Lestvica
Klub | Tekme | Zmage | Neodločene | Porazi | Goli | Točke | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klub | Tekme | Z | N | P | Goli | Točke | |||
1. | NŠ ROHO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
2. | NK Novogradnje MB Tabor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
3. | NK Korotan Prevalje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
4. | NŠ Slovenj Gradec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
5. | Nk Fram TSD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
6. | Marles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
7. | NK Dravograd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
8. | NK Kovinar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
9. | NK Malečnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
10. | NŠ Jarenina Pesnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
11. | Rače U15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
12. | ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
13. | NK Miklavž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | ||
14. | NK Maribor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tekme
-
1. krog
Prevalje 07.09.24 09.00 NK Korotan Prevalje NK Novogradnje MB Tabor Slovenj Gradec 07.09.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ ROHO Fram 07.09.24 11.00 Nk Fram TSD Rače U15 Dravograd 07.09.24 11.00 NK Dravograd NK Kovinar Jarenina 08.09.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica NK Miklavž Limbuš 08.09.24 11.00 Marles NK Maribor Malečnik 08.09.24 11.00 NK Malečnik ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje -
2. krog
Rogoza – Miklavž na Drav.p. 14.09.24 09.30 NŠ ROHO NK Korotan Prevalje Maribor 14.09.24 11.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Malečnik 14.09.24 11.00 NK Miklavž Marles Fram 14.09.24 11.00 Nk Fram TSD NK Dravograd Rače 14.09.24 11.30 Rače U15 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 15.09.24 11.00 NK Maribor NŠ Slovenj Gradec Maribor 15.09.24 11.00 NK Kovinar NŠ Jarenina Pesnica -
3. krog
Prevalje 21.09.24 09.00 NK Korotan Prevalje NK Maribor Slovenj Gradec 21.09.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK Miklavž Marjeta 21.09.24 10.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Novogradnje MB Tabor Dravograd 21.09.24 11.00 NK Dravograd Rače U15 Jarenina 22.09.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica Nk Fram TSD Limbuš 22.09.24 11.00 Marles NK Kovinar Malečnik 22.09.24 11.00 NK Malečnik NŠ ROHO -
4. krog
Rogoza – Miklavž na Drav.p. 28.09.24 09.30 NŠ ROHO ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 28.09.24 11.00 NK Miklavž NK Korotan Prevalje Fram 28.09.24 11.00 Nk Fram TSD Marles Dravograd 28.09.24 11.00 NK Dravograd NŠ Jarenina Pesnica Rače 28.09.24 11.30 Rače U15 NK Novogradnje MB Tabor 29.09.24 11.00 NK Maribor NK Malečnik Maribor 29.09.24 11.00 NK Kovinar NŠ Slovenj Gradec -
5. krog
Prevalje 05.10.24 09.00 NK Korotan Prevalje NK Kovinar Slovenj Gradec 05.10.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Fram TSD Marjeta 05.10.24 10.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Maribor Maribor 05.10.24 11.00 NK Novogradnje MB Tabor NŠ ROHO Jarenina 06.10.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica Rače U15 Limbuš 06.10.24 11.00 Marles NK Dravograd Malečnik 06.10.24 11.00 NK Malečnik NK Miklavž -
6. krog
12.10.24 11.00 NK Miklavž ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje Fram 12.10.24 11.00 Nk Fram TSD NK Korotan Prevalje Dravograd 12.10.24 11.00 NK Dravograd NŠ Slovenj Gradec Rače 12.10.24 11.30 Rače U15 NŠ ROHO 13.10.24 11.00 NK Maribor NK Novogradnje MB Tabor Maribor 13.10.24 11.00 NK Kovinar NK Malečnik Jarenina 13.10.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica Marles -
7. krog
Prevalje 19.10.24 09.00 NK Korotan Prevalje NK Dravograd Rogoza – Miklavž na Drav.p. 19.10.24 09.30 NŠ ROHO NK Maribor Slovenj Gradec 19.10.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Jarenina Pesnica Marjeta 19.10.24 10.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Kovinar Maribor 19.10.24 11.00 NK Novogradnje MB Tabor NK Miklavž Limbuš 20.10.24 11.00 Marles Rače U15 Malečnik 20.10.24 11.00 NK Malečnik Nk Fram TSD -
8. krog
26.10.24 11.00 NK Miklavž NŠ ROHO Fram 26.10.24 11.00 Nk Fram TSD ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje Dravograd 26.10.24 11.00 NK Dravograd NK Malečnik Rače 26.10.24 11.30 Rače U15 NK Maribor Maribor 27.10.24 11.00 NK Kovinar NK Novogradnje MB Tabor Jarenina 27.10.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica NK Korotan Prevalje Limbuš 27.10.24 11.00 Marles NŠ Slovenj Gradec -
9. krog
Prevalje 02.11.24 09.00 NK Korotan Prevalje Marles Rogoza – Miklavž na Drav.p. 02.11.24 09.30 NŠ ROHO NK Kovinar Slovenj Gradec 02.11.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec Rače U15 Marjeta 02.11.24 10.00 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje NK Dravograd Maribor 02.11.24 11.00 NK Novogradnje MB Tabor Nk Fram TSD Malečnik 03.11.24 11.00 NK Malečnik NŠ Jarenina Pesnica 03.11.24 11.00 NK Maribor NK Miklavž -
10. krog
Slovenj Gradec 09.11.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec NK Korotan Prevalje Fram 09.11.24 11.00 Nk Fram TSD NŠ ROHO Dravograd 09.11.24 11.00 NK Dravograd NK Novogradnje MB Tabor Rače 09.11.24 11.30 Rače U15 NK Miklavž Maribor 10.11.24 11.00 NK Kovinar NK Maribor Jarenina 10.11.24 11.00 NŠ Jarenina Pesnica ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje Limbuš 10.11.24 11.00 Marles NK Malečnik