Tomaž
    78 Pušnik Srečko
    1 Babič Danilo V
    77 Pesek Boštjan
    Miklavž
    77 Arnuš Boris
    6 Dedič Dejan
    45 Gorani Elvis
    14 Jagarinec Zlatko
    1 Kirbiš Matej V
    10 Lukič Sašo
    11 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš
    23 Molih Rene
    20 Pajtler Andrej
    8 Poštrak Vlado K
    Rezervni igralci
    33 Putora Danilo
    7 Strelec Tadej
    15 Škarica Marin
    9 Škofič Gregor
    16 Šumak Vid
    Zadetki
    NK Rošnja-Loka 14 Čilaš Huso 1 : 0 16′
    Miklavž 20 Pajtler Andrej 1 : 1 19′
    NK Rošnja-Loka 72 Pekez Luka 2 : 1 38′
    Miklavž 9 Škofič Gregor 2 : 2 62′
    Miklavž 9 Škofič Gregor 2 : 3 66′
    Miklavž 11 Lorber Aleš 2 : 4 69′
    Dogodki
    NK Rošnja-Loka 17 / 72 Mehić Mirnes / Pekez Luka 20′
    Miklavž 10 / 7 Lukič Sašo / Strelec Tadej 50′
    Miklavž 7 Strelec Tadej 55′
    Miklavž 2 / 9 Milašinovič Uroš / Škofič Gregor 60′
  • 6. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 29.09.23 ob 17.00

    Nk Slivnica 1 : 2 0 : 0 NK Rače Veterani
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    Nk Slivnica
    12 Gagović Živan
    8 Barbarič Uroš
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    6 Muršec Aleksander
    44 Ozimič Peter
    85 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    Rezervni igralci
    95 Šljivo Mirnes
    4 Lesjak Marko
    38 Berisha Luan
    65 Glamočič Danijel
    NK Rače Veterani
    1 Šipek Gregor
    2 Lenart Tadej
    9 Gajić Goran
    20 Belšak Aleksander
    17 Sotlar Matjaž
    14 Berisha Valmir
    5 Hudin Boštjan
    4 Sapač Andrej
    19 Kovačič Matej
    10 Dokl Damjan
    18 Žmegač Tadej
    Rezervni igralci
    11 Pipenbaher Iztok
    7 Polak Sebastijan
    6 Špenko Žiga
    Trener
    Gagović Živan
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    Nk Slivnica 10 Šnuderl Igor 1 : 0 49′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 1 : 1 60′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 1 : 2 66′
    Dogodki
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 28′
    NK Rače Veterani 5 Hudin Boštjan 50′
    NK Rače Veterani 20 Belšak Aleksander 50′
    Nk Slivnica 8 Barbarič Uroš 54′
  • 6. krog | Fram – Igrišče Fram | 29.09.23 ob 17.00

    Nk Fram 1 : 7 0 : 2 ŠD Rogoza
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk Fram
    1 Kokol Andrej
    5 Zorjan Matjaž
    74 Lunežnik Andrej
    7 Krlej Uroš
    4 Rak Danilo
    90 Plavšič Siniša
    8 Perkovič Igor
    15 Gradišnik Simon
    9 Kirbiš Denis
    11 Novak Dejan
    21 Matjašič Franc
    Rezervni igralci
    23 Pukl Simon
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    20 Beranič Matej K
    5 Domajnko Leon
    18 Franič Matej
    4 Gaši Evelin
    3 Herman Marko
    6 Horvat Dejan
    19 Karasu Huseyin
    16 Kos Sašo
    11 Kraut Dejan
    13 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    8 Mlinar David
    15 Stančič Jernej
    17 Jaklin Rajko
    Trener
    Krlej Uroš
    Trener
    Beranič Gregor
    Zadetki
    ŠD Rogoza 8 Mlinar David 0 : 1 15′
    ŠD Rogoza 15 Stančič Jernej 0 : 2 25′
    ŠD Rogoza 19 Karasu Huseyin 0 : 3 46′
    ŠD Rogoza 20 Beranič Matej 0 : 4 53′
    ŠD Rogoza 15 Stančič Jernej 0 : 5 11m 61′
    ŠD Rogoza 8 Mlinar David 0 : 6 65′
    ŠD Rogoza 13 Kukić Mirzet 0 : 7 69′
    Nk Fram 74 Lunežnik Andrej 1 : 7 11m 70′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 4 / 8 Gaši Evelin / Mlinar David 10′
    ŠD Rogoza 5 / 15 Domajnko Leon / Stančič Jernej 20′
    Nk Fram 1 Kokol Andrej 55′
    Nk Fram 5 Zorjan Matjaž 60′
  • 5. krog | – | 22.09.23 ob 18.00

    NK Pohorje 3 : 0 ŠD Rogoza
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    NK Pohorje
    Rezervni igralci
    ŠD Rogoza
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 5. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 22.09.23 ob 19.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 0 1 : 0 Nk Slivnica
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok
    14 Horvat Robert
    33 Horvat Mitja
    13 Majer Tadej
    4 Dajčman Peter
    16 Marko Tomaž
    15 Franci Peter
    18 Zupan Dejan
    11 Horvat Jernej
    10 Selinšek Matej
    21 Puklavec Miha
    Rezervni igralci
    72 Zorc Denis
    3 Križan Igor
    17 Premzl Simon
    Nk Slivnica
    1 Auda Andrej
    38 Berisha Luan
    12 Gagović Živan
    23 Hren Jošt
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    25 Lorbek Danijel
    44 Ozimič Peter
    84 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš
    Rezervni igralci
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    2 Breznik Robert
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Marko Tomaž 1 : 0 5′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 16 Marko Tomaž 2 : 0 65′
    Dogodki
    Nk Slivnica 35 Tomažič Šeruga Miran 34′
    Nk Slivnica 44 Ozimič Peter 36′
    Nk Slivnica 23 Hren Jošt 42′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Dajčman Peter 52′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 Horvat Robert 68′
  • 5. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 22.09.23 ob 17.30

