3. Slovenska nogometna liga – Vzhod – 2020/21 – Zapisnik

  • 16. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 05.06.21 ob 17.00

    Kety Emmi Bistrica 1 : 2 1 : 0 Rogaška
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Germič Dejan
    Št. gledalcev: 700
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    14 Vidmar Lan
    7 Ribič Amadej
    6 Korošec Alen
    18 Kristl Jan
    8 Bračko Nejc
    21 Kovačič Žan
    9 Polegek Aljaž
    10 Martinčič Jaša
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    5 Ljubec Jan
    3 Korošec Andraž
    11 Horvat Rok
    15 Šlak Sebastjan
    19 Kapun Enej
    20 Dvoršak Gal
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    10 Andjelić Stefan
    4 Kodelič Jan
    5 Čuček Goran K
    13 Rešek Mitja
    21 Mraz Denis
    7 Rokavec Mika Mario
    8 Golob Tim
    9 Ploj Alen
    77 Kmetič Anej
    11 Neskič Alen
    Rezervni igralci
    31 Lojen Filip V
    33 Ferčec David
    3 Malešević Marko
    14 Gobec Tomi
    17 Pavlović Andrej
    6 Zdovc Jaka
    90 Šef Andraž
    Trener
    Dvoršak Simon
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Zadetki
    Kety Emmi Bistrica 9 Polegek Aljaž 1 : 0 28′
    Rogaška 17 Pavlović Andrej 1 : 1 69′
    Rogaška 10 Andjelić Stefan 1 : 2 11m 72′
    Dogodki
    Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 32′
    Rogaška 4 Kodelič Jan 33′
    Rogaška 11 / 17 Neskič Alen / Pavlović Andrej 46′
    Rogaška 77 / 3 Kmetič Anej / Malešević Marko 46′
    Rogaška 13 Rešek Mitja 67′
    Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 76′
    Kety Emmi Bistrica 21 / 15 Kovačič Žan / Šlak Sebastjan 76′
    Kety Emmi Bistrica 8 / 19 Bračko Nejc / Kapun Enej 82′
    Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 84′
    Kety Emmi Bistrica 4 / 3 Rozman Rok / Korošec Andraž 87′
    Rogaška 9 / 14 Ploj Alen / Gobec Tomi 93′
    Rogaška 23 Vunderl Lan 94′
  • 16. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 05.06.21 ob 17.00

    Koroška Dravograd 0 : 4 0 : 3 Cirkulane
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Šumer Žiga (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Mijatovič Goran
    Št. gledalcev: 70
    Koroška Dravograd
    99 Šturm Nik V
    17 Šteharnik Martin
    13 Račnik Jaka
    4 Izak Anže
    3 Petek Edi
    8 Rogina Davor K
    10 Založnik Aljaž
    9 Kogelnik Peter
    14 Pori Tine
    7 Bevk Domen
    16 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    1 Pajenk Matija V
    6 Korbar Aleš
    15 Vrabič Andraž
    19 Štaleker Valentin
    18 Jevšnik Dejan
    5 Vrabič Martin
    Cirkulane
    1 Kelc Tadej V
    16 Travnikar Robert
    23 Toplak Tomaž
    18 Zazić Stefan
    3 Sitar Žan
    5 Živič David
    17 Krajnc Matej K
    8 Lipavšek Kristian
    7 Bezjak Adrian
    2 Cesar Blaž
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    25 Zajc Denis V
    20 Maček Jaka
    11 Orlač Alen
    6 Pal Matej
    Trener
    Kljajič Žiga
    Trener
    Arsić Jura
    Zadetki
    Cirkulane 7 Bezjak Adrian 0 : 1 4′
    Cirkulane 18 Zazić Stefan 0 : 2 7′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 3 11m 21′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 4 55′
    Dogodki
    Cirkulane 2 Cesar Blaž 29′
    Cirkulane 23 Toplak Tomaž 40′
    Koroška Dravograd 4 Izak Anže 56′
    Koroška Dravograd 13 / 15 Račnik Jaka / Vrabič Andraž 58′
    Koroška Dravograd 7 / 18 Bevk Domen / Jevšnik Dejan 62′
    Cirkulane 17 / 11 Krajnc Matej / Orlač Alen 65′
    Cirkulane 18 / 20 Zazić Stefan / Maček Jaka 65′
    Cirkulane 3 / 6 Sitar Žan / Pal Matej 65′
    Cirkulane 20 Maček Jaka 66′
    Koroška Dravograd 10 / 6 Založnik Aljaž / Korbar Aleš 82′
    Koroška Dravograd 3 / 19 Petek Edi / Štaleker Valentin 82′
    Koroška Dravograd 16 / 5 Obretan Nejc / Vrabič Martin 82′
    Koroška Dravograd 4 Izak Anže 83′
  • 16. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 05.06.21 ob 17.00

    Zreče 1 : 1 0 : 1 Dravinja
    Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
    Kamnik Blaž (1. pomočnik)
    Močivnik Joži (2. pomočnik)
    Delegat: Alič Selim
    Št. gledalcev: 50
    Zreče
    1 Ravnak Primož V
    23 Podgrajšek Matic
    6 Jelenko Jakob
    25 Videčnik Blaž
    19 Brglez Blaž
    21 Zupanc Terglav Žan
    27 Boček Andraž K
    5 Jančič Alen
    11 Vinkovič Matej
    15 Marinšek Marko
    7 Podgrajšek Anže
    Rezervni igralci
    12 Purg Jaka V
    20 Kotnik Gregor
    29 Brdnik Jaka
    17 Lipovec Žiga
    4 Stolliqi Halil
    16 Bavrk Anel
    10 Radić Aleksandar
    Dravinja
    1 Fink Gregor V
    26 Gaber Tadej
    2 Jevšenak Gabrijel
    6 Kolar Blaž
    45 Žurej Andraž
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    5 Čerenak Jernej K
    8 Černec Timotej
    9 Gosak Davorin
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    77 Klevže Matevž
    11 Rožmarič Blaž
    16 Kolar Miha
    20 Ratkovič Macuh Luka
    Trener
    Kotnik Gregor
    Trener
    Pec Peter
    Zadetki
    Dravinja 7 Ramšak Žan 0 : 1 27′
    Zreče 19 Brglez Blaž 1 : 1 73′
    Dogodki
    Zreče 6 Jelenko Jakob 31′
    Zreče 23 Podgrajšek Matic 35′
    Zreče 27 / 17 Boček Andraž / Lipovec Žiga 55′
    Zreče 15 / 20 Marinšek Marko / Kotnik Gregor 55′
    Dravinja 17 / 16 Kolar Anej / Kolar Miha 56′
    Dravinja 7 Ramšak Žan 57′
    Zreče 6 / 10 Jelenko Jakob / Radić Aleksandar 64′
    Dravinja 16 Kolar Miha 80′
    Zreče 11 Vinkovič Matej 82′
    Dravinja 45 / 11 Žurej Andraž / Rožmarič Blaž 86′
    Dravinja 26 Gaber Tadej 87′
    Dravinja 10 Čakš Žiga 87′
    Dravinja 26 Gaber Tadej 87′
    Zreče 19 / 29 Brglez Blaž / Brdnik Jaka 90′
  • 16. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 05.06.21 ob 17.00

    Podvinci 2 : 3 0 : 1 Šampion
    Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
    Herženjak Eric (1. pomočnik)
    Špur Staša (2. pomočnik)
    Delegat: Borošak Silvo
    Št. gledalcev: 50
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    2 Ramšak Žiga
    4 Gojkošek Tomaž
    21 Oman Jan
    5 Lah Branko K
    11 Svenšek Rok
    22 Anžel Leon
    10 Zajko Jan Ziko
    8 Orovič Jernej
    18 Fras Denis
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    12 Klinger Ivan V
    9 Bajraj Murat
    17 Kuserbanj Denis
    14 Marušič Alen
    3 Simić Anej V
    77 Zamuda Horvat Žan
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    21 Veligošek Gašper
    6 Korošec Miha K
    2 Božijak Aleš
    14 Agbo Okwuchukwu Charles
    8 Petkovič Jan
    20 Pfeifer Urh
    10 Baskera Rok
    19 Grobelnik Gal
    16 Križnik Sašo
    Rezervni igralci
    4 Kolman Matija
    17 Čufer Miha
    Trener
    Čeh Aleš
    Trener
    Žilnik Janez
    Zadetki
    Šampion 19 Grobelnik Gal 0 : 1 38′
    Šampion 19 Grobelnik Gal 0 : 2 50′
    Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 1 : 2 62′
    Šampion 19 Grobelnik Gal 1 : 3 88′
    Podvinci 4 Gojkošek Tomaž 2 : 3 89′
    Dogodki
    Podvinci 22 Anžel Leon 23′
    Podvinci 21 / 14 Oman Jan / Marušič Alen 46′
    Podvinci 16 / 9 Koren Rok / Bajraj Murat 46′
    Podvinci 18 / 17 Fras Denis / Kuserbanj Denis 55′
    Podvinci 5 / 3 Lah Branko / Simić Anej 55′
    Šampion 3 Moličnik Urh 57′
    Podvinci 17 Kuserbanj Denis 65′
    Šampion 16 Križnik Sašo 65′
    Podvinci 11 / 77 Svenšek Rok / Zamuda Horvat Žan 79′
    Šampion 10 Baskera Rok 85′
    Šampion 16 / 4 Križnik Sašo / Kolman Matija 88′
    Podvinci 2 Ramšak Žiga 90′
    Podvinci 3 Simić Anej 90′
  • 16. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 05.06.21 ob 17.00

    Dobrovce 1 : 3 0 : 2 Videm pri Ptuju
    Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
    Tušak Nejc (1. pomočnik)
    Zakal Pavel (2. pomočnik)
    Delegat: Klinc Jožef
    Št. gledalcev: 50
    Dobrovce
    12 Jurič Anej V
    5 Petek Žan
    15 Pivec Rok
    43 Blagus Krešo
    7 Lubej Rok
    25 Kelc Klemen
    8 Krivec Jan
    16 Pušnik Bine
    9 Hutinski Alen
    20 Stachel Tadej
    11 Podbrežnik Elvino
    Rezervni igralci
    1 Ploj Tilen
    6 Stachel Tilen
    3 Bezjak Tim
    17 Grandošek Nejc
    2 Hedl Nejc
    14 Klanjšek Domen
    13 Kačičnik Hasanovič Staš
    Videm pri Ptuju
    1 Rogina Žiga V
    9 Kmetec Matic
    5 Zdovc Žiga
    4 Lah Mihael
    6 Cafuta Gregor
    10 Krajnc Sebastjan K
    8 Ovčar Vid
    7 Šegula Marko
    17 Vrbanić Renato
    18 Tement Žiga
    11 Plajnšek Žan
    Rezervni igralci
    3 Plajnšek Alen
    20 Gojzdnik Jure
    Trener
    Breber Zvonko
    Trener
    Hojnik Robert
    Zadetki
    Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 0 : 1 3′
    Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 0 : 2 26′
    Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 0 : 3 51′
    Dobrovce 8 Krivec Jan 1 : 3 77′
    Dogodki
    Dobrovce 25 Kelc Klemen 8′
    Dobrovce 20 Stachel Tadej 32′
    Dobrovce 20 / 14 Stachel Tadej / Klanjšek Domen 38′
    Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 41′
    Dobrovce 9 / 17 Hutinski Alen / Grandošek Nejc 46′
    Dobrovce 7 / 6 Lubej Rok / Stachel Tilen 46′
    Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 59′
    Videm pri Ptuju 5 / 20 Zdovc Žiga / Gojzdnik Jure 64′
    Dobrovce 16 / 3 Pušnik Bine / Bezjak Tim 74′
    Videm pri Ptuju 4 / 3 Lah Mihael / Plajnšek Alen 77′
    Videm pri Ptuju 20 Gojzdnik Jure 78′
    Dobrovce 3 Bezjak Tim 86′
    Dobrovce 3 Bezjak Tim 87′
  • 16. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 05.06.21 ob 17.00

    Šmarje pri Jelšah 0 : 4 0 : 3 Korotan Prevalje
    Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik)
    Mileta Lovro (1. pomočnik)
    Rumež Aleš (2. pomočnik)
    Delegat: Babič Stanislav
    Št. gledalcev: 40
    Šmarje pri Jelšah
    12 Travnikar Nejc V
    21 Travnikar Tim
    11 Čonč David
    15 Deučman Nejc K
    7 Mauher Damjan
    5 Drofenik Jure
    9 Čakš Gregor
    10 Fišer Valentin
    4 Korošec Miha
    20 Korez Andraž
    17 Korez Nik
    Rezervni igralci
    1 Jesenko David V
    2 Mikše Uroš
    8 Dobnik Ivan
    6 Toplak Kristjan
    19 Firšt David
    Korotan Prevalje
    97 Boštjan Blaž V
    17 Korpar Žiga
    8 Ofič Klemen
    23 Remic Matjaž
    5 Leskovec Mitja
    16 Lasnik Tine
    20 Pipuš Matic
    6 Grušovnik Lovro K
    9 Zavolovšek Anže
    15 Kovač Blaž
    13 Grešovnik Urh
    Rezervni igralci
    69 Vidovšek Aljaž V
    10 Plesec Nejc
    7 Krivonog Jošt
    21 Štruc Matevž
    3 Hutmajer Boštjan
    14 Kranjc Maj
    Trener
    Čakš Žiga
    Trener
    Küzma Tin
    Zadetki
    Korotan Prevalje 9 Zavolovšek Anže 0 : 1 11m 15′
    Korotan Prevalje 9 Zavolovšek Anže 0 : 2 20′
    Korotan Prevalje 13 Grešovnik Urh 0 : 3 38′
    Korotan Prevalje 13 Grešovnik Urh 0 : 4 74′
    Dogodki
    Šmarje pri Jelšah 9 Čakš Gregor 19′
    Korotan Prevalje 20 Pipuš Matic 32′
    Šmarje pri Jelšah 7 / 2 Mauher Damjan / Mikše Uroš 46′
    Korotan Prevalje 8 / 10 Ofič Klemen / Plesec Nejc 46′
    Korotan Prevalje 9 / 7 Zavolovšek Anže / Krivonog Jošt 46′
    Korotan Prevalje 13 Grešovnik Urh 62′
    Šmarje pri Jelšah 17 Korez Nik 71′
    Korotan Prevalje 20 / 3 Pipuš Matic / Hutmajer Boštjan 72′
    Korotan Prevalje 5 Leskovec Mitja 77′
    Korotan Prevalje 6 / 14 Grušovnik Lovro / Kranjc Maj 77′
    Šmarje pri Jelšah 20 / 6 Korez Andraž / Toplak Kristjan 82′
  • 15. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 30.05.21 ob 17.00

    Podvinci 1 : 2 0 : 1 Dobrovce
    Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
    Boškič Andrej (1. pomočnik)
    Šašivarević Ermin (2. pomočnik)
    Delegat: Crnkovič Božidar
    Št. gledalcev: 70
    Podvinci
    23 Polič Alen V
    2 Ramšak Žiga
    4 Gojkošek Tomaž
    21 Oman Jan
    3 Simić Anej
    11 Svenšek Rok
    17 Kuserbanj Denis K
    10 Zajko Jan Ziko
    8 Orovič Jernej
    20 Bajraj Murat
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    1 Cajnko Tibor V
    18 Fras Denis
    7 Zagoršek Damir
    14 Marušič Alen
    77 Zamuda Horvat Žan
    Dobrovce
    12 Jurič Anej V
    5 Petek Žan
    15 Pivec Rok
    19 Blagus Krešo
    6 Jager Aljaž
    17 Krivec Jan
    7 Lubej Rok K
    14 Pušnik Bine
    9 Hutinski Alen
    20 Stachel Tadej
    11 Podbrežnik Elvino
    Rezervni igralci
    1 Ploj Tilen V
    2 Hedl Nejc
    3 Bezjak Tim
    16 Polanc Patrik
    18 Rojko Boris
    13 Kačičnik Hasanovič Staš
    Trener
    Čeh Aleš
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 0 : 1 4′
    Dobrovce 20 Stachel Tadej 0 : 2 70′
    Podvinci 2 Ramšak Žiga 1 : 2 79′
    Dogodki
    Podvinci 17 Kuserbanj Denis 41′
    Podvinci 2 Ramšak Žiga 46′
    Podvinci 17 / 18 Kuserbanj Denis / Fras Denis 58′
    Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 64′
    Dobrovce 7 Lubej Rok 70′
    Podvinci 10 / 14 Zajko Jan Ziko / Marušič Alen 72′
    Dobrovce 6 Jager Aljaž 76′
    Podvinci 3 / 77 Simić Anej / Zamuda Horvat Žan 83′
    Dobrovce 20 / 3 Stachel Tadej / Bezjak Tim 90′
  • 15. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 30.05.21 ob 17.00

    Cirkulane 1 : 0 0 : 0 Kety Emmi Bistrica
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Kamnik Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Kontarček Branko
    Št. gledalcev: 30
    Cirkulane
    25 Zajc Denis V
    17 Krajnc Matej K
    23 Toplak Tomaž
    18 Zazić Stefan
    3 Sitar Žan
    5 Živič David
    14 Bojnec Jaša
    8 Lipavšek Kristian
    7 Bezjak Adrian
    11 Orlač Alen
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    13 Kelc Tadej
    20 Maček Jaka
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    5 Ljubec Jan
    7 Ribič Amadej
    6 Korošec Alen
    18 Kristl Jan
    8 Bračko Nejc
    21 Kovačič Žan
    9 Polegek Aljaž
    10 Martinčič Jaša
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    20 Lahe Korošec Neal
    3 Korošec Andraž
    11 Horvat Rok
    15 Šlak Sebastjan
    19 Kapun Enej
    13 Strah Dario
    Trener
    Arsić Jura
    Trener
    Dvoršak Simon
    Zadetki
    Cirkulane 14 Bojnec Jaša 1 : 0 47′
    Dogodki
    Kety Emmi Bistrica 9 / 15 Polegek Aljaž / Šlak Sebastjan 60′
    Cirkulane 11 / 20 Orlač Alen / Maček Jaka 67′
    Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 69′
    Kety Emmi Bistrica 21 / 19 Kovačič Žan / Kapun Enej 73′
    Cirkulane 20 Maček Jaka 77′
    Kety Emmi Bistrica 18 / 11 Kristl Jan / Horvat Rok 85′
    Cirkulane 23 Toplak Tomaž 88′
    Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 88′
    Cirkulane 19 / 13 Cimerman Alen / Kelc Tadej 89′
    Cirkulane 13 Kelc Tadej 91′
    Kety Emmi Bistrica Uradni predstavnik kluba Kračun Primož 94′
  • 15. krog | Videm – Športni park Videm | 30.05.21 ob 10.30

