Osveženo: 19.07.22 14.34
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh27.08.21 18.30 NK Paloma prost Jarenina,
Športni park Jarenina27.08.21 18.30 NK Jarenina NK Lenart Bezjak Adam Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor27.08.21 18.30 NK Pobrežje NK Kungota Rađević Uroš Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor27.08.21 18.30 NK Rdeči vragi NK Jurovski dol Horvat Denis Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol28.09.21 17.00 ŠD Jakobski Dol NK Dogoše Šobot Danijel -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
03.09.21 18.00 prost NK Jurovski dol Zg.Kungota,
Igrišče Svečina03.09.21 18.00 NK Kungota NK Rdeči vragi Eder Gregor Lenart,
RŠC Polena, Lenart03.09.21 18.00 NK Lenart NK Pobrežje Jug Maksimiljan Dogoše,
Igrišče Dogoše03.09.21 18.00 NK Dogoše NK Jarenina Majer Vojko Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh03.09.21 18.00 NK Paloma ŠD Jakobski Dol Podgoršek Simon Matej -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol10.09.21 17.30 ŠD Jakobski Dol prost Jarenina,
Športni park Jarenina10.09.21 17.30 NK Jarenina NK Paloma Eder Gregor Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor10.09.21 17.30 NK Pobrežje NK Dogoše Mauko Igor Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor10.09.21 17.30 NK Rdeči vragi NK Lenart Bezjak Adam Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol10.09.21 17.30 NK Jurovski dol NK Kungota Jug Maksimiljan -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
17.09.21 17.30 prost NK Kungota Lenart,
RŠC Polena, Lenart17.09.21 17.30 NK Lenart NK Jurovski dol Žurman Aljaž Dogoše,
Igrišče Dogoše17.09.21 17.30 NK Dogoše NK Rdeči vragi Majer Vojko Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh17.09.21 17.30 NK Paloma NK Pobrežje Ivanovič Uroš Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol17.09.21 17.30 ŠD Jakobski Dol NK Jarenina Ramšak Denis -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina24.09.21 17.00 NK Jarenina prost Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor24.09.21 17.00 NK Pobrežje ŠD Jakobski Dol Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor24.09.21 17.00 NK Rdeči vragi NK Paloma Mauko Igor Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol24.09.21 17.00 NK Jurovski dol NK Dogoše Bezjak Adam Zg.Kungota,
Igrišče Svečina24.09.21 17.00 NK Kungota NK Lenart Mušič Doroteja -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
01.10.21 17.00 prost NK Lenart Dogoše,
Igrišče Dogoše01.10.21 17.00 NK Dogoše NK Kungota Majcen Kevin Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh01.10.21 17.00 NK Paloma NK Jurovski dol Holcman Aljaž Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol01.10.21 17.00 ŠD Jakobski Dol NK Rdeči vragi Majer Vojko Jarenina,
Športni park Jarenina01.10.21 17.00 NK Jarenina NK Pobrežje Jug Maksimiljan -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor08.10.21 16.30 NK Pobrežje prost Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor08.10.21 16.30 NK Rdeči vragi NK Jarenina Marin Jan Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol08.10.21 16.30 NK Jurovski dol ŠD Jakobski Dol Jug Maksimiljan Zg.Kungota,
Igrišče Svečina08.10.21 16.30 NK Kungota NK Paloma Mušič Doroteja Lenart,
RŠC Polena, Lenart08.10.21 16.30 NK Lenart NK Dogoše Mauko Igor -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
15.10.21 16.30 prost NK Dogoše Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh15.10.21 16.30 NK Paloma NK Lenart Bezjak Adam Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol15.10.21 16.30 ŠD Jakobski Dol NK Kungota Majcen Kevin Jarenina,
Športni park Jarenina15.10.21 16.30 NK Jarenina NK Jurovski dol Holcman Aljaž Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor15.10.21 16.30 NK Pobrežje NK Rdeči vragi Kmetec Mark -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor22.10.21 16.00 NK Rdeči vragi prost Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol22.10.21 16.00 NK Jurovski dol NK Pobrežje Podgoršek Simon Matej Zg.Kungota,
Igrišče Svečina22.10.21 16.00 NK Kungota NK Jarenina Mauko Igor Dogoše,
Igrišče Dogoše22.10.21 16.00 NK Dogoše NK Paloma Djukić Dejan Lenart,
RŠC Polena, Lenart22.10.21 18.00 NK Lenart ŠD Jakobski Dol Jug Maksimiljan -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
