1. Članska liga – Tekme

  1. 1. krog

    Marjeta 19.08.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 0
    (2 : 0)
    NK Jurovski dol
    Črna na Koroškem 20.08.22 17.00 NK Peca 1 : 3
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 20.08.22 17.00 Marles hiše 3 : 3
    (1 : 2)
    NK Akumulator
    Starše 20.08.22 17.00 ŠD Starše 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju 20.08.22 17.00 NK Miklavž 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Prevalje 20.08.22 19.00 Korotan Prevalje 5 : 2
    (3 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Maribor 21.08.22 17.00 NK MB Tabor 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
  2. 2. krog

    Ruše 27.08.22 17.00 NK Pohorje 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 27.08.22 17.00 NŠ Roho VBO 1 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Radlje ob Dravi 27.08.22 17.00 NK Radlje 1 : 3
    (1 : 1)
    Korotan Prevalje
    Mežica 27.08.22 17.00 NK Akumulator 0 : 4
    (0 : 1)
    ŠD Starše
    Črna na Koroškem 27.08.22 17.00 NK Peca 3 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Malečnik 28.08.22 17.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 4
    (1 : 1)
    NK MB Tabor
    Jurovski Dol 28.08.22 17.00 NK Jurovski dol 0 : 3
    (0 : 2)
    Marles hiše
  3. 3. krog

    Marjeta 02.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 1
    (0 : 1)
    NK Pohorje
    Maribor 03.09.22 17.00 Marles hiše 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Starše 03.09.22 17.00 ŠD Starše 2 : 3
    (2 : 1)
    NK Jurovski dol
    Miklavž na Dravskem polju 03.09.22 17.00 NK Miklavž 3 : 0
    (0 : 0)
    NK Radlje
    Pesnica 03.09.22 17.00 NK Tehnotim Pesnica 3 : 2
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Prevalje 03.09.22 19.00 Korotan Prevalje 5 : 0
    (3 : 0)
    NK Akumulator
    Maribor 04.09.22 17.00 NK MB Tabor 3 : 0
    (2 : 0)
    NŠ Roho VBO
  4. 4. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 07.09.22 16.30 NŠ Roho VBO 1 : 7
    (1 : 3)
    NK Tehnotim Pesnica
    Mežica 07.09.22 16.30 NK Akumulator 3 : 1
    (2 : 0)
    NK Miklavž
    Jurovski Dol 07.09.22 16.30 NK Jurovski dol 2 : 1
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Črna na Koroškem 07.09.22 16.30 NK Peca 3 : 2
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Ruše 07.09.22 18.00 NK Pohorje 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi 07.09.22 18.00 NK Radlje 1 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor
    Marjeta 07.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 2 : 3
    (0 : 1)
    Marles hiše
  5. 5. krog

    Starše 10.09.22 16.30 ŠD Starše 1 : 1
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Miklavž na Dravskem polju 10.09.22 16.30 NK Miklavž 5 : 1
    (0 : 1)
    NK Jurovski dol
    Pesnica 10.09.22 16.30 NK Tehnotim Pesnica 4 : 0
    (2 : 0)
    NK Radlje
    Prevalje 10.09.22 17.00 Korotan Prevalje 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Maribor 11.09.22 16.30 Marles hiše 1 : 2
    (0 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 11.09.22 16.30 NK MB Tabor 4 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Malečnik 11.09.22 16.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 5 : 5
    (2 : 3)
    NŠ Roho VBO
  6. 6. krog

    Ruše 17.09.22 16.00 NK Pohorje 2 : 0
    (0 : 0)
    NŠ Roho VBO
    Mežica 17.09.22 16.00 NK Akumulator 0 : 4
    (0 : 2)
    NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi 17.09.22 17.00 NK Radlje 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Jurovski Dol 18.09.22 16.00 NK Jurovski dol 2 : 5
    (2 : 1)
    NK MB Tabor
    Črna na Koroškem 18.09.22 16.00 NK Peca 5 : 1
    (5 : 0)
    NK Miklavž
    Marjeta 18.09.22 17.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 5 : 1
    (2 : 1)
    Korotan Prevalje
    Maribor 05.10.22 15.30 Marles hiše 0 : 2
    (0 : 1)
    ŠD Starše
  7. 7. krog

    Pesnica 24.09.22 16.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Malečnik 24.09.22 16.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0
    (1 : 0)
    NK Akumulator
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 24.09.22 16.00 NŠ Roho VBO 4 : 1
    (2 : 0)
    NK Radlje
    Starše 25.09.22 16.00 ŠD Starše 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Pohorje
    Miklavž na Dravskem polju 25.09.22 16.00 NK Miklavž 0 : 3
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Maribor 25.09.22 16.00 NK MB Tabor 2 : 2
    (1 : 1)
    NK Peca
    Prevalje 25.09.22 17.00 Korotan Prevalje 4 : 0
    (3 : 0)
    Marles hiše
  8. 8. krog