    Miklavž 6 : 3 4 : 1 NK Dobrovce
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Miklavž
    77 Arnuš Boris
    69 Beranič Srečko K
    6 Dedič Dejan
    13 Horvat Robert
    22 Jagarinec Zlatko V
    14 Jagarinec Zlatko
    5 Kirbiš Matej
    10 Lukič Sašo
    11 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš
    23 Molih Rene
    Rezervni igralci
    20 Pajtler Andrej
    8 Poštrak Vlado
    33 Putora Danilo
    15 Škarica Marin
    9 Škofič Gregor
    16 Šumak Vid
    45 Gorani Elvis
    NK Dobrovce
    12 Fike Anton V
    15 Knuplež Dejan K
    28 Reich Uroš
    13 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    55 Zečević Gregor
    56 Vučko Gregor
    19 Sakić Damir
    6 Blagus Krešo
    20 Žunko Boris
    51 Kolarič Tadej
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    46 Rojko Boris
    14 Lesjak Simon
    Trener
    Visočnik Žan
    Zadetki
    Miklavž 9 Škofič Gregor 1 : 0 6′
    Miklavž 16 Šumak Vid 2 : 0 11′
    Miklavž 9 Škofič Gregor 3 : 0 14′
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 3 : 1 16′
    Miklavž 11 Lorber Aleš 4 : 1 19′
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 4 : 2 39′
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 4 : 3 44′
    Miklavž 9 Škofič Gregor 5 : 3 62′
    Miklavž 16 Šumak Vid 6 : 3 69′
    Dogodki
    Miklavž 6 / 9 Dedič Dejan / Škofič Gregor 4′
    Miklavž 13 / 20 Horvat Robert / Pajtler Andrej 5′
    Miklavž 5 / 16 Kirbiš Matej / Šumak Vid 9′
  • 5. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 22.09.23 ob 17.00

    NK Rošnja-Loka 5 : 1 1 : 0 Nk Fram
    Sodniki: Majcen Kevin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 31
    NK Rošnja-Loka
    12 Hasančić Amir V
    6 Huber Rok K
    30 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    18 Flajsinger Andrej
    7 Tušek Tomaž
    8 Lipuš Marčelo
    20 Hibič Nasim
    14 Čilaš Huso
    17 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    21 Benaj Nuhi
    72 Pekez Luka
    19 Mulalić Denis
    26 Drobnič Dušan
    3 Ekart Andrej
    10 Rat Andrej
    99 Štiher Jure
    15 Mihailović Radosav
    2 Geržina Andrej
    1 Babič Danilo V
    9 Premzl Tomaž
    78 Pušnik Srečko
    77 Pesek Boštjan
    Nk Fram
    1 Kokol Andrej V
    90 Plavšič Siniša
    8 Perkovič Igor K
    5 Zorjan Matjaž
    9 Režonja Gregor
    7 Krlej Uroš
    23 Krapež Aleš
    11 Sernc Peter
    33 Habjanič Anton
    74 Gradišnik Simon
    15 Lunežnik Andrej
    Rezervni igralci
    82 Repec Andrej
    6 Zorko Tadej
    4 Jovičić Goran
    12 Novak Dejan
    Zadetki
    NK Rošnja-Loka 72 Pekez Luka 1 : 0 34′
    NK Rošnja-Loka 72 Pekez Luka 2 : 0 36′
    Nk Fram 90 Plavšič Siniša 2 : 1 45′
    NK Rošnja-Loka 36 Novak Darjan 3 : 1 51′
    NK Rošnja-Loka 72 Pekez Luka 4 : 1 57′
    NK Rošnja-Loka 21 Benaj Nuhi 5 : 1 63′
    Dogodki
    NK Rošnja-Loka 14 / 72 Čilaš Huso / Pekez Luka 22′
    NK Rošnja-Loka 6 / 21 Huber Rok / Benaj Nuhi 39′
    NK Rošnja-Loka 8 Lipuš Marčelo 50′
  • 5. krog | Rače – Igrišče Rače | 22.09.23 ob 17.00

    NK Rače Veterani 1 : 0 0 : 0 Prepolje
    Sodniki: Benc Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače Veterani
    1 Šipek Gregor V
    18 Berisha Valmir
    9 Gajić Goran
    20 Belšak Aleksander
    22 Žmegač Tadej
    11 Hudin Boštjan
    6 Špenko Žiga
    17 Sotlar Matjaž
    2 Lenart Tadej
    4 Kovačič Matej
    8 Pipenbaher Iztok
    Rezervni igralci
    19 Pušnik Matjaž
    30 Glavač Leon
    15 Polak Sebastijan
    Prepolje
    1 Sagadin Samo
    6 Požgan Aleš
    17 Horvat Boštjan
    4 Reich Gregor
    21 Lovrin Rok
    11 Kirbiš Denis
    8 Krejač Damjan
    10 Zaradija Tomo
    20 Konjuvci Leon
    3 Vučak Miha
    9 Herzič Dejan
    Rezervni igralci
    13 Belca Vinko
    32 Praviček Rene
    2 Kegel Marko
    Zadetki
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 1 : 0 37′
    Dogodki
    Prepolje 17 Horvat Boštjan 50′
    NK Rače Veterani 17 Sotlar Matjaž 55′
    Prepolje 4 Reich Gregor 65′
  • 4. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 15.09.23 ob 18.00