01.04.22 17.30 prost NK Paloma Dogoše,
Igrišče Dogoše01.04.22 17.30 NK Dogoše ŠD Jakobski Dol Gergič Nejc Lenart,
RŠC Polena, Lenart01.04.22 17.30 NK Lenart NK Jarenina Kmetec Mark Zg.Kungota,
Igrišče Svečina01.04.22 17.30 NK Kungota NK Pobrežje Mauko Igor Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol17.05.22 18.00 NK Jurovski dol NK Rdeči vragi Gergič Nejc,
Holcman Aljaž,
Pečarič Luka -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol08.04.22 17.30 NK Jurovski dol prost Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor08.04.22 17.30 NK Rdeči vragi NK Kungota Horvat Denis Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor08.04.22 17.30 NK Pobrežje NK Lenart Bezjak Adam Jarenina,
Športni park Jarenina08.04.22 17.30 NK Jarenina NK Dogoše Ivanovič Uroš Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol08.04.22 17.30 ŠD Jakobski Dol NK Paloma Jug Maksimiljan -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
15.04.22 17.30 prost ŠD Jakobski Dol Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh15.04.22 17.30 NK Paloma NK Jarenina Majcen Kevin Dogoše,
Igrišče Dogoše15.04.22 17.30 NK Dogoše NK Pobrežje Perger Primož Lenart,
RŠC Polena, Lenart15.04.22 17.30 NK Lenart NK Rdeči vragi Bezjak Adam Zg.Kungota,
Igrišče Svečina15.04.22 17.30 NK Kungota NK Jurovski dol Grbec Ermin -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol19.04.22 18.00 NK Jurovski dol NK Lenart Dedić Elmedin Zg.Kungota,
Igrišče Svečina22.04.22 17.30 NK Kungota prost Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor22.04.22 17.30 NK Rdeči vragi NK Dogoše Mauko Igor Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor22.04.22 17.30 NK Pobrežje NK Paloma Bezjak Adam Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol22.04.22 17.30 NK Jarenina ŠD Jakobski Dol Sužnik Jure -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
03.05.22 18.00 prost NK Jarenina Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol03.05.22 18.00 ŠD Jakobski Dol NK Pobrežje Ivanovič Uroš Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh03.05.22 18.00 NK Paloma NK Rdeči vragi Kmetec Tim Dogoše,
Igrišče Dogoše03.05.22 18.00 NK Dogoše NK Jurovski dol Marković Aleksander Lenart,
RŠC Polena, Lenart03.05.22 18.00 NK Lenart NK Kungota Mauko Igor -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Lenart,
RŠC Polena, Lenart06.05.22 18.00 NK Lenart prost Zg.Kungota,
Igrišče Svečina06.05.22 18.00 NK Kungota NK Dogoše Mušič Doroteja Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol06.05.22 18.00 NK Jurovski dol NK Paloma Jug Maksimiljan Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor06.05.22 18.00 NK Rdeči vragi ŠD Jakobski Dol Klemenčič Tilen Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor06.05.22 18.00 NK Pobrežje NK Jarenina Mauko Igor -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
13.05.22 18.00 prost NK Pobrežje Jarenina,
Športni park Jarenina13.05.22 18.00 NK Jarenina NK Rdeči vragi Jug Maksimiljan Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol13.05.22 18.00 ŠD Jakobski Dol NK Jurovski dol Klemenčič Tilen Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh13.05.22 18.00 NK Paloma NK Kungota Bezjak Adam Dogoše,
Igrišče Dogoše13.05.22 18.00 NK Dogoše NK Lenart Holcman Aljaž -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dogoše,
Igrišče Dogoše20.05.22 18.00 NK Dogoše prost Lenart,
RŠC Polena, Lenart20.05.22 18.00 NK Lenart NK Paloma Jug Maksimiljan Zg.Kungota,
Igrišče Svečina20.05.22 18.00 NK Kungota ŠD Jakobski Dol Mušič Doroteja Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol20.05.22 18.00 NK Jurovski dol NK Jarenina Eder Gregor Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor20.05.22 18.00 NK Rdeči vragi NK Pobrežje Gergič Nejc -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
27.05.22 18.00 prost NK Rdeči vragi Maribor,
Stadion Pobrežje, Maribor27.05.22 18.00 NK Pobrežje NK Jurovski dol Sovec Matevž Jarenina,
Športni park Jarenina27.05.22 18.00 NK Jarenina NK Kungota Jug Maksimiljan Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol27.05.22 18.00 ŠD Jakobski Dol NK Lenart Holcman Aljaž Sladki Vrh,
Športni park Sladki vrh27.05.22 18.00 NK Paloma NK Dogoše Eder Gregor