    Marjeta 30.09.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 4 : 2
    (3 : 0)
    NK MB Tabor
    Ruše 01.10.22 15.30 NK Pohorje 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Radlje
    Mežica 01.10.22 15.30 NK Akumulator 3 : 5
    (1 : 1)
    NŠ Roho VBO
    Črna na Koroškem 01.10.22 15.30 NK Peca 2 : 0
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Maribor 01.10.22 15.30 Marles hiše 2 : 1
    (1 : 1)
    NK Miklavž
    Jurovski Dol 02.10.22 15.30 NK Jurovski dol 0 : 1
    (0 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše 02.10.22 15.30 ŠD Starše 2 : 4
    (2 : 2)
    Korotan Prevalje
  9. 9. krog

    Miklavž na Dravskem polju 08.10.22 15.30 NK Miklavž 0 : 1
    (0 : 0)
    ŠD Starše
    Pesnica 08.10.22 15.30 NK Tehnotim Pesnica 1 : 0
    (1 : 0)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Malečnik 08.10.22 15.30 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 08.10.22 15.30 NŠ Roho VBO 3 : 1
    (1 : 0)
    NK Jurovski dol
    Prevalje 08.10.22 17.00 Korotan Prevalje 6 : 0
    (4 : 0)
    NK Pohorje
    Maribor 09.10.22 15.30 NK MB Tabor 5 : 0
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Radlje ob Dravi 09.10.22 17.00 NK Radlje 1 : 1
    (1 : 0)
    NK Akumulator
  10. 10. krog

    Marjeta 14.10.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 3 : 1
    (2 : 1)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Ruše 15.10.22 15.00 NK Pohorje 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Maribor 15.10.22 15.00 Marles hiše 1 : 2
    (1 : 1)
    NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem 15.10.22 16.00 NK Peca 3 : 2
    (2 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Prevalje 15.10.22 17.00 Korotan Prevalje 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Jurovski Dol 16.10.22 15.00 NK Jurovski dol 2 : 1
    (2 : 1)
    NK Radlje
    Starše 16.10.22 15.00 ŠD Starše 2 : 0
    (2 : 0)
    NK MB Tabor
  11. 11. krog

    Maribor 22.10.22 15.00 NK MB Tabor 0 : 4
    (0 : 3)
    Korotan Prevalje
    Pesnica 22.10.22 15.00 NK Tehnotim Pesnica 0 : 2
    (0 : 0)
    ŠD Starše
    Radlje ob Dravi 22.10.22 17.00 NK Radlje 1 : 3
    (1 : 2)
    NK Peca
    Ruše 22.10.22 17.00 NK Pohorje 0 : 1
    (0 : 0)
    NK Miklavž
    Malečnik 23.10.22 15.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 3 : 0
    (2 : 0)
    Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 23.10.22 15.00 NŠ Roho VBO 2 : 1
    (1 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Mežica 23.10.22 15.00 NK Akumulator 1 : 4
    (1 : 2)
    NK Jurovski dol
  12. 12. krog

    Marjeta 28.10.22 18.00 ŠD Marjeta na Dravskem polju 7 : 1
    (4 : 1)
    NK Radlje
    Ruše 29.10.22 15.00 NK Pohorje 1 : 2
    (0 : 1)
    NK Jurovski dol
    Maribor 29.10.22 15.00 Marles hiše 1 : 2
    (0 : 2)
    NŠ Roho VBO
    Starše 29.10.22 15.00 ŠD Starše 4 : 1
    (3 : 0)
    NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Črna na Koroškem 29.10.22 16.00 NK Peca 0 : 0
    (0 : 0)
    NK Akumulator
    Prevalje 29.10.22 17.00 Korotan Prevalje 1 : 1
    (0 : 0)
    NK Tehnotim Pesnica
    Miklavž na Dravskem polju 30.10.22 14.00 NK Miklavž 0 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor
  13. 13. krog

    Pesnica 05.11.22 14.00 NK Tehnotim Pesnica 2 : 1
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Malečnik 05.11.22 14.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 1 : 2
    (1 : 1)
    Korotan Prevalje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 05.11.22 14.00 NŠ Roho VBO 1 : 5
    (1 : 0)
    ŠD Starše
    Mežica 05.11.22 14.00 NK Akumulator 0 : 2
    (0 : 2)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Radlje ob Dravi 05.11.22 17.00 NK Radlje 1 : 0
    (0 : 0)
    Marles hiše
    Maribor 06.11.22 14.00 NK MB Tabor 2 : 3
    (1 : 0)
    NK Pohorje
    Jurovski Dol 06.11.22 14.00 NK Jurovski dol 1 : 0
    (0 : 0)
    NK Peca
  14. 14. krog