    NK Dobrovce 1 : 8 1 : 3 NK Rošnja-Loka
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NK Dobrovce
    12 Fike Anton V
    15 Knuplež Dejan K
    28 Reich Uroš
    13 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    55 Zečević Gregor
    56 Vučko Gregor
    19 Sakić Damir
    6 Blagus Krešo
    20 Žunko Boris
    51 Kolarič Tadej
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    46 Rojko Boris
    NK Rošnja-Loka
    12 Hasančić Amir V
    6 Huber Rok
    30 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    18 Flajsinger Andrej
    20 Hibič Nasim
    14 Čilaš Huso K
    17 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    7 Tušek Tomaž
    21 Benaj Nuhi
    Rezervni igralci
    72 Pekez Luka
    19 Mulalić Denis V
    26 Drobnič Dušan
    3 Ekart Andrej
    8 Lipuš Marčelo
    10 Rat Andrej
    99 Štiher Jure
    Zadetki
    NK Rošnja-Loka 26 Drobnič Dušan 0 : 1 12′
    NK Dobrovce 11 Ponudič Aleš 1 : 1 20′
    NK Rošnja-Loka 21 Benaj Nuhi 1 : 2 25′
    NK Dobrovce 76 Repnik Egon 1 : 3 ag 33′
    NK Rošnja-Loka 14 Čilaš Huso 1 : 4 49′
    NK Rošnja-Loka 20 Hibič Nasim 1 : 5 55′
    NK Rošnja-Loka 19 Mulalić Denis 1 : 6 60′
    NK Rošnja-Loka 21 Benaj Nuhi 1 : 7 11m 64′
    NK Rošnja-Loka 19 Mulalić Denis 1 : 8 67′
    Dogodki
    NK Rošnja-Loka 20 / 26 Hibič Nasim / Drobnič Dušan 5′
    NK Dobrovce 17 / 19 Popadić Saša / Sakić Damir 25′
    NK Dobrovce 19 Sakić Damir 30′
    NK Rošnja-Loka 6 / 19 Huber Rok / Mulalić Denis 40′
    NK Rošnja-Loka 30 / 20 Pekmezović Mirza / Hibič Nasim 40′
  • 4. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 15.09.23 ob 17.30

    Prepolje 1 : 2 0 : 1 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Prepolje
    1 Sagadin Samo V
    6 Požgan Aleš
    17 Horvat Boštjan
    4 Reich Gregor K
    21 Lovrin Rok
    7 Berglez Damjan
    32 Praviček Rene
    10 Zaradija Tomo
    5 Konjuvci Leon
    14 Bratovčak David
    11 Herzič Dejan
    Rezervni igralci
    9 Ornik Sašo
    18 Kirbiš Matevž
    22 Ornik Andrej
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok V
    6 Konkolič Tadej
    17 Premzl Simon
    13 Majer Tadej
    4 Dajčman Peter
    16 Marko Tomaž
    9 Gorinšek Gorazd
    72 Zorc Denis
    11 Horvat Jernej K
    10 Selinšek Matej
    5 Puklavec Miha
    Rezervni igralci
    7 Hladnik Matjaž
    3 Križan Igor
    15 Franci Peter
    33 Horvat Mitja
    23 Roškar Mihael
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Gorinšek Gorazd 0 : 1 4′
    Prepolje 4 Reich Gregor 1 : 1 11m 53′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Gorinšek Gorazd 1 : 2 70′
    Dogodki
    Prepolje 14 Bratovčak David 54′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 Dajčman Peter 62′
  • 4. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 15.09.23 ob 17.30

    ŠD Rogoza 1 : 1 0 : 0 NK Rače Veterani
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 13
    ŠD Rogoza
    1 Štangler Danilo V
    14 Herman Marko
    6 Horvat Dejan
    19 Karasu Huseyin
    18 Kos Sašo
    11 Kraut Kristijan
    9 Kukić Mirzet
    22 Rojht Denis
    10 Stančič Jernej
    8 Vrbanec Robert K
    17 Jaklin Rajko
    Rezervni igralci
    21 Filipovič Ivo
    NK Rače Veterani
    1 Šipek Gregor V
    4 Kovačič Matej
    9 Gajić Goran
    20 Belšak Aleksander
    18 Berisha Valmir
    11 Hudin Boštjan
    2 Sapač Andrej
    22 Dokl Damjan
    17 Žmegač Tadej K
    7 Jeranovič Sebastijan
    30 Polak Sebastijan
    Rezervni igralci
    19 Glavač Leon
    Zadetki
    NK Rače Veterani 18 Berisha Valmir 0 : 1 57′
    ŠD Rogoza 14 Herman Marko 1 : 1 70′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 8 Vrbanec Robert 48′
    ŠD Rogoza 6 / 21 Horvat Dejan / Filipovič Ivo 55′
    ŠD Rogoza 21 Filipovič Ivo 60′
    ŠD Rogoza 8 Vrbanec Robert 60′
  • 4. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 15.09.23 ob 17.30

