U17 Kadetska liga – Zapisnik

  • 11. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 19.11.23 ob 10.00

    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 1 : 2 0 : 0 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    22 Vidaković Stefan
    5 Dizdarević Adin
    21 Pumpas Gašper
    14 Džebić Belmin
    8 Rednak Anej
    17 Brunec Maj Luka
    11 Ahmetović Adin
    10 Igerc Gal
    9 Dizdarević Belmin
    Rezervni igralci
    23 Ahmetović Sedin
    32 Lukić Pisić Aleksandar
    73 Kolar Mark
    19 Janževec Marcel
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander V
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    18 Kacijan David
    2 Dvoršak Vid
    21 Mitkovič Nik
    6 Vajngerl Nel K
    20 Sužnik Aljaž
    16 Škerget Tim
    9 Nikolov Alan
    7 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    11 Poš Luka
    14 Drozg Žiga
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 0 : 1 78′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 11 Ahmetović Adin 1 : 1 81′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 Poš Luka 1 : 2 11m 91′
    Dogodki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 7 Podojsteršek Anže 20′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 5 Dizdarević Adin 65′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 Škerget Tim 70′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 5 Dizdarević Adin 71′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 / 11 Škerget Tim / Poš Luka 72′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 14 Nikolov Alan / Drozg Žiga 83′
  • 9. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 18.11.23 ob 10.30

    Korotan Prevalje 5 : 2 3 : 1 NK Rače kadeti
    Sodniki: Grubelnik Matic (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc V
    15 Kumprej Luka K
    5 Krueziu Edi
    16 Pranjič Kristijan
    17 Čeru Ažbe
    10 Mihalj Leon
    8 Drol Nejc
    6 Grenko Jaka
    18 Meško Miha
    9 Konečnik Nej
    7 Založnik Žiga
    Rezervni igralci
    13 Gruber Maks
    21 Goršič Bor
    20 Moussouris Tai
    14 Vajksler Anže
    NK Rače kadeti
    1 Rošker Domen
    23 Ribič Taj
    9 Žbogar Anej
    5 Pesek Gašper
    3 Kumrič Rajšp Tine
    10 Rošer Anej
    8 Dobnik Luka
    6 Najdič Bor
    16 Hostej Bron
    20 Dobaj Tian
    24 Kosar Nik
    Rezervni igralci
    18 Pernat Jaša
    21 Bašić Elmin
    Trener
    Mori Gašper
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    Korotan Prevalje 9 Konečnik Nej 1 : 0 7′
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 2 : 0 25′
    Korotan Prevalje 9 Konečnik Nej 3 : 0 37′
    NK Rače kadeti 5 Pesek Gašper 3 : 1 11m 42′
    NK Rače kadeti 3 Kumrič Rajšp Tine 3 : 2 50′
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 4 : 2 55′
    Korotan Prevalje 13 Gruber Maks 5 : 2 85′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 6 / 21 Najdič Bor / Bašić Elmin 32′
    Korotan Prevalje 6 / 13 Grenko Jaka / Gruber Maks 64′
    NK Rače kadeti 3 Kumrič Rajšp Tine 64′
    NK Rače kadeti 8 Dobnik Luka 68′
    NK Rače kadeti 16 / 18 Hostej Bron / Pernat Jaša 68′
    Korotan Prevalje 9 / 21 Konečnik Nej / Goršič Bor 86′
    Korotan Prevalje 17 / 20 Čeru Ažbe / Moussouris Tai 89′
    Korotan Prevalje 18 / 14 Meško Miha / Vajksler Anže 89′
    NK Rače kadeti 10 Rošer Anej 89′
  • 12. krog | – | 12.11.23 ob

    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 3 : 0 3 : 0 NK Novogradnje MB Tabor
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Rezervni igralci
    NK Novogradnje MB Tabor
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 12. krog | – | 12.11.23 ob 14.00

    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki:
    Delegat:
    Št. gledalcev:
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Rezervni igralci
    NK Pobrežje
    Rezervni igralci
    Zadetki
    Dogodki
  • 12. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 15.11.23 ob 14.00

    NK Kovinar 2 : 3 0 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Bratuša David (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai V
    20 Ačko Nik
    29 Beriša Kerim
    31 Šibonjić Amar
    14 Osmanaj Nik
    23 Gassenburger Nejc
    18 Krajnc Nik
    25 Krajnc Leo
    22 Artnak Skrinjer Neo
    27 Ajrizaj Jasmin
    28 Pratnemer Ian K
    Rezervni igralci
    24 Vuzem Miha
    19 Žnuderl Anej
    32 Trupković Tim
    21 Čilaš Amir
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai V
    15 Kušter Brin
    2 Predan Žak
    4 Branovič Žan
    19 Šela Urban
    6 Štorman Maks
    10 Potočnik Mario K
    11 Repnik Nik
    9 Kranvogel Mai
    7 Mumlek Tijan
    14 Karasu Huseyin Taylan
    Rezervni igralci
    26 Koser Liam
    20 Gselman Luka
    18 Jaklin Luka
    Trener
    Pratnemer Benjamin
    Trener
    Tomažič Šeruga David
    Zadetki
    NŠ ROHO 10 Potočnik Mario 0 : 1 11m 66′
    NK Kovinar 19 Žnuderl Anej 1 : 1 73′
    NK Kovinar 14 Osmanaj Nik 2 : 1 80′
    NŠ ROHO 10 Potočnik Mario 2 : 2 85′
    NŠ ROHO 10 Potočnik Mario 2 : 3 93′
    Dogodki
    NŠ ROHO 7 / 26 Mumlek Tijan / Koser Liam 46′
    NŠ ROHO 4 / 18 Branovič Žan / Jaklin Luka 61′
    NK Kovinar Glavni trener Pratnemer Benjamin 65′
    NK Kovinar 20 / 19 Ačko Nik / Žnuderl Anej 67′
    NK Kovinar 31 Šibonjić Amar 76′
    NŠ ROHO 9 Kranvogel Mai 76′
    NK Kovinar 29 / 32 Beriša Kerim / Trupković Tim 89′
    NK Kovinar 14 / 24 Osmanaj Nik / Vuzem Miha 89′
    NŠ ROHO 14 / 20 Karasu Huseyin Taylan / Gselman Luka 89′
    NK Kovinar 27 / 21 Ajrizaj Jasmin / Čilaš Amir 90′
  • 12. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 15.11.23 ob 14.00

    Marles hiše 1 : 1 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    5 Šumak Vito
    8 Jovič Luka K
    18 Baukman Anej
    15 Majcen Gal
    13 Baukman Jernej
    11 Pavlin Brin Jakob
    21 Stojanović Filip
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    9 Vrhunec Klemen
    7 Miljatović Tim
    Rezervni igralci
    6 Maričić Niko
    22 Rebernak Žak
    2 Podlesnik Niko
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    14 Vodnik Jakob
    2 Gašper Valh
    10 Fišer Maj
    6 Kopič Klemen
    8 Podgornik Žiga
    11 Robič Gal K
    17 Mihelak Maksim
    15 Gorenak Andraž
    9 Monetti Matija
    7 Fras Ito Tino
    Rezervni igralci
    3 Drozg Niko
    22 Patrik Lamut
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Dobaja Patrik
    Zadetki
    NK Pohorje 22 Patrik Lamut 0 : 1 76′
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 1 80′
    Dogodki
    NK Pohorje 15 / 22 Gorenak Andraž / Patrik Lamut 61′
    Marles hiše 21 / 2 Stojanović Filip / Podlesnik Niko 66′
    NK Pohorje 17 / 3 Mihelak Maksim / Drozg Niko 73′
    Marles hiše 13 / 22 Baukman Jernej / Rebernak Žak 79′
    Marles hiše 9 / 6 Vrhunec Klemen / Maričić Niko 87′
    NK Pohorje 8 Podgornik Žiga 88′
  • 12. krog | Slivnica – Igrišče Slivnica | 12.11.23 ob 12.00

    Nk Fram Eco Oil 4 : 1 2 : 1 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Sovec Matevž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    Nk Fram Eco Oil
    90 Rec Matic V
    23 Kraner Marčič Vid
    17 Pokrivač Tadej
    33 Bozic Jure
    19 Magdič Gal
    22 Falež Tim
    8 Magdic Vitan
    11 Skodič Mark Bruno
    10 Gradišnik Jošt K
    14 Greif Enej
    34 Blatnik Lin
    Rezervni igralci
    4 Goričan Anej
    9 Bezjak Anže
    36 Zajšek Šac Luka
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    3 Kašnik Jaka
    11 Gutenberger Luka
    2 Čegovnik Matija
    6 Špoljar Slivnik Anže
    7 Valentar Klemen
    8 Jurač Žiga
    5 Korošec Žan
    10 Hleb Teo
    4 Alibegić Ammar
    9 Jug Anej
    Rezervni igralci
    15 Kac Anej
    17 Plevnik Andraž
    Trener
    Pridigar Peter
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 1 : 0 7′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 2 : 0 14′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 2 : 1 21′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 3 : 1 62′
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 4 : 1 73′
    Dogodki
    Nk Fram Eco Oil 8 Magdic Vitan 15′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Alibegić Ammar 22′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 28′
    Nk Fram Eco Oil 33 / 4 Bozic Jure / Goričan Anej 46′
    NŠ Slovenj Gradec 8 Jurač Žiga 62′
    NŠ Slovenj Gradec 5 Korošec Žan 66′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 70′
    NŠ Slovenj Gradec 10 / 17 Hleb Teo / Plevnik Andraž 73′
    Nk Fram Eco Oil 19 Magdič Gal 78′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Alibegić Ammar 78′
    Nk Fram Eco Oil 8 / 9 Magdic Vitan / Bezjak Anže 79′
    Nk Fram Eco Oil 19 / 36 Magdič Gal / Zajšek Šac Luka 81′
    NŠ Slovenj Gradec 2 / 15 Čegovnik Matija / Kac Anej 81′
    NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 90′
  • 12. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 12.11.23 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 1 : 0 0 : 0 NK Rače kadeti
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Jurovski Dol
    1 Čeh Fekonja Žan V
    2 Šuman Nikl Gal
    8 Vučetič Saša
    16 Šijanec Pavel
    13 Belšak Aljaž
    15 Golob Gal K
    3 Čuček Jan
    9 Petek Andraž
    10 Tušek Maj
    11 Kocbek Timotej
    17 Marđetko Gašper
    Rezervni igralci
    14 Zavernik Filip
    6 Kmetič Niko
    4 Izlakar Amadej
    5 Jug Tomaž
    7 Belec David
    18 Nikl Matevž Anej
    NK Rače kadeti
    1 Rošker Domen V
    17 Pauman Tilen
    9 Žbogar Anej
    5 Pesek Gašper
    11 Berdnik Alen
    10 Rošer Anej K
    19 Bašić Elmin
    6 Najdič Bor
    18 Osmanaj Ermal
    16 Hostej Bron
    24 Kosar Nik
    Rezervni igralci
    23 Ribič Taj
    Trener
    Petek Bernard
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 7 Belec David 1 : 0 84′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 19 / 23 Bašić Elmin / Ribič Taj 27′
    NK Jurovski Dol 2 / 6 Šuman Nikl Gal / Kmetič Niko 35′
    NK Rače kadeti 18 Osmanaj Ermal 40′
    NK Jurovski Dol 17 / 14 Marđetko Gašper / Zavernik Filip 46′
    NK Jurovski Dol 10 / 4 Tušek Maj / Izlakar Amadej 63′
    NK Jurovski Dol 9 / 10 Petek Andraž / Tušek Maj 63′
    NK Jurovski Dol 11 / 7 Kocbek Timotej / Belec David 76′
    NK Jurovski Dol 13 / 5 Belšak Aljaž / Jug Tomaž 76′
  • 12. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 12.11.23 ob 10.30

