Veteranska liga SG/MB – Delegiranje

Osveženo: 02.07.22 14.34

  1. 1. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    27.08.21 18.30 NK Paloma prost
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    27.08.21 18.30 NK Jarenina NK Lenart Bezjak Adam
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    27.08.21 18.30 NK Pobrežje NK Kungota Rađević Uroš
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    27.08.21 18.30 NK Rdeči vragi NK Jurovski dol Horvat Denis
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    28.09.21 17.00 ŠD Jakobski Dol NK Dogoše Šobot Danijel
  2. 2. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    03.09.21 18.00 prost NK Jurovski dol
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    03.09.21 18.00 NK Kungota NK Rdeči vragi Eder Gregor
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    03.09.21 18.00 NK Lenart NK Pobrežje Jug Maksimiljan
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    03.09.21 18.00 NK Dogoše NK Jarenina Majer Vojko
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    03.09.21 18.00 NK Paloma ŠD Jakobski Dol Podgoršek Simon Matej
  3. 3. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    10.09.21 17.30 ŠD Jakobski Dol prost
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    10.09.21 17.30 NK Jarenina NK Paloma Eder Gregor
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    10.09.21 17.30 NK Pobrežje NK Dogoše Mauko Igor
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    10.09.21 17.30 NK Rdeči vragi NK Lenart Bezjak Adam
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    10.09.21 17.30 NK Jurovski dol NK Kungota Jug Maksimiljan
  4. 4. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    17.09.21 17.30 prost NK Kungota
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    17.09.21 17.30 NK Lenart NK Jurovski dol Žurman Aljaž
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    17.09.21 17.30 NK Dogoše NK Rdeči vragi Majer Vojko
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    17.09.21 17.30 NK Paloma NK Pobrežje Ivanovič Uroš
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    17.09.21 17.30 ŠD Jakobski Dol NK Jarenina Ramšak Denis
  5. 5. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    24.09.21 17.00 NK Jarenina prost
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    24.09.21 17.00 NK Pobrežje ŠD Jakobski Dol
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    24.09.21 17.00 NK Rdeči vragi NK Paloma Mauko Igor
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    24.09.21 17.00 NK Jurovski dol NK Dogoše Bezjak Adam
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    24.09.21 17.00 NK Kungota NK Lenart Mušič Doroteja
  6. 6. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    01.10.21 17.00 prost NK Lenart
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    01.10.21 17.00 NK Dogoše NK Kungota Majcen Kevin
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    01.10.21 17.00 NK Paloma NK Jurovski dol Holcman Aljaž
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    01.10.21 17.00 ŠD Jakobski Dol NK Rdeči vragi Majer Vojko
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    01.10.21 17.00 NK Jarenina NK Pobrežje Jug Maksimiljan
  7. 7. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    08.10.21 16.30 NK Pobrežje prost
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    08.10.21 16.30 NK Rdeči vragi NK Jarenina Marin Jan
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    08.10.21 16.30 NK Jurovski dol ŠD Jakobski Dol Jug Maksimiljan
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    08.10.21 16.30 NK Kungota NK Paloma Mušič Doroteja
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    08.10.21 16.30 NK Lenart NK Dogoše Mauko Igor
  8. 8. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    15.10.21 16.30 prost NK Dogoše
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    15.10.21 16.30 NK Paloma NK Lenart Bezjak Adam
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    15.10.21 16.30 ŠD Jakobski Dol NK Kungota Majcen Kevin
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    15.10.21 16.30 NK Jarenina NK Jurovski dol Holcman Aljaž
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    15.10.21 16.30 NK Pobrežje NK Rdeči vragi Kmetec Mark
  9. 9. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    22.10.21 16.00 NK Rdeči vragi prost
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    22.10.21 16.00 NK Jurovski dol NK Pobrežje Podgoršek Simon Matej
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    22.10.21 16.00 NK Kungota NK Jarenina Mauko Igor
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    22.10.21 16.00 NK Dogoše NK Paloma Djukić Dejan
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    22.10.21 18.00 NK Lenart ŠD Jakobski Dol Jug Maksimiljan