    Nk Slivnica 1 : 4 1 : 1 Miklavž
    Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 100
    Nk Slivnica
    1 Auda Andrej
    12 Gagović Živan
    65 Glamočič Danijel
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    6 Muršec Aleksander
    44 Ozimič Peter
    85 Skuhala Mitja
    10 Šnuderl Igor
    35 Tomažič Šeruga Miran
    Rezervni igralci
    60 Vele Urh
    16 Breznik Robert
    Miklavž
    1 Vegan Cvetko
    69 Beranič Srečko
    6 Dedič Dejan
    45 Gorani Elvis
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    18 Krnjak Matej
    11 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš
    4 Milutinović Nikola
    23 Molih Rene
    Rezervni igralci
    20 Pajtler Andrej
    8 Poštrak Vlado
    33 Putora Danilo
    9 Škofič Gregor
    16 Šumak Vid
    Zadetki
    Miklavž 9 Škofič Gregor 0 : 1 27′
    Nk Slivnica 65 Glamočič Danijel 1 : 1 31′
    Miklavž 9 Škofič Gregor 1 : 2 56′
    Miklavž 11 Lorber Aleš 1 : 3 60′
    Miklavž 16 Šumak Vid 1 : 4 65′
    Dogodki
    Nk Slivnica 23 Hren Jošt 33′
    Nk Slivnica 65 Glamočič Danijel 53′
  • 4. krog | Fram – Igrišče Fram | 15.09.23 ob 17.30

    Nk Fram 1 : 2 0 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 23
    Nk Fram
    82 Repec Andrej V
    7 Krlej Uroš K
    6 Habjanič Anton
    90 Plavšič Siniša
    74 Zorko Tadej
    8 Perkovič Igor
    5 Zorjan Matjaž
    24 Satler Marko
    76 Lunežnik Andrej
    33 Koren Alen
    21 Libman Rene
    Rezervni igralci
    1 Kokol Andrej V
    42 Matjašič Franc
    23 Krapež Aleš
    15 Gradišnik Simon
    NK Pohorje
    69 Potpara Blažo V
    5 Curkić Elvir
    46 Vahen Gregor
    15 Nemec Dejan
    11 Magdič Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    99 Žilić Semir
    8 Fras Željko
    17 Petrun Jože
    25 Podlogar Gregor
    22 Makari Sašo K
    Rezervni igralci
    50 Rojko Robert
    9 Polič Jani
    10 Ozim Marko
    14 Dragar Aleš
    19 Golob Mitja
    7 Sternad Janez
    24 Cehtl Aleksander
    12 Petrun Damjan
    23 Ketiš Emil
    Trener
    Lunežnik Andrej
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 1 17′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 0 : 2 55′
    Nk Fram 23 Krapež Aleš 1 : 2 61′
    Dogodki
    Nk Fram 33 / 23 Koren Alen / Krapež Aleš 12′
    NK Pohorje 5 / 24 Curkić Elvir / Cehtl Aleksander 12′
  • 2. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 12.09.23 ob 17.30

    ŠD Rogoza 0 : 1 0 : 0 Miklavž
    Sodniki: Mauko Igor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Rogoza
    20 Beranič Matej
    18 Domajnko Leon
    16 Golob Miha
    12 Herman Marko
    1 Jerinić Ljubinko V
    19 Karasu Huseyin
    2 Klampfer Zoran
    4 Horvat Dejan
    7 Kraut Dejan
    11 Kraut Kristijan
    13 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    5 Rojht Denis
    15 Stančič Jernej
    8 Vrbanec Robert K
    6 Tomažič Šeruga David
    17 Jaklin Rajko
    Miklavž
    69 Beranič Srečko K
    6 Dedič Dejan
    10 Gorani Elvis
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    77 Arnuš Boris
    18 Krnjak Matej
    44 Berlič Denis
    2 Milašinovič Uroš
    4 Milutinović Nikola
    5 Hutter Aleksander
    Rezervni igralci
    20 Pajtler Andrej
    8 Poštrak Vlado
    33 Putora Danilo
    7 Strelec Tadej
    1 Sušek Mitja V
    11 Šumak Vid
    Zadetki
    Miklavž 5 Hutter Aleksander 0 : 1 38′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 18 / 15 Domajnko Leon / Stančič Jernej 40′
    ŠD Rogoza 15 Stančič Jernej 65′
    Miklavž 14 Jagarinec Zlatko 65′
  • 3. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 08.09.23 ob 19.30

    NK Dobrovce 0 : 5 0 : 1 Nk Fram
    Sodniki: Mušič Doroteja (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Dobrovce
    12 Fike Anton V
    15 Knuplež Dejan K
    28 Reich Uroš
    13 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    55 Zečević Gregor
    56 Vučko Gregor
    19 Sakić Damir
    6 Kobalej Zoran
    46 Rojko Boris
    51 Kolarič Tadej
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    25 Repac Jovan
    Nk Fram
    1 Kokol Andrej V
    21 Libman Rene
    11 Sernc Peter
    74 Plavšič Siniša
    9 Režonja Gregor
    7 Krlej Uroš
    24 Satler Marko K
    42 Zorko Tadej
    6 Maček Emir
    90 Habjanič Anton
    5 Gradišnik Simon
    Rezervni igralci
    33 Koren Alen
    23 Kirbiš Denis
    13 Novak Dejan
    76 Frešer Aleš
    82 Repec Andrej
    15 Lunežnik Andrej
    8 Perkovič Igor
    42 Matjašič Franc
    Zadetki
    Nk Fram 11 Sernc Peter 0 : 1 35′
    Nk Fram 8 Perkovič Igor 0 : 2 39′
    Nk Fram 74 Plavšič Siniša 0 : 3 44′
    Nk Fram 11 Sernc Peter 0 : 4 55′
    Nk Fram 42 Matjašič Franc 0 : 5 62′
    Dogodki
    NK Dobrovce 15 / 55 Knuplež Dejan / Zečević Gregor 36′
    NK Dobrovce 55 Zečević Gregor 46′
    Nk Fram 11 Sernc Peter 46′
    Nk Fram 74 Plavšič Siniša 59′
    Nk Fram 21 Libman Rene 64′
  • 3. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 08.09.23 ob 19.00