    Videm pri Ptuju 2 : 1 1 : 0 Šmarje pri Jelšah
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Karmel Vidko (1. pomočnik)
    Lahovič Marcel (2. pomočnik)
    Delegat: Panikvar Benjamin
    Št. gledalcev: 40
    Videm pri Ptuju
    1 Rogina Žiga V
    3 Plajnšek Alen
    5 Zdovc Žiga
    15 Adedoja Sulaimon Fatai
    20 Gojzdnik Jure
    6 Cafuta Gregor
    10 Krajnc Sebastjan K
    8 Ovčar Vid
    7 Šegula Marko
    17 Vrbanić Renato
    11 Plajnšek Žan
    Rezervni igralci
    18 Tement Žiga
    4 Lah Mihael
    9 Kmetec Matic
    2 Plošnik Silvo
    Šmarje pri Jelšah
    12 Travnikar Nejc V
    21 Travnikar Tim
    5 Kresnik Filip
    15 Deučman Nejc K
    8 Jančič Urban
    10 Firšt David
    9 Čakš Gregor
    7 Fišer Valentin
    4 Korošec Miha
    3 Zagajšek Jure
    17 Korez Nik
    Rezervni igralci
    1 Jesenko David V
    2 Mikše Uroš
    16 Dobnik Ivan
    20 Korez Andraž
    Trener
    Hojnik Robert
    Trener
    Čakš Žiga
    Zadetki
    Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 1 : 0 40′
    Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 1 : 1 62′
    Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 2 : 1 63′
    Dogodki
    Šmarje pri Jelšah 21 Travnikar Tim 35′
    Šmarje pri Jelšah 9 / 20 Čakš Gregor / Korez Andraž 46′
    Šmarje pri Jelšah 4 Korošec Miha 55′
    Videm pri Ptuju 17 / 18 Vrbanić Renato / Tement Žiga 60′
    Videm pri Ptuju 3 / 9 Plajnšek Alen / Kmetec Matic 60′
    Šmarje pri Jelšah 3 Zagajšek Jure 68′
    Šmarje pri Jelšah 3 Zagajšek Jure 73′
    Videm pri Ptuju 9 Kmetec Matic 74′
    Videm pri Ptuju 7 / 2 Šegula Marko / Plošnik Silvo 74′
    Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 80′
    Šmarje pri Jelšah 5 Kresnik Filip 83′
    Šmarje pri Jelšah 5 / 16 Kresnik Filip / Dobnik Ivan 87′
    Šmarje pri Jelšah Glavni trener Čakš Žiga 91′
  • 15. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 29.05.21 ob 18.00

    Korotan Prevalje 2 : 1 2 : 1 Šampion
    Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
    Barovič Nejc (1. pomočnik)
    Mileta Lovro (2. pomočnik)
    Delegat: Vozlič Vinko
    Št. gledalcev: 150
    Korotan Prevalje
    69 Vidovšek Aljaž V
    11 Korpar Žiga
    8 Ofič Klemen
    21 Štruc Matevž
    15 Leskovec Mitja
    19 Lasnik Tine
    2 Zavolovšek Anže
    6 Grušovnik Lovro K
    16 Plesec Nejc
    18 Pipuš Matic
    14 Grešovnik Urh
    Rezervni igralci
    97 Boštjan Blaž V
    9 Kovač Blaž
    17 Glažer Blaž
    20 Remic Matjaž
    3 Hutmajer Boštjan
    7 Krivonog Jošt
    5 Kranjc Maj
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    23 Vasić Luka
    6 Korošec Miha K
    5 Božijak Aleš
    16 Agbo Okwuchukwu Charles
    11 Petkovič Jan
    8 Štante Anej
    13 Križnik Sašo
    9 Grobelnik Gal
    10 Mihalič Luka
    Rezervni igralci
    1 Kolman Matija V
    14 Pušnik Nik
    7 Kolenc Zevnik Urh
    4 Žužek Žan Žak
    Trener
    Žilnik Janez
    Zadetki
    Korotan Prevalje 14 Grešovnik Urh 1 : 0 13′
    Šampion 9 Grobelnik Gal 1 : 1 37′
    Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 2 : 1 41′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 18 Pipuš Matic 27′
    Šampion 23 / 4 Vasić Luka / Žužek Žan Žak 28′
    Korotan Prevalje 69 Vidovšek Aljaž 34′
    Korotan Prevalje 2 / 7 Zavolovšek Anže / Krivonog Jošt 46′
    Šampion 6 Korošec Miha 46′
    Šampion 13 / 14 Križnik Sašo / Pušnik Nik 59′
    Korotan Prevalje 11 Korpar Žiga 64′
    Šampion 16 / 7 Agbo Okwuchukwu Charles / Kolenc Zevnik Urh 66′
    Korotan Prevalje 16 / 9 Plesec Nejc / Kovač Blaž 72′
    Korotan Prevalje 18 / 3 Pipuš Matic / Hutmajer Boštjan 83′
    Korotan Prevalje 19 Lasnik Tine 87′
    Korotan Prevalje 7 Krivonog Jošt 88′
    Korotan Prevalje 8 / 20 Ofič Klemen / Remic Matjaž 90′
  • 15. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 29.05.21 ob 17.00

    Dravinja 3 : 5 2 : 3 Koroška Dravograd
    Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
    Bezjak Boštjan (1. pomočnik)
    Flajšman Jernej (2. pomočnik)
    Delegat: Kresnik Dejan
    Št. gledalcev: 50
    Dravinja
    1 Fink Gregor K V
    26 Gaber Tadej
    2 Jevšenak Gabrijel
    6 Kolar Blaž
    45 Žurej Andraž
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    77 Napotnik Žan
    21 Brglez Tilen
    9 Gosak Davorin
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    12 Klevže Matevž V
    19 Rožmarič Blaž
    5 Čerenak Jernej
    16 Kolar Miha
    3 Ratkovič Macuh Luka
    8 Černec Timotej
    20 Brence Rok
    Koroška Dravograd
    99 Šturm Nik V
    17 Šteharnik Martin
    13 Račnik Jaka
    4 Izak Anže
    19 Štaleker Valentin
    8 Rogina Davor K
    10 Založnik Aljaž
    9 Kogelnik Peter
    14 Pori Tine
    7 Bevk Domen
    16 Obretan Nejc
    Rezervni igralci
    1 Pajenk Matija V
    6 Korbar Aleš
    15 Vrabič Martin
    Trener
    Pec Peter
    Trener
    Kljajič Žiga
    Zadetki
    Dravinja 10 Čakš Žiga 1 : 0 11m 18′
    Dravinja 45 Žurej Andraž 2 : 0 25′
    Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 2 : 1 37′
    Koroška Dravograd 14 Pori Tine 2 : 2 38′
    Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 2 : 3 11m 45′
    Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 2 : 4 50′
    Dravinja 45 Žurej Andraž 3 : 4 71′
    Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 3 : 5 91′
    Dogodki
    Dravinja 6 Kolar Blaž 7′
    Dravinja 77 / 5 Napotnik Žan / Čerenak Jernej 46′
    Dravinja 21 Brglez Tilen 51′
    Dravinja 2 / 8 Jevšenak Gabrijel / Černec Timotej 58′
    Dravinja 21 / 16 Brglez Tilen / Kolar Miha 65′
    Koroška Dravograd 4 Izak Anže 65′
    Dravinja 45 Žurej Andraž 70′
    Dravinja 12 Klevže Matevž 70′
    Dravinja 16 Kolar Miha 72′
    Dravinja 10 Čakš Žiga 72′
    Dravinja 8 Černec Timotej 77′
    Koroška Dravograd 19 Štaleker Valentin 80′
    Koroška Dravograd 14 / 6 Pori Tine / Korbar Aleš 83′
    Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 86′
    Dravinja 9 Gosak Davorin 88′
    Dravinja 9 / 19 Gosak Davorin / Rožmarič Blaž 88′
    Dravinja 19 Rožmarič Blaž 89′
    Koroška Dravograd 16 / 15 Obretan Nejc / Vrabič Martin 90′
  • 15. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 29.05.21 ob 17.00

    Rogaška 4 : 0 3 : 0 Zreče
    Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
    Kranjc Tomaž (1. pomočnik)
    Špur Staša (2. pomočnik)
    Delegat: Burjan Slavko
    Št. gledalcev: 50
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    10 Andjelić Stefan
    4 Kodelič Jan
    5 Čuček Goran K
    13 Rešek Mitja
    21 Mraz Denis
    7 Rokavec Mika Mario
    8 Golob Tim
    9 Ploj Alen
    17 Pavlović Andrej
    11 Neskič Alen
    Rezervni igralci
    1 Lojen Filip V
    33 Ferčec David
    3 Malešević Marko
    14 Gobec Tomi
    77 Kmetič Anej
    6 Gajster Gal
    90 Deljić David
    Zreče
    1 Purg Jaka V
    22 Podgrajšek Matic K
    30 Kotnik Gregor
    27 Videčnik Blaž
    32 Brglez Blaž
    8 Zupanc Terglav Žan
    29 Brdnik Jaka
    5 Jančič Alen
    33 Lipovec Žiga
    15 Marinšek Marko
    10 Radić Aleksandar
    Rezervni igralci
    24 Stolliqi Halil
    12 Ravnak Primož V
    11 Vinkovič Matej
    25 Založnik Mitja
    16 Bavrk Anel
    7 Podgrajšek Anže
    9 Boček Andraž
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Trener
    Kotnik Gregor
    Zadetki
    Rogaška 9 Ploj Alen 1 : 0 16′
    Rogaška 17 Pavlović Andrej 2 : 0 24′
    Rogaška 5 Čuček Goran 3 : 0 34′
    Rogaška 9 Ploj Alen 4 : 0 79′
    Dogodki
    Rogaška 17 Pavlović Andrej 13′
    Rogaška 17 / 33 Pavlović Andrej / Ferčec David 25′
    Zreče 30 Kotnik Gregor 45′
    Zreče 30 / 11 Kotnik Gregor / Vinkovič Matej 46′
    Rogaška 33 / 77 Ferčec David / Kmetič Anej 57′
    Rogaška 13 / 3 Rešek Mitja / Malešević Marko 57′
    Zreče 29 / 7 Brdnik Jaka / Podgrajšek Anže 60′
    Zreče Uradni predstavnik kluba Hohler Boštjan 67′
    Zreče 15 / 16 Marinšek Marko / Bavrk Anel 68′
    Rogaška 7 / 6 Rokavec Mika Mario / Gajster Gal 69′
    Rogaška 11 / 90 Neskič Alen / Deljić David 69′
    Rogaška 4 Kodelič Jan 70′
    Rogaška Glavni trener Fridl Franc ml. 77′
    Zreče 32 / 24 Brglez Blaž / Stolliqi Halil 79′
  • 14. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 23.05.21 ob 17.00

    Podvinci 2 : 1 0 : 1 Korotan Prevalje
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Bombač Mitja (1. pomočnik)
    Kmetec Mark (2. pomočnik)
    Delegat: Vučko Darko
    Št. gledalcev: 100
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    5 Lah Branko
    4 Gojkošek Tomaž
    2 Ramšak Žiga
    21 Oman Jan
    22 Anžel Leon
    11 Svenšek Rok
    9 Bajraj Murat
    8 Orovič Jernej K
    10 Zajko Jan Ziko
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    12 Klinger Ivan V
    18 Fras Denis
    7 Zagoršek Damir
    14 Marušič Alen
    17 Kuserbanj Denis
    6 Svenšek Rene
    Korotan Prevalje
    69 Vidovšek Aljaž V
    18 Korpar Žiga
    8 Ofič Klemen
    21 Štruc Matevž
    5 Leskovec Mitja
    20 Triplat Grega
    17 Grešovnik Urh
    6 Grušovnik Lovro K
    10 Plesec Nejc
    15 Kovač Blaž
    7 Krivonog Jošt
    Rezervni igralci
    97 Boštjan Blaž V
    13 Zavolovšek Anže
    19 Glažer Blaž
    23 Remic Matjaž
    3 Hutmajer Boštjan
    Trener
    Čeh Aleš
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 0 : 1 1′
    Podvinci 8 Orovič Jernej 1 : 1 51′
    Podvinci 9 Bajraj Murat 2 : 1 62′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 5 Leskovec Mitja 40′
    Korotan Prevalje 20 / 13 Triplat Grega / Zavolovšek Anže 46′
    Podvinci 10 / 17 Zajko Jan Ziko / Kuserbanj Denis 63′
    Podvinci 16 / 18 Koren Rok / Fras Denis 71′
    Podvinci 22 Anžel Leon 77′
    Podvinci 21 / 7 Oman Jan / Zagoršek Damir 81′
    Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 82′
    Korotan Prevalje 97 Boštjan Blaž 82′
    Korotan Prevalje 21 Štruc Matevž 90′
  • 14. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 22.05.21 ob 17.00

    Dobrovce 2 : 2 1 : 1 Šmarje pri Jelšah
    Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik)
    Flajšman Jernej (1. pomočnik)
    Barovič Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Germič Dejan
    Št. gledalcev: 50
    Dobrovce
    1 Ploj Tilen V
    6 Stachel Tilen
    43 Blagus Krešo
    15 Pivec Rok
    5 Petek Žan K
    25 Kelc Klemen
    14 Klanjšek Domen
    19 Jager Aljaž
    9 Hutinski Alen
    20 Stachel Tadej
    11 Podbrežnik Elvino
    Rezervni igralci
    12 Jurič Anej V
    7 Lubej Rok
    16 Pušnik Bine
    3 Bezjak Tim
    13 Kačičnik Hasanovič Staš
    2 Hedl Nejc
    Šmarje pri Jelšah
    12 Travnikar Nejc V
    21 Travnikar Tim
    13 Kresnik Filip
    2 Mikše Uroš
    8 Jančič Urban
    10 Firšt David
    5 Drofenik Jure K
    19 Fišer Valentin
    18 Korošec Miha
    3 Zagajšek Jure
    17 Korez Nik
    Rezervni igralci
    15 Deučman Nejc
    9 Čakš Gregor
    20 Korez Andraž
    11 Čonč David
    6 Gajšek Anže
    Trener
    Breber Zvonko
    Trener
    Čakš Žiga
    Zadetki
    Dobrovce 14 Klanjšek Domen 1 : 0 6′
    Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 1 : 1 11m 40′
    Dobrovce 9 Hutinski Alen 2 : 1 46′
    Šmarje pri Jelšah 20 Korez Andraž 2 : 2 84′
    Dogodki
    Dobrovce 6 Stachel Tilen 39′
    Dobrovce 20 Stachel Tadej 39′
    Dobrovce 14 Klanjšek Domen 52′
    Dobrovce 25 Kelc Klemen 58′
    Šmarje pri Jelšah 10 / 9 Firšt David / Čakš Gregor 59′
    Šmarje pri Jelšah 18 / 11 Korošec Miha / Čonč David 67′
    Dobrovce 9 Hutinski Alen 72′
    Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 73′
    Šmarje pri Jelšah 9 Čakš Gregor 74′
    Šmarje pri Jelšah 2 / 20 Mikše Uroš / Korez Andraž 78′
    Šmarje pri Jelšah 13 Kresnik Filip 87′
    Dobrovce 20 / 7 Stachel Tadej / Lubej Rok 89′
    Dobrovce 15 Pivec Rok 91′
  • 14. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 22.05.21 ob 17.00

    Kety Emmi Bistrica 4 : 1 3 : 0 Dravinja
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat: Goričan Vojko
    Št. gledalcev: 250
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    14 Vidmar Lan
    7 Ribič Amadej
    6 Korošec Alen
    18 Kristl Jan
    11 Horvat Rok
    21 Kovačič Žan
    9 Polegek Aljaž
    10 Martinčič Jaša
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    20 Dvoršak Gal
    3 Korošec Andraž
    5 Ljubec Jan
    15 Šlak Sebastjan
    19 Kapun Enej
    13 Strah Dario
    Dravinja
    1 Fink Gregor K V
    26 Gaber Tadej
    2 Jevšenak Gabrijel
    4 Hren Primož
    11 Kolar Andraž
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    77 Napotnik Žan
    21 Brglez Tilen
    9 Gosak Davorin
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    12 Klevže Matevž V
    19 Rožmarič Blaž
    5 Čerenak Jernej
    16 Kolar Miha
    6 Kolar Blaž
    45 Žurej Andraž
    3 Brence Rok
    Trener
    Dvoršak Simon
    Zadetki
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 0 11m 12′
    Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 2 : 0 15′
    Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 3 : 0 29′
    Dravinja 45 Žurej Andraž 3 : 1 83′
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 4 : 1 84′
    Dogodki
    Dravinja 21 Brglez Tilen 37′
    Dravinja 11 Kolar Andraž 42′
    Kety Emmi Bistrica 14 Vidmar Lan 44′
    Kety Emmi Bistrica 9 / 15 Polegek Aljaž / Šlak Sebastjan 46′
    Dravinja 21 / 6 Brglez Tilen / Kolar Blaž 46′
    Dravinja 4 / 5 Hren Primož / Čerenak Jernej 56′
    Kety Emmi Bistrica 14 / 5 Vidmar Lan / Ljubec Jan 58′
    Dravinja 11 / 45 Kolar Andraž / Žurej Andraž 58′
    Kety Emmi Bistrica 11 / 3 Horvat Rok / Korošec Andraž 74′
    Kety Emmi Bistrica 18 / 19 Kristl Jan / Kapun Enej 74′
    Kety Emmi Bistrica 21 / 20 Kovačič Žan / Dvoršak Gal 74′
    Dravinja 10 Čakš Žiga 75′
    Dravinja 77 / 16 Napotnik Žan / Kolar Miha 80′
  • 14. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 22.05.21 ob 17.00