    NŠ Jarenina-Pesnica 2 : 1 1 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander V
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    18 Kacijan David
    2 Dvoršak Vid
    21 Mitkovič Nik
    6 Vajngerl Nel K
    20 Sužnik Aljaž
    16 Škerget Tim
    10 Šauperl Nejc
    7 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    17 Poš Luka
    9 Nikolov Alan
    15 Ivanovič Mihael
    11 Kramberger Alen
    14 Drozg Žiga
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    15 Kumprej Luka
    6 Krueziu Edi
    16 Pranjič Kristijan
    17 Čeru Ažbe
    10 Mihalj Leon
    8 Drol Nejc
    7 Založnik Žiga
    18 Meško Miha
    9 Konečnik Nej
    14 Gruber Maks
    Rezervni igralci
    20 Grenko Jaka
    21 Goršič Bor
    Trener
    Arzenšek Simon
    Trener
    Mori Gašper
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 1 : 0 35′
    NŠ Jarenina-Pesnica 6 Vajngerl Nel 2 : 0 53′
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 2 : 1 78′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 / 8 Mitkovič Nik / Hadžiselimović Tjaž 57′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 / 14 Škerget Tim / Drozg Žiga 67′
    Korotan Prevalje 7 / 20 Založnik Žiga / Grenko Jaka 70′
    Korotan Prevalje 14 / 21 Gruber Maks / Goršič Bor 70′
    NŠ Jarenina-Pesnica 18 Kacijan David 74′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 / 11 Sužnik Aljaž / Kramberger Alen 76′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 / 9 Šauperl Nejc / Nikolov Alan 81′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 17 Čas Žiga / Poš Luka 90′
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 / 15 Ušen Urban / Ivanovič Mihael 92′
  • 10. krog | Maribor – Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT | 10.11.23 ob 20.00

    NK Pobrežje 0 : 6 0 : 1 NŠ ROHO
    Sodniki: Kropf Eva (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pobrežje
    44 Lah Patrik
    3 Sinanović Aidan
    17 Tkalčič Aljaž
    8 Bestijanić Patrik
    74 Hrustić Emil
    24 Sattarov Bogdan
    14 Tomašek Niko
    42 Wolf Tai
    7 Kovačić Jan
    73 Kaisersberger Miha
    2 Demiri Gani
    Rezervni igralci
    19 Murtić Emir
    22 Flajsinger Gabrijel
    18 Koser Nejc
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai
    2 Predan Žak
    4 Branovič Žan
    17 Šela Urban
    5 Repnik Nik
    6 Štorman Maks
    8 Potočnik Mario
    14 Karasu Huseyin Taylan
    11 Beras Timotej
    9 Kranvogel Mai
    7 Mumlek Tijan
    Rezervni igralci
    15 Kušter Brin
    20 Gselman Luka
    19 Koser Liam
    Trener
    Knedl Rene
    Trener
    Tomažič Šeruga David
    Zadetki
    NŠ ROHO 9 Kranvogel Mai 0 : 1 8′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 0 : 2 24′
    NŠ ROHO 11 Beras Timotej 0 : 3 62′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 0 : 4 64′
    NŠ ROHO 19 Koser Liam 0 : 5 66′
    NŠ ROHO 20 Gselman Luka 0 : 6 76′
    Dogodki
    NK Pobrežje 14 / 22 Tomašek Niko / Flajsinger Gabrijel 46′
    NK Pobrežje 8 / 18 Bestijanić Patrik / Koser Nejc 46′
    NŠ ROHO 6 / 15 Štorman Maks / Kušter Brin 59′
    NŠ ROHO 14 / 19 Karasu Huseyin Taylan / Koser Liam 65′
    NŠ ROHO 2 / 20 Predan Žak / Gselman Luka 67′
    NK Pobrežje 2 / 19 Demiri Gani / Murtić Emir 71′
  • 10. krog | Rače – Igrišče Rače | 10.11.23 ob 15.00

    NK Rače kadeti 2 : 0 1 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače kadeti
    1 Rošker Domen V
    11 Berdnik Alen
    9 Žbogar Anej
    5 Pesek Gašper
    3 Kumrič Rajšp Tine
    10 Rošer Anej K
    8 Dobnik Luka
    6 Najdič Bor
    16 Hostej Bron
    20 Dobaj Tian
    24 Kosar Nik
    Rezervni igralci
    2 Pernat Jaša
    18 Osmanaj Ermal
    19 Bašić Elmin
    17 Pauman Tilen
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    14 Vodnik Jakob
    19 Jarc Jan
    2 Gašper Valh
    10 Fišer Maj
    22 Patrik Lamut
    11 Robič Gal K
    6 Kopič Klemen
    16 Gorenak Andraž
    9 Monetti Matija
    7 Fras Ito Tino
    Rezervni igralci
    8 Podgornik Žiga
    5 Mihelak Maksim
    3 Drozg Niko
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Dobaja Patrik
    Zadetki
    NK Rače kadeti 10 Rošer Anej 1 : 0 16′
    NK Rače kadeti 20 Dobaj Tian 2 : 0 70′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 20 Dobaj Tian 11′
    NK Pohorje 2 Gašper Valh 27′
    NK Pohorje 16 / 8 Gorenak Andraž / Podgornik Žiga 46′
    NK Pohorje 10 Fišer Maj 54′
    NK Pohorje 22 / 5 Patrik Lamut / Mihelak Maksim 64′
    NK Rače kadeti 6 / 19 Najdič Bor / Bašić Elmin 67′
    NK Rače kadeti 9 Žbogar Anej 71′
    NK Pohorje 9 Monetti Matija 71′
    NK Pohorje 5 Mihelak Maksim 72′
    NK Rače kadeti 20 / 18 Dobaj Tian / Osmanaj Ermal 77′
    NK Pohorje 19 Jarc Jan 77′
    NK Pohorje 9 / 3 Monetti Matija / Drozg Niko 78′
    NK Rače kadeti 11 / 17 Berdnik Alen / Pauman Tilen 81′
    NK Rače kadeti 24 / 2 Kosar Nik / Pernat Jaša 87′
  • 11. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 08.11.23 ob 18.00

    NK Pohorje 1 : 2 0 : 1 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    15 Kozlevčar Nik
    19 Jarc Jan
    2 Gašper Valh
    8 Kopič Klemen
    10 Fišer Maj
    22 Patrik Lamut
    11 Robič Gal K
    14 Gorenak Andraž
    9 Monetti Matija
    7 Fras Ito Tino
    Rezervni igralci
    6 Vodnik Jakob
    5 Sušec Anej
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    12 Mlakar Filip V
    3 Kirbiš Jan
    18 Premzl Gal
    6 Gojčič Lan
    15 Verlič Gal
    4 Pernat Jakob
    7 Pleteršek Gal
    8 Medved Oskar
    5 Lenart Anej K
    10 Lenart Taj
    20 Mithans Tanaj
    Rezervni igralci
    11 Koletnik Aljaž
    19 Drevenšek Marko
    17 Pečar Matevž
    2 Ogrizek Matic
    Trener
    Dobaja Patrik
    Trener
    Flajšman Aljoša
    Zadetki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 0 : 1 8′
    NK Pohorje 5 Sušec Anej 1 : 1 68′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 1 : 2 87′
    Dogodki
    NK Pohorje 2 Gašper Valh 19′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 6 / 11 Gojčič Lan / Koletnik Aljaž 46′
    NK Pohorje 15 / 6 Kozlevčar Nik / Vodnik Jakob 50′
    NK Pohorje 7 / 5 Fras Ito Tino / Sušec Anej 55′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 20 / 2 Mithans Tanaj / Ogrizek Matic 72′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 15 Verlič Gal 77′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 / 17 Pleteršek Gal / Pečar Matevž 89′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 10 / 19 Lenart Taj / Drevenšek Marko 92′
  • 11. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 08.11.23 ob 14.00

    NK Kovinar 3 : 2 2 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Kropf Eva (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai V
    3 Ačko Nik
    5 Beriša Kerim
    6 Šibonjić Amar
    9 Osmanaj Nik
    13 Žnuderl Anej
    18 Krajnc Nik
    4 Krajnc Leo
    10 Artnak Skrinjer Neo
    7 Ajrizaj Jasmin
    8 Pratnemer Ian K
    Rezervni igralci
    16 Vuzem Miha
    26 Safin Luka
    17 Trupković Tim
    11 Čilaš Amir
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Pavel V
    2 Šuman Nikl Gal
    8 Vučetič Saša
    16 Lorber Klemen
    14 Zavernik Filip
    3 Čuček Jan
    15 Golob Gal K
    17 Izlakar Amadej
    11 Petek Andraž
    7 Kocbek Timotej
    12 Belšak Aljaž
    Rezervni igralci
    6 Kmetič Niko
    10 Tušek Maj
    4 Marđetko Gašper
    5 Jug Tomaž
    Trener
    Pratnemer Benjamin
    Trener
    Petek Bernard
    Zadetki
    NK Kovinar 13 Žnuderl Anej 1 : 0 1′
    NK Kovinar 9 Osmanaj Nik 2 : 0 36′
    NK Jurovski Dol 4 Marđetko Gašper 2 : 1 65′
    NK Jurovski Dol 3 Čuček Jan 2 : 2 67′
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 3 : 2 88′
    Dogodki
    NK Kovinar 9 Osmanaj Nik 37′
    NK Jurovski Dol 17 / 10 Izlakar Amadej / Tušek Maj 46′
    NK Jurovski Dol 16 / 4 Lorber Klemen / Marđetko Gašper 46′
    NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 62′
    NK Kovinar 9 / 16 Osmanaj Nik / Vuzem Miha 68′
    NK Kovinar 7 Ajrizaj Jasmin 69′
    NK Jurovski Dol 2 / 6 Šuman Nikl Gal / Kmetič Niko 74′
    NK Kovinar 5 / 17 Beriša Kerim / Trupković Tim 75′
    NK Kovinar 13 / 26 Žnuderl Anej / Safin Luka 75′
    NK Kovinar 7 / 11 Ajrizaj Jasmin / Čilaš Amir 84′
    NK Jurovski Dol 11 / 5 Petek Andraž / Jug Tomaž 84′
  • 10. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 08.11.23 ob 14.00