    Ruše 12.11.22 14.00 NK Pohorje 1 : 4
    (0 : 2)
    NK Peca
    Mežica 12.11.22 14.00 NK Akumulator 2 : 3
    (2 : 2)
    Marles hiše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. 12.11.22 14.00 NŠ Roho VBO 2 : 0
    (1 : 0)
    Korotan Prevalje
    Malečnik 12.11.22 14.00 NK Malečnik Asfalterstvo Brus 2 : 0
    (1 : 0)
    NK Miklavž
    Pesnica 12.11.22 14.00 NK Tehnotim Pesnica 1 : 0
    (0 : 0)
    NK MB Tabor
    Radlje ob Dravi 12.11.22 17.00 NK Radlje 0 : 1
    (0 : 1)
    ŠD Starše
    Jurovski Dol 13.11.22 14.00 NK Jurovski dol 1 : 3
    (0 : 1)
    ŠD Marjeta na Dravskem polju
  15. 15. krog

    Maribor Marles hiše NK Jurovski dol
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Peca
    Starše ŠD Starše NK Akumulator
    Prevalje Korotan Prevalje NK Radlje
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NŠ Roho VBO
    Maribor NK MB Tabor NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Pohorje
  16. 16. krog

    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK MB Tabor
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Tehnotim Pesnica
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Miklavž
    Mežica NK Akumulator Korotan Prevalje
    Jurovski Dol NK Jurovski dol ŠD Starše
    Črna na Koroškem NK Peca Marles hiše
    Ruše NK Pohorje ŠD Marjeta na Dravskem polju
  17. 17. krog

    Starše ŠD Starše NK Peca
    Maribor Marles hiše ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Prevalje Korotan Prevalje NK Jurovski dol
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Akumulator
    Maribor NK MB Tabor NK Radlje
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NŠ Roho VBO
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Pohorje
  18. 18. krog

    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Tehnotim Pesnica
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Mežica NK Akumulator NK MB Tabor
    Jurovski Dol NK Jurovski dol NK Miklavž
    Črna na Koroškem NK Peca Korotan Prevalje
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju ŠD Starše
    Ruše NK Pohorje Marles hiše
  19. 19. krog

    Prevalje Korotan Prevalje ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Starše ŠD Starše Marles hiše
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Peca
    Maribor NK MB Tabor NK Jurovski dol
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Akumulator
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Radlje
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Pohorje
  20. 20. krog

    Mežica NK Akumulator NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Radlje ob Dravi NK Radlje NŠ Roho VBO
    Jurovski Dol NK Jurovski dol NK Tehnotim Pesnica
    Črna na Koroškem NK Peca NK MB Tabor
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Miklavž
    Maribor Marles hiše Korotan Prevalje
    Ruše NK Pohorje ŠD Starše
  21. 21. krog

    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Marles hiše
    Prevalje Korotan Prevalje ŠD Starše
    Maribor NK MB Tabor ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica NK Peca
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus NK Jurovski dol
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Akumulator
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Pohorje
  22. 22. krog

    Jurovski Dol NK Jurovski dol NŠ Roho VBO
    Mežica NK Akumulator NK Radlje
    Črna na Koroškem NK Peca NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Tehnotim Pesnica
    Maribor Marles hiše NK MB Tabor
    Starše ŠD Starše NK Miklavž
    Ruše NK Pohorje Korotan Prevalje
  23. 23. krog

    Maribor NK MB Tabor ŠD Starše
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž Korotan Prevalje
    Pesnica NK Tehnotim Pesnica Marles hiše
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO NK Peca
    Radlje ob Dravi NK Radlje NK Jurovski dol
    Mežica NK Akumulator NK Pohorje
  24. 24. krog

    Jurovski Dol NK Jurovski dol NK Akumulator
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Pohorje
    Črna na Koroškem NK Peca NK Radlje
    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NŠ Roho VBO
    Maribor Marles hiše NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Starše ŠD Starše NK Tehnotim Pesnica
    Prevalje Korotan Prevalje NK MB Tabor
  25. 25. krog

    Pesnica NK Tehnotim Pesnica Korotan Prevalje
    Maribor NK MB Tabor NK Miklavž
    Malečnik NK Malečnik Asfalterstvo Brus ŠD Starše
    Rogoza – Miklavž na Drav.p. NŠ Roho VBO Marles hiše
    Radlje ob Dravi NK Radlje ŠD Marjeta na Dravskem polju
    Mežica NK Akumulator NK Peca
    Jurovski Dol NK Jurovski dol NK Pohorje
  26. 26. krog

    Marjeta ŠD Marjeta na Dravskem polju NK Akumulator
    Črna na Koroškem NK Peca NK Jurovski dol
    Maribor Marles hiše NK Radlje
    Starše ŠD Starše NŠ Roho VBO
    Prevalje Korotan Prevalje NK Malečnik Asfalterstvo Brus
    Miklavž na Dravskem polju NK Miklavž NK Tehnotim Pesnica
    Ruše NK Pohorje NK MB Tabor