    Šampion 1 : 1 0 : 1 Videm pri Ptuju
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Dedić Elmedin (1. pomočnik)
    Šobot Danijel (2. pomočnik)
    Delegat: Glažar Stanislav
    Št. gledalcev: 1
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    23 Vasić Luka
    22 Petkovič Jan
    5 Božijak Aleš
    16 Agbo Okwuchukwu Charles
    2 Štante Anej
    20 Pfeifer Urh K
    21 Veligošek Gašper
    55 Grobelnik Gal
    10 Mihalič Luka
    Rezervni igralci
    1 Hercog Blaž V
    9 Križnik Sašo
    11 Goronja Sven
    17 Kocijan Blaž
    Videm pri Ptuju
    12 Kokol Nino V
    3 Plajnšek Alen
    20 Gojzdnik Jure
    15 Adedoja Sulaimon Fatai
    8 Ovčar Vid
    6 Cafuta Gregor
    10 Krajnc Sebastjan K
    9 Kmetec Matic
    7 Šegula Marko
    17 Vrbanić Renato
    11 Plajnšek Žan
    Rezervni igralci
    4 Rogina Žiga
    2 Plošnik Silvo
    13 Šlamberger Matic
    19 Gajšek Luka
    Trener
    Žilnik Janez
    Trener
    Hojnik Robert
    Zadetki
    Videm pri Ptuju 7 Šegula Marko 0 : 1 29′
    Šampion 55 Grobelnik Gal 1 : 1 70′
    Dogodki
    Šampion 10 Mihalič Luka 18′
    Šampion 16 Agbo Okwuchukwu Charles 65′
    Šampion 16 / 9 Agbo Okwuchukwu Charles / Križnik Sašo 69′
    Šampion 5 / 11 Božijak Aleš / Goronja Sven 78′
    Šampion 9 Križnik Sašo 81′
    Videm pri Ptuju 9 / 2 Kmetec Matic / Plošnik Silvo 81′
    Šampion 21 Veligošek Gašper 88′
    Videm pri Ptuju 3 Plajnšek Alen 88′
    Videm pri Ptuju 17 Vrbanić Renato 88′
    Šampion 10 / 17 Mihalič Luka / Kocijan Blaž 89′
    Videm pri Ptuju 7 / 4 Šegula Marko / Rogina Žiga 91′
    Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 92′
  • 14. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 22.05.21 ob 17.00

    Rogaška 3 : 0 1 : 0 Cirkulane
    Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik)
    Lahovič Marcel (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Babič Stanislav
    Št. gledalcev: 70
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    10 Andjelić Stefan
    19 Šef Andraž
    5 Čuček Goran K
    13 Rešek Mitja
    7 Rokavec Mika Mario
    4 Kodelič Jan
    8 Golob Tim
    9 Ploj Alen
    33 Ferčec David
    11 Neskič Alen
    Rezervni igralci
    31 Majer Leon V
    3 Malešević Marko
    77 Kmetič Anej
    21 Mraz Denis
    6 Gajster Gal
    17 Pavlović Andrej
    90 Deljić David
    Cirkulane
    25 Zajc Denis V
    16 Travnikar Robert
    23 Toplak Tomaž
    18 Zazić Stefan
    3 Sitar Žan
    22 Majcen Metod
    14 Bojnec Jaša
    8 Lipavšek Kristian
    7 Bezjak Adrian
    5 Živič David
    17 Krajnc Matej K
    Rezervni igralci
    13 Kelc Tadej
    20 Maček Jaka
    11 Orlač Alen
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Trener
    Arsić Jura
    Zadetki
    Rogaška 9 Ploj Alen 1 : 0 35′
    Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 2 : 0 11m 55′
    Rogaška 8 Golob Tim 3 : 0 61′
    Dogodki
    Cirkulane 16 Travnikar Robert 10′
    Cirkulane 22 Majcen Metod 16′
    Cirkulane 22 / 11 Majcen Metod / Orlač Alen 20′
    Rogaška 10 Andjelić Stefan 24′
    Rogaška 33 / 17 Ferčec David / Pavlović Andrej 46′
    Cirkulane 14 Bojnec Jaša 53′
    Rogaška 7 / 77 Rokavec Mika Mario / Kmetič Anej 68′
    Rogaška 4 / 3 Kodelič Jan / Malešević Marko 79′
    Cirkulane 17 / 20 Krajnc Matej / Maček Jaka 79′
    Cirkulane 3 / 13 Sitar Žan / Kelc Tadej 88′
  • 14. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 22.05.21 ob 17.00

    Zreče 0 : 0 0 : 0 Koroška Dravograd
    Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
    Rumež Aleš (1. pomočnik)
    Mileta Lovro (2. pomočnik)
    Delegat: Mijatovič Goran
    Št. gledalcev: 30
    Zreče
    1 Ravnak Primož V
    22 Podgrajšek Matic K
    30 Kotnik Gregor
    14 Videčnik Blaž
    6 Jelenko Jakob
    8 Zupanc Terglav Žan
    17 Leskovar Sebastijan
    32 Brglez Blaž
    7 Podgrajšek Anže
    29 Brdnik Jaka
    5 Jančič Alen
    Rezervni igralci
    12 Purg Jaka V
    10 Radić Aleksandar
    11 Vinkovič Matej
    16 Bavrk Anel
    31 Založnik Mitja
    33 Lipovec Žiga
    Koroška Dravograd
    99 Savelli Valente David V
    8 Rogina Davor K
    17 Šteharnik Martin
    13 Račnik Jaka
    4 Izak Anže
    20 Ferenčak Leon
    10 Kotnik Jan
    5 Založnik Aljaž
    9 Kogelnik Peter
    14 Pori Tine
    7 Bevk Domen
    Rezervni igralci
    12 Šturm Nik V
    3 Petek Edi
    16 Obretan Nejc
    6 Korbar Aleš
    19 Štaleker Valentin
    18 Jevšnik Dejan
    Trener
    Kotnik Gregor
    Trener
    Kljajič Žiga
    Zadetki
    Dogodki
    Zreče 6 Jelenko Jakob 31′
    Zreče 17 / 10 Leskovar Sebastijan / Radić Aleksandar 45′
    Koroška Dravograd 5 Založnik Aljaž 55′
    Zreče 29 / 33 Brdnik Jaka / Lipovec Žiga 59′
    Zreče 7 Podgrajšek Anže 81′
    Zreče 14 / 11 Videčnik Blaž / Vinkovič Matej 82′
    Koroška Dravograd 13 / 3 Račnik Jaka / Petek Edi 87′
  • 13. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 16.05.21 ob 17.00

    Cirkulane 7 : 0 2 : 0 Zreče
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat: Grabar Boris
    Št. gledalcev: 100
    Cirkulane
    25 Zajc Denis V
    16 Travnikar Robert
    23 Toplak Tomaž K
    18 Zazić Stefan
    3 Sitar Žan
    11 Lipavšek Kristian
    14 Bojnec Jaša
    5 Živič David
    7 Bezjak Adrian
    2 Cesar Blaž
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    1 Kelc Tadej V
    17 Krajnc Matej
    22 Majcen Metod
    6 Pal Matej
    20 Maček Jaka
    Zreče
    12 Purg Jaka V
    22 Podgrajšek Matic K
    30 Kotnik Gregor
    15 Marinšek Marko
    27 Videčnik Blaž
    6 Jelenko Jakob
    8 Zupanc Terglav Žan
    11 Vinkovič Matej
    7 Podgrajšek Anže
    10 Radić Aleksandar
    32 Brglez Blaž
    Rezervni igralci
    29 Brdnik Jaka
    24 Stolliqi Halil
    5 Jančič Alen
    77 Leskovar Sebastijan
    25 Založnik Mitja
    1 Ravnak Primož V
    Trener
    Arsić Jura
    Trener
    Kotnik Gregor
    Zadetki
    Cirkulane 5 Živič David 1 : 0 33′
    Cirkulane 11 Lipavšek Kristian 2 : 0 38′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 3 : 0 11m 48′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 4 : 0 11m 56′
    Cirkulane 16 Travnikar Robert 5 : 0 58′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 6 : 0 11m 64′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 7 : 0 77′
    Dogodki
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 8′
    Zreče 30 Kotnik Gregor 14′
    Cirkulane 5 Živič David 35′
    Zreče 22 Podgrajšek Matic 35′
    Cirkulane 7 / 22 Bezjak Adrian / Majcen Metod 53′
    Cirkulane 16 / 17 Travnikar Robert / Krajnc Matej 59′
    Cirkulane 5 / 6 Živič David / Pal Matej 67′
    Cirkulane 11 / 20 Lipavšek Kristian / Maček Jaka 67′
    Zreče 15 / 5 Marinšek Marko / Jančič Alen 67′
    Zreče 11 / 29 Vinkovič Matej / Brdnik Jaka 67′
    Zreče 6 / 77 Jelenko Jakob / Leskovar Sebastijan 70′
    Zreče 7 / 24 Podgrajšek Anže / Stolliqi Halil 70′
    Zreče 10 / 25 Radić Aleksandar / Založnik Mitja 86′
  • 13. krog | Videm – Športni park Videm | 16.05.21 ob 10.30

    Videm pri Ptuju 2 : 1 2 : 0 Podvinci
    Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
    Močivnik Joži (1. pomočnik)
    Racaj Fatlind (2. pomočnik)
    Delegat: Močnik Vlado
    Št. gledalcev: 1
    Videm pri Ptuju
    1 Kokol Nino V
    3 Plajnšek Alen
    5 Zdovc Žiga
    15 Adedoja Sulaimon Fatai
    4 Lah Mihael
    6 Cafuta Gregor
    10 Krajnc Sebastjan K
    9 Kmetec Matic
    7 Šegula Marko
    18 Tement Žiga
    11 Plajnšek Žan
    Rezervni igralci
    12 Kokol Žiga V
    17 Vrbanić Renato
    2 Plošnik Silvo
    20 Rogina Žiga
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    5 Lah Branko
    4 Gojkošek Tomaž
    2 Ramšak Žiga
    21 Oman Jan
    22 Anžel Leon
    11 Svenšek Rok K
    9 Bajraj Murat
    7 Vajda Jaka
    10 Zajko Jan Ziko
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    13 Fras Denis
    23 Polič Alen V
    18 Zagoršek Damir
    14 Marušič Alen
    3 Simić Anej
    77 Zamuda Horvat Žan
    Trener
    Hojnik Robert
    Trener
    Čeh Aleš
    Zadetki
    Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 1 : 0 15′
    Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 2 : 0 34′
    Podvinci 16 Koren Rok 2 : 1 11m 77′
    Dogodki
    Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 21′
    Podvinci 5 Lah Branko 32′
    Podvinci 22 Anžel Leon 59′
    Videm pri Ptuju 18 / 17 Tement Žiga / Vrbanić Renato 62′
    Podvinci 7 / 3 Vajda Jaka / Simić Anej 64′
    Podvinci 9 / 13 Bajraj Murat / Fras Denis 64′
    Videm pri Ptuju 7 / 2 Šegula Marko / Plošnik Silvo 76′
    Podvinci 3 Simić Anej 86′
  • 13. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 15.05.21 ob 18.30

    Korotan Prevalje 1 : 2 0 : 1 Dobrovce
    Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
    Šašivarević Ermin (1. pomočnik)
    Boškič Andrej (2. pomočnik)
    Delegat: Panikvar Benjamin
    Št. gledalcev: 1
    Korotan Prevalje
    69 Vidovšek Aljaž V
    11 Korpar Žiga
    8 Ofič Klemen
    21 Štruc Matevž
    15 Leskovec Mitja
    20 Lasnik Tine
    17 Pipuš Matic
    6 Grušovnik Lovro K
    13 Plesec Nejc
    9 Kovač Blaž
    7 Krivonog Jošt
    Rezervni igralci
    97 Boštjan Blaž V
    14 Grešovnik Urh
    18 Glažer Blaž
    3 Küzma Tin
    16 Topalovič Mijat
    Dobrovce
    1 Ploj Tilen V
    17 Kelc Klemen
    4 Pivec Rok
    6 Jager Aljaž
    5 Petek Žan K
    19 Blagus Krešo
    14 Klanjšek Domen
    18 Krivec Jan
    9 Hutinski Alen
    20 Stachel Tadej
    11 Podbrežnik Elvino
    Rezervni igralci
    12 Jurič Anej V
    16 Stachel Tilen
    7 Lubej Rok
    15 Pušnik Bine
    3 Bezjak Tim
    2 Hedl Nejc
    13 Kačičnik Hasanovič Staš
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 0 : 1 25′
    Dobrovce 18 Krivec Jan 0 : 2 28′
    Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 1 : 2 84′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 20 Lasnik Tine 40′
    Korotan Prevalje 17 / 14 Pipuš Matic / Grešovnik Urh 46′
    Dobrovce 14 Klanjšek Domen 60′
    Dobrovce 9 / 16 Hutinski Alen / Stachel Tilen 71′
    Dobrovce 14 / 7 Klanjšek Domen / Lubej Rok 88′
    Dobrovce 20 / 15 Stachel Tadej / Pušnik Bine 93′
  • 13. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 15.05.21 ob 17.00

    Dravinja 4 : 0 2 : 0 Rogaška
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Bombač Mitja (2. pomočnik)
    Delegat: Anželj Borut
    Št. gledalcev: 1
    Dravinja
    1 Fink Gregor K V
    26 Gaber Tadej
    2 Jevšenak Gabrijel
    4 Hren Primož
    11 Kolar Andraž
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    77 Napotnik Žan
    21 Brglez Tilen
    9 Gosak Davorin
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    12 Klevže Matevž
    19 Rožmarič Blaž
    8 Černec Timotej
    16 Kolar Miha
    45 Žurej Andraž
    5 Čerenak Jernej
    6 Kolar Blaž
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    10 Andjelić Stefan
    21 Mraz Denis
    5 Čuček Goran K
    13 Rešek Mitja
    3 Malešević Marko
    77 Kmetič Anej
    8 Golob Tim
    9 Ploj Alen
    17 Pavlović Andrej
    11 Neskič Alen
    Rezervni igralci
    31 Lojen Filip V
    7 Rokavec Mika Mario
    19 Šef Andraž
    14 Gobec Tomi
    4 Kodelič Jan
    33 Ferčec David
    90 Deljić David
    Trener
    Pec Peter
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Zadetki
    Dravinja 7 Ramšak Žan 1 : 0 10′
    Dravinja 7 Ramšak Žan 2 : 0 40′
    Dravinja 10 Čakš Žiga 3 : 0 76′
    Dravinja 11 Kolar Andraž 4 : 0 86′
    Dogodki
    Dravinja Glavni trener Pec Peter 18′
    Dravinja 21 Brglez Tilen 20′
    Rogaška 8 Golob Tim 26′
    Rogaška 77 / 33 Kmetič Anej / Ferčec David 43′
    Rogaška 17 / 14 Pavlović Andrej / Gobec Tomi 46′
    Dravinja 7 Ramšak Žan 47′
    Rogaška 21 Mraz Denis 52′
    Rogaška 14 Gobec Tomi 56′
    Rogaška 10 Andjelić Stefan 57′
    Dravinja 21 / 6 Brglez Tilen / Kolar Blaž 63′
    Rogaška 3 / 4 Malešević Marko / Kodelič Jan 70′
    Dravinja 2 / 8 Jevšenak Gabrijel / Černec Timotej 72′
    Rogaška 14 Gobec Tomi 75′
    Rogaška Pomočnik trenerja Zorec Tomaž 75′
    Rogaška Pomočnik trenerja Zorec Tomaž 75′
    Rogaška 33 Ferčec David 83′
    Dravinja 6 Kolar Blaž 83′
    Dravinja 7 / 45 Ramšak Žan / Žurej Andraž 91′
    Dravinja 10 / 16 Čakš Žiga / Kolar Miha 91′
  • 13. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 15.05.21 ob 17.00

    Šmarje pri Jelšah 0 : 1 0 : 0 Šampion
    Sodniki: Jerman Danijel (glavni sodnik)
    Gornik Nejc (1. pomočnik)
    Radujko Đorđe (2. pomočnik)
    Delegat: Babič Stanislav
    Št. gledalcev: 1
    Šmarje pri Jelšah
    12 Travnikar Nejc V
    21 Travnikar Tim
    5 Kresnik Filip
    15 Deučman Nejc K
    8 Jančič Urban
    20 Korez Andraž
    14 Drofenik Jure
    10 Fišer Valentin
    11 Čonč David
    4 Zagajšek Jure
    17 Korez Nik
    Rezervni igralci
    7 Korošec Miha
    2 Mikše Uroš
    9 Čakš Gregor
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    4 Vasić Luka
    6 Korošec Miha K
    5 Božijak Aleš
    16 Agbo Okwuchukwu Charles
    14 Štante Anej
    15 Pfeifer Urh
    8 Žula Matevž
    9 Grobelnik Gal
    13 Križnik Sašo
    Rezervni igralci
    1 Hercog Blaž V
    17 Čufer Miha
    18 Privošnik Luka
    Trener
    Čakš Žiga
    Trener
    Žilnik Janez
    Zadetki
    Šampion 9 Grobelnik Gal 0 : 1 70′
    Dogodki
    Šmarje pri Jelšah 5 Kresnik Filip 41′
    Šmarje pri Jelšah 20 / 9 Korez Andraž / Čakš Gregor 58′
    Šmarje pri Jelšah 17 Korez Nik 61′
    Šmarje pri Jelšah 11 / 7 Čonč David / Korošec Miha 62′
    Šampion 8 / 18 Žula Matevž / Privošnik Luka 67′
    Šampion 6 Korošec Miha 85′
    Šampion 3 Moličnik Urh 86′
    Šmarje pri Jelšah 8 Jančič Urban 89′
    Šmarje pri Jelšah 4 Zagajšek Jure 90′
    Šampion 5 Božijak Aleš 91′
  • 13. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 15.05.21 ob 15.00