    Marles hiše 1 : 3 0 : 1 NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    5 Šumak Vito
    8 Jovič Luka K
    18 Baukman Anej
    15 Majcen Gal
    13 Baukman Jernej
    11 Pavlin Brin Jakob
    21 Stojanović Filip
    2 Podlesnik Niko
    9 Vrhunec Klemen
    7 Miljatović Tim
    Rezervni igralci
    6 Maričić Niko
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    22 Vidaković Stefan
    5 Dizdarević Adin
    14 Džebić Belmin
    3 Dugonjić Dženan
    17 Brunec Maj Luka
    8 Rednak Anej
    45 Ahmetović Adin
    99 Igerc Gal
    6 Dizdarević Belmin
    Rezervni igralci
    18 Janževec Marcel
    16 Jezernik Maks
    73 Kolar Mark
    21 Pumpas Gašper
    32 Topolovec Jaka
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 45 Ahmetović Adin 0 : 1 5′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 45 Ahmetović Adin 0 : 2 48′
    Marles hiše 18 Baukman Anej 1 : 2 76′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 6 Dizdarević Belmin 1 : 3 84′
    Dogodki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 / 16 Dugonjić Dženan / Jezernik Maks 65′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 21 Brunec Maj Luka / Pumpas Gašper 65′
  • 11. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 07.11.23 ob 19.00

    NK Novogradnje MB Tabor 3 : 2 3 : 0 NK Rače kadeti
    Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Novogradnje MB Tabor
    1 Jančič Tomaž V
    8 Kovačević Arman K
    3 Arslani Ayan
    5 Čertalič Žan
    21 Majcenič Sian
    14 Mujić Harun
    10 Darmopil Teo
    9 Ačko Gal
    19 Erlač Žan
    11 Štumberger Tanaj
    7 Šildenfeld Pascal
    Rezervni igralci
    2 Kobula Patrik
    16 Durović Mirnes
    4 Zumberi Čazim
    17 Firar Gregor
    NK Rače kadeti
    1 Rošker Domen V
    11 Berdnik Alen
    16 Hostej Bron K
    4 Kumrič Rajšp Tine
    5 Pesek Gašper
    10 Rošer Anej
    8 Dobnik Luka
    6 Najdič Bor
    9 Žbogar Anej
    20 Dobaj Tian
    24 Kosar Nik
    Rezervni igralci
    2 Pernat Jaša
    18 Osmanaj Ermal
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Novogradnje MB Tabor 5 Čertalič Žan 1 : 0 3′
    NK Novogradnje MB Tabor 14 Mujić Harun 2 : 0 20′
    NK Novogradnje MB Tabor 9 Ačko Gal 3 : 0 44′
    NK Rače kadeti 20 Dobaj Tian 3 : 1 60′
    NK Rače kadeti 8 Dobnik Luka 3 : 2 72′
    Dogodki
    NK Novogradnje MB Tabor 10 Darmopil Teo 21′
    NK Novogradnje MB Tabor 7 Šildenfeld Pascal 32′
    NK Novogradnje MB Tabor 19 / 4 Erlač Žan / Zumberi Čazim 46′
    NK Novogradnje MB Tabor 11 / 2 Štumberger Tanaj / Kobula Patrik 46′
    NK Rače kadeti 9 / 2 Žbogar Anej / Pernat Jaša 46′
    NK Rače kadeti 6 / 18 Najdič Bor / Osmanaj Ermal 46′
    NK Novogradnje MB Tabor 9 / 16 Ačko Gal / Durović Mirnes 67′
    NK Novogradnje MB Tabor 7 / 17 Šildenfeld Pascal / Firar Gregor 73′
    NK Novogradnje MB Tabor 4 Zumberi Čazim 75′
  • 11. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 05.11.23 ob 14.00

    NŠ ROHO 2 : 1 1 : 1 Nk Fram Eco Oil
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai V
    2 Repnik Nik
    11 Kogal Lan
    5 Kovačič Jakob
    4 Branovič Žan
    6 Štorman Maks
    10 Potočnik Mario K
    14 Karasu Huseyin Taylan
    23 Smajić Anes
    7 Mumlek Tijan
    22 Beras Timotej
    Rezervni igralci
    15 Kušter Brin
    21 Petrič Sven
    9 Jaklin Luka
    20 Gselman Luka
    18 Beranič Jure
    24 Bencak Anej
    Nk Fram Eco Oil
    1 Lihteneger Luka V
    5 Seliškar Tevž
    33 Bozic Jure
    26 Zelenik Jaša
    17 Pokrivač Tadej
    22 Falež Tim
    23 Kraner Marčič Vid
    14 Greif Enej
    10 Gradišnik Jošt
    34 Blatnik Lin
    11 Skodič Mark Bruno K
    Rezervni igralci
    4 Goričan Anej
    28 Živko Matija
    25 Boršič Anderlič Tai
    Trener
    Smodič Branko
    Trener
    Pridigar Peter
    Zadetki
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 1 : 0 9′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 1 : 1 35′
    NŠ ROHO 22 Beras Timotej 2 : 1 57′
    Dogodki
    Nk Fram Eco Oil Glavni trener Pridigar Peter 10′
    NŠ ROHO 14 Karasu Huseyin Taylan 17′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 31′
    Nk Fram Eco Oil 26 Zelenik Jaša 38′
    NŠ ROHO 23 / 18 Smajić Anes / Beranič Jure 46′
    NŠ ROHO 14 / 9 Karasu Huseyin Taylan / Jaklin Luka 53′
    Nk Fram Eco Oil Pomočnik trenerja Lunežnik Andrej 58′
    Nk Fram Eco Oil 26 / 4 Zelenik Jaša / Goričan Anej 66′
    Nk Fram Eco Oil 5 / 25 Seliškar Tevž / Boršič Anderlič Tai 73′
    NŠ ROHO 22 / 20 Beras Timotej / Gselman Luka 82′
    NŠ ROHO 6 / 21 Štorman Maks / Petrič Sven 88′
    NŠ ROHO 7 / 15 Mumlek Tijan / Kušter Brin 90′
  • 11. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 05.11.23 ob 10.30

    NŠ Slovenj Gradec 4 : 1 1 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat: Zalar Jure
    Št. gledalcev: 10
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    14 Kašnik Jaka
    11 Gutenberger Luka
    2 Čegovnik Matija
    3 Dimitrijević Veljko
    4 Adam Anej
    7 Jurač Žiga
    5 Korošec Žan
    10 Hleb Teo
    6 Alibegić Ammar
    9 Jug Anej
    Rezervni igralci
    15 Valentar Klemen
    17 Plevnik Andraž
    8 Berložnik Anže
    NK Pobrežje
    1 Vrban Lan V
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    3 Sinanović Aidan
    27 Zorić Patrik
    17 Tkalčič Aljaž
    28 Bračič Denis
    42 Wolf Tai
    24 Sattarov Bogdan
    5 Zbičajnik Črtomir
    18 Koser Nejc
    Rezervni igralci
    2 Demiri Gani
    Trener
    Černič Rok
    Trener
    Šterbal Emil
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 6 Alibegić Ammar 1 : 0 11m 2′
    NŠ Slovenj Gradec 6 Alibegić Ammar 2 : 0 47′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Hleb Teo 3 : 0 58′
    NK Pobrežje 17 Tkalčič Aljaž 3 : 1 11m 59′
    NŠ Slovenj Gradec 15 Valentar Klemen 4 : 1 84′
    Dogodki
    NK Pobrežje 27 Zorić Patrik 30′
    NŠ Slovenj Gradec 4 / 8 Adam Anej / Berložnik Anže 46′
    NŠ Slovenj Gradec 2 / 17 Čegovnik Matija / Plevnik Andraž 57′
    NŠ Slovenj Gradec 5 / 15 Korošec Žan / Valentar Klemen 79′
  • 11. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 04.11.23 ob 11.30

    Korotan Prevalje 2 : 1 2 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Jezeršek Tomaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc
    4 Kumprej Luka
    5 Krueziu Edi
    16 Pranjič Kristijan
    17 Čeru Ažbe
    8 Drol Nejc
    10 Založnik Žiga
    11 Mihalj Leon
    7 Meško Miha
    3 Gruber Maks
    13 Konečnik Nej
    Rezervni igralci
    20 Moussouris Tai
    15 Krajnc Nace
    14 Grenko Jaka
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas
    5 Šumak Vito
    8 Jovič Luka
    18 Baukman Anej
    6 Maričić Niko
    13 Baukman Jernej
    11 Pavlin Brin Jakob
    4 Korun Matej
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    9 Vrhunec Klemen
    7 Miljatović Tim
    Rezervni igralci
    Trener
    Mori Gašper
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    Korotan Prevalje 11 Mihalj Leon 1 : 0 13′
    Korotan Prevalje 11 Mihalj Leon 2 : 0 40′
    Marles hiše 13 Baukman Jernej 2 : 1 59′
    Dogodki
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 19′
    Korotan Prevalje 5 Krueziu Edi 54′
    Korotan Prevalje 3 / 14 Gruber Maks / Grenko Jaka 70′
    Korotan Prevalje 7 / 20 Meško Miha / Moussouris Tai 80′
    Korotan Prevalje 13 / 15 Konečnik Nej / Krajnc Nace 86′
  • 10. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 30.10.23 ob 14.30

