1. Članska liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK Miklavž 9 7 1 1 25:8 22
2. NK Starše 9 7 0 2 28:6 21
3. NK Pohorje 9 6 1 2 21:14 19
4. Marles hiše 9 5 2 2 22:16 17
5. SD Marjeta 8 5 0 3 24:9 15
6. NK Rače 8 5 0 3 14:9 15
7. NK Peca 9 5 0 4 13:18 15
8. NK Tehnotim Pesnica 9 3 2 4 11:14 11
9. NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 3 0 6 31:24 9
10. NK TAB Akumulator 8 2 3 3 8:14 9
11. NK Radlje 9 1 4 4 9:24 7
12. NK Brunšvik 9 2 0 7 10:25 6
13. NK Jurovski Dol 8 1 2 5 12:29 5
14. NK Duplek 9 1 1 7 10:28 4

Tekme

  1. 1. krog

    Črna na Koroškem 22.08.20 17.30 NK Peca 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Brunšvik 02.09.20 17.00 NK Brunšvik 1 : 5
    (0 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Maribor 22.08.20 17.30 Marles hiše 0 : 4
    (0 : 2)
    SD Marjeta
    Malečnik 22.08.20 17.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 3
    (0 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Duplek 22.08.20 17.30 NK Duplek 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju 22.08.20 17.30 NK Miklavž 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Rače
    Mežica 22.08.20 17.30 NK TAB Akumulator 3 : 2
    (1 : 2)
    NK Starše
  2. 2. krog

    Ruše 29.08.20 17.00 NK Pohorje 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Starše
    Rače 29.08.20 17.00 NK Rače 2 : 0
    (1 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Radlje ob Dravi 29.08.20 18.30 NK Radlje 3 : 3
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Pesnica 29.08.20 17.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Duplek
    Marjeta 30.08.20 17.00 SD Marjeta 5 : 2
    (1 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Jurovski Dol 30.08.20 17.00 NK Jurovski Dol 1 : 6
    (0 : 3)
    Marles hiše
    Črna na Koroškem 29.08.20 17.00 NK Peca 3 : 2
    (3 : 0)
    NK Brunšvik
  3. 3. krog

    Brunšvik 05.09.20 16.30 NK Brunšvik 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Pohorje
    Maribor 06.09.20 16.30 Marles hiše 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Peca
    Malečnik 05.09.20 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 : 1
    (4 : 1)
    NK Jurovski Dol
    Duplek 05.09.20 16.30 NK Duplek 1 : 5
    (1 : 3)
    SD Marjeta
    Miklavž na Dravskem polju 06.09.20 16.30 NK Miklavž 4 : 0
    (3 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Mežica 05.09.20 16.30 NK TAB Akumulator 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Starše 05.09.20 16.30 NK Starše 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Rače
  4. 4. krog

    Ruše 12.09.20 16.30 NK Pohorje 3 : 1
    (2 : 0)
    NK Rače
    Radlje ob Dravi 12.09.20 19.00 NK Radlje 0 : 4
    (0 : 1)
    NK Starše
    Pesnica 12.09.20 16.30 NK Tehnotim Pesnica 4 : 0
    (2 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Marjeta 13.09.20 16.30 SD Marjeta 0 : 2
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Jurovski Dol 13.09.20 16.30 NK Jurovski Dol 1 : 2
    (1 : 0)
    NK Duplek
    Črna na Koroškem 12.09.20 16.30 NK Peca 3 : 2
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Brunšvik 12.09.20 16.30 NK Brunšvik 0 : 1
    (0 : 1)
    Marles hiše
  5. 5. krog

    Maribor 19.09.20 16.00 Marles hiše 4 : 4
    (2 : 2)
    NK Pohorje
    Malečnik 20.09.20 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Brunšvik
    Duplek 19.09.20 16.00 NK Duplek 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Peca
    Miklavž na Dravskem polju 19.09.20 16.00 NK Miklavž 3 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski Dol
    Starše 19.09.20 16.00 NK Starše 1 : 2
    (1 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Rače 20.09.20 16.00 NK Rače 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Radlje
  6. 6. krog

    Ruše 26.09.20 16.00 NK Pohorje 4 : 1
    (1 : 1)
    NK Radlje
    Pesnica 26.09.20 16.00 NK Tehnotim Pesnica 0 : 3
    (0 : 2)
    NK Rače
    Marjeta 27.09.20 16.00 SD Marjeta 0 : 2
    (0 : 0)
    NK Starše
    Jurovski Dol 27.09.20 16.00 NK Jurovski Dol 1 : 1
    (1 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Črna na Koroškem 26.09.20 16.00 NK Peca 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Brunšvik 26.09.20 16.00 NK Brunšvik 3 : 2
    (1 : 1)
    NK Duplek
    Maribor 26.09.20 16.00 Marles hiše 3 : 1
    (3 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
  7. 7. krog

    Malečnik 03.10.20 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 3
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Duplek 03.10.20 15.30 NK Duplek 0 : 4
    (0 : 1)
    Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju 03.10.20 15.30 NK Miklavž 5 : 2
    (1 : 2)
    NK Brunšvik
    Mežica 03.10.20 15.30 NK TAB Akumulator 2 : 1
    (2 : 1)
    NK Peca
    Starše 04.10.20 15.30 NK Starše 5 : 1
    (2 : 1)
    NK Jurovski Dol
    Rače 03.10.20 15.30 NK Rače 2 : 0
    (1 : 0)
    SD Marjeta
    Radlje ob Dravi 02.10.20 19.00 NK Radlje 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
  8. 8. krog

    Ruše 10.10.20 15.30 NK Pohorje 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Marjeta 11.10.20 15.30 SD Marjeta 8 : 0
    (4 : 0)
    NK Radlje
    Jurovski Dol 11.10.20 15.30 NK Jurovski Dol NK Rače
    Črna na Koroškem 10.10.20 15.30 NK Peca 0 : 6
    (0 : 3)
    NK Starše
    Brunšvik 10.10.20 15.30 NK Brunšvik 2 : 0
    (1 : 0)
    NK TAB Akumulator
    Maribor 10.10.20 15.30 Marles hiše 0 : 3
    (0 : 1)
    NK Miklavž
    Malečnik 10.10.20 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 9 : 3
    (5 : 1)
    NK Duplek
  9. 9. krog

    Duplek 17.10.20 15.00 NK Duplek 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 17.10.20 15.00 NK Miklavž 3 : 2
    (2 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Mežica 18.10.20 15.00 NK TAB Akumulator 2 : 2
    (1 : 1)
    Marles hiše
    Starše 17.10.20 15.00 NK Starše 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Brunšvik
    Rače 17.10.20 15.00 NK Rače 4 : 1
    (2 : 0)
    NK Peca
    Radlje ob Dravi 17.10.20 17.00 NK Radlje 2 : 2
    (1 : 2)
    NK Jurovski Dol
    Pesnica 18.10.20 15.00 NK Tehnotim Pesnica 0 : 2
    (0 : 2)
    SD Marjeta