    Koroška Dravograd 1 : 7 1 : 3 Kety Emmi Bistrica
    Sodniki: Kocbek Tilen (glavni sodnik)
    Tušak Nejc (1. pomočnik)
    Zakal Pavel (2. pomočnik)
    Delegat: Drečnik Davor
    Št. gledalcev: 1
    Koroška Dravograd
    99 Kanduč Primož V
    17 Šteharnik Martin
    13 Račnik Jaka
    4 Izak Anže
    3 Petek Edi
    18 Kovač Kristijan
    8 Rogina Davor K
    5 Založnik Aljaž
    9 Kogelnik Peter
    14 Pori Tine
    7 Bevk Domen
    Rezervni igralci
    1 Savelli Valente David V
    20 Ferenčak Leon
    16 Obretan Nejc
    6 Korbar Aleš
    10 Kotnik Jan
    19 Štaleker Valentin
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    14 Vidmar Lan
    7 Ribič Amadej
    6 Korošec Alen
    18 Kristl Jan
    8 Bračko Nejc
    21 Kovačič Žan
    9 Polegek Aljaž
    10 Martinčič Jaša
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    13 Dvoršak Gal
    3 Korošec Andraž
    5 Ljubec Jan
    15 Šlak Sebastjan
    19 Kapun Enej
    11 Horvat Rok
    Trener
    Kljajič Žiga
    Trener
    Dvoršak Simon
    Zadetki
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 0 : 1 11m 9′
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 0 : 2 25′
    Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 0 : 3 27′
    Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 1 : 3 35′
    Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 1 : 4 56′
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 5 63′
    Kety Emmi Bistrica 9 Polegek Aljaž 1 : 6 73′
    Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 1 : 7 85′
    Dogodki
    Koroška Dravograd 99 / 1 Kanduč Primož / Savelli Valente David 3′
    Koroška Dravograd 3 Petek Edi 9′
    Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 24′
    Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 33′
    Koroška Dravograd 13 Račnik Jaka 41′
    Koroška Dravograd 13 / 20 Račnik Jaka / Ferenčak Leon 46′
    Koroška Dravograd 3 / 16 Petek Edi / Obretan Nejc 46′
    Koroška Dravograd 7 / 10 Bevk Domen / Kotnik Jan 46′
    Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 54′
    Kety Emmi Bistrica 7 Ribič Amadej 56′
    Koroška Dravograd 20 Ferenčak Leon 61′
    Kety Emmi Bistrica 4 / 5 Rozman Rok / Ljubec Jan 66′
    Kety Emmi Bistrica 14 / 3 Vidmar Lan / Korošec Andraž 66′
    Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 76′
    Kety Emmi Bistrica 18 / 11 Kristl Jan / Horvat Rok 77′
    Kety Emmi Bistrica 10 / 13 Martinčič Jaša / Dvoršak Gal 79′
    Koroška Dravograd 14 / 6 Pori Tine / Korbar Aleš 82′
    Koroška Dravograd 4 Izak Anže 90′
  • 12. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 09.05.21 ob 17.00

    Podvinci 3 : 1 1 : 0 Šmarje pri Jelšah
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Šobot Danijel (1. pomočnik)
    Marin Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat: Majcen Domen
    Št. gledalcev: 1
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    5 Lah Branko
    4 Gojkošek Tomaž
    3 Simić Anej
    21 Oman Jan
    22 Anžel Leon
    11 Svenšek Rok
    9 Bajraj Murat
    8 Orovič Jernej
    17 Kuserbanj Denis K
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    12 Klinger Ivan V
    7 Zagoršek Damir
    10 Zajko Jan Ziko
    13 Fras Denis
    14 Marušič Alen
    Šmarje pri Jelšah
    12 Travnikar Nejc V
    19 Travnikar Tim
    14 Mauher Damjan
    15 Deučman Nejc K
    8 Jančič Urban
    16 Korošec Miha
    18 Drofenik Jure
    9 Čakš Gregor
    11 Čonč David
    5 Zagajšek Jure
    17 Korez Nik
    Rezervni igralci
    1 Jesenko David V
    2 Mikše Uroš
    10 Fišer Valentin
    20 Korez Andraž
    21 Lampret Aleš
    3 Kresnik Filip
    Trener
    Čeh Aleš
    Trener
    Čakš Žiga
    Zadetki
    Podvinci 8 Orovič Jernej 1 : 0 20′
    Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 2 : 0 65′
    Šmarje pri Jelšah 8 Jančič Urban 2 : 1 68′
    Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 3 : 1 85′
    Dogodki
    Šmarje pri Jelšah 14 Mauher Damjan 43′
    Šmarje pri Jelšah 16 / 20 Korošec Miha / Korez Andraž 46′
    Šmarje pri Jelšah 18 Drofenik Jure 50′
    Podvinci 3 Simić Anej 54′
    Podvinci 17 Kuserbanj Denis 56′
    Podvinci 3 / 7 Simić Anej / Zagoršek Damir 60′
    Podvinci 17 / 10 Kuserbanj Denis / Zajko Jan Ziko 60′
    Šmarje pri Jelšah 20 Korez Andraž 60′
    Šmarje pri Jelšah 14 / 10 Mauher Damjan / Fišer Valentin 63′
    Šmarje pri Jelšah 11 / 3 Čonč David / Kresnik Filip 63′
    Podvinci 8 Orovič Jernej 78′
    Podvinci 21 / 14 Oman Jan / Marušič Alen 86′
    Podvinci 16 / 13 Koren Rok / Fras Denis 86′
    Šmarje pri Jelšah 9 / 21 Čakš Gregor / Lampret Aleš 86′
  • 12. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 09.05.21 ob 17.00

    Cirkulane 1 : 1 0 : 0 Dravinja
    Sodniki: Žagar Jure (glavni sodnik)
    Kužnik Marjan (1. pomočnik)
    Zidar Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Klinc Jožef
    Št. gledalcev: 1
    Cirkulane
    25 Zajc Denis V
    16 Travnikar Robert
    23 Toplak Tomaž
    18 Zazić Stefan
    3 Sitar Žan
    17 Krajnc Matej K
    14 Bojnec Jaša
    22 Majcen Metod
    7 Bezjak Adrian
    2 Cesar Blaž
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    1 Kelc Tadej V
    5 Živič David
    8 Lipavšek Kristian
    6 Pal Matej
    20 Maček Jaka
    Dravinja
    1 Fink Gregor V
    26 Gaber Tadej
    2 Jevšenak Gabrijel
    77 Hren Primož
    20 Kolar Andraž
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    5 Čerenak Jernej K
    21 Brglez Tilen
    9 Gosak Davorin
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    12 Klevže Matevž V
    19 Rožmarič Blaž
    8 Černec Timotej
    16 Kolar Miha
    42 Marinšek Žan
    45 Žurej Andraž
    3 Brence Rok
    Trener
    Arsić Jura
    Trener
    Pec Peter
    Zadetki
    Dravinja 7 Ramšak Žan 0 : 1 47′
    Cirkulane 8 Lipavšek Kristian 1 : 1 64′
    Dogodki
    Dravinja 5 Čerenak Jernej 25′
    Dravinja 21 Brglez Tilen 32′
    Cirkulane 22 Majcen Metod 41′
    Cirkulane 22 / 5 Majcen Metod / Živič David 46′
    Cirkulane 3 Sitar Žan 53′
    Dravinja 1 Fink Gregor 54′
    Cirkulane 2 Cesar Blaž 56′
    Cirkulane 17 / 8 Krajnc Matej / Lipavšek Kristian 63′
    Dravinja 21 / 8 Brglez Tilen / Černec Timotej 71′
    Dravinja 5 / 19 Čerenak Jernej / Rožmarič Blaž 76′
    Cirkulane 18 / 20 Zazić Stefan / Maček Jaka 79′
    Dravinja 26 Gaber Tadej 79′
    Dravinja 20 / 45 Kolar Andraž / Žurej Andraž 84′
  • 12. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 08.05.21 ob 18.00

    Korotan Prevalje 0 : 1 0 : 1 Videm pri Ptuju
    Sodniki: Šepec Anže (glavni sodnik)
    Šašivarević Ermin (1. pomočnik)
    Boškič Andrej (2. pomočnik)
    Delegat: Glažar Stanislav
    Št. gledalcev: 1
    Korotan Prevalje
    69 Vidovšek Aljaž V
    11 Tabaković Ali
    8 Ofič Klemen
    21 Štruc Matevž
    5 Leskovec Mitja
    18 Pipuš Matic
    20 Triplat Grega
    6 Grušovnik Lovro K
    19 Plesec Nejc
    9 Kovač Blaž
    13 Grešovnik Urh
    Rezervni igralci
    97 Boštjan Blaž V
    7 Krivonog Jošt
    15 Glažer Blaž
    16 Küzma Tin
    2 Zavolovšek Anže
    17 Topalovič Mijat
    Videm pri Ptuju
    1 Kokol Nino V
    3 Plajnšek Alen
    5 Zdovc Žiga
    15 Adedoja Sulaimon Fatai
    20 Gojzdnik Jure
    6 Cafuta Gregor
    10 Krajnc Sebastjan K
    8 Ovčar Vid
    7 Šegula Marko
    18 Tement Žiga
    16 Kmetec Matic
    Rezervni igralci
    12 Rogina Žiga V
    4 Lah Mihael
    13 Šlamberger Matic
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Hojnik Robert
    Zadetki
    Videm pri Ptuju 15 Adedoja Sulaimon Fatai 0 : 1 27′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 33′
    Korotan Prevalje 11 / 7 Tabaković Ali / Krivonog Jošt 44′
    Videm pri Ptuju 20 Gojzdnik Jure 48′
    Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 58′
    Korotan Prevalje 21 Štruc Matevž 59′
    Videm pri Ptuju 16 / 13 Kmetec Matic / Šlamberger Matic 62′
    Korotan Prevalje 9 Kovač Blaž 66′
    Korotan Prevalje 13 / 2 Grešovnik Urh / Zavolovšek Anže 69′
    Videm pri Ptuju 7 / 4 Šegula Marko / Lah Mihael 80′
    Videm pri Ptuju 8 Ovčar Vid 90′
  • 12. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 08.05.21 ob 17.00

    Šampion 5 : 2 1 : 0 Dobrovce
    Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik)
    Špur Staša (1. pomočnik)
    Mask Sara (2. pomočnik)
    Delegat: Tompa Marjan
    Št. gledalcev: 1
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    23 Vasić Luka
    6 Korošec Miha K
    5 Božijak Aleš
    16 Agbo Okwuchukwu Charles
    22 Petkovič Jan
    20 Pfeifer Urh
    21 Veligošek Gašper
    55 Grobelnik Gal
    9 Križnik Sašo
    Rezervni igralci
    1 Kolman Matija V
    2 Štante Anej
    4 Aravs Timotej
    10 Kolenc Zevnik Urh
    8 Pušnik Nik
    Dobrovce
    1 Ploj Tilen V
    8 Kelc Klemen
    15 Pivec Rok
    6 Jager Aljaž
    5 Petek Žan K
    19 Blagus Krešo
    14 Klanjšek Domen
    18 Krivec Jan
    17 Grandošek Nejc
    20 Stachel Tadej
    11 Podbrežnik Elvino
    Rezervni igralci
    12 Radojčić Adin V
    2 Stachel Tilen
    7 Lubej Rok
    13 Pušnik Bine
    3 Bezjak Tim
    4 Kačičnik Hasanovič Staš
    9 Hedl Nejc
    Trener
    Žilnik Janez
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    Šampion 21 Veligošek Gašper 1 : 0 17′
    Šampion 8 Pušnik Nik 2 : 0 47′
    Dobrovce 6 Jager Aljaž 2 : 1 11m 63′
    Šampion 8 Pušnik Nik 3 : 1 66′
    Šampion 10 Kolenc Zevnik Urh 4 : 1 73′
    Dobrovce 18 Krivec Jan 4 : 2 82′
    Šampion 10 Kolenc Zevnik Urh 5 : 2 89′
    Dogodki
    Dobrovce 15 Pivec Rok 9′
    Šampion 3 Moličnik Urh 24′
    Dobrovce 6 Jager Aljaž 29′
    Šampion 9 Križnik Sašo 43′
    Šampion 9 / 8 Križnik Sašo / Pušnik Nik 46′
    Dobrovce 17 / 2 Grandošek Nejc / Stachel Tilen 46′
    Dobrovce 15 / 7 Pivec Rok / Lubej Rok 59′
    Šampion 23 Vasić Luka 62′
    Šampion 16 / 10 Agbo Okwuchukwu Charles / Kolenc Zevnik Urh 65′
    Šampion 20 / 2 Pfeifer Urh / Štante Anej 74′
    Šampion 22 / 4 Petkovič Jan / Aravs Timotej 74′
    Šampion 21 Veligošek Gašper 80′
  • 12. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 08.05.21 ob 17.00

    Kety Emmi Bistrica 4 : 0 4 : 0 Zreče
    Sodniki: Begič Amel (glavni sodnik)
    Kolenc Leon (1. pomočnik)
    Kos Damjan (2. pomočnik)
    Delegat: Kontarček Branko
    Št. gledalcev: 1
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka V
    2 Pušnik Marcel
    5 Ljubec Jan
    3 Korošec Andraž K
    7 Ribič Amadej
    6 Korošec Alen
    18 Kristl Jan
    8 Bračko Nejc
    21 Kovačič Žan
    9 Polegek Aljaž
    10 Martinčič Jaša
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    14 Dvoršak Gal
    4 Milutin Dejan
    13 Strah Dario
    16 Lahe Korošec Neal
    19 Kapun Enej
    11 Horvat Rok
    Zreče
    12 Purg Jaka V
    6 Jelenko Jakob K
    30 Kotnik Gregor
    15 Marinšek Marko
    5 Jančič Alen
    27 Videčnik Blaž
    8 Zupanc Terglav Žan
    11 Vinkovič Matej
    7 Podgrajšek Anže
    10 Radić Aleksandar
    32 Brglez Blaž
    Rezervni igralci
    29 Brdnik Jaka
    9 Leskovar Aleš
    77 Lipovec Žiga
    24 Stolliqi Halil
    22 Bavrk Anel
    1 Ravnak Primož V
    Trener
    Dvoršak Simon
    Trener
    Kotnik Gregor
    Zadetki
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 0 19′
    Kety Emmi Bistrica 2 Pušnik Marcel 2 : 0 25′
    Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 3 : 0 29′
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 4 : 0 34′
    Dogodki
    Zreče 27 Videčnik Blaž 49′
    Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 56′
    Kety Emmi Bistrica 10 / 19 Martinčič Jaša / Kapun Enej 56′
    Zreče 6 Jelenko Jakob 56′
    Kety Emmi Bistrica 8 / 14 Bračko Nejc / Dvoršak Gal 62′
    Kety Emmi Bistrica 18 / 11 Kristl Jan / Horvat Rok 62′
    Zreče 6 / 77 Jelenko Jakob / Lipovec Žiga 67′
    Kety Emmi Bistrica 9 / 16 Polegek Aljaž / Lahe Korošec Neal 74′
    Kety Emmi Bistrica 7 / 13 Ribič Amadej / Strah Dario 74′
    Zreče 11 / 24 Vinkovič Matej / Stolliqi Halil 79′
    Zreče 32 / 29 Brglez Blaž / Brdnik Jaka 79′
    Zreče 10 / 22 Radić Aleksandar / Bavrk Anel 83′
    Zreče 7 / 9 Podgrajšek Anže / Leskovar Aleš 83′
  • 12. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 08.05.21 ob 17.00

    Rogaška 3 : 1 1 : 1 Koroška Dravograd
    Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
    Bezjak Boštjan (1. pomočnik)
    Rumež Aleš (2. pomočnik)
    Delegat: Mijatovič Goran
    Št. gledalcev: 1
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    10 Andjelić Stefan
    21 Mraz Denis
    5 Čuček Goran K
    19 Zdovc Jaka
    3 Malešević Marko
    33 Ferčec David
    8 Golob Tim
    9 Ploj Alen
    17 Pavlović Andrej
    11 Neskič Alen
    Rezervni igralci
    31 Lojen Filip V
    13 Kmetič Anej
    77 Ivanuš Alen
    14 Gobec Tomi
    4 Kodelič Jan
    6 Gajster Gal
    90 Deljić David
    Koroška Dravograd
    99 Kanduč Primož V
    15 Vrabič Andraž
    17 Šteharnik Martin
    13 Račnik Jaka
    14 Pešl Anže
    3 Petek Edi
    8 Rogina Davor K
    9 Kogelnik Peter
    11 Pori Tine
    7 Bevk Domen
    5 Založnik Aljaž
    Rezervni igralci
    1 Savelli Valente David V
    10 Kotnik Jan
    6 Korbar Aleš
    4 Izak Anže
    2 Obretan Nejc
    20 Ferenčak Leon
    18 Kovač Kristijan
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Trener
    Kljajič Žiga
    Zadetki
    Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 0 : 1 34′
    Rogaška 5 Čuček Goran 1 : 1 36′
    Rogaška 9 Ploj Alen 2 : 1 49′
    Rogaška 13 Kmetič Anej 3 : 1 79′
    Dogodki
    Koroška Dravograd 15 / 4 Vrabič Andraž / Izak Anže 23′
    Koroška Dravograd 11 Pori Tine 25′
    Rogaška 19 / 4 Zdovc Jaka / Kodelič Jan 34′
    Koroška Dravograd 5 Založnik Aljaž 49′
    Koroška Dravograd 3 Petek Edi 50′
    Koroška Dravograd 13 / 18 Račnik Jaka / Kovač Kristijan 55′
    Rogaška 33 / 13 Ferčec David / Kmetič Anej 59′
    Rogaška 21 Mraz Denis 69′
    Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 69′
    Koroška Dravograd 7 / 20 Bevk Domen / Ferenčak Leon 81′
    Koroška Dravograd 11 / 2 Pori Tine / Obretan Nejc 81′
    Koroška Dravograd 20 Ferenčak Leon 90′
    Rogaška 10 / 90 Andjelić Stefan / Deljić David 91′
  • 11. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 02.05.21 ob 17.00

    Cirkulane 0 : 0 0 : 0 Kety Emmi Bistrica
    Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
    Racaj Fatlind (1. pomočnik)
    Kamnik Blaž (2. pomočnik)
    Delegat: Drnovšek Igor
    Št. gledalcev: 1
    Cirkulane
    25 Zajc Denis V
    16 Travnikar Robert
    23 Toplak Tomaž
    3 Sitar Žan
    22 Majcen Metod
    7 Bezjak Adrian
    17 Krajnc Matej K
    2 Cesar Blaž
    14 Bojnec Jaša
    11 Orlač Alen
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    15 Kelc Tadej
    20 Maček Jaka
    6 Pal Matej
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    14 Vidmar Lan
    7 Ribič Amadej
    6 Korošec Alen
    21 Kovačič Žan
    8 Bračko Nejc
    9 Polegek Aljaž
    19 Kapun Enej
    10 Martinčič Jaša
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    5 Ljubec Jan
    13 Strah Dario
    16 Lahe Korošec Neal
    18 Kristl Jan
    11 Horvat Rok
    Trener
    Arsić Jura
    Trener
    Dvoršak Simon
    Zadetki
    Dogodki
    Kety Emmi Bistrica 19 / 18 Kapun Enej / Kristl Jan 62′
    Kety Emmi Bistrica 21 / 11 Kovačič Žan / Horvat Rok 62′
    Kety Emmi Bistrica 7 Ribič Amadej 64′
    Cirkulane 11 / 6 Orlač Alen / Pal Matej 80′
    Cirkulane 16 Travnikar Robert 85′
    Kety Emmi Bistrica 14 Vidmar Lan 85′
    Kety Emmi Bistrica 4 Rozman Rok 88′
    Kety Emmi Bistrica 14 Vidmar Lan 88′
    Kety Emmi Bistrica 10 / 5 Martinčič Jaša / Ljubec Jan 89′
    Cirkulane 3 Sitar Žan 92′
  • 11. krog | Podvinci – Igrišče Podvinci | 02.05.21 ob 17.00