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1 1 : 1 ŠD Rogoza
    Sodniki: Majer Vojko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok V
    5 Konkolič Tadej
    3 Premzl Simon
    9 Majer Tadej
    4 Dajčman Peter
    8 Marko Tomaž
    15 Zupan Dejan
    14 Horvat Robert K
    11 Horvat Jernej
    10 Selinšek Matej
    16 Puklavec Miha
    Rezervni igralci
    7 Knežević Goran
    2 Križan Igor
    17 Zorc Denis
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    20 Gaši Evelin K
    16 Herman Marko
    5 Filipovič Ivo
    7 Kraut Dejan
    11 Kraut Kristijan
    3 Frešer Gregor
    8 Golob Miha
    4 Domajnko Leon
    15 Stančič Jernej
    18 Kos Sašo
    Rezervni igralci
    2 Klampfer Zoran
    13 Kukić Mirzet
    Trener
    Colnarič Samir
    Trener
    Beranič Gregor
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 14 Horvat Robert 1 : 0 14′
    ŠD Rogoza 7 Kraut Dejan 1 : 1 15′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 15 Zupan Dejan 2 : 1 51′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 Knežević Goran 3 : 1 64′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 16 Herman Marko 28′
    ŠD Rogoza 15 Stančič Jernej 29′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 8 Marko Tomaž 33′
    ŠD Rogoza 3 Frešer Gregor 40′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 / 7 Premzl Simon / Knežević Goran 46′
  • 3. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 08.09.23 ob 18.00

    Miklavž 4 : 0 2 : 0 Prepolje
    Sodniki: Plečko Simon (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Miklavž
    69 Beranič Srečko V
    6 Dedič Dejan
    45 Gorani Elvis
    13 Horvat Robert
    3 Jagarinec Zlatko
    14 Jagarinec Zlatko
    5 Kirbiš Matej
    18 Krnjak Matej
    10 Lukič Sašo
    11 Lorber Aleš
    4 Milutinović Nikola
    Rezervni igralci
    23 Molih Rene
    20 Pajtler Andrej
    8 Poštrak Vlado K
    33 Putora Danilo
    7 Strelec Tadej
    15 Škarica Marin
    9 Škofič Gregor
    16 Šumak Vid
    22 Vegan Cvetko V
    Prepolje
    1 Sagadin Samo V
    6 Požgan Aleš
    17 Horvat Boštjan
    4 Reich Gregor
    21 Lovrin Rok
    7 Berglez Damjan
    3 Vučak Miha K
    10 Zaradija Tomo
    19 Kirbiš Denis
    15 Belca Vinko
    11 Herzič Dejan
    Rezervni igralci
    Trener
    Balažič Jože
    Zadetki
    Miklavž 9 Škofič Gregor 1 : 0 17′
    Miklavž 20 Pajtler Andrej 2 : 0 25′
    Miklavž 7 Strelec Tadej 3 : 0 65′
    Miklavž 9 Škofič Gregor 4 : 0 68′
    Dogodki
    Miklavž 6 / 9 Dedič Dejan / Škofič Gregor 15′
    Miklavž 5 / 33 Kirbiš Matej / Putora Danilo 20′
    Miklavž 13 / 20 Horvat Robert / Pajtler Andrej 23′
    Miklavž 33 Putora Danilo 25′
    Miklavž 4 / 7 Milutinović Nikola / Strelec Tadej 45′
  • 3. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 08.09.23 ob 18.00

    NK Rošnja-Loka 5 : 0 2 : 0 Nk Slivnica
    Sodniki: Šumer Žiga (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Rošnja-Loka
    12 Hasančić Amir V
    6 Huber Rok
    30 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    18 Flajsinger Andrej
    20 Hibič Nasim
    14 Čilaš Huso K
    17 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    7 Tušek Tomaž
    21 Benaj Nuhi
    Rezervni igralci
    72 Pekez Luka
    13 Mulalić Denis V
    26 Drobnič Dušan
    3 Batalević Jasmin
    8 Lipuš Marčelo
    10 Rat Andrej
    99 Štiher Jure
    19 Mihailović Radosav
    Nk Slivnica
    1 Likar Dejan V
    8 Barbarič Uroš
    38 Berisha Luan
    39 Ducman Robert
    14 Fajfar Gregor
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    75 Lilek Matic
    6 Muršec Aleksander
    44 Ozimič Peter
    85 Skuhala Mitja
    Rezervni igralci
    10 Šnuderl Igor
    35 Tomažič Šeruga Miran K
    60 Vele Urh
    4 Lesjak Marko
    95 Šljivo Mirnes
    16 Tomažič Uroš
    Zadetki
    NK Rošnja-Loka 72 Pekez Luka 1 : 0 2′
    NK Rošnja-Loka 14 Čilaš Huso 2 : 0 10′
    NK Rošnja-Loka 19 Mihailović Radosav 3 : 0 58′
    NK Rošnja-Loka 20 Hibič Nasim 4 : 0 11m 65′
    NK Rošnja-Loka 18 Flajsinger Andrej 5 : 0 69′
    Dogodki
    NK Rošnja-Loka 7 / 72 Tušek Tomaž / Pekez Luka 1′
    Nk Slivnica 8 / 60 Barbarič Uroš / Vele Urh 25′
    Nk Slivnica 60 Vele Urh 30′
    Nk Slivnica 6 Muršec Aleksander 30′
    Nk Slivnica 39 Ducman Robert 30′
    NK Rošnja-Loka 6 / 19 Huber Rok / Mihailović Radosav 40′
  • 3. krog | Rače – Igrišče Rače | 08.09.23 ob 18.00