    NK Jurovski Dol 2 : 1 1 : 1 NK Novogradnje MB Tabor
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Pavel
    2 Šuman Nikl Gal
    8 Vučetič Saša
    16 Lorber Klemen
    14 Zavernik Filip
    15 Golob Gal K
    11 Petek Andraž
    10 Tušek Maj
    7 Žugman Rok
    13 Belšak Aljaž
    4 Marđetko Gašper
    Rezervni igralci
    17 Izlakar Amadej
    6 Kmetič Niko
    3 Čuček Jan
    5 Jug Tomaž
    NK Novogradnje MB Tabor
    12 Zorger Rene V
    8 Kovačević Arman K
    2 Arslani Ayan
    3 Čertalič Žan
    17 Firar Gregor
    5 Bajrami Ermal
    10 Darmopil Teo
    4 Zumberi Čazim
    18 Majcenič Sian
    7 Dukarić Jaka
    19 Erlač Žan
    Rezervni igralci
    Trener
    Petek Bernard
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 2 Šuman Nikl Gal 0 : 1 ag 6′
    NK Jurovski Dol 7 Žugman Rok 1 : 1 38′
    NK Jurovski Dol 13 Belšak Aljaž 2 : 1 57′
    Dogodki
    NK Jurovski Dol 4 / 17 Marđetko Gašper / Izlakar Amadej 46′
    NK Novogradnje MB Tabor 3 Čertalič Žan 60′
    NK Jurovski Dol 11 / 3 Petek Andraž / Čuček Jan 62′
    NK Jurovski Dol 7 / 6 Žugman Rok / Kmetič Niko 77′
    NK Jurovski Dol 14 Zavernik Filip 80′
    NK Jurovski Dol 10 / 5 Tušek Maj / Jug Tomaž 88′
  • 10. krog | Fram – Igrišče Fram | 29.10.23 ob 12.00

    Nk Fram Eco Oil 18 : 0 9 : 0 NK Kovinar
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Nk Fram Eco Oil
    90 Sovec Boštjan
    5 Seliškar Tevž
    17 Pokrivač Tadej
    21 Rec Matic
    33 Bozic Jure
    23 Kraner Marčič Vid
    22 Falež Tim
    11 Skodič Mark Bruno
    10 Gradišnik Jošt K
    14 Greif Enej
    34 Blatnik Lin
    Rezervni igralci
    3 Keršič Anej
    4 Goričan Anej
    25 Boršič Anderlič Tai
    NK Kovinar
    1 Vuzem Miha K V
    15 Ačko Nik
    33 Beriša Kerim
    19 Safin Luka
    18 Trupković Tim
    25 Sobočan Jernej
    39 Sobočan Alex
    23 Mešić Riad
    28 Mikložič Taj
    37 Ajrizaj Jasmin
    38 Husika Ajdin
    Rezervni igralci
    Trener
    Pridigar Peter
    Trener
    Vidovič Ervin
    Zadetki
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 1 : 0 13′
    Nk Fram Eco Oil 22 Falež Tim 2 : 0 21′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 3 : 0 25′
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 4 : 0 29′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 5 : 0 30′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 6 : 0 32′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 7 : 0 33′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 8 : 0 39′
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 9 : 0 44′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 10 : 0 54′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 11 : 0 67′
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 12 : 0 68′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 13 : 0 71′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 14 : 0 75′
    Nk Fram Eco Oil 3 Keršič Anej 15 : 0 80′
    Nk Fram Eco Oil 33 Bozic Jure 16 : 0 84′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 17 : 0 86′
    Nk Fram Eco Oil 22 Falež Tim 18 : 0 89′
    Dogodki
    Nk Fram Eco Oil 5 / 25 Seliškar Tevž / Boršič Anderlič Tai 46′
    Nk Fram Eco Oil 17 / 4 Pokrivač Tadej / Goričan Anej 46′
    Nk Fram Eco Oil 14 / 3 Greif Enej / Keršič Anej 63′
  • 10. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 28.10.23 ob 11.00

    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 11 : 1 4 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    12 Jerenko Jure V
    3 Kirbiš Jan
    4 Pernat Jakob
    6 Gojčič Lan
    15 Verlič Gal
    7 Pleteršek Gal
    5 Lenart Anej K
    8 Medved Oskar
    18 Premzl Gal
    10 Lenart Taj
    20 Mithans Tanaj
    Rezervni igralci
    2 Ogrizek Matic
    17 Pečar Matevž
    16 Drevenšek Marko
    9 Sel Nejc
    11 Koletnik Aljaž
    19 Mlakar Filip
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    15 Kumprej Luka
    5 Krueziu Edi
    16 Pranjič Kristijan
    18 Čeru Ažbe
    8 Drol Nejc
    10 Založnik Žiga
    13 Gruber Maks
    7 Meško Miha
    9 Konečnik Nej
    20 Moussouris Tai
    Rezervni igralci
    21 Goršič Bor
    14 Grenko Jaka
    Trener
    Petek Žan
    Trener
    Mori Gašper
    Zadetki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 5 Lenart Anej 1 : 0 11′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 10 Lenart Taj 2 : 0 15′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 8 Medved Oskar 3 : 0 16′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 4 : 0 31′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 Mlakar Filip 5 : 0 49′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 Mlakar Filip 6 : 0 56′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 Mlakar Filip 7 : 0 62′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 15 Verlič Gal 8 : 0 65′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 Mlakar Filip 9 : 0 66′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 18 Premzl Gal 10 : 0 71′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 18 Premzl Gal 11 : 0 82′
    Korotan Prevalje 13 Gruber Maks 11 : 1 86′
    Dogodki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 6 Gojčič Lan 28′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 3 / 2 Kirbiš Jan / Ogrizek Matic 46′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 / 9 Pleteršek Gal / Sel Nejc 46′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 10 / 16 Lenart Taj / Drevenšek Marko 46′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 20 / 19 Mithans Tanaj / Mlakar Filip 46′
    Korotan Prevalje 7 / 21 Meško Miha / Goršič Bor 54′
    Korotan Prevalje 10 / 14 Založnik Žiga / Grenko Jaka 54′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 2 Ogrizek Matic 85′
    Korotan Prevalje 13 Gruber Maks 85′
  • 10. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 28.10.23 ob 10.30

    NŠ Jarenina-Pesnica 4 : 0 2 : 0 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander V
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    18 Kacijan David
    2 Dvoršak Vid
    21 Mitkovič Nik
    6 Vajngerl Nel K
    20 Sužnik Aljaž
    16 Škerget Tim
    9 Nikolov Alan
    7 Čas Žiga
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    17 Žamut Simon
    10 Šauperl Nejc
    3 Kocmut Marsel
    11 Kramberger Alen
    14 Drozg Žiga
    15 Poš Luka
    NŠ Slovenj Gradec
    12 Cikaj Albin K V
    3 Kašnik Jaka
    17 Hleb Teo
    2 Čegovnik Matija
    18 Dimitrijević Veljko
    6 Špoljar Slivnik Anže
    10 Jurač Žiga
    5 Korošec Žan
    7 Valentar Klemen
    15 Alibegić Ammar
    9 Jug Anej
    Rezervni igralci
    11 Gutenberger Luka
    16 Plevnik Andraž
    8 Berložnik Anže
    4 Kac Anej
    Trener
    Arzenšek Simon
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 Čas Žiga 1 : 0 4′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 Škerget Tim 2 : 0 38′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 Šauperl Nejc 3 : 0 70′
    NŠ Jarenina-Pesnica 2 Dvoršak Vid 4 : 0 82′
    Dogodki
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 43′
    NŠ Slovenj Gradec 3 / 11 Kašnik Jaka / Gutenberger Luka 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 10 Nikolov Alan / Šauperl Nejc 59′
    NŠ Slovenj Gradec 2 / 16 Čegovnik Matija / Plevnik Andraž 67′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 / 17 Škerget Tim / Žamut Simon 69′
    NŠ Slovenj Gradec 9 / 8 Jug Anej / Berložnik Anže 71′
    NŠ Slovenj Gradec 16 Plevnik Andraž 74′
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 / 3 Mitkovič Nik / Kocmut Marsel 76′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 11 Čas Žiga / Kramberger Alen 79′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 / 14 Torbarina Kristijan / Drozg Žiga 79′
    NŠ Slovenj Gradec 5 Korošec Žan 79′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 / 15 Sužnik Aljaž / Poš Luka 82′
    NŠ Jarenina-Pesnica 6 / 8 Vajngerl Nel / Hadžiselimović Tjaž 82′
  • 6. krog | Lenart v Slovenskih goricah – RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT | 26.10.23 ob 17.00

    NK Jurovski Dol 3 : 0 2 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Pavel
    2 Šuman Nikl Gal
    8 Vučetič Saša
    16 Lorber Klemen
    14 Zavernik Filip
    15 Golob Gal K
    17 Izlakar Amadej
    11 Petek Andraž
    10 Tušek Maj
    7 Žugman Rok
    13 Belšak Aljaž
    Rezervni igralci
    0 Čeh Fekonja Žan V
    4 Marđetko Gašper
    6 Kmetič Niko
    9 Kocbek Timotej
    3 Čuček Jan
    5 Hrovat Staš
    18 Šenveter Gaj
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    15 Kumprej Luka
    5 Krueziu Edi
    3 Krajnc Nace
    16 Pranjič Kristijan
    8 Drol Nejc
    7 Založnik Žiga
    10 Mihalj Leon
    17 Čeru Ažbe
    9 Konečnik Nej
    13 Gruber Maks
    Rezervni igralci
    18 Meško Miha
    21 Goršič Bor
    14 Grenko Jaka
    20 Moussouris Tai
    Trener
    Petek Bernard
    Trener
    Mori Gašper
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 7 Žugman Rok 1 : 0 8′
    NK Jurovski Dol 13 Belšak Aljaž 2 : 0 11′
    NK Jurovski Dol 9 Kocbek Timotej 3 : 0 55′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 15′
    NK Jurovski Dol 11 / 9 Petek Andraž / Kocbek Timotej 42′
    NK Jurovski Dol 1 / 0 Šijanec Pavel / Čeh Fekonja Žan 45′
    NK Jurovski Dol 17 / 3 Izlakar Amadej / Čuček Jan 45′
    Korotan Prevalje 3 / 18 Krajnc Nace / Meško Miha 46′
    Korotan Prevalje 7 / 14 Založnik Žiga / Grenko Jaka 55′
    Korotan Prevalje 13 / 20 Gruber Maks / Moussouris Tai 55′
    NK Jurovski Dol 7 / 4 Žugman Rok / Marđetko Gašper 60′
    Korotan Prevalje 16 Pranjič Kristijan 60′
    Korotan Prevalje 8 Drol Nejc 63′
    NK Jurovski Dol 10 / 5 Tušek Maj / Hrovat Staš 73′
    Korotan Prevalje 9 / 21 Konečnik Nej / Goršič Bor 79′
    NK Jurovski Dol 2 / 6 Šuman Nikl Gal / Kmetič Niko 81′
    NK Jurovski Dol 13 / 18 Belšak Aljaž / Šenveter Gaj 83′
  • 9. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 25.10.23 ob 15.00