  10. 10. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    01.04.22 17.30 prost NK Paloma
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    01.04.22 17.30 NK Dogoše ŠD Jakobski Dol Gergič Nejc
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    01.04.22 17.30 NK Lenart NK Jarenina Kmetec Mark
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    01.04.22 17.30 NK Kungota NK Pobrežje Mauko Igor
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    17.05.22 18.00 NK Jurovski dol NK Rdeči vragi Gergič Nejc,
    Holcman Aljaž,
    Pečarič Luka
  11. 11. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    08.04.22 17.30 NK Jurovski dol prost
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    08.04.22 17.30 NK Rdeči vragi NK Kungota Horvat Denis
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    08.04.22 17.30 NK Pobrežje NK Lenart Bezjak Adam
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    08.04.22 17.30 NK Jarenina NK Dogoše Ivanovič Uroš
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    08.04.22 17.30 ŠD Jakobski Dol NK Paloma Jug Maksimiljan
  12. 12. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    15.04.22 17.30 prost ŠD Jakobski Dol
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    15.04.22 17.30 NK Paloma NK Jarenina Majcen Kevin
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    15.04.22 17.30 NK Dogoše NK Pobrežje Perger Primož
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    15.04.22 17.30 NK Lenart NK Rdeči vragi Bezjak Adam
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    15.04.22 17.30 NK Kungota NK Jurovski dol Grbec Ermin
  13. 13. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    19.04.22 18.00 NK Jurovski dol NK Lenart Dedić Elmedin
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    22.04.22 17.30 NK Kungota prost
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    22.04.22 17.30 NK Rdeči vragi NK Dogoše Mauko Igor
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    22.04.22 17.30 NK Pobrežje NK Paloma Bezjak Adam
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    22.04.22 17.30 NK Jarenina ŠD Jakobski Dol Sužnik Jure
  14. 14. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    03.05.22 18.00 prost NK Jarenina
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    03.05.22 18.00 ŠD Jakobski Dol NK Pobrežje Ivanovič Uroš
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    03.05.22 18.00 NK Paloma NK Rdeči vragi Kmetec Tim
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    03.05.22 18.00 NK Dogoše NK Jurovski dol Marković Aleksander
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    03.05.22 18.00 NK Lenart NK Kungota Mauko Igor
  15. 15. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    06.05.22 18.00 NK Lenart prost
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    06.05.22 18.00 NK Kungota NK Dogoše Mušič Doroteja
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    06.05.22 18.00 NK Jurovski dol NK Paloma Jug Maksimiljan
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    06.05.22 18.00 NK Rdeči vragi ŠD Jakobski Dol Klemenčič Tilen
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    06.05.22 18.00 NK Pobrežje NK Jarenina Mauko Igor
  16. 16. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    13.05.22 18.00 prost NK Pobrežje
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    13.05.22 18.00 NK Jarenina NK Rdeči vragi Jug Maksimiljan
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    13.05.22 18.00 ŠD Jakobski Dol NK Jurovski dol Klemenčič Tilen
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    13.05.22 18.00 NK Paloma NK Kungota Bezjak Adam
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    13.05.22 18.00 NK Dogoše NK Lenart Holcman Aljaž
  17. 17. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    Dogoše,
    Igrišče Dogoše
    20.05.22 18.00 NK Dogoše prost
    Lenart,
    RŠC Polena, Lenart
    20.05.22 18.00 NK Lenart NK Paloma Jug Maksimiljan
    Zg.Kungota,
    Igrišče Svečina
    20.05.22 18.00 NK Kungota ŠD Jakobski Dol Mušič Doroteja
    Jurovski Dol,
    Športni park Jurovski Dol
    20.05.22 18.00 NK Jurovski dol NK Jarenina Eder Gregor
    Maribor,
    Igrišče Kovinar Maribor
    20.05.22 18.00 NK Rdeči vragi NK Pobrežje Gergič Nejc
  18. 18. Krog

    Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat
    ,
    27.05.22 18.00 prost NK Rdeči vragi
    Maribor,
    Stadion Pobrežje, Maribor
    27.05.22 18.00 NK Pobrežje NK Jurovski dol Sovec Matevž
    Jarenina,
    Športni park Jarenina
    27.05.22 18.00 NK Jarenina NK Kungota Jug Maksimiljan
    Jakobski Dol,
    Igrišče Jakobski Dol
    27.05.22 18.00 ŠD Jakobski Dol NK Lenart Holcman Aljaž
    Sladki Vrh,
    Športni park Sladki vrh
    27.05.22 18.00 NK Paloma NK Dogoše Eder Gregor