    NK Rače Veterani 0 : 6 0 : 2 NK Pohorje
    Sodniki: Gonza Nejc (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Rače Veterani
    31 Flajšman Gregor V
    2 Lenart Tadej
    9 Gajić Goran
    20 Belšak Aleksander
    17 Sotlar Matjaž
    26 Ferlinc Sašo
    13 Hudin Boštjan
    8 Sapač Andrej
    10 Moravs David K
    4 Kovačič Matej
    6 Berisha Valmir
    Rezervni igralci
    23 Gregorc Tadej
    11 Jeranovič Sebastijan
    21 Rošer Tadej
    16 Pušnik Matjaž
    19 Pipenbaher Iztok
    5 Špenko Žiga
    3 Đaković Nenad
    NK Pohorje
    69 Potpara Blažo V
    5 Curkić Elvir
    46 Vahen Gregor
    15 Nemec Dejan
    11 Magdič Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    99 Žilić Semir
    8 Fras Željko
    17 Petrun Jože
    25 Podlogar Gregor
    22 Makari Sašo K
    Rezervni igralci
    50 Rojko Robert
    9 Polič Jani
    10 Ozim Marko
    14 Dragar Aleš
    19 Golob Mitja
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 1 1′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 2 26′
    NK Pohorje 8 Fras Željko 0 : 3 41′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 0 : 4 42′
    NK Pohorje 17 Petrun Jože 0 : 5 54′
    NK Pohorje 99 Žilić Semir 0 : 6 70′
    Dogodki
    NK Pohorje 46 Vahen Gregor 26′
    NK Rače Veterani 26 Ferlinc Sašo 49′
  • 2. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 01.09.23 ob 18.00

    Nk Slivnica 6 : 0 4 : 0 NK Dobrovce
    Sodniki: Dedić Elmedin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk Slivnica
    1 Auda Andrej V
    8 Barbarič Uroš
    14 Fajfar Gregor
    65 Glamočič Danijel
    36 Grča Rok
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    75 Lilek Matic
    6 Muršec Aleksander
    16 Tomažič Uroš
    10 Šnuderl Igor
    Rezervni igralci
    44 Ozimič Peter
    85 Skuhala Mitja
    90 Likar Dejan K
    35 Tomažič Šeruga Miran
    60 Vele Urh
    NK Dobrovce
    12 Fike Anton V
    4 Hedl Jernej K
    28 Reich Uroš
    13 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    55 Zečević Gregor
    56 Vučko Gregor
    19 Sakić Damir
    6 Kobalej Zoran
    46 Rojko Boris
    51 Kolarič Tadej
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    25 Repac Jovan
    Zadetki
    Nk Slivnica 6 Muršec Aleksander 1 : 0 10′
    Nk Slivnica 16 Tomažič Uroš 2 : 0 25′
    Nk Slivnica 10 Šnuderl Igor 3 : 0 31′
    Nk Slivnica 16 Tomažič Uroš 4 : 0 34′
    Nk Slivnica 23 Hren Jošt 5 : 0 43′
    Nk Slivnica 6 Muršec Aleksander 6 : 0 46′
    Dogodki
  • 2. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 01.09.23 ob 18.00

    NK Pohorje 4 : 1 1 : 0 ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Sodniki: Holcman Aljaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 33
    NK Pohorje
    24 Cehtl Aleksander
    5 Curkić Elvir
    46 Vahen Gregor
    31 Rihtarič David
    11 Magdič Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    99 Žilić Semir
    12 Petrun Damjan V
    17 Petrun Jože
    25 Podlogar Gregor
    22 Makari Sašo K
    Rezervni igralci
    77 Prednik Benjamin
    6 Vorih Igor
    50 Rojko Robert
    7 Sternad Janez
    15 Nemec Dejan
    9 Polič Jani
    10 Ozim Marko
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok V
    15 Zorc Denis
    19 Horvat Mitja
    5 Bukovec Dejan
    4 Dajčman Peter
    8 Gorše Rok
    7 Majer Tadej
    14 Horvat Robert K
    11 Horvat Jernej
    10 Selinšek Matej
    16 Puklavec Miha
    Rezervni igralci
    21 Roškar Mihael
    9 Konkolič Tadej
    2 Križan Igor
    Trener
    Prednik Benjamin
    Trener
    Colnarič Samir
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 1 : 0 8′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 2 : 0 40′
    NK Pohorje 24 Cehtl Aleksander 3 : 0 52′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 3 : 1 11m 61′
    NK Pohorje 11 Magdič Aleksander 4 : 1 70′
    Dogodki
    NK Pohorje 21 Muzlovič Andrej 61′
  • 2. krog | Fram – Igrišče Fram | 01.09.23 ob 18.00

    Nk Fram 0 : 3 0 : 1 NK Rače Veterani
    Sodniki: Perger Primož (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk Fram
    1 Kokol Andrej V
    21 Libman Rene
    11 Sernc Peter
    74 Plavšič Siniša
    9 Režonja Gregor
    7 Krlej Uroš
    24 Satler Marko K
    42 Zorko Tadej
    6 Maček Emir
    90 Habjanič Anton
    5 Gradišnik Simon
    Rezervni igralci
    33 Koren Alen
    23 Kirbiš Denis
    13 Novak Dejan
    76 Frešer Aleš
    82 Repec Andrej
    15 Lunežnik Andrej
    NK Rače Veterani
    1 Glušič Rene K V
    2 Lenart Tadej
    9 Gajić Goran
    20 Belšak Aleksander
    17 Sotlar Matjaž
    18 Berisha Valmir
    11 Hudin Boštjan
    10 Moravs David
    4 Kovačič Matej
    14 Krivec Boštjan
    30 Đaković Nenad
    Rezervni igralci
    15 Žmegač Tadej
    7 Jeranovič Sebastijan
    5 Gregorc Tadej
    22 Polak Sebastijan
    6 Špenko Žiga
    19 Pušnik Matjaž
    Trener
    Lunežnik Andrej
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 0 : 1 14′
    NK Rače Veterani 9 Gajić Goran 0 : 2 54′
    NK Rače Veterani 17 Sotlar Matjaž 0 : 3 65′
    Dogodki
    Nk Fram 11 Sernc Peter 48′
    Nk Fram 24 Satler Marko 49′
  • 2. krog | Prepolje – Igrišče Prepolje | 01.09.23 ob 18.00