    NK Kovinar 1 : 3 1 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai
    18 Krajnc Nik
    4 Krajnc Leo
    15 Gassenburger Nejc
    6 Ačko Nik
    13 Žnuderl Anej
    7 Beriša Kerim
    8 Pratnemer Ian
    11 Čilaš Amir
    2 Trupković Tim
    10 Ramić Esmin
    Rezervni igralci
    16 Vuzem Miha
    26 Safin Luka
    9 Husika Ajdin
    5 Sobočan Alex
    17 Sobočan Jernej
    NK Pobrežje
    4 Štrucl Nino
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    5 Zbičajnik Črtomir
    17 Tkalčič Aljaž
    15 Hrustić Emil
    42 Wolf Tai
    3 Sinanović Aidan
    28 Roj Čerle Mai
    18 Koser Nejc
    72 Meresa Maereg Haftom
    Rezervni igralci
    2 Demiri Gani
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Šterbal Emil
    Zadetki
    NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 1 : 0 17′
    NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 1 : 1 62′
    NK Pobrežje 28 Roj Čerle Mai 1 : 2 77′
    NK Pobrežje 42 Wolf Tai 1 : 3 87′
    Dogodki
    NK Kovinar 18 Krajnc Nik 6′
    NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 38′
    NK Kovinar 10 / 16 Ramić Esmin / Vuzem Miha 65′
    NK Kovinar 11 / 26 Čilaš Amir / Safin Luka 68′
    NK Kovinar 18 / 9 Krajnc Nik / Husika Ajdin 78′
    NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 80′
    NK Kovinar Pomočnik trenerja Pratnemer Benjamin 80′
    NK Kovinar 2 / 17 Trupković Tim / Sobočan Jernej 83′
    NK Kovinar 13 Žnuderl Anej 86′
    NK Kovinar 1 Volavšek Tai 90′
  • 9. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 24.10.23 ob 18.00

    NK Pohorje 2 : 1 2 : 1 NK Novogradnje MB Tabor
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    15 Kozlevčar Nik
    19 Jarc Jan
    2 Gašper Valh
    6 Kopič Klemen
    10 Fišer Maj
    8 Podgornik Žiga
    11 Robič Gal K
    16 Gorenak Andraž
    7 Fras Ito Tino
    9 Monetti Matija
    Rezervni igralci
    3 Drozg Niko
    22 Patrik Lamut
    14 Vodnik Jakob
    21 Podlesnik Tim
    5 Sušec Anej
    NK Novogradnje MB Tabor
    12 Zorger Rene V
    5 Bajrami Ermal
    4 Zumberi Čazim
    15 Čertalič Žan
    21 Majcenič Sian
    8 Kovačević Arman K
    10 Darmopil Teo
    2 Ačko Gal
    9 Durović Mirnes
    11 Štumberger Tanaj
    7 Šildenfeld Pascal
    Rezervni igralci
    1 Jančič Tomaž V
    17 Firar Gregor
    3 Dukarić Jaka
    19 Erlač Žan
    Trener
    Dobaja Patrik
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Robič Gal 1 : 0 4′
    NK Pohorje 10 Fišer Maj 2 : 0 14′
    NK Novogradnje MB Tabor 4 Zumberi Čazim 2 : 1 40′
    Dogodki
    NK Novogradnje MB Tabor 2 Ačko Gal 22′
    NK Novogradnje MB Tabor 9 / 19 Durović Mirnes / Erlač Žan 36′
    NK Pohorje 9 / 22 Monetti Matija / Patrik Lamut 56′
    NK Pohorje 7 Fras Ito Tino 62′
    NK Pohorje 16 / 5 Gorenak Andraž / Sušec Anej 65′
    NK Novogradnje MB Tabor 2 / 17 Ačko Gal / Firar Gregor 65′
    NK Novogradnje MB Tabor 7 Šildenfeld Pascal 70′
    NK Novogradnje MB Tabor 7 / 3 Šildenfeld Pascal / Dukarić Jaka 71′
    NK Pohorje 8 / 3 Podgornik Žiga / Drozg Niko 76′
    NK Pohorje 10 / 14 Fišer Maj / Vodnik Jakob 83′
    NK Pohorje 2 Gašper Valh 86′
  • 9. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 22.10.23 ob 15.00

    NŠ ROHO 1 : 3 0 : 1 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 110
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai V
    11 Repnik Nik
    18 Kotnik Matija
    4 Branovič Žan
    5 Šela Urban
    6 Štorman Maks
    10 Potočnik Mario K
    25 Smajić Anes
    7 Mumlek Tijan
    22 Beras Timotej
    9 Kranvogel Mai
    Rezervni igralci
    2 Predan Žak
    3 Jaklin Luka
    15 Kušter Brin
    21 Petrič Sven
    14 Karasu Huseyin Taylan
    26 Kovačič Jakob
    20 Beranič Jure
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander V
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    18 Kacijan David
    2 Dvoršak Vid
    21 Mitkovič Nik
    6 Vajngerl Nel K
    17 Žamut Simon
    16 Škerget Tim
    9 Nikolov Alan
    20 Sužnik Aljaž
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    7 Čas Žiga
    10 Šauperl Nejc
    3 Kocmut Marsel
    15 Poš Luka
    11 Kramberger Alen
    14 Drozg Žiga
    Trener
    Tomažič Šeruga David
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 Nikolov Alan 0 : 1 39′
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 Mitkovič Nik 0 : 2 66′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 0 : 3 74′
    NŠ ROHO 20 Beranič Jure 1 : 3 83′
    Dogodki
    NŠ ROHO 9 Kranvogel Mai 30′
    NŠ ROHO 10 Potočnik Mario 43′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 7 Žamut Simon / Čas Žiga 46′
    NŠ ROHO 25 / 14 Smajić Anes / Karasu Huseyin Taylan 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 10 Nikolov Alan / Šauperl Nejc 57′
    NŠ ROHO 5 Šela Urban 60′
    NŠ ROHO 4 / 2 Branovič Žan / Predan Žak 62′
    NŠ ROHO 9 / 21 Kranvogel Mai / Petrič Sven 62′
    NŠ ROHO 18 / 20 Kotnik Matija / Beranič Jure 74′
    NŠ ROHO 10 / 3 Potočnik Mario / Jaklin Luka 77′
    NŠ ROHO 5 Šela Urban 86′
    NŠ ROHO 7 / 26 Mumlek Tijan / Kovačič Jakob 88′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 / 11 Škerget Tim / Kramberger Alen 88′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 / 8 Sužnik Aljaž / Hadžiselimović Tjaž 89′
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 / 14 Mitkovič Nik / Drozg Žiga 90′
    NŠ ROHO 26 Kovačič Jakob 91′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 / 15 Torbarina Kristijan / Poš Luka 91′
    NŠ Jarenina-Pesnica 6 / 3 Vajngerl Nel / Kocmut Marsel 93′
  • 9. krog | Fram – Igrišče Fram | 22.10.23 ob 12.00

    Nk Fram Eco Oil 6 : 0 2 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Fram Eco Oil
    1 Lihteneger Luka V
    17 Pokrivač Tadej
    23 Kraner Marčič Vid
    21 Rec Matic
    19 Magdič Gal
    22 Falež Tim
    8 Magdic Vitan
    10 Gradišnik Jošt K
    11 Skodič Mark Bruno
    34 Blatnik Lin
    14 Greif Enej
    Rezervni igralci
    32 Zelenik Jaša
    33 Bozic Jure
    5 Seliškar Tevž
    NK Jurovski Dol
    1 Čeh Fekonja Žan V
    3 Šijanec Pavel
    8 Vučetič Saša
    16 Lorber Klemen
    13 Belšak Aljaž
    15 Golob Gal K
    7 Zavernik Filip
    2 Šuman Nikl Gal
    14 Petek Andraž
    11 Žugman Rok
    10 Tušek Maj
    Rezervni igralci
    17 Izlakar Amadej
    6 Kmetič Niko
    5 Marđetko Gašper
    Trener
    Pridigar Peter
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 1 : 0 18′
    Nk Fram Eco Oil 22 Falež Tim 2 : 0 24′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 3 : 0 58′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 4 : 0 77′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 5 : 0 84′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 6 : 0 89′
    Dogodki
  • 9. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 22.10.23 ob 11.00

    NŠ Slovenj Gradec 2 : 2 2 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    3 Kašnik Jaka
    11 Adam Anej
    2 Čegovnik Matija
    8 Gutenberger Luka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    10 Jurač Žiga
    5 Korošec Žan
    7 Valentar Klemen
    4 Hleb Teo
    9 Jug Anej
    Rezervni igralci
    15 Kac Anej
    17 Plevnik Andraž
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    14 Šumak Vito
    8 Jovič Luka K
    18 Baukman Anej
    15 Majcen Gal
    13 Baukman Jernej
    11 Pavlin Brin Jakob
    21 Stojanović Filip
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    9 Vrhunec Klemen
    7 Miljatović Tim
    Rezervni igralci
    17 Rebernak Žak
    6 Maričić Niko
    Trener
    Černič Rok
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 5 Korošec Žan 1 : 0 15′
    NŠ Slovenj Gradec 10 Jurač Žiga 2 : 0 50′
    Marles hiše 11 Pavlin Brin Jakob 2 : 1 74′
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 2 : 2 89′
    Dogodki
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 50′
    Marles hiše 7 Miljatović Tim 51′
    Marles hiše 15 Majcen Gal 57′
    Marles hiše 21 Stojanović Filip 65′
    NŠ Slovenj Gradec 8 / 15 Gutenberger Luka / Kac Anej 70′
    Marles hiše 14 / 17 Šumak Vito / Rebernak Žak 70′
    Marles hiše 21 / 6 Stojanović Filip / Maričić Niko 82′
    NŠ Slovenj Gradec 11 Adam Anej 83′
    NŠ Slovenj Gradec 5 / 17 Korošec Žan / Plevnik Andraž 87′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 89′
    Marles hiše 9 Vrhunec Klemen 89′
  • 9. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 22.10.23 ob 09.30