    Podvinci 2 : 1 2 : 1 Šmarje pri Jelšah
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Tompa Marjan
    Št. gledalcev: 1
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    2 Ramšak Žiga
    4 Gojkošek Tomaž
    3 Simić Anej
    21 Oman Jan
    22 Anžel Leon
    11 Svenšek Rok
    9 Bajraj Murat
    8 Orovič Jernej K
    10 Vajda Jaka
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    23 Polič Alen V
    17 Kuserbanj Denis
    13 Fras Denis
    77 Zamuda Horvat Žan
    14 Marušič Alen
    18 Zagoršek Damir
    Šmarje pri Jelšah
    12 Travnikar Nejc V
    16 Travnikar Tim
    14 Mauher Damjan
    15 Deučman Nejc K
    8 Jančič Urban
    20 Fišer Valentin
    19 Drofenik Jure
    9 Čakš Gregor
    10 Firšt David
    3 Zagajšek Jure
    17 Korez Nik
    Rezervni igralci
    1 Jesenko David V
    2 Mikše Uroš
    11 Čonč David
    18 Korez Andraž
    21 Lampret Aleš
    Trener
    Čeh Aleš
    Trener
    Čakš Žiga
    Zadetki
    Šmarje pri Jelšah 15 Deučman Nejc 0 : 1 30′
    Podvinci 8 Orovič Jernej 1 : 1 39′
    Podvinci 9 Bajraj Murat 2 : 1 45′
    Dogodki
    Podvinci 77 Zamuda Horvat Žan 56′
    Podvinci 3 / 17 Simić Anej / Kuserbanj Denis 58′
    Šmarje pri Jelšah 9 / 18 Čakš Gregor / Korez Andraž 68′
    Podvinci 2 Ramšak Žiga 69′
    Podvinci 16 Koren Rok 73′
    Šmarje pri Jelšah 20 / 21 Fišer Valentin / Lampret Aleš 78′
    Podvinci 10 Vajda Jaka 82′
    Šmarje pri Jelšah 21 Lampret Aleš 85′
    Podvinci 10 / 13 Vajda Jaka / Fras Denis 89′
    Šmarje pri Jelšah 14 / 2 Mauher Damjan / Mikše Uroš 89′
    Šmarje pri Jelšah 2 Mikše Uroš 92′
  • 11. krog | Videm – Športni park Videm | 02.05.21 ob 10.30

    Videm pri Ptuju 3 : 2 2 : 0 Koroška Dravograd
    Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
    Herženjak Eric (1. pomočnik)
    Tušak Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Drečnik Davor
    Št. gledalcev: 1
    Videm pri Ptuju
    1 Kokol Nino V
    3 Plajnšek Alen
    5 Zdovc Žiga
    15 Adedoja Sulaimon Fatai
    20 Gojzdnik Jure
    6 Cafuta Gregor
    10 Krajnc Sebastjan
    8 Ovčar Vid
    7 Šegula Marko
    18 Tement Žiga
    17 Vrbanić Renato
    Rezervni igralci
    12 Rogina Žiga
    4 Lah Mihael
    16 Kmetec Matic
    13 Šlamberger Matic
    9 Plošnik Silvo
    Koroška Dravograd
    99 Kanduč Primož V
    15 Vrabič Andraž
    21 Ferk Jan
    13 Račnik Jaka
    14 Pešl Anže
    3 Petek Edi
    8 Rogina Davor K
    9 Kogelnik Peter
    11 Pori Tine
    10 Kotnik Jan
    17 Založnik Aljaž
    Rezervni igralci
    1 Savelli Valente David V
    7 Bevk Domen
    6 Korbar Aleš
    4 Štaleker Valentin
    5 Obretan Nejc
    77 Ferenčak Leon
    18 Kovač Kristijan
    Trener
    Hojnik Robert
    Trener
    Kljajič Žiga
    Zadetki
    Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 1 : 0 18′
    Videm pri Ptuju 15 Adedoja Sulaimon Fatai 2 : 0 22′
    Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 2 : 1 49′
    Koroška Dravograd 7 Bevk Domen 2 : 2 60′
    Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 3 : 2 77′
    Dogodki
    Koroška Dravograd 13 Račnik Jaka 16′
    Koroška Dravograd 21 / 7 Ferk Jan / Bevk Domen 30′
    Videm pri Ptuju 15 Adedoja Sulaimon Fatai 34′
    Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 36′
    Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 55′
    Koroška Dravograd 17 Založnik Aljaž 56′
    Videm pri Ptuju 7 Šegula Marko 62′
    Videm pri Ptuju 7 / 16 Šegula Marko / Kmetec Matic 63′
    Videm pri Ptuju 18 / 13 Tement Žiga / Šlamberger Matic 66′
    Koroška Dravograd 17 / 18 Založnik Aljaž / Kovač Kristijan 68′
    Videm pri Ptuju 3 Plajnšek Alen 69′
    Videm pri Ptuju 17 / 4 Vrbanić Renato / Lah Mihael 76′
    Videm pri Ptuju 3 / 9 Plajnšek Alen / Plošnik Silvo 76′
  • 11. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 01.05.21 ob 17.00

    Dobrovce 2 : 2 0 : 1 Dravinja
    Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
    Boškič Andrej (1. pomočnik)
    Šašivarević Ermin (2. pomočnik)
    Delegat: Crnkovič Božidar
    Št. gledalcev: 1
    Dobrovce
    1 Ploj Tilen V
    25 Kelc Klemen
    15 Pivec Rok
    19 Jager Aljaž
    5 Petek Žan
    7 Lubej Rok K
    14 Klanjšek Domen
    8 Krivec Jan
    17 Grandošek Nejc
    20 Stachel Tadej
    11 Podbrežnik Elvino
    Rezervni igralci
    6 Stachel Tilen
    43 Blagus Krešo
    13 Pušnik Bine
    9 Hutinski Alen
    3 Bezjak Tim
    2 Hedl Nejc
    Dravinja
    1 Fink Gregor K V
    26 Gaber Tadej
    2 Jevšenak Gabrijel
    5 Hren Primož
    20 Kolar Andraž
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    6 Kolar Blaž
    45 Žurej Andraž
    9 Gosak Davorin
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    12 Klevže Matevž V
    11 Rožmarič Blaž
    16 Kolar Miha
    19 Završnik Tilen
    3 Ratkovič Macuh Luka
    77 Napotnik Žan
    Trener
    Breber Zvonko
    Trener
    Pec Peter
    Zadetki
    Dravinja 7 Ramšak Žan 0 : 1 36′
    Dravinja 7 Ramšak Žan 0 : 2 50′
    Dobrovce 14 Klanjšek Domen 1 : 2 73′
    Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 2 : 2 77′
    Dogodki
    Dobrovce 7 / 43 Lubej Rok / Blagus Krešo 46′
    Dobrovce 20 / 6 Stachel Tadej / Stachel Tilen 56′
    Dobrovce 17 / 9 Grandošek Nejc / Hutinski Alen 56′
    Dravinja 9 / 77 Gosak Davorin / Napotnik Žan 67′
    Dravinja 20 Kolar Andraž 69′
    Dobrovce 9 Hutinski Alen 75′
    Dobrovce 15 Pivec Rok 79′
    Dravinja 77 Napotnik Žan 80′
    Dobrovce 25 / 3 Kelc Klemen / Bezjak Tim 90′
    Dravinja 6 Kolar Blaž 90′
    Dobrovce 43 Blagus Krešo 91′
  • 11. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 01.05.21 ob 17.00

    Rogaška 3 : 0 0 : 0 Zreče
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Kmetec Mark (1. pomočnik)
    Šobot Danijel (2. pomočnik)
    Delegat: Drvarič Marjan
    Št. gledalcev: 1
    Rogaška
    12 Vunderl Lan V
    13 Rešek Mitja
    21 Mraz Denis
    5 Čuček Goran K
    19 Zdovc Jaka
    3 Malešević Marko
    33 Ferčec David
    8 Golob Tim
    9 Ploj Alen
    17 Pavlović Andrej
    11 Neskič Alen
    Rezervni igralci
    23 Lojen Filip V
    15 Kmetič Anej
    77 Šef Andraž
    14 Gobec Tomi
    4 Kodelič Jan
    1 Majer Leon V
    90 Deljić David
    Zreče
    1 Ravnak Primož V
    22 Podgrajšek Matic K
    30 Kotnik Gregor
    15 Marinšek Marko
    5 Jančič Alen
    6 Jelenko Jakob
    8 Zupanc Terglav Žan
    11 Vinkovič Matej
    7 Podgrajšek Anže
    10 Radić Aleksandar
    24 Stolliqi Halil
    Rezervni igralci
    29 Brdnik Jaka
    9 Leskovar Aleš
    32 Lipovec Žiga
    25 Leskovar Sebastijan
    27 Videčnik Blaž
    12 Purg Jaka V
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Trener
    Kotnik Gregor
    Zadetki
    Rogaška 5 Čuček Goran 1 : 0 52′
    Rogaška 17 Pavlović Andrej 2 : 0 62′
    Rogaška 11 Neskič Alen 3 : 0 67′
    Dogodki
    Zreče 22 / 27 Podgrajšek Matic / Videčnik Blaž 11′
    Zreče 6 Jelenko Jakob 33′
    Zreče 15 Marinšek Marko 38′
    Rogaška 13 Rešek Mitja 40′
    Rogaška 11 Neskič Alen 43′
    Rogaška 19 / 15 Zdovc Jaka / Kmetič Anej 46′
    Zreče 27 Videčnik Blaž 58′
    Zreče 6 / 25 Jelenko Jakob / Leskovar Sebastijan 59′
    Zreče 24 / 29 Stolliqi Halil / Brdnik Jaka 59′
    Rogaška 33 / 90 Ferčec David / Deljić David 70′
    Rogaška 11 / 14 Neskič Alen / Gobec Tomi 80′
    Rogaška 3 / 4 Malešević Marko / Kodelič Jan 80′
    Zreče 11 / 9 Vinkovič Matej / Leskovar Aleš 82′
    Zreče 7 / 32 Podgrajšek Anže / Lipovec Žiga 82′
    Rogaška 4 Kodelič Jan 85′
  • 11. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 01.05.21 ob 17.00

    Šampion 5 : 1 3 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
    Bezjak Boštjan (1. pomočnik)
    Mileta Lovro (2. pomočnik)
    Delegat: Koletnik Drago
    Št. gledalcev: 16
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    23 Vasić Luka
    6 Korošec Miha K
    5 Božijak Aleš
    2 Agbo Okwuchukwu Charles
    17 Čufer Miha
    20 Pfeifer Urh
    21 Veligošek Gašper
    55 Grobelnik Gal
    10 Mihalič Luka
    Rezervni igralci
    1 Kolman Matija V
    9 Križnik Sašo
    7 Baskera Rok
    14 Žula Matevž
    Korotan Prevalje
    69 Vidovšek Aljaž V
    10 Tabaković Ali
    8 Ofič Klemen
    23 Štruc Matevž
    18 Pipuš Matic
    17 Grešovnik Urh
    20 Triplat Grega
    6 Grušovnik Lovro
    9 Küzma Tin K
    5 Leskovec Mitja
    19 Kovač Blaž
    Rezervni igralci
    97 Boštjan Blaž V
    7 Krivonog Jošt
    13 Glažer Blaž
    3 Hutmajer Boštjan
    Trener
    Žilnik Janez
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    Šampion 55 Grobelnik Gal 1 : 0 6′
    Šampion 6 Korošec Miha 2 : 0 34′
    Šampion 55 Grobelnik Gal 3 : 0 11m 42′
    Šampion 21 Veligošek Gašper 4 : 0 71′
    Korotan Prevalje 19 Kovač Blaž 4 : 1 86′
    Šampion 9 Križnik Sašo 5 : 1 90′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 23 Štruc Matevž 42′
    Šampion 17 / 9 Čufer Miha / Križnik Sašo 43′
    Korotan Prevalje 5 Leskovec Mitja 59′
    Šampion 21 Veligošek Gašper 60′
    Šampion 2 / 7 Agbo Okwuchukwu Charles / Baskera Rok 61′
    Korotan Prevalje 10 / 7 Tabaković Ali / Krivonog Jošt 64′
    Korotan Prevalje 18 / 3 Pipuš Matic / Hutmajer Boštjan 68′
    Korotan Prevalje 9 / 13 Küzma Tin / Glažer Blaž 72′
    Šampion 99 / 1 Grobelnik Jaka / Kolman Matija 78′
    Šampion 55 / 14 Grobelnik Gal / Žula Matevž 78′
    Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 84′
  • 10. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 24.04.21 ob 18.00

    Korotan Prevalje 3 : 2 1 : 1 Podvinci
    Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
    Benc Uroš (1. pomočnik)
    Perger Primož (2. pomočnik)
    Delegat: Alič Selim
    Št. gledalcev: 1
    Korotan Prevalje
    69 Vidovšek Aljaž V
    13 Korpar Žiga
    8 Ofič Klemen
    21 Štruc Matevž
    18 Pipuš Matic
    19 Plesec Nejc
    20 Triplat Grega
    6 Grušovnik Lovro
    9 Küzma Tin K
    16 Lasnik Tine
    14 Grešovnik Urh
    Rezervni igralci
    97 Boštjan Blaž V
    11 Tabaković Ali
    2 Zavolovšek Anže
    3 Hutmajer Boštjan
    7 Krivonog Jošt
    5 Kovač Blaž
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    2 Ramšak Žiga
    4 Gojkošek Tomaž
    5 Lah Branko
    21 Oman Jan
    19 Anžel Leon
    11 Svenšek Rok
    9 Bajraj Murat
    8 Orovič Jernej K
    7 Vajda Jaka
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    23 Polič Alen V
    20 Zajko Jan Ziko
    18 Fras Denis
    3 Kuserbanj Denis
    14 Marušič Alen
    13 Simić Anej
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Čeh Aleš
    Zadetki
    Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 1 : 0 11m 7′
    Podvinci 16 Koren Rok 1 : 1 33′
    Podvinci 16 Koren Rok 1 : 2 57′
    Korotan Prevalje 8 Ofič Klemen 2 : 2 64′
    Korotan Prevalje 5 Kovač Blaž 3 : 2 90′
    Dogodki
    Podvinci 16 Koren Rok 40′
    Podvinci 20 Zajko Jan Ziko 44′
    Korotan Prevalje 6 Grušovnik Lovro 51′
    Korotan Prevalje 19 Plesec Nejc 54′
    Podvinci 5 / 13 Lah Branko / Simić Anej 56′
    Podvinci 19 / 3 Anžel Leon / Kuserbanj Denis 56′
    Podvinci 7 / 18 Vajda Jaka / Fras Denis 64′
    Korotan Prevalje 19 / 11 Plesec Nejc / Tabaković Ali 68′
    Korotan Prevalje 14 / 5 Grešovnik Urh / Kovač Blaž 68′
    Korotan Prevalje 8 / 7 Ofič Klemen / Krivonog Jošt 74′
    Korotan Prevalje 21 / 2 Štruc Matevž / Zavolovšek Anže 79′
    Podvinci 9 Bajraj Murat 94′
  • 10. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 24.04.21 ob 17.00

    Dravinja 4 : 1 3 : 0 Videm pri Ptuju
    Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik)
    Marin Tomaž (1. pomočnik)
    Majcen Kevin (2. pomočnik)
    Delegat: Grabar Boris
    Št. gledalcev: 1
    Dravinja
    1 Fink Gregor K V
    26 Gaber Tadej
    2 Jevšenak Gabrijel
    5 Hren Primož
    20 Kolar Andraž
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    6 Kolar Blaž
    45 Žurej Andraž
    9 Gosak Davorin
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    12 Klevže Matevž V
    19 Rožmarič Blaž
    8 Černec Timotej
    16 Kolar Miha
    14 Završnik Tilen
    3 Ratkovič Macuh Luka
    77 Napotnik Žan
    Videm pri Ptuju
    12 Kokol Nino V
    24 Plajnšek Alen
    5 Zdovc Žiga
    15 Adedoja Sulaimon Fatai
    4 Gojzdnik Jure
    26 Cafuta Gregor
    10 Krajnc Sebastjan K
    14 Ovčar Vid
    23 Kmetec Matic
    13 Šlamberger Matic
    7 Šegula Marko
    Rezervni igralci
    1 Rogina Žiga V
    6 Lah Mihael
    27 Tement Žiga
    11 Vrbanić Renato
    9 Frank Ličina Matic
    Trener
    Pec Peter
    Zadetki
    Dravinja 26 Gaber Tadej 1 : 0 28′
    Dravinja 5 Hren Primož 2 : 0 31′
    Dravinja 7 Ramšak Žan 3 : 0 43′
    Dravinja 10 Čakš Žiga 4 : 0 61′
    Videm pri Ptuju 7 Šegula Marko 4 : 1 67′
    Dogodki
    Dravinja 17 Kolar Anej 4′
    Dravinja 26 Gaber Tadej 15′
    Videm pri Ptuju 15 Adedoja Sulaimon Fatai 27′
    Dravinja 9 / 77 Gosak Davorin / Napotnik Žan 46′
    Videm pri Ptuju 23 / 6 Kmetec Matic / Lah Mihael 46′
    Videm pri Ptuju 13 / 9 Šlamberger Matic / Frank Ličina Matic 46′
    Videm pri Ptuju 26 Cafuta Gregor 54′
    Videm pri Ptuju 14 / 11 Ovčar Vid / Vrbanić Renato 57′
    Dravinja 6 Kolar Blaž 63′
    Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 67′
    Videm pri Ptuju 7 / 27 Šegula Marko / Tement Žiga 68′
    Dravinja 2 / 3 Jevšenak Gabrijel / Ratkovič Macuh Luka 78′
    Dravinja 20 / 19 Kolar Andraž / Rožmarič Blaž 82′
    Dravinja 26 / 16 Gaber Tadej / Kolar Miha 82′
    Dravinja 19 Rožmarič Blaž 86′
    Dravinja 45 / 14 Žurej Andraž / Završnik Tilen 88′
  • 10. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 24.04.21 ob 17.00