    Prepolje 3 : 1 2 : 1 NK Rošnja-Loka
    Sodniki: Kamplet Miha (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    Prepolje
    13 Sagadin Samo V
    20 Ornik Andrej
    17 Horvat Boštjan
    14 Bratovčak David
    3 Ornik Sašo
    7 Berglez Damjan
    6 Požgan Aleš
    10 Zaradija Tomo
    16 Kirbiš Denis
    21 Lovrin Rok
    9 Kegel Marko
    Rezervni igralci
    19 Vučak Miha K
    4 Reich Gregor
    32 Praviček Rene
    5 Konjuvci Leon
    23 Muhič Simon
    11 Krejač Damjan
    NK Rošnja-Loka
    25 Mulalić Denis V
    10 Rat Andrej
    6 Huber Rok
    8 Lipuš Marčelo
    30 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    18 Flajsinger Andrej
    20 Hibič Nasim
    14 Čilaš Huso K
    17 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    72 Pekez Luka
    7 Tušek Tomaž
    21 Benaj Nuhi
    26 Drobnič Dušan
    1 Dizdarević Damir
    99 Štiher Jure
    Trener
    Balažič Jože
    Trener
    Pekez Luka
    Zadetki
    Prepolje 16 Kirbiš Denis 1 : 0 22′
    NK Rošnja-Loka 5 Grebenar Peter 1 : 1 23′
    Prepolje 16 Kirbiš Denis 2 : 1 30′
    Prepolje 7 Berglez Damjan 3 : 1 75′
    Dogodki
  • 1. krog | Marjeta – Igrišče Marjeta | 25.08.23 ob 19.30

    ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 1 3 : 1 NK Rače Veterani
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    1 Lešnik Iztok V
    13 Puklavec Miha
    14 Horvat Robert K
    4 Dajčman Peter
    5 Bukovec Dejan
    19 Horvat Mitja
    8 Franci Peter
    10 Selinšek Matej
    11 Horvat Jernej
    16 Majer Tadej
    9 Mlinarič Darin
    Rezervni igralci
    15 Konkolič Tadej
    3 Križan Igor
    2 Marko Tomaž
    21 Roškar Mihael
    17 Premzl Simon
    7 Knežević Goran
    NK Rače Veterani
    1 Pušnik Matjaž V
    2 Lenart Tadej K
    9 Gajić Goran
    5 Belšak Aleksander
    17 Sotlar Matjaž
    10 Berisha Valmir
    11 Hudin Boštjan
    4 Sapač Andrej
    8 Moravs David
    6 Dokl Damjan
    14 Krivec Boštjan
    Rezervni igralci
    7 Đaković Nenad
    Trener
    Colnarič Samir
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 10 Selinšek Matej 1 : 0 11m 14′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 9 Mlinarič Darin 2 : 0 18′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 Marko Tomaž 3 : 0 25′
    NK Rače Veterani 17 Sotlar Matjaž 3 : 1 30′
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 19 Horvat Mitja 4 : 1 70′
    Dogodki
    ŠD Marjeta na Dravskem polju 13 / 2 Puklavec Miha / Marko Tomaž 12′
  • 1. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 25.08.23 ob 18.30

    NK Dobrovce 0 : 3 0 : 1 Prepolje
    Sodniki: Praznik Špeh Jernej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Dobrovce
    56 Vučko Gregor
    4 Hedl Jernej K
    28 Reich Uroš
    12 Ponudič Matjaž
    93 Rajh Uroš
    17 Popadić Saša
    11 Ponudič Aleš
    80 Babič Kristjan
    9 Haliti Bajram
    76 Repnik Egon
    60 Papić Anto
    Rezervni igralci
    99 Zečević Gregor
    19 Sakić Damir
    6 Kobalej Zoran
    46 Rojko Boris
    51 Kolarič Tadej
    1 Fike Anton V
    82 Jus Igor
    52 Tomažič Jure
    54 Emeršič Aleš
    Prepolje
    13 Sagadin Samo V
    20 Ornik Andrej
    14 Horvat Boštjan
    8 Ornik Sašo
    11 Herzič Dejan
    6 Požgan Aleš
    10 Zaradija Tomo
    9 Kirbiš Denis
    21 Lovrin Rok
    3 Vučak Miha K
    4 Reich Gregor
    Rezervni igralci
    7 Berglez Damjan
    5 Konjuvci Leon
    Zadetki
    Prepolje 4 Reich Gregor 0 : 1 6′
    Prepolje 4 Reich Gregor 0 : 2 68′
    Prepolje 11 Herzič Dejan 0 : 3 70′
    Dogodki
    Prepolje 10 Zaradija Tomo 45′
    Prepolje 4 Reich Gregor 51′
  • 1. krog | Miklavž na Dravskem polju – Igrišče Miklavž na Dravskem polju | 25.08.23 ob 18.30