    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 : 3 2 : 1 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    22 Vidaković Stefan
    5 Dizdarević Adin
    3 Dugonjić Dženan
    14 Džebić Belmin
    8 Rednak Anej
    9 Dizdarević Belmin
    12 Brunec Maj Luka
    11 Ahmetović Adin
    10 Igerc Gal
    Rezervni igralci
    21 Pumpas Gašper
    16 Jezernik Maks
    73 Kolar Mark
    19 Janževec Marcel
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    12 Jerenko Jure V
    3 Kirbiš Jan
    4 Pernat Jakob
    6 Gojčič Lan
    15 Verlič Gal
    19 Mlakar Filip
    5 Lenart Anej K
    8 Medved Oskar
    18 Premzl Gal
    10 Lenart Taj
    7 Mithans Tanaj
    Rezervni igralci
    2 Ogrizek Matic
    17 Pečar Matevž
    16 Drevenšek Marko
    9 Sel Nejc
    11 Koletnik Aljaž
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Flajšman Aljoša
    Zadetki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 5 Lenart Anej 0 : 1 12′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Igerc Gal 1 : 1 15′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 9 Dizdarević Belmin 2 : 1 41′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 9 Dizdarević Belmin 3 : 1 59′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 Mlakar Filip 3 : 2 71′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 Mlakar Filip 3 : 3 76′
    Dogodki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 6 / 11 Gojčič Lan / Koletnik Aljaž 46′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 / 16 Dugonjić Dženan / Jezernik Maks 50′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 / 2 Mithans Tanaj / Ogrizek Matic 54′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 11 / 21 Ahmetović Adin / Pumpas Gašper 66′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 14 Džebić Belmin 82′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 / 17 Mlakar Filip / Pečar Matevž 87′
  • 1. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 18.10.23 ob 16.00

    NK Kovinar 0 : 4 0 : 2 NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai V
    18 Krajnc Nik
    4 Krajnc Leo
    15 Gassenburger Nejc
    3 Ačko Nik
    7 Žnuderl Anej
    6 Beriša Kerim
    8 Pratnemer Ian K
    26 Safin Luka
    10 Artnak Skrinjer Neo
    9 Ajrizaj Jasmin
    Rezervni igralci
    16 Vuzem Miha
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    22 Vidaković Stefan
    5 Dizdarević Adin
    3 Dugonjić Dženan
    14 Džebić Belmin
    8 Rednak Anej
    9 Dizdarević Belmin
    21 Pumpas Gašper
    11 Ahmetović Adin
    10 Igerc Gal
    Rezervni igralci
    12 Brunec Maj Luka
    16 Jezernik Maks
    73 Kolar Mark
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 11 Ahmetović Adin 0 : 1 25′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 7 Podojsteršek Anže 0 : 2 29′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Igerc Gal 0 : 3 55′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Igerc Gal 0 : 4 71′
    Dogodki
    NK Kovinar 9 Ajrizaj Jasmin 36′
    NK Kovinar 7 Žnuderl Anej 38′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 21 Pumpas Gašper 42′
    NK Kovinar 9 Ajrizaj Jasmin 43′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 21 / 12 Pumpas Gašper / Brunec Maj Luka 52′
    NK Kovinar 7 / 16 Žnuderl Anej / Vuzem Miha 59′
    NK Kovinar 8 Pratnemer Ian 63′
    NK Kovinar 1 Volavšek Tai 71′
    NK Kovinar 10 Artnak Skrinjer Neo 71′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Igerc Gal 71′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 / 73 Igerc Gal / Kolar Mark 75′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 7 / 16 Podojsteršek Anže / Jezernik Maks 75′
  • 8. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 18.10.23 ob 15.30

    Marles hiše 1 : 1 1 : 1 NŠ ROHO
    Sodniki: Bratuša David (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 25
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    14 Šumak Vito
    8 Jovič Luka K
    18 Baukman Anej
    15 Majcen Gal
    13 Baukman Jernej
    11 Pavlin Brin Jakob
    21 Stojanović Filip
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    20 Vrhunec Klemen
    7 Miljatović Tim
    Rezervni igralci
    17 Rebernak Žak
    9 Skale Leon
    2 Podlesnik Niko
    6 Maričić Niko
    4 Korun Matej
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai V
    4 Repnik Nik
    2 Predan Žak
    5 Šela Urban
    6 Štorman Maks
    10 Potočnik Mario K
    23 Smajić Anes
    14 Karasu Huseyin Taylan
    7 Mumlek Tijan
    22 Beras Timotej
    9 Kranvogel Mai
    Rezervni igralci
    3 Beranič Jure
    26 Kovačič Jakob
    11 Klampfer Klemen
    18 Kotnik Matija
    15 Kušter Brin
    21 Petrič Sven
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Tomažič Šeruga David
    Zadetki
    Marles hiše 20 Vrhunec Klemen 1 : 0 29′
    NŠ ROHO 10 Potočnik Mario 1 : 1 11m 36′
    Dogodki
    NŠ ROHO 4 / 26 Repnik Nik / Kovačič Jakob 46′
    NŠ ROHO 23 / 18 Smajić Anes / Kotnik Matija 46′
    NŠ ROHO 14 / 21 Karasu Huseyin Taylan / Petrič Sven 46′
    Marles hiše 14 / 4 Šumak Vito / Korun Matej 58′
    NŠ ROHO 2 / 3 Predan Žak / Beranič Jure 58′
    Marles hiše 7 / 6 Miljatović Tim / Maričić Niko 75′
    NŠ ROHO 9 / 11 Kranvogel Mai / Klampfer Klemen 75′
    Marles hiše 21 / 17 Stojanović Filip / Rebernak Žak 88′
  • 8. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 17.10.23 ob 19.00

    NK Novogradnje MB Tabor 2 : 3 1 : 2 Korotan Prevalje
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    NK Novogradnje MB Tabor
    1 Maks Golob Mironov V
    8 Kovačević Arman K
    16 Ačko Gal
    5 Čertalič Žan
    13 Repnik Tit
    10 Darmopil Teo
    15 Firar Gregor
    4 Zumberi Čazim
    9 Buser Mark
    11 Štumberger Tanaj
    17 Durović Mirnes
    Rezervni igralci
    3 Erlač Žan
    18 Dukarić Jaka
    7 Šildenfeld Pascal
    21 Majcenič Sian
    Korotan Prevalje
    97 Grm Nejc K V
    15 Kumprej Luka
    5 Krueziu Edi
    3 Krajnc Nace
    16 Pranjič Kristijan
    8 Drol Nejc
    7 Založnik Žiga
    10 Mihalj Leon
    9 Konečnik Nej
    17 Čeru Ažbe
    6 Gruber Maks
    Rezervni igralci
    14 Meško Miha
    18 Grenko Jaka
    20 Moussouris Tai
    21 Goršič Bor
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Mori Gašper
    Zadetki
    Korotan Prevalje 17 Čeru Ažbe 0 : 1 5′
    Korotan Prevalje 15 Kumprej Luka 0 : 2 11m 22′
    NK Novogradnje MB Tabor 8 Kovačević Arman 1 : 2 26′
    Korotan Prevalje 17 Čeru Ažbe 1 : 3 75′
    NK Novogradnje MB Tabor 9 Buser Mark 2 : 3 83′
    Dogodki
    NK Novogradnje MB Tabor 16 Ačko Gal 37′
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 41′
    NK Novogradnje MB Tabor 17 / 7 Durović Mirnes / Šildenfeld Pascal 54′
    NK Novogradnje MB Tabor 15 / 18 Firar Gregor / Dukarić Jaka 58′
    NK Novogradnje MB Tabor 13 Repnik Tit 60′
    Korotan Prevalje 3 / 20 Krajnc Nace / Moussouris Tai 60′
    NK Novogradnje MB Tabor 4 / 3 Zumberi Čazim / Erlač Žan 65′
    Korotan Prevalje 9 / 18 Konečnik Nej / Grenko Jaka 89′
  • 5. krog | Fram – Igrišče Fram | 17.10.23 ob 16.00

    Nk Fram Eco Oil 3 : 1 1 : 0 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Podgoršek Simon Matej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 45
    Nk Fram Eco Oil
    1 Lihteneger Luka V
    21 Rec Matic
    23 Kraner Marčič Vid
    5 Seliškar Tevž
    19 Magdič Gal
    8 Magdic Vitan
    22 Falež Tim
    10 Gradišnik Jošt K
    11 Skodič Mark Bruno
    34 Blatnik Lin
    14 Greif Enej
    Rezervni igralci
    25 Boršič Anderlič Tai
    3 Keršič Anej
    17 Goričan Anej
    36 Zelenik Jaša
    33 Živko Matija
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    12 Jerenko Jure V
    3 Kirbiš Jan
    4 Pernat Jakob
    6 Gojčič Lan
    15 Verlič Gal
    19 Mlakar Filip
    5 Lenart Anej K
    8 Medved Oskar
    18 Premzl Gal
    10 Lenart Taj
    20 Mithans Tanaj
    Rezervni igralci
    2 Ogrizek Matic
    17 Pečar Matevž
    16 Drevenšek Marko
    9 Sel Nejc
    11 Koletnik Aljaž
    Trener
    Pridigar Peter
    Trener
    Flajšman Aljoša
    Zadetki
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 1 : 0 11m 26′
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 2 : 0 65′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 5 Lenart Anej 2 : 1 11m 69′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 3 : 1 95′
    Dogodki
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 35′
    Nk Fram Eco Oil 19 Magdič Gal 37′
    Nk Fram Eco Oil 5 / 36 Seliškar Tevž / Zelenik Jaša 48′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 6 / 11 Gojčič Lan / Koletnik Aljaž 59′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 / 17 Mlakar Filip / Pečar Matevž 66′
    Nk Fram Eco Oil 8 Magdic Vitan 78′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 18 Premzl Gal 82′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 83′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 3 / 2 Kirbiš Jan / Ogrizek Matic 83′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 12 Jerenko Jure 90′
  • 8. krog | Rače – Igrišče Rače | 15.10.23 ob 15.00