    Kety Emmi Bistrica 1 : 1 0 : 0 Rogaška
    Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik)
    Sužnik Jure (1. pomočnik)
    Bombač Mitja (2. pomočnik)
    Delegat: Močnik Vlado
    Št. gledalcev: 1
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    14 Vidmar Lan
    7 Ribič Amadej
    11 Horvat Rok
    18 Kristl Jan
    8 Bračko Nejc
    9 Polegek Aljaž
    21 Kovačič Žan
    19 Kapun Enej
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    3 Korošec Andraž
    5 Ljubec Jan
    13 Strah Dario
    6 Lahe Korošec Neal
    15 Šlak Sebastjan
    10 Martinčič Jaša
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    13 Rešek Mitja
    21 Mraz Denis
    5 Čuček Goran
    19 Zdovc Jaka
    7 Rokavec Mika Mario K
    33 Ferčec David
    8 Golob Tim
    9 Ploj Alen
    17 Pavlović Andrej
    11 Neskič Alen
    Rezervni igralci
    31 Lojen Filip V
    3 Malešević Marko
    10 Andjelić Stefan
    14 Gobec Tomi
    4 Kodelič Jan
    6 Gajster Gal
    90 Deljić David
    Trener
    Dvoršak Simon
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Zadetki
    Rogaška 9 Ploj Alen 0 : 1 61′
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 1 93′
    Dogodki
    Kety Emmi Bistrica 19 Kapun Enej 25′
    Rogaška 5 Čuček Goran 29′
    Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 37′
    Kety Emmi Bistrica 18 Kristl Jan 48′
    Rogaška 33 / 10 Ferčec David / Andjelić Stefan 57′
    Kety Emmi Bistrica 11 / 3 Horvat Rok / Korošec Andraž 65′
    Kety Emmi Bistrica 19 / 10 Kapun Enej / Martinčič Jaša 65′
    Rogaška 19 Zdovc Jaka 66′
    Rogaška 17 / 3 Pavlović Andrej / Malešević Marko 66′
    Rogaška 10 Andjelić Stefan 78′
    Rogaška 7 / 14 Rokavec Mika Mario / Gobec Tomi 80′
    Rogaška 21 Mraz Denis 82′
    Kety Emmi Bistrica 21 / 15 Kovačič Žan / Šlak Sebastjan 83′
    Kety Emmi Bistrica 4 Rozman Rok 85′
    Rogaška 11 Neskič Alen 92′
  • 10. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 24.04.21 ob 17.00

    Šmarje pri Jelšah 1 : 3 0 : 3 Cirkulane
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Lahovič Marcel (2. pomočnik)
    Delegat: Klinc Jožef
    Št. gledalcev: 1
    Šmarje pri Jelšah
    12 Travnikar Nejc V
    16 Travnikar Tim
    7 Mauher Damjan
    15 Deučman Nejc K
    8 Jančič Urban
    11 Fišer Valentin
    14 Drofenik Jure
    9 Čakš Gregor
    19 Korošec Miha
    2 Zagajšek Jure
    17 Korez Nik
    Rezervni igralci
    1 Jesenko David V
    5 Kresnik Filip
    10 Firšt David
    20 Korez Andraž
    21 Lampret Aleš
    4 Gajšek Anže
    Cirkulane
    25 Zajc Denis V
    18 Zazić Stefan
    23 Toplak Tomaž K
    16 Travnikar Robert
    3 Sitar Žan
    14 Bojnec Jaša
    8 Lipavšek Kristian
    22 Majcen Metod
    7 Bezjak Adrian
    2 Cesar Blaž
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    17 Krajnc Matej
    10 Cesar Uroš
    1 Kelc Tadej V
    11 Orlač Alen
    5 Živič David
    20 Maček Jaka
    6 Pal Matej
    Trener
    Čakš Žiga
    Trener
    Arsić Jura
    Zadetki
    Cirkulane 16 Travnikar Robert 0 : 1 13′
    Cirkulane 16 Travnikar Robert 0 : 2 31′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 0 : 3 11m 44′
    Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 1 : 3 11m 89′
    Dogodki
    Šmarje pri Jelšah 15 Deučman Nejc 3′
    Šmarje pri Jelšah 9 Čakš Gregor 10′
    Šmarje pri Jelšah 19 Korošec Miha 39′
    Šmarje pri Jelšah 7 Mauher Damjan 42′
    Šmarje pri Jelšah 19 / 10 Korošec Miha / Firšt David 46′
    Cirkulane 16 Travnikar Robert 50′
    Cirkulane 8 / 17 Lipavšek Kristian / Krajnc Matej 61′
    Šmarje pri Jelšah 9 / 20 Čakš Gregor / Korez Andraž 62′
    Cirkulane 7 / 20 Bezjak Adrian / Maček Jaka 70′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 80′
    Cirkulane 18 / 6 Zazić Stefan / Pal Matej 80′
    Cirkulane 3 / 11 Sitar Žan / Orlač Alen 80′
    Cirkulane 14 / 10 Bojnec Jaša / Cesar Uroš 80′
    Šmarje pri Jelšah 7 / 5 Mauher Damjan / Kresnik Filip 82′
    Šmarje pri Jelšah 11 / 21 Fišer Valentin / Lampret Aleš 82′
  • 10. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 24.04.21 ob 17.00

    Koroška Dravograd 7 : 1 3 : 0 Šampion
    Sodniki: Bezjak Blaž (glavni sodnik)
    Skok Aleš (1. pomočnik)
    Šprah Robert (2. pomočnik)
    Delegat: Koletnik Drago
    Št. gledalcev: 19
    Koroška Dravograd
    99 Kanduč Primož V
    17 Šteharnik Martin
    5 Ferk Jan
    13 Račnik Jaka
    14 Pešl Anže
    3 Petek Edi
    8 Rogina Davor K
    9 Kogelnik Peter
    7 Bevk Domen
    10 Kotnik Jan
    20 Založnik Aljaž
    Rezervni igralci
    1 Savelli Valente David V
    15 Vrabič Andraž
    6 Korbar Aleš
    4 Štaleker Valentin
    16 Obretan Nejc
    19 Pori Tine
    18 Kovač Kristijan
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    23 Vasić Luka
    6 Korošec Miha K
    5 Božijak Aleš
    2 Agbo Okwuchukwu Charles
    17 Čufer Miha
    22 Petkovič Jan
    10 Mihalič Luka
    55 Grobelnik Gal
    21 Veligošek Gašper
    Rezervni igralci
    1 Kolman Matija V
    20 Pfeifer Urh
    18 Križnik Sašo
    8 Pranjič Darko
    4 Aravs Timotej
    Trener
    Kljajič Žiga
    Trener
    Žilnik Janez
    Zadetki
    Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 1 : 0 26′
    Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 2 : 0 35′
    Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 3 : 0 37′
    Koroška Dravograd 10 Kotnik Jan 4 : 0 61′
    Šampion 55 Grobelnik Gal 4 : 1 64′
    Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 5 : 1 11m 70′
    Koroška Dravograd 19 Pori Tine 6 : 1 87′
    Koroška Dravograd 9 Kogelnik Peter 7 : 1 90′
    Dogodki
    Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 8′
    Koroška Dravograd 8 Rogina Davor 32′
    Šampion 22 Petkovič Jan 32′
    Koroška Dravograd 14 Pešl Anže 43′
    Šampion 17 Čufer Miha 43′
    Koroška Dravograd 17 / 19 Šteharnik Martin / Pori Tine 46′
    Šampion 23 / 20 Vasić Luka / Pfeifer Urh 46′
    Šampion 2 / 18 Agbo Okwuchukwu Charles / Križnik Sašo 58′
    Koroška Dravograd 20 / 18 Založnik Aljaž / Kovač Kristijan 66′
    Koroška Dravograd 10 / 16 Kotnik Jan / Obretan Nejc 66′
    Šampion 10 / 8 Mihalič Luka / Pranjič Darko 76′
    Šampion 55 / 4 Grobelnik Gal / Aravs Timotej 76′
    Koroška Dravograd 8 / 4 Rogina Davor / Štaleker Valentin 80′
    Koroška Dravograd 7 / 6 Bevk Domen / Korbar Aleš 80′
    Koroška Dravograd 13 Račnik Jaka 84′
  • 10. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 24.04.21 ob 17.00

    Zreče 1 : 1 0 : 1 Dobrovce
    Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
    Herženjak Eric (1. pomočnik)
    Tušak Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Majcen Domen
    Št. gledalcev: 1
    Zreče
    12 Purg Jaka V
    22 Podgrajšek Matic K
    25 Leskovar Sebastijan
    8 Zupanc Terglav Žan
    11 Vinkovič Matej
    32 Brglez Blaž
    7 Podgrajšek Anže
    30 Kotnik Gregor
    10 Radić Aleksandar
    29 Brdnik Jaka
    15 Marinšek Marko
    Rezervni igralci
    1 Ravnak Primož V
    24 Stolliqi Halil
    27 Videčnik Blaž
    77 Boček Andraž
    9 Leskovar Aleš
    5 Jančič Alen
    Dobrovce
    12 Jurič Anej V
    25 Kelc Klemen
    5 Petek Žan
    15 Pivec Rok
    7 Lubej Rok K
    19 Jager Aljaž
    8 Krivec Jan
    14 Klanjšek Domen
    20 Stachel Tadej
    11 Podbrežnik Elvino
    17 Grandošek Nejc
    Rezervni igralci
    1 Ploj Tilen V
    6 Stachel Tilen
    13 Pušnik Bine
    16 Polanc Patrik
    9 Hutinski Alen
    3 Bezjak Tim
    2 Hedl Nejc
    Trener
    Kotnik Gregor
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    Dobrovce 11 Podbrežnik Elvino 0 : 1 27′
    Zreče 8 Zupanc Terglav Žan 1 : 1 88′
    Dogodki
    Dobrovce 14 Klanjšek Domen 38′
    Dobrovce 7 / 6 Lubej Rok / Stachel Tilen 46′
    Zreče 29 / 5 Brdnik Jaka / Jančič Alen 55′
    Dobrovce 14 / 9 Klanjšek Domen / Hutinski Alen 68′
    Zreče 15 / 27 Marinšek Marko / Videčnik Blaž 69′
    Dobrovce 25 Kelc Klemen 71′
    Zreče 32 Brglez Blaž 73′
    Zreče 25 / 9 Leskovar Sebastijan / Leskovar Aleš 78′
    Zreče 10 / 77 Radić Aleksandar / Boček Andraž 78′
    Dobrovce 17 / 16 Grandošek Nejc / Polanc Patrik 86′
  • 9. krog | Ptuj – Mestni stadion Ptuj – igrišče z UT | 18.10.20 ob 15.00

    Podvinci 1 : 2 0 : 1 Koroška Dravograd
    Sodniki: Jerič Anže (glavni sodnik)
    Kalan Miha (1. pomočnik)
    Antolič Jean (2. pomočnik)
    Delegat: Krajnc Robert
    Št. gledalcev: 1
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    2 Ramšak Žiga
    13 Gojkošek Tomaž
    77 Zamuda Horvat Žan
    21 Oman Jan
    17 Kuserbanj Denis K
    11 Svenšek Rok
    10 Zajko Jan Ziko
    8 Orovič Jernej
    7 Vajda Jaka
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    23 Polič Alen V
    6 Svenšek Rene
    9 Šegula Marko
    22 Anžel Leon
    5 Lah Branko
    20 Bajraj Murat
    14 Marušič Alen
    Koroška Dravograd
    99 Kanduč Primož V
    14 Pešl Anže
    15 Vrabič Andraž
    17 Šteharnik Martin
    6 Krajnc David
    18 Kitek Cene
    8 Dobaj Staš
    19 Rogina Davor K
    3 Petek Edi
    11 Pečnik Nejc
    7 Bevk Domen
    Rezervni igralci
    1 Savelli Valente David V
    4 Kitek Nace
    13 Račnik Jaka
    5 Štaleker Valentin
    16 Korbar Aleš
    20 Ferenčak Leon
    Trener
    Kljajič Žiga
    Zadetki
    Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 0 : 1 27′
    Koroška Dravograd 11 Pečnik Nejc 0 : 2 77′
    Podvinci 8 Orovič Jernej 1 : 2 90′
    Dogodki
    Koroška Dravograd 8 Dobaj Staš 32′
    Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 45′
    Koroška Dravograd 8 / 20 Dobaj Staš / Ferenčak Leon 46′
    Podvinci 16 / 20 Koren Rok / Bajraj Murat 58′
    Podvinci 77 / 22 Zamuda Horvat Žan / Anžel Leon 58′
    Koroška Dravograd 19 Rogina Davor 61′
    Podvinci 13 Gojkošek Tomaž 62′
    Podvinci 17 / 6 Kuserbanj Denis / Svenšek Rene 72′
    Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 77′
    Podvinci 7 / 9 Vajda Jaka / Šegula Marko 82′
    Podvinci 21 / 5 Oman Jan / Lah Branko 82′
    Koroška Dravograd 15 Vrabič Andraž 85′
    Koroška Dravograd 7 / 13 Bevk Domen / Račnik Jaka 87′
  • 9. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 18.10.20 ob 15.00

    Cirkulane 1 : 1 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Jazbec Žan (glavni sodnik)
    Povšnar Dejan (1. pomočnik)
    Kurtušič Igor (2. pomočnik)
    Delegat: Kresnik Dejan
    Št. gledalcev: 1
    Cirkulane
    25 Zajc Denis V
    23 Toplak Tomaž K
    6 Pal Matej
    3 Sitar Žan
    22 Majcen Metod
    10 Cesar Uroš
    17 Kajzer Rok
    8 Lipavšek Kristian
    2 Cesar Blaž
    5 Živič David
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    1 Kokol Nino V
    11 Orlač Alen
    7 Brumen Tomaž
    13 Kolednik Timi
    Korotan Prevalje
    69 Vidovšek Aljaž V
    11 Korpar Žiga
    3 Hutmajer Boštjan
    21 Štruc Matevž
    15 Leskovec Mitja
    13 Borovnik Boštjan
    20 Triplat Grega
    6 Grušovnik Lovro
    9 Küzma Tin K
    8 Klarič Grega
    14 Grešovnik Urh
    Rezervni igralci
    97 Boštjan Blaž V
    5 Kovač Blaž
    4 Paradiž Vid
    18 Jelić Petar
    Trener
    Kus Bojan
    Zadetki
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 1 : 0 57′
    Korotan Prevalje 5 Kovač Blaž 1 : 1 91′
    Dogodki
    Cirkulane 23 / 11 Toplak Tomaž / Orlač Alen 23′
    Korotan Prevalje 9 Küzma Tin 47′
    Korotan Prevalje 6 Grušovnik Lovro 61′
    Korotan Prevalje 3 / 5 Hutmajer Boštjan / Kovač Blaž 66′
    Korotan Prevalje 14 / 4 Grešovnik Urh / Paradiž Vid 66′
    Korotan Prevalje 9 / 18 Küzma Tin / Jelić Petar 70′
    Korotan Prevalje 15 Leskovec Mitja 75′
    Cirkulane 5 / 7 Živič David / Brumen Tomaž 79′
    Korotan Prevalje 4 Paradiž Vid 81′
    Cirkulane 11 / 13 Orlač Alen / Kolednik Timi 90′
  • 9. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 18.10.20 ob 15.00

    Šampion 2 : 0 1 : 0 Videm pri Ptuju
    Sodniki: Novarlić Damjan (glavni sodnik)
    Perger Primož (1. pomočnik)
    Šobot Danijel (2. pomočnik)
    Delegat: Drečnik Davor
    Št. gledalcev: 1
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    23 Vasić Luka
    4 Vidmar Lan
    5 Božijak Aleš
    14 Marko Tomaž K
    21 Veligošek Gašper
    22 Petkovič Jan
    17 Čufer Miha
    55 Grobelnik Gal
    10 Mihalič Luka
    Rezervni igralci
    1 Aravs Miha V
    20 Pfeifer Urh
    8 Pranjič Darko
    18 Križnik Sašo
    7 Pušnik Nik
    2 Žužek Žan Žak
    Videm pri Ptuju
    1 Banić Tibor V
    3 Plajnšek Alen
    6 Cafuta Gregor
    7 Mesarič Luka
    8 Ovčar Vid
    9 Frank Ličina Matic
    10 Krajnc Sebastjan K
    11 Plajnšek Žan
    13 Šlamberger Matic
    17 Vrbanić Renato
    19 Gajšek Luka
    Rezervni igralci
    4 Rogina Žiga
    Trener
    Žilnik Janez
    Zadetki
    Šampion 3 Moličnik Urh 1 : 0 3′
    Šampion 55 Grobelnik Gal 2 : 0 83′
    Dogodki
    Šampion 17 Čufer Miha 13′
    Videm pri Ptuju 7 / 4 Mesarič Luka / Rogina Žiga 24′
    Šampion 10 / 20 Mihalič Luka / Pfeifer Urh 30′
    Šampion 5 / 8 Božijak Aleš / Pranjič Darko 64′
    Videm pri Ptuju 8 Ovčar Vid 67′
    Šampion 17 / 18 Čufer Miha / Križnik Sašo 88′
  • 9. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 17.10.20 ob 15.00