    Miklavž 3 : 0 1 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Miklavž
    22 Jagarinec Zlatko V
    45 Gorani Elvis
    13 Horvat Robert
    14 Jagarinec Zlatko
    5 Kirbiš Matej
    18 Krnjak Matej
    11 Lorber Aleš
    2 Milašinovič Uroš K
    4 Milutinović Nikola
    23 Molih Rene
    20 Pajtler Andrej
    Rezervni igralci
    8 Poštrak Vlado
    33 Putora Danilo
    7 Strelec Tadej
    15 Škarica Marin
    9 Škofič Gregor
    16 Šumak Vid
    NK Pohorje
    24 Cehtl Aleksander
    5 Curkić Elvir
    14 Dragar Aleš
    32 Ladinek Damjan
    11 Magdič Aleksander
    21 Muzlovič Andrej
    10 Fras Željko
    12 Petrun Damjan V
    17 Petrun Jože
    25 Podlogar Gregor
    9 Polič Rado
    Rezervni igralci
    77 Prednik Benjamin
    31 Rihtarič David
    50 Rojko Robert
    7 Sternad Janez K
    46 Vahen Gregor
    99 Žilić Semir
    Trener
    Jurenec Damir
    Trener
    Ajd Vanja
    Zadetki
    Miklavž 7 Strelec Tadej 1 : 0 14′
    Miklavž 20 Pajtler Andrej 2 : 0 65′
    Miklavž 9 Škofič Gregor 3 : 0 68′
    Dogodki
    NK Pohorje 14 / 77 Dragar Aleš / Prednik Benjamin 7′
    Miklavž 13 / 7 Horvat Robert / Strelec Tadej 8′
    Miklavž 5 Kirbiš Matej 20′
    NK Pohorje 77 Prednik Benjamin 20′
    Miklavž 18 / 9 Krnjak Matej / Škofič Gregor 36′
    NK Pohorje 10 Fras Željko 38′
  • 1. krog | Loka Rošnja – Igrišče Ložič | 25.08.23 ob 18.30

    NK Rošnja-Loka 2 : 2 1 : 1 ŠD Rogoza
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 56
    NK Rošnja-Loka
    1 Mulalić Denis V
    10 Rat Andrej
    6 Huber Rok
    8 Lipuš Marčelo
    2 Pekmezović Mirza
    5 Grebenar Peter
    18 Flajsinger Andrej
    20 Hibič Nasim
    14 Čilaš Huso K
    72 Mehić Mirnes
    36 Novak Darjan
    Rezervni igralci
    71 Pekez Luka
    4 Tušek Tomaž
    13 Benaj Nuhi
    22 Drobnič Dušan
    19 Dizdarević Damir
    ŠD Rogoza
    1 Jerinić Ljubinko V
    16 Beranič Matej
    17 Franič Matej
    20 Gaši Evelin
    6 Horvat Dejan
    19 Karasu Huseyin
    4 Kokol Andrej
    18 Kos Sašo
    7 Kraut Dejan
    11 Kraut Kristijan
    13 Kukić Mirzet
    Rezervni igralci
    5 Rojht Denis
    15 Stančič Jernej
    3 Štangler Danilo
    8 Vrbanec Robert K
    Zadetki
    ŠD Rogoza 5 Rojht Denis 0 : 1 13′
    NK Rošnja-Loka 10 Rat Andrej 1 : 1 16′
    ŠD Rogoza 15 Stančič Jernej 1 : 2 47′
    NK Rošnja-Loka 71 Pekez Luka 2 : 2 49′
    Dogodki
    ŠD Rogoza 6 / 5 Horvat Dejan / Rojht Denis 10′
    ŠD Rogoza 19 Karasu Huseyin 39′
    ŠD Rogoza 16 / 15 Beranič Matej / Stančič Jernej 45′
    NK Rošnja-Loka 20 / 71 Hibič Nasim / Pekez Luka 46′
    NK Rošnja-Loka 18 Flajsinger Andrej 57′
    ŠD Rogoza 20 Gaši Evelin 58′
    ŠD Rogoza 4 Kokol Andrej 60′
    ŠD Rogoza 17 Franič Matej 62′
  • 1. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 25.08.23 ob 18.30

    Nk Slivnica 1 : 5 1 : 2 Nk Fram
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Slivnica
    1 Auda Andrej V
    8 Barbarič Uroš K
    39 Ducman Robert
    14 Fajfar Gregor
    36 Grča Rok
    23 Hren Jošt
    80 Kramberger Gregor
    90 Likar Dejan
    75 Lilek Matic
    44 Ozimič Peter
    85 Skuhala Mitja
    Rezervni igralci
    10 Šnuderl Igor
    16 Tomažič Uroš
    35 Tomažič Šeruga Miran
    61 Vele Urh
    Nk Fram
    42 Plavšič Siniša
    23 Krapež Aleš
    6 Maček Emir
    24 Satler Marko
    5 Zorjan Matjaž
    7 Krlej Uroš
    76 Frešer Aleš
    9 Režonja Gregor
    32 Koren Alen
    21 Libman Rene
    Rezervni igralci
    8 Perkovič Igor
    74 Lunežnik Andrej
    11 Sernc Peter
    90 Zorko Tadej
    Zadetki
    Nk Slivnica 23 Hren Jošt 1 : 0 6′
    Nk Fram 11 Sernc Peter 0 : 1 14′
    Nk Fram 8 Perkovič Igor 0 : 2 19′
    Nk Fram 42 Plavšič Siniša 0 : 3 42′
    Nk Fram 24 Satler Marko 0 : 4 45′
    Nk Fram 11 Sernc Peter 0 : 5 64′
    Dogodki
    Nk Fram 23 / 11 Krapež Aleš / Sernc Peter 1′
    Nk Fram 6 / 8 Maček Emir / Perkovič Igor 1′