    NK Rače kadeti 2 : 5 0 : 3 NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Rače kadeti
    31 Rošker Domen V
    17 Pauman Tilen
    10 Rošer Anej K
    5 Pesek Gašper
    15 Rajšp Lian
    16 Hostej Bron
    13 Najdič Bor
    9 Žbogar Anej
    8 Dobnik Luka
    7 Pernat Jaša
    20 Dobaj Tian
    Rezervni igralci
    4 Kumrič Rajšp Tine
    19 Ribič Taj
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    5 Dizdarević Adin
    22 Vidaković Stefan
    12 Topolovec Jaka
    14 Džebić Belmin
    8 Rednak Anej
    9 Dizdarević Belmin
    21 Pumpas Gašper
    10 Igerc Gal
    23 Brunec Maj Luka
    Rezervni igralci
    11 Ahmetović Adin
    17 Ahmetović Sedin
    16 Jezernik Maks
    73 Kolar Mark
    3 Dugonjić Dženan
    19 Janževec Marcel
    Trener
    Pipenbaher Nejc
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 9 Dizdarević Belmin 0 : 1 18′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 9 Dizdarević Belmin 0 : 2 30′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 21 Pumpas Gašper 0 : 3 32′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Igerc Gal 0 : 4 67′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 11 Ahmetović Adin 0 : 5 68′
    NK Rače kadeti 9 Žbogar Anej 1 : 5 76′
    NK Rače kadeti 19 Ribič Taj 2 : 5 90′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 20 / 19 Dobaj Tian / Ribič Taj 22′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 23 / 73 Brunec Maj Luka / Kolar Mark 46′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 12 / 11 Topolovec Jaka / Ahmetović Adin 46′
    NK Rače kadeti 15 / 4 Rajšp Lian / Kumrič Rajšp Tine 54′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 14 / 16 Džebić Belmin / Jezernik Maks 75′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 21 / 19 Pumpas Gašper / Janževec Marcel 75′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 / 17 Igerc Gal / Ahmetović Sedin 75′
  • 8. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 15.10.23 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 1 : 3 1 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Jug Maksimiljan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Jurovski Dol
    1 Čeh Fekonja Žan V
    3 Šijanec Pavel
    8 Vučetič Saša
    16 Lorber Klemen
    6 Kmetič Niko
    13 Belšak Aljaž
    15 Golob Gal K
    7 Zavernik Filip
    2 Šuman Nikl Gal
    11 Petek Andraž
    17 Izlakar Amadej
    Rezervni igralci
    10 Marđetko Gašper
    14 Jug Tomaž
    5 Jug Anže
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    15 Kozlevčar Nik
    19 Jarc Jan
    2 Gašper Valh
    6 Kopič Klemen
    10 Fišer Maj
    8 Podgornik Žiga
    16 Gorenak Andraž
    11 Robič Gal K
    7 Fras Ito Tino
    9 Monetti Matija
    Rezervni igralci
    3 Drozg Niko
    17 Mihelak Maksim
    14 Vodnik Jakob
    5 Sušec Anej
    21 Podlesnik Tim
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Dobaja Patrik
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 11 Petek Andraž 1 : 0 12′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 1 : 1 45′
    NK Pohorje 7 Fras Ito Tino 1 : 2 81′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 1 : 3 11m 90′
    Dogodki
    NK Pohorje 9 / 5 Monetti Matija / Sušec Anej 46′
    NK Pohorje 8 / 17 Podgornik Žiga / Mihelak Maksim 65′
    NK Jurovski Dol 11 / 10 Petek Andraž / Marđetko Gašper 70′
    NK Jurovski Dol 17 / 14 Izlakar Amadej / Jug Tomaž 80′
    NK Pohorje 16 / 14 Gorenak Andraž / Vodnik Jakob 81′
    NK Pohorje 19 Jarc Jan 82′
    NK Pohorje 17 Mihelak Maksim 82′
    NK Pohorje Glavni trener Dobaja Patrik 88′
    NK Pohorje 7 / 3 Fras Ito Tino / Drozg Niko 88′
    NK Pohorje 17 Mihelak Maksim 90′
  • 8. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 15.10.23 ob 11.00

    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 2 : 0 2 : 0 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Marin Tomaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 70
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    12 Mlakar Filip V
    3 Kirbiš Jan
    4 Pernat Jakob
    6 Gojčič Lan
    15 Verlič Gal
    7 Pleteršek Gal
    5 Lenart Anej K
    8 Medved Oskar
    18 Premzl Gal
    10 Lenart Taj
    20 Mithans Tanaj
    Rezervni igralci
    2 Ogrizek Matic
    19 Pečar Matevž
    16 Drevenšek Marko
    9 Sel Nejc
    11 Koletnik Aljaž
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    17 Adam Anej
    3 Alibegić Ammar
    4 Goličnik Teodor
    11 Gutenberger Luka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    10 Jurač Žiga
    18 Korošec Žan
    7 Valentar Klemen
    8 Berložnik Anže
    9 Jug Anej
    Rezervni igralci
    14 Plevnik Andraž
    2 Čegovnik Matija
    Trener
    Flajšman Aljoša
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 8 Medved Oskar 1 : 0 10′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 2 : 0 22′
    Dogodki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 3 / 11 Kirbiš Jan / Koletnik Aljaž 55′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 62′
    NŠ Slovenj Gradec 8 Berložnik Anže 65′
    NŠ Slovenj Gradec 8 / 14 Berložnik Anže / Plevnik Andraž 70′
    NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 75′
    NŠ Slovenj Gradec 3 Alibegić Ammar 78′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 79′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 15 / 2 Verlič Gal / Ogrizek Matic 79′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 20 Mithans Tanaj 82′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 2 Ogrizek Matic 85′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 / 19 Pleteršek Gal / Pečar Matevž 90′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 10 / 16 Lenart Taj / Drevenšek Marko 90′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 20 / 9 Mithans Tanaj / Sel Nejc 90′
  • 8. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 15.10.23 ob 10.00

    NK Pobrežje 1 : 3 1 : 3 Nk Fram Eco Oil
    Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    NK Pobrežje
    1 Vrban Lan V
    3 Sinanović Aidan K
    15 Hrustić Emil
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    17 Tkalčič Aljaž
    24 Sattarov Bogdan
    7 Kovačić Jan
    5 Libman Žan
    9 Murtić Emir
    18 Koser Nejc
    Rezervni igralci
    19 Tomašek Niko
    2 Demiri Gani
    Nk Fram Eco Oil
    1 Lihteneger Luka V
    21 Rec Matic
    5 Seliškar Tevž
    19 Magdič Gal
    4 Goričan Anej
    8 Magdic Vitan
    10 Gradišnik Jošt K
    11 Skodič Mark Bruno
    14 Greif Enej
    34 Blatnik Lin
    25 Boršič Anderlič Tai
    Rezervni igralci
    9 Bezjak Anže
    3 Keršič Anej
    36 Sovec Boštjan
    Trener
    Šterbal Emil
    Trener
    Pridigar Peter
    Zadetki
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 0 : 1 10′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 0 : 2 13′
    NK Pobrežje 17 Tkalčič Aljaž 1 : 2 28′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 1 : 3 31′
    Dogodki
    NK Pobrežje 73 Kaisersberger Miha 30′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 33′
    NK Pobrežje 18 / 19 Koser Nejc / Tomašek Niko 68′
    NK Pobrežje 5 Libman Žan 80′
    NK Pobrežje 24 / 2 Sattarov Bogdan / Demiri Gani 80′
  • 8. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 14.10.23 ob 11.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 2 : 0 2 : 0 NK Kovinar
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander V
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    18 Kacijan David
    2 Dvoršak Vid
    21 Mitkovič Nik
    4 Murko Tinej
    17 Žamut Simon
    6 Vajngerl Nel K
    7 Čas Žiga
    20 Sužnik Aljaž
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    9 Nikolov Alan
    10 Šauperl Nejc
    3 Kocmut Marsel
    15 Ivanovič Mihael
    11 Kramberger Alen
    14 Drozg Žiga
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai V
    28 Safin Luka
    19 Ačko Nik
    25 Gassenburger Nejc
    31 Krajnc Leo
    30 Pratnemer Ian K
    33 Beriša Kerim
    20 Artnak Skrinjer Neo
    29 Žnuderl Anej
    21 Ajrizaj Jasmin
    23 Vuzem Miha
    Rezervni igralci
    Trener
    Arzenšek Simon
    Trener
    Vidovič Ervin
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 1 : 0 3′
    NŠ Jarenina-Pesnica 6 Vajngerl Nel 2 : 0 19′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 9 Čas Žiga / Nikolov Alan 35′
    NŠ Jarenina-Pesnica 4 / 11 Murko Tinej / Kramberger Alen 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 / 15 Mitkovič Nik / Ivanovič Mihael 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 8 Žamut Simon / Hadžiselimović Tjaž 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 18 / 3 Kacijan David / Kocmut Marsel 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 / 14 Torbarina Kristijan / Drozg Žiga 79′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 / 10 Sužnik Aljaž / Šauperl Nejc 80′
  • 3. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 12.10.23 ob 16.30

    NK Pobrežje 4 : 3 1 : 3 NK Rače kadeti
    Sodniki: Kropf Eva (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pobrežje
    12 Kovačič Kelemina Tine V
    73 Kaisersberger Miha
    15 Hrustić Emil
    3 Sinanović Aidan K
    8 Bestijanić Patrik
    17 Tkalčič Aljaž
    24 Sattarov Bogdan
    9 Murtić Emir
    7 Kovačić Jan
    72 Libman Žan
    42 Tomašek Niko
    Rezervni igralci
    2 Demiri Gani
    4 Štrucl Nino
    18 Koser Nejc
    5 Zbičajnik Črtomir
    NK Rače kadeti
    1 Rošker Domen
    17 Pauman Tilen
    10 Rošer Anej
    5 Pesek Gašper
    11 Berdnik Alen
    16 Hostej Bron
    6 Najdič Bor
    9 Žbogar Anej
    18 Kosar Nik
    8 Dobnik Luka
    4 Kumrič Rajšp Tine
    Rezervni igralci
    2 Belšak Anej
    21 Bašić Elmin
    13 Pernat Jaša
    Trener
    Šterbal Emil
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Rače kadeti 16 Hostej Bron 0 : 1 1′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 1 : 1 3′
    NK Rače kadeti 9 Žbogar Anej 1 : 2 41′
    NK Rače kadeti 2 Belšak Anej 1 : 3 44′
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 2 : 3 50′
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 3 : 3 53′
    NK Pobrežje 17 Tkalčič Aljaž 4 : 3 77′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 11 Berdnik Alen 20′
    NK Pobrežje 15 Hrustić Emil 31′
    NK Rače kadeti 11 / 2 Berdnik Alen / Belšak Anej 43′
    NK Rače kadeti 6 / 21 Najdič Bor / Bašić Elmin 46′
    NK Pobrežje 42 / 18 Tomašek Niko / Koser Nejc 61′
    NK Rače kadeti 9 / 13 Žbogar Anej / Pernat Jaša 65′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 69′
    NK Pobrežje 7 / 2 Kovačić Jan / Demiri Gani 79′
    NK Pobrežje 9 / 4 Murtić Emir / Štrucl Nino 83′
    NK Pobrežje 24 / 5 Sattarov Bogdan / Zbičajnik Črtomir 86′
  • 7. krog | Fram – Igrišče Fram | 08.10.23 ob 10.00