    Rogaška 5 : 1 2 : 1 Šmarje pri Jelšah
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Holcman Aljaž (1. pomočnik)
    Kmetec Mark (2. pomočnik)
    Delegat: Burjan Slavko
    Št. gledalcev: 80
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    5 Ptiček Ivan
    3 Kodelič Jan
    13 Rešek Mitja
    19 Zdovc Jaka
    17 Pavlović Andrej
    9 Kmetič Anej
    11 Golob Tim
    10 Andjelić Stefan
    4 Šmigoc Denis K
    22 Romih Rok
    Rezervni igralci
    31 Majer Leon V
    33 Ferčec David
    14 Grošič Aleš
    90 Gajster Gal
    21 Turnšek Val Miha
    77 Batarilo Ćerdić Mijo
    8 Deljić David
    Šmarje pri Jelšah
    13 Travnikar Nejc V
    21 Travnikar Tim
    7 Mauher Damjan
    15 Deučman Nejc K
    5 Gajšek Anže
    8 Jančič Urban
    14 Rep Tadej
    19 Fišer Valentin
    17 Drofenik Jure
    11 Čonč David
    10 Firšt David
    Rezervni igralci
    1 Jesenko David V
    3 Kresnik Filip
    9 Čakš Gregor
    2 Mikše Uroš
    20 Krašovec Rok
    25 Pekovšak Dejan
    4 Korošec Miha
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Trener
    Rkman Milan
    Zadetki
    Rogaška 9 Kmetič Anej 1 : 0 4′
    Rogaška 4 Šmigoc Denis 2 : 0 13′
    Šmarje pri Jelšah 17 Drofenik Jure 2 : 1 46′
    Rogaška 17 Pavlović Andrej 3 : 1 67′
    Rogaška 4 Šmigoc Denis 4 : 1 74′
    Rogaška 8 Deljić David 5 : 1 90′
    Dogodki
    Rogaška 13 Rešek Mitja 17′
    Šmarje pri Jelšah 7 Mauher Damjan 29′
    Šmarje pri Jelšah Glavni trener Rkman Milan 29′
    Šmarje pri Jelšah 2 Mikše Uroš 32′
    Šmarje pri Jelšah 2 Mikše Uroš 32′
    Šmarje pri Jelšah Glavni trener Rkman Milan 40′
    Šmarje pri Jelšah 11 / 4 Čonč David / Korošec Miha 46′
    Rogaška 11 / 14 Golob Tim / Grošič Aleš 73′
    Šmarje pri Jelšah 14 / 9 Rep Tadej / Čakš Gregor 75′
    Rogaška 5 / 33 Ptiček Ivan / Ferčec David 78′
    Šmarje pri Jelšah 5 / 25 Gajšek Anže / Pekovšak Dejan 81′
    Rogaška 14 Grošič Aleš 85′
    Rogaška 9 / 8 Kmetič Anej / Deljić David 86′
    Rogaška 10 / 21 Andjelić Stefan / Turnšek Val Miha 86′
  • 9. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 17.10.20 ob 15.00

    Zreče 1 : 2 0 : 2 Dravinja
    Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik)
    Jonke Mitja (1. pomočnik)
    Močivnik Joži (2. pomočnik)
    Delegat: Anželj Borut
    Št. gledalcev: 1
    Zreče
    1 Ravnak Primož V
    17 Podkrajšek Blaž
    5 Jančič Alen
    3 Potokar Nejc
    22 Podgrajšek Matic
    25 Leskovar Sebastijan
    6 Jelenko Jakob
    8 Zupanc Terglav Žan
    11 Vinkovič Matej K
    32 Brglez Blaž
    7 Podgrajšek Anže
    Rezervni igralci
    12 Purg Jaka V
    30 Kotnik Gregor
    24 Drobinc Timotej
    9 Leskovar Aleš
    77 Boček Andraž
    29 Lipovec Žiga
    10 Radić Aleksandar
    Dravinja
    1 Fink Gregor K V
    26 Gaber Tadej
    2 Jevšenak Gabrijel
    14 Vidmar Brdnik Florjan
    99 Poljanec Jan
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    6 Kolar Blaž
    77 Napotnik Žan
    42 Brumec Žiga
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    23 Skrbinšek Matic V
    11 Rožmarič Blaž
    8 Černec Timotej
    9 Gosak Davorin
    19 Kotnik Tomo
    45 Žurej Andraž
    20 Kolar Andraž
    Trener
    Flis Damjan
    Trener
    Pec Peter
    Zadetki
    Dravinja 10 Čakš Žiga 0 : 1 34′
    Dravinja 6 Kolar Blaž 0 : 2 45′
    Zreče 77 Boček Andraž 1 : 2 11m 89′
    Dogodki
    Zreče 17 Podkrajšek Blaž 21′
    Zreče 22 Podgrajšek Matic 39′
    Zreče 25 Leskovar Sebastijan 41′
    Zreče 25 / 10 Leskovar Sebastijan / Radić Aleksandar 46′
    Zreče 32 / 9 Brglez Blaž / Leskovar Aleš 62′
    Dravinja 17 Kolar Anej 64′
    Zreče 6 Jelenko Jakob 67′
    Dravinja 14 Vidmar Brdnik Florjan 70′
    Dravinja 42 / 9 Brumec Žiga / Gosak Davorin 73′
    Dravinja 17 / 8 Kolar Anej / Černec Timotej 73′
    Zreče 6 / 24 Jelenko Jakob / Drobinc Timotej 81′
    Zreče 11 / 77 Vinkovič Matej / Boček Andraž 81′
    Dravinja 10 Čakš Žiga 85′
    Zreče 22 / 29 Podgrajšek Matic / Lipovec Žiga 87′
    Dravinja 99 / 19 Poljanec Jan / Kotnik Tomo 90′
    Zreče 5 Jančič Alen 93′
    Dravinja 7 / 11 Ramšak Žan / Rožmarič Blaž 93′
  • 9. krog | Dobrovce – Igrišče Dobrovce | 17.10.20 ob 15.00

    Dobrovce 1 : 4 0 : 0 Kety Emmi Bistrica
    Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
    Smej Simon (1. pomočnik)
    Kranjc Tomaž (2. pomočnik)
    Delegat: Tompa Marjan
    Št. gledalcev: 1
    Dobrovce
    1 Ploj Tilen V
    6 Stachel Tilen
    5 Petek Žan
    43 Blagus Krešo
    7 Lubej Rok K
    19 Jager Aljaž
    8 Krivec Jan
    14 Klanjšek Domen
    17 Grandošek Nejc
    11 Podbrežnik Elvino
    20 Stachel Tadej
    Rezervni igralci
    12 Toplak Rok V
    16 Polanc Patrik
    25 Tašner Aleks
    3 Hedl Nejc
    9 Hutinski Alen
    13 Kačičnik Hasanovič Staš
    15 Pušnik Bine
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    5 Ljubec Jan
    7 Ribič Amadej
    11 Horvat Rok
    8 Bračko Nejc
    9 Polegek Aljaž
    21 Kovačič Žan
    10 Martinčič Jaša
    15 Šlak Sebastjan
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    14 Iršič Gregor
    16 Kapun Enej
    13 Strah Dario
    6 Pušnik Nejc
    18 Milutin Dejan
    3 Korošec Andraž
    Trener
    Breber Zvonko
    Trener
    Dvoršak Simon
    Zadetki
    Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 0 : 1 48′
    Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 0 : 2 57′
    Dobrovce 5 Petek Žan 1 : 2 59′
    Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 1 : 3 68′
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 1 : 4 80′
    Dogodki
    Dobrovce 43 Blagus Krešo 11′
    Dobrovce 17 Grandošek Nejc 18′
    Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 35′
    Kety Emmi Bistrica 9 Polegek Aljaž 43′
    Kety Emmi Bistrica 4 Rozman Rok 50′
    Dobrovce Glavni trener Breber Zvonko 56′
    Dobrovce 17 / 9 Grandošek Nejc / Hutinski Alen 61′
    Dobrovce 20 / 16 Stachel Tadej / Polanc Patrik 61′
    Dobrovce 7 / 15 Lubej Rok / Pušnik Bine 61′
    Dobrovce 6 Stachel Tilen 70′
    Dobrovce 43 Blagus Krešo 74′
    Kety Emmi Bistrica 4 / 3 Rozman Rok / Korošec Andraž 76′
    Kety Emmi Bistrica 21 / 16 Kovačič Žan / Kapun Enej 76′
    Kety Emmi Bistrica 7 / 6 Ribič Amadej / Pušnik Nejc 85′
    Kety Emmi Bistrica 15 / 13 Šlak Sebastjan / Strah Dario 85′
    Kety Emmi Bistrica 8 / 14 Bračko Nejc / Iršič Gregor 88′
  • 8. krog | Videm – Športni park Videm | 11.10.20 ob 10.30

    Videm pri Ptuju 1 : 2 0 : 2 Podvinci
    Sodniki: Rađević Uroš (glavni sodnik)
    Karmel Vidko (1. pomočnik)
    Friš Tadej (2. pomočnik)
    Delegat: Tompa Marjan
    Št. gledalcev: 50
    Videm pri Ptuju
    1 Banić Tibor V
    3 Plajnšek Alen
    5 Zdovc Žiga
    6 Cafuta Gregor
    7 Mesarič Luka
    8 Ovčar Vid
    10 Krajnc Sebastjan K
    11 Plajnšek Žan
    15 Gojzdnik Jure
    17 Vrbanić Renato
    18 Tement Žiga
    Rezervni igralci
    12 Rogina Žiga V
    4 Lah Mihael
    9 Frank Ličina Matic
    13 Šlamberger Matic
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    2 Ramšak Žiga
    13 Gojkošek Tomaž
    77 Zamuda Horvat Žan
    21 Oman Jan
    11 Svenšek Rok
    10 Zajko Jan Ziko
    17 Kuserbanj Denis K
    7 Vajda Jaka
    8 Orovič Jernej
    16 Koren Rok
    Rezervni igralci
    23 Polič Alen V
    9 Šegula Marko
    22 Anžel Leon
    6 Svenšek Rene
    20 Bajraj Murat
    14 Marušič Anej
    5 Lah Branko
    Trener
    Čeh Aleš
    Zadetki
    Podvinci 10 Zajko Jan Ziko 0 : 1 7′
    Podvinci 16 Koren Rok 0 : 2 36′
    Videm pri Ptuju 7 Mesarič Luka 1 : 2 58′
    Dogodki
    Videm pri Ptuju 6 Cafuta Gregor 18′
    Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 19′
    Videm pri Ptuju 17 / 4 Vrbanić Renato / Lah Mihael 26′
    Podvinci 77 Zamuda Horvat Žan 29′
    Videm pri Ptuju Pomočnik trenerja Gajšek Luka 37′
    Podvinci 13 Gojkošek Tomaž 39′
    Videm pri Ptuju 10 Krajnc Sebastjan 47′
    Videm pri Ptuju 8 / 13 Ovčar Vid / Šlamberger Matic 57′
    Videm pri Ptuju 15 Gojzdnik Jure 60′
    Podvinci 17 Kuserbanj Denis 65′
    Podvinci 77 / 22 Zamuda Horvat Žan / Anžel Leon 68′
    Podvinci 17 / 6 Kuserbanj Denis / Svenšek Rene 68′
    Podvinci 16 / 20 Koren Rok / Bajraj Murat 75′
    Podvinci 8 / 9 Orovič Jernej / Šegula Marko 75′
    Videm pri Ptuju 18 / 9 Tement Žiga / Frank Ličina Matic 81′
    Podvinci Glavni trener Čeh Aleš 85′
    Videm pri Ptuju 15 Gojzdnik Jure 88′
    Podvinci 10 / 5 Zajko Jan Ziko / Lah Branko 89′
    Podvinci 22 Anžel Leon 90′
    Videm pri Ptuju 5 Zdovc Žiga 91′
  • 8. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 10.10.20 ob 18.00

    Korotan Prevalje 1 : 2 1 : 1 Rogaška
    Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik)
    Kranjc Tomaž (1. pomočnik)
    Tušak Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Kontarček Branko
    Št. gledalcev: 1
    Korotan Prevalje
    69 Vidovšek Aljaž V
    11 Korpar Žiga
    3 Hutmajer Boštjan
    21 Štruc Matevž
    15 Leskovec Mitja
    19 Lasnik Tine
    20 Triplat Grega
    6 Grušovnik Lovro
    9 Küzma Tin K
    8 Klarič Grega
    14 Grešovnik Urh
    Rezervni igralci
    97 Boštjan Blaž V
    5 Kovač Blaž
    4 Paradiž Vid
    17 Bosilj Matic
    13 Borovnik Boštjan
    18 Plesec Nejc
    2 Zavolovšek Anže
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    5 Ptiček Ivan
    6 Jurkić Ivica
    13 Rešek Mitja
    7 Rokavec Mika Mario K
    17 Pavlović Andrej
    14 Kmetič Anej
    11 Golob Tim
    10 Andjelić Stefan
    4 Šmigoc Denis
    77 Marciuš Marko
    Rezervni igralci
    31 Majer Leon V
    33 Ferčec David
    22 Romih Rok
    90 Gajster Gal
    21 Turnšek Val Miha
    19 Zdovc Jaka
    3 Kodelič Jan
    Trener
    Kus Bojan
    Trener
    Fridl Franc ml.
    Zadetki
    Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 1 : 0 19′
    Rogaška 6 Jurkić Ivica 1 : 1 22′
    Rogaška 10 Andjelić Stefan 1 : 2 11m 87′
    Dogodki
    Rogaška 77 / 19 Marciuš Marko / Zdovc Jaka 31′
    Korotan Prevalje 69 Vidovšek Aljaž 33′
    Rogaška 14 Kmetič Anej 55′
    Korotan Prevalje 3 / 18 Hutmajer Boštjan / Plesec Nejc 57′
    Korotan Prevalje 9 Küzma Tin 62′
    Korotan Prevalje 20 Triplat Grega 69′
    Rogaška 7 Rokavec Mika Mario 75′
    Rogaška 17 / 33 Pavlović Andrej / Ferčec David 78′
    Korotan Prevalje 14 / 4 Grešovnik Urh / Paradiž Vid 83′
    Rogaška 13 Rešek Mitja 85′
    Korotan Prevalje 19 Lasnik Tine 86′
    Rogaška 6 Jurkić Ivica 87′
    Rogaška 4 / 22 Šmigoc Denis / Romih Rok 88′
    Korotan Prevalje 8 / 5 Klarič Grega / Kovač Blaž 93′
  • 8. krog | Dravograd – Športni center Dravograd | 10.10.20 ob 15.30

    Koroška Dravograd 2 : 0 0 : 0 Cirkulane
    Sodniki: Nemet Slavko (glavni sodnik)
    Špur Staša (1. pomočnik)
    Zakal Pavel (2. pomočnik)
    Delegat: Koletnik Drago
    Št. gledalcev: 100
    Koroška Dravograd
    99 Kanduč Primož V
    6 Krajnc David
    15 Vrabič Andraž
    17 Šteharnik Martin
    14 Pešl Anže
    9 Stefanović Tilen
    8 Dobaj Staš
    19 Rogina Davor K
    5 Pori Tine
    10 Kotnik Jan
    7 Bevk Domen
    Rezervni igralci
    1 Savelli Valente David V
    4 Izak Anže
    18 Kitek Cene
    3 Založnik Aljaž
    13 Obretan Nejc
    16 Korbar Aleš
    20 Ferenčak Leon
    Cirkulane
    1 Zajc Denis V
    16 Travnikar Robert
    23 Toplak Tomaž K
    18 Zazić Stefan
    22 Majcen Metod
    5 Živič David
    14 Bojnec Jaša
    17 Kajzer Rok
    8 Lipavšek Kristian
    2 Cesar Blaž
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    25 Kokol Nino V
    15 Kelc Tadej
    11 Orlač Alen
    3 Sitar Žan
    10 Cesar Uroš
    Trener
    Kljajič Žiga
    Trener
    Vogrinec Damjan
    Zadetki
    Koroška Dravograd 18 Kitek Cene 1 : 0 80′
    Koroška Dravograd 18 Kitek Cene 2 : 0 84′
    Dogodki
    Koroška Dravograd 10 / 13 Kotnik Jan / Obretan Nejc 14′
    Koroška Dravograd 14 Pešl Anže 34′
    Cirkulane 16 Travnikar Robert 34′
    Koroška Dravograd 9 Stefanović Tilen 46′
    Koroška Dravograd 8 Dobaj Staš 51′
    Cirkulane 16 Travnikar Robert 54′
    Koroška Dravograd 9 / 18 Stefanović Tilen / Kitek Cene 56′
    Koroška Dravograd 18 Kitek Cene 60′
    Koroška Dravograd 17 Šteharnik Martin 64′
    Cirkulane 14 Bojnec Jaša 78′
    Cirkulane Glavni trener Vogrinec Damjan 82′
    Cirkulane Glavni trener Vogrinec Damjan 82′
    Cirkulane 17 / 3 Kajzer Rok / Sitar Žan 82′
    Cirkulane 18 Zazić Stefan 82′
    Cirkulane 10 Cesar Uroš 84′
    Koroška Dravograd 13 / 20 Obretan Nejc / Ferenčak Leon 88′
    Koroška Dravograd 5 / 3 Pori Tine / Založnik Aljaž 88′
  • 8. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 10.10.20 ob 15.30

    Kety Emmi Bistrica 2 : 1 2 : 0 Zreče
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Benc Uroš (1. pomočnik)
    Šobot Danijel (2. pomočnik)
    Delegat: Vučko Darko
    Št. gledalcev: 150
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    5 Ljubec Jan
    7 Ribič Amadej
    6 Korošec Alen
    8 Bračko Nejc
    9 Polegek Aljaž
    21 Kovačič Žan
    10 Martinčič Jaša
    15 Šlak Sebastjan
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    11 Horvat Rok
    16 Kapun Enej
    13 Strah Dario
    14 Pušnik Nejc
    18 Svenšek Jure
    3 Korošec Andraž
    Zreče
    1 Ravnak Primož V
    17 Podkrajšek Blaž
    19 Hren Primož K
    3 Potokar Nejc
    15 Marinšek Marko
    10 Radić Aleksandar
    6 Jelenko Jakob
    8 Zupanc Terglav Žan
    11 Vinkovič Matej
    29 Brdnik Jaka
    7 Podgrajšek Anže
    Rezervni igralci
    12 Purg Jaka V
    5 Jančič Alen
    30 Kotnik Gregor
    25 Leskovar Sebastijan
    22 Podgrajšek Matic
    32 Brglez Blaž
    9 Leskovar Aleš
    Trener
    Dvoršak Simon
    Trener
    Flis Damjan
    Zadetki
    Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 1 : 0 7′
    Kety Emmi Bistrica 9 Polegek Aljaž 2 : 0 28′
    Zreče 10 Radić Aleksandar 2 : 1 51′
    Dogodki
    Kety Emmi Bistrica 1 Dabanovič Jaka 16′
    Zreče 29 Brdnik Jaka 22′
    Kety Emmi Bistrica 8 Bračko Nejc 44′
    Zreče 29 / 32 Brdnik Jaka / Brglez Blaž 46′
    Zreče 17 / 5 Podkrajšek Blaž / Jančič Alen 46′
    Zreče 6 Jelenko Jakob 47′
    Kety Emmi Bistrica 10 / 16 Martinčič Jaša / Kapun Enej 59′
    Zreče 6 / 9 Jelenko Jakob / Leskovar Aleš 59′
    Zreče 7 Podgrajšek Anže 61′
    Kety Emmi Bistrica Tehnični vodja ekipe Kračun Primož 62′
    Zreče 7 / 25 Podgrajšek Anže / Leskovar Sebastijan 65′
    Kety Emmi Bistrica 15 / 11 Šlak Sebastjan / Horvat Rok 68′
    Zreče 5 / 30 Jančič Alen / Kotnik Gregor 79′
    Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 87′
    Kety Emmi Bistrica 9 / 3 Polegek Aljaž / Korošec Andraž 88′
    Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 95′
  • 8. krog | Šmarje pri Jelšah – Športni park Šmarje pri Jelšah | 10.10.20 ob 15.30