    Nk Fram Eco Oil 1 : 6 0 : 2 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Stojkovič Marko (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Nk Fram Eco Oil
    1 Lihteneger Luka
    17 Pokrivač Tadej
    35 Kraner Marčič Vid
    8 Magdic Vitan
    21 Rec Matic
    15 Greif Enej
    22 Falež Tim
    19 Magdič Gal
    10 Gradišnik Jošt
    11 Skodič Mark Bruno
    5 Seliškar Tevž
    Rezervni igralci
    9 Bezjak Anže
    33 Bozic Jure
    29 Živko Matija
    25 Boršič Anderlič Tai
    36 Sovec Boštjan
    32 Zelenik Jaša
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    18 Kacijan David
    2 Dvoršak Vid
    6 Vajngerl Nel
    4 Murko Tinej
    17 Žamut Simon
    16 Škerget Tim
    9 Nikolov Alan
    20 Sužnik Aljaž
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    7 Čas Žiga
    10 Šauperl Nejc
    3 Kocmut Marsel
    15 Ivanovič Mihael
    11 Kramberger Alen
    21 Poš Luka
    Trener
    Pridigar Peter
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 Ušen Urban 0 : 1 23′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 Žamut Simon 0 : 2 45′
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 Ušen Urban 0 : 3 54′
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 Ušen Urban 0 : 4 75′
    NŠ Jarenina-Pesnica 6 Vajngerl Nel 0 : 5 78′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 Kramberger Alen 0 : 6 88′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 1 : 6 92′
    Dogodki
    Nk Fram Eco Oil 5 / 32 Seliškar Tevž / Zelenik Jaša 30′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 7 Nikolov Alan / Čas Žiga 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 Škerget Tim 50′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 / 15 Škerget Tim / Ivanovič Mihael 58′
    NŠ Jarenina-Pesnica 4 / 8 Murko Tinej / Hadžiselimović Tjaž 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 11 Žamut Simon / Kramberger Alen 65′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 / 21 Torbarina Kristijan / Poš Luka 66′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 / 10 Sužnik Aljaž / Šauperl Nejc 80′
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 / 3 Ušen Urban / Kocmut Marsel 81′
  • 7. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 10.10.23 ob 16.30

    NK Pobrežje 3 : 1 2 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Bratuša David (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Pobrežje
    1 Vrban Lan V
    37 Kaisersberger Miha
    15 Hrustić Emil
    3 Sinanović Aidan K
    8 Bestijanić Patrik
    17 Tkalčič Aljaž
    43 Tašner Amadej
    7 Kovačić Jan
    28 Sertolaj Endrit
    24 Sattarov Bogdan
    2 Demiri Gani
    Rezervni igralci
    72 Tahiraj Fabijan
    27 Kasalo Jan
    18 Koser Nejc
    5 Zbičajnik Črtomir
    42 Lah Patrik
    4 Štrucl Nino
    NK Jurovski Dol
    1 Čeh Fekonja Žan V
    3 Šijanec Pavel
    8 Vučetič Saša
    16 Lorber Klemen
    4 Ćetojević Uroš
    13 Belšak Aljaž
    15 Golob Gal K
    10 Tušek Maj
    2 Šuman Nikl Gal
    11 Petek Andraž
    14 Žugman Rok
    Rezervni igralci
    6 Kmetič Niko
    17 Izlakar Amadej
    5 Marđetko Gašper
    7 Zavernik Filip
    Trener
    Šterbal Emil
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 1 : 0 9′
    NK Jurovski Dol 15 Golob Gal 1 : 1 11′
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 2 : 1 44′
    NK Pobrežje 15 Hrustić Emil 3 : 1 90′
    Dogodki
    NK Pobrežje 3 Sinanović Aidan 26′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 30′
    NK Jurovski Dol 8 Vučetič Saša 40′
    NK Jurovski Dol 4 / 7 Ćetojević Uroš / Zavernik Filip 42′
    NK Pobrežje 2 / 72 Demiri Gani / Tahiraj Fabijan 46′
    NK Jurovski Dol 2 / 17 Šuman Nikl Gal / Izlakar Amadej 46′
    NK Pobrežje 24 / 18 Sattarov Bogdan / Koser Nejc 65′
    NK Jurovski Dol 17 Izlakar Amadej 70′
    NK Pobrežje 7 / 4 Kovačić Jan / Štrucl Nino 85′
    NK Jurovski Dol 16 / 5 Lorber Klemen / Marđetko Gašper 85′
    NK Pobrežje 8 Bestijanić Patrik 90′
    NK Jurovski Dol 5 Marđetko Gašper 90′
  • 7. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 10.10.23 ob 15.30

    NK Kovinar 3 : 0 1 : 0 Marles hiše
    Sodniki: Kropf Eva (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai V
    18 Krajnc Nik
    4 Krajnc Leo
    15 Gassenburger Nejc
    6 Šibonjić Amar
    8 Pratnemer Ian K
    7 Beriša Kerim
    10 Artnak Skrinjer Neo
    11 Čilaš Amir
    9 Ačko Nik
    13 Žnuderl Anej
    Rezervni igralci
    16 Vuzem Miha
    3 Trupković Tim
    26 Safin Luka
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    14 Šumak Vito
    8 Jovič Luka K
    18 Baukman Anej
    15 Majcen Gal
    17 Rebernak Žak
    11 Pavlin Brin Jakob
    21 Stojanović Filip
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    20 Vrhunec Klemen
    7 Miljatović Tim
    Rezervni igralci
    9 Korun Matej
    5 Skale Leon
    2 Podlesnik Niko
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 1 : 0 6′
    NK Kovinar 13 Žnuderl Anej 2 : 0 30′
    NK Kovinar 16 Vuzem Miha 3 : 0 81′
    Dogodki
    NK Kovinar 6 / 16 Šibonjić Amar / Vuzem Miha 36′
    Marles hiše 17 / 9 Rebernak Žak / Korun Matej 46′
    Marles hiše 7 Miljatović Tim 58′
    Marles hiše 7 / 5 Miljatović Tim / Skale Leon 61′
    Marles hiše 14 / 2 Šumak Vito / Podlesnik Niko 69′
    NK Kovinar 11 / 3 Čilaš Amir / Trupković Tim 76′
    NK Kovinar 13 / 26 Žnuderl Anej / Safin Luka 76′
    Marles hiše 20 Vrhunec Klemen 77′
  • 7. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 08.10.23 ob 12.00

    NŠ ROHO 1 : 2 0 : 2 ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    Sodniki: Stanko Ian Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai V
    10 Potočnik Mario K
    2 Predan Žak
    7 Mumlek Tijan
    21 Petrič Sven
    6 Štorman Maks
    9 Kranvogel Mai
    22 Beras Timotej
    5 Šela Urban
    4 Branovič Žan
    24 Smajić Anes
    Rezervni igralci
    14 Karasu Huseyin Taylan
    15 Kušter Brin
    20 Gselman Luka
    18 Bencak Anej
    16 Koser Liam
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    12 Jerenko Jure V
    3 Kirbiš Jan
    11 Koletnik Aljaž
    6 Gojčič Lan
    4 Ogrizek Matic
    10 Lenart Taj
    5 Lenart Anej K
    20 Mithans Tanaj
    8 Medved Oskar
    18 Premzl Gal
    7 Pleteršek Gal
    Rezervni igralci
    19 Mlakar Filip
    9 Pečar Matevž
    16 Drevenšek Marko
    Trener
    Tomažič Šeruga David
    Trener
    Flajšman Aljoša
    Zadetki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 0 : 1 1′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 0 : 2 11m 34′
    NŠ ROHO 9 Kranvogel Mai 1 : 2 56′
    Dogodki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 12 Jerenko Jure 17′
    NŠ ROHO 5 Šela Urban 23′
    NŠ ROHO 22 / 16 Beras Timotej / Koser Liam 46′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 6 Gojčič Lan 55′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 11 / 19 Koletnik Aljaž / Mlakar Filip 60′
    NŠ ROHO 21 / 14 Petrič Sven / Karasu Huseyin Taylan 67′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 12 / 9 Jerenko Jure / Pečar Matevž 67′
    NŠ ROHO 14 Karasu Huseyin Taylan 78′
    NŠ ROHO 2 / 15 Predan Žak / Kušter Brin 85′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 20 / 16 Mithans Tanaj / Drevenšek Marko 91′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 8 Medved Oskar 93′
  • 7. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 08.10.23 ob 11.00

    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 2 : 2 1 : 0 NK Novogradnje MB Tabor
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    22 Vidaković Stefan
    5 Dizdarević Adin
    3 Dugonjić Dženan
    14 Džebić Belmin
    12 Dizdarević Belmin
    8 Rednak Anej
    23 Pumpas Gašper
    10 Igerc Gal
    11 Ahmetović Adin
    Rezervni igralci
    73 Topolovec Jaka
    19 Ahmetović Sedin
    16 Topolovec Luka
    NK Novogradnje MB Tabor
    1 Maks Golob Mironov V
    14 Firar Gregor
    7 Zemljič Žan
    4 Zumberi Čazim
    5 Ačko Gal K
    8 Kovačević Arman
    10 Darmopil Teo
    3 Dukarić Jaka
    17 Šildenfeld Pascal
    11 Štumberger Tanaj
    9 Durović Mirnes
    Rezervni igralci
    13 Erlač Žan
    21 Haliti Almir
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Kotnik Igor
    Zadetki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 11 Ahmetović Adin 1 : 0 22′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Igerc Gal 2 : 0 50′
    NK Novogradnje MB Tabor 17 Šildenfeld Pascal 2 : 1 51′
    NK Novogradnje MB Tabor 5 Ačko Gal 2 : 2 59′
    Dogodki
    NK Novogradnje MB Tabor 3 / 13 Dukarić Jaka / Erlač Žan 33′
    NK Novogradnje MB Tabor 9 Durović Mirnes 41′
    NK Novogradnje MB Tabor 11 / 21 Štumberger Tanaj / Haliti Almir 46′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 12 Dizdarević Belmin 53′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 12 / 73 Dizdarević Belmin / Topolovec Jaka 54′
    NK Novogradnje MB Tabor 7 Zemljič Žan 71′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 / 19 Igerc Gal / Ahmetović Sedin 85′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 1 / 16 Kotnik Blaž / Topolovec Luka 88′
  • 7. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 07.10.23 ob 11.00

    Korotan Prevalje 2 : 2 1 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Hrvacki Jure (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 20
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    15 Kumprej Luka
    5 Čeru Ažbe
    20 Moussouris Tai
    16 Pranjič Kristijan
    8 Drol Nejc
    7 Založnik Žiga
    10 Mihalj Leon
    18 Meško Miha
    19 Gruber Maks
    9 Konečnik Nej
    Rezervni igralci
    6 Krajnc Nace
    14 Kuhelnik Lan
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    15 Kozlevčar Nik
    19 Jarc Jan
    2 Gašper Valh
    8 Kopič Klemen
    11 Robič Gal K
    10 Fišer Maj
    6 Mihelak Maksim