    Šmarje pri Jelšah 2 : 1 2 : 1 Dobrovce
    Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
    Burjan Aleksander (1. pomočnik)
    Bezjak Boštjan (2. pomočnik)
    Delegat: Vozlič Vinko
    Št. gledalcev: 45
    Šmarje pri Jelšah
    13 Travnikar Nejc V
    15 Deučman Nejc K
    4 Korošec Miha
    7 Fišer Valentin
    21 Travnikar Tim
    8 Jančič Urban
    11 Čonč David
    5 Gajšek Anže
    3 Kresnik Filip
    10 Firšt David
    14 Drofenik Jure
    Rezervni igralci
    1 Jesenko David V
    19 Asllanaj Bledar
    9 Čakš Gregor
    20 Korez Andraž
    17 Korez Nik
    2 Mikše Uroš
    6 Rep Tadej
    Dobrovce
    1 Ploj Tilen V
    11 Podbrežnik Elvino
    5 Petek Žan
    6 Stachel Tilen
    4 Blagus Krešo
    7 Lubej Rok K
    19 Jager Aljaž
    17 Grandošek Nejc
    14 Klanjšek Domen
    18 Krivec Jan
    16 Polanc Patrik
    Rezervni igralci
    12 Jurič Anej V
    13 Tašner Aleks
    9 Hutinski Alen
    8 Pušnik Bine
    20 Stachel Tadej
    3 Hedl Nejc
    15 Kačičnik Hasanovič Staš
    Trener
    Rkman Milan
    Trener
    Breber Zvonko
    Zadetki
    Šmarje pri Jelšah 7 Fišer Valentin 1 : 0 27′
    Šmarje pri Jelšah 8 Jančič Urban 2 : 0 11m 36′
    Dobrovce 17 Grandošek Nejc 2 : 1 44′
    Dogodki
    Šmarje pri Jelšah 4 Korošec Miha 37′
    Dobrovce 16 / 9 Polanc Patrik / Hutinski Alen 55′
    Šmarje pri Jelšah 10 Firšt David 58′
    Dobrovce 9 Hutinski Alen 58′
    Dobrovce 19 / 20 Jager Aljaž / Stachel Tadej 63′
    Šmarje pri Jelšah 4 / 20 Korošec Miha / Korez Andraž 65′
    Dobrovce 20 Stachel Tadej 69′
    Šmarje pri Jelšah 21 Travnikar Tim 76′
    Dobrovce 7 Lubej Rok 79′
    Šmarje pri Jelšah 10 / 9 Firšt David / Čakš Gregor 80′
    Dobrovce 14 / 8 Klanjšek Domen / Pušnik Bine 83′
    Dobrovce 5 Petek Žan 89′
    Šmarje pri Jelšah 11 Čonč David 90′
    Dobrovce 6 Stachel Tilen 90′
    Šmarje pri Jelšah 11 / 19 Čonč David / Asllanaj Bledar 92′
  • 8. krog | Slovenske Konjice – ŠRC Dobrava | 10.10.20 ob 15.30

    Dravinja 2 : 1 1 : 1 Šampion
    Sodniki: Kordež Matic (glavni sodnik)
    Majcen Kevin (1. pomočnik)
    Kmetec Mark (2. pomočnik)
    Delegat: Panikvar Benjamin
    Št. gledalcev: 1
    Dravinja
    1 Fink Gregor V
    5 Čerenak Jernej K
    2 Jevšenak Gabrijel
    14 Vidmar Brdnik Florjan
    99 Poljanec Jan
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    6 Kolar Blaž
    77 Napotnik Žan
    19 Kotnik Tomo
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    23 Skrbinšek Matic V
    11 Rožmarič Blaž
    8 Černec Timotej
    9 Gosak Davorin
    26 Gaber Tadej
    42 Brumec Žiga
    20 Kolar Andraž
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    23 Vasić Luka
    4 Vidmar Lan
    21 Veligošek Gašper
    14 Marko Tomaž
    6 Korošec Miha K
    22 Petkovič Jan
    18 Križnik Sašo
    55 Grobelnik Gal
    10 Mihalič Luka
    Rezervni igralci
    1 Aravs Miha V
    20 Pfeifer Urh
    8 Pranjič Darko
    2 Štante Anej
    17 Aravs Timotej
    Trener
    Pec Peter
    Trener
    Žilnik Janez
    Zadetki
    Dravinja 17 Kolar Anej 1 : 0 10′
    Šampion 3 Moličnik Urh 1 : 1 40′
    Dravinja 17 Kolar Anej 2 : 1 77′
    Dogodki
    Dravinja 6 Kolar Blaž 23′
    Dravinja 19 Kotnik Tomo 33′
    Dravinja 8 Černec Timotej 33′
    Šampion 6 Korošec Miha 44′
    Dravinja 19 / 9 Kotnik Tomo / Gosak Davorin 46′
    Dravinja 99 / 8 Poljanec Jan / Černec Timotej 46′
    Šampion 18 / 20 Križnik Sašo / Pfeifer Urh 46′
    Šampion 4 Vidmar Lan 56′
    Šampion 4 / 8 Vidmar Lan / Pranjič Darko 72′
    Dravinja 7 / 42 Ramšak Žan / Brumec Žiga 82′
    Dravinja 17 / 26 Kolar Anej / Gaber Tadej 86′
    Dravinja 14 / 11 Vidmar Brdnik Florjan / Rožmarič Blaž 92′
  • 7. krog | Celje – Stadion Olimp Celje | 04.10.20 ob 16.00

    Šampion 2 : 1 1 : 1 Podvinci
    Sodniki: Šorli Armando (glavni sodnik)
    Horvat Denis (1. pomočnik)
    Dedić Elmedin (2. pomočnik)
    Delegat: Goričan Vojko
    Št. gledalcev: 1
    Šampion
    99 Grobelnik Jaka V
    3 Moličnik Urh
    23 Vasić Luka
    4 Vidmar Lan
    21 Veligošek Gašper
    14 Marko Tomaž
    6 Korošec Miha K
    22 Petkovič Jan
    17 Čufer Miha
    55 Grobelnik Gal
    10 Mihalič Luka
    Rezervni igralci
    1 Kolman Matija V
    5 Božijak Aleš
    2 Štante Anej
    8 Pranjič Darko
    18 Križnik Sašo
    Podvinci
    1 Cajnko Tibor V
    2 Ramšak Žiga
    13 Gojkošek Tomaž
    11 Svenšek Rok
    17 Anžel Leon
    18 Zajko Jan Ziko
    16 Koren Rok
    7 Vajda Jaka
    20 Bajraj Murat
    8 Orovič Jernej K
    6 Svenšek Rene
    Rezervni igralci
    23 Polič Alen V
    9 Šegula Marko
    3 Kuserbanj Denis
    10 Zamuda Horvat Žan
    4 Marinič Matic
    21 Oman Jan
    5 Lah Branko
    Trener
    Žilnik Janez
    Trener
    Čeh Aleš
    Zadetki
    Šampion 55 Grobelnik Gal 1 : 0 1′
    Podvinci 7 Vajda Jaka 1 : 1 27′
    Šampion 55 Grobelnik Gal 2 : 1 87′
    Dogodki
    Podvinci 20 Bajraj Murat 18′
    Šampion 22 Petkovič Jan 54′
    Podvinci 20 / 3 Bajraj Murat / Kuserbanj Denis 58′
    Podvinci 7 Vajda Jaka 59′
    Šampion 3 Moličnik Urh 69′
    Šampion 17 / 8 Čufer Miha / Pranjič Darko 74′
    Šampion 22 / 2 Petkovič Jan / Štante Anej 74′
    Podvinci 7 / 9 Vajda Jaka / Šegula Marko 74′
    Podvinci 17 / 5 Anžel Leon / Lah Branko 74′
    Šampion 10 / 18 Mihalič Luka / Križnik Sašo 89′
    Šampion 21 Veligošek Gašper 91′
  • 7. krog | Cirkulane – Igrišče Cirkulane | 04.10.20 ob 15.30

    Cirkulane 1 : 0 1 : 0 Videm pri Ptuju
    Sodniki: Fridl Aleš (glavni sodnik)
    Plavše Timotej (1. pomočnik)
    Boškič Andrej (2. pomočnik)
    Delegat: Ul Bojan
    Št. gledalcev: 96
    Cirkulane
    25 Zajc Denis V
    16 Travnikar Robert
    23 Toplak Tomaž K
    18 Zazić Stefan
    22 Majcen Metod
    10 Cesar Uroš
    14 Bojnec Jaša
    20 Kajzer Rok
    2 Cesar Blaž
    8 Lipavšek Kristian
    19 Cimerman Alen
    Rezervni igralci
    1 Kokol Nino V
    11 Orlač Alen
    13 Kolednik Timi
    3 Sitar Žan
    5 Živič David
    15 Kelc Tadej
    6 Pal Matej
    Videm pri Ptuju
    1 Banić Tibor V
    3 Plajnšek Alen
    5 Zdovc Žiga
    6 Cafuta Gregor
    7 Mesarič Luka
    8 Ovčar Vid
    9 Frank Ličina Matic
    10 Krajnc Sebastjan K
    13 Šlamberger Matic
    15 Gojzdnik Jure
    17 Vrbanić Renato
    Rezervni igralci
    12 Rogina Žiga
    4 Lah Mihael
    11 Plajnšek Žan
    19 Gajšek Luka
    Trener
    Vogrinec Damjan
    Trener
    Jeza Darko
    Zadetki
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 1 : 0 35′
    Dogodki
    Cirkulane 10 Cesar Uroš 28′
    Cirkulane 10 / 5 Cesar Uroš / Živič David 34′
    Cirkulane 19 Cimerman Alen 52′
    Videm pri Ptuju 1 Banić Tibor 52′
    Videm pri Ptuju 13 Šlamberger Matic 56′
    Videm pri Ptuju 3 / 4 Plajnšek Alen / Lah Mihael 59′
    Cirkulane 22 Majcen Metod 70′
    Cirkulane 19 / 11 Cimerman Alen / Orlač Alen 75′
    Videm pri Ptuju 7 Mesarič Luka 80′
    Cirkulane 2 / 6 Cesar Blaž / Pal Matej 90′
  • 7. krog | Slovenska Bistrica – Športni park Slovenska Bistrica | 03.10.20 ob 15.30

    Kety Emmi Bistrica 4 : 2 2 : 0 Dravinja
    Sodniki: Gergič Nejc (glavni sodnik)
    Karmel Vidko (1. pomočnik)
    Perger Primož (2. pomočnik)
    Delegat: Vozlič Vinko
    Št. gledalcev: 200
    Kety Emmi Bistrica
    1 Dabanovič Jaka K V
    2 Pušnik Marcel
    4 Rozman Rok
    5 Ljubec Jan
    7 Ribič Amadej
    6 Korošec Alen
    8 Bračko Nejc
    9 Polegek Aljaž
    21 Kovačič Žan
    10 Martinčič Jaša
    15 Šlak Sebastjan
    Rezervni igralci
    12 Vovko Nejc V
    11 Horvat Rok
    16 Kapun Enej
    13 Strah Dario
    14 Pušnik Nejc
    17 Svenšek Jure
    18 Milutin Dejan
    Dravinja
    1 Fink Gregor V
    5 Čerenak Jernej K
    2 Jevšenak Gabrijel
    11 Rožmarič Blaž
    99 Poljanec Jan
    17 Kolar Anej
    10 Čakš Žiga
    6 Kolar Blaž
    77 Napotnik Žan
    45 Žurej Andraž
    7 Ramšak Žan
    Rezervni igralci
    23 Skrbinšek Matic V
    19 Kotnik Tomo
    8 Černec Timotej
    9 Gosak Davorin
    26 Gaber Tadej
    3 Ratkovič Macuh Luka
    4 Tič Jakob
    Trener
    Dvoršak Simon
    Trener
    Pec Peter
    Zadetki
    Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 1 : 0 21′
    Kety Emmi Bistrica 6 Korošec Alen 2 : 0 30′
    Dravinja 99 Poljanec Jan 2 : 1 48′
    Dravinja 99 Poljanec Jan 2 : 2 54′
    Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 3 : 2 56′
    Kety Emmi Bistrica 15 Šlak Sebastjan 4 : 2 72′
    Dogodki
    Dravinja 5 / 26 Čerenak Jernej / Gaber Tadej 17′
    Dravinja 6 Kolar Blaž 28′
    Dravinja 7 Ramšak Žan 34′
    Dravinja 11 / 9 Rožmarič Blaž / Gosak Davorin 36′
    Kety Emmi Bistrica 21 Kovačič Žan 42′
    Dravinja 45 / 19 Žurej Andraž / Kotnik Tomo 46′
    Dravinja 77 Napotnik Žan 67′
    Kety Emmi Bistrica 9 / 11 Polegek Aljaž / Horvat Rok 69′
    Kety Emmi Bistrica 15 / 16 Šlak Sebastjan / Kapun Enej 79′
    Kety Emmi Bistrica 10 Martinčič Jaša 82′
    Kety Emmi Bistrica 2 / 13 Pušnik Marcel / Strah Dario 86′
  • 7. krog | Rogaška Slatina – Športni center Rogaška Slatina | 03.10.20 ob 15.30

    Rogaška 0 : 0 0 : 0 Koroška Dravograd
    Sodniki: Golob Janko (glavni sodnik)
    Mileta Lovro (1. pomočnik)
    Barovič Nejc (2. pomočnik)
    Delegat: Crnkovič Božidar
    Št. gledalcev: 140
    Rogaška
    23 Vunderl Lan V
    5 Ptiček Ivan
    6 Jurkić Ivica
    13 Rešek Mitja
    19 Zdovc Jaka
    17 Pavlović Andrej
    22 Romih Rok
    11 Golob Tim
    10 Andjelić Stefan
    4 Šmigoc Denis K
    77 Marciuš Marko
    Rezervni igralci
    31 Majer Leon V
    33 Ferčec David
    3 Kodelič Jan
    90 Gajster Gal
    21 Turnšek Val Miha
    8 Ivanuš Alen
    14 Kmetič Anej
    Koroška Dravograd
    99 Kanduč Primož V
    3 Petek Edi
    15 Vrabič Andraž
    17 Šteharnik Martin
    10 Kotnik Jan
    8 Dobaj Staš
    14 Pešl Anže
    9 Stefanović Tilen K
    7 Bevk Domen
    18 Pori Tine
    11 Pečnik Nejc
    Rezervni igralci
    1 Savelli Valente David V
    6 Krajnc David
    5 Poberžnik Ven
    13 Obretan Nejc
    16 Korbar Aleš
    19 Rogina Davor
    4 Štaleker Valentin
    Trener
    Romih Damijan
    Trener
    Kljajič Žiga
    Zadetki
    Dogodki
    Koroška Dravograd 3 Petek Edi 18′
    Koroška Dravograd 15 Vrabič Andraž 22′
    Koroška Dravograd 11 Pečnik Nejc 28′
    Rogaška 17 Pavlović Andrej 42′
    Koroška Dravograd 11 / 13 Pečnik Nejc / Obretan Nejc 55′
    Koroška Dravograd 10 / 19 Kotnik Jan / Rogina Davor 66′
    Rogaška 22 / 90 Romih Rok / Gajster Gal 67′
    Rogaška 4 / 14 Šmigoc Denis / Kmetič Anej 75′
    Rogaška 11 / 21 Golob Tim / Turnšek Val Miha 86′
    Rogaška 17 / 33 Pavlović Andrej / Ferčec David 86′
    Koroška Dravograd 18 / 6 Pori Tine / Krajnc David 86′
    Rogaška 10 Andjelić Stefan 88′
    Koroška Dravograd 99 Kanduč Primož 90′
    Koroška Dravograd 3 Petek Edi 91′
    Rogaška 6 Jurkić Ivica 93′
  • 7. krog | Zreče – Igrišče Zreče | 03.10.20 ob 15.30

    Zreče 2 : 0 0 : 0 Šmarje pri Jelšah
    Sodniki: Mihelič Niko (glavni sodnik)
    Flajšman Jernej (1. pomočnik)
    Rumež Aleš (2. pomočnik)
    Delegat: Koletnik Drago
    Št. gledalcev: 80
    Zreče
    1 Ravnak Primož V
    5 Jančič Alen
    19 Hren Primož K
    3 Potokar Nejc
    22 Podgrajšek Matic
    10 Radić Aleksandar
    6 Jelenko Jakob
    8 Zupanc Terglav Žan
    7 Podgrajšek Anže
    32 Brglez Blaž
    11 Vinkovič Matej
    Rezervni igralci
    12 Purg Jaka V
    27 Videčnik Blaž
    30 Kotnik Gregor
    25 Leskovar Sebastijan
    17 Podkrajšek Blaž
    29 Brdnik Jaka
    9 Leskovar Aleš
    Šmarje pri Jelšah
    13 Travnikar Nejc V
    15 Deučman Nejc K
    14 Rep Tadej
    11 Fišer Valentin
    3 Kresnik Filip
    19 Travnikar Tim
    7 Mauher Damjan
    10 Firšt David
    8 Jančič Urban
    17 Drofenik Jure
    4 Gaberšek Dejan
    Rezervni igralci
    1 Jesenko David V
    18 Korošec Miha
    25 Pekovšak Dejan
    2 Mikše Uroš
    9 Čakš Gregor
    5 Gajšek Anže
    20 Korez Andraž
    Trener
    Flis Damjan
    Trener
    Rkman Milan
    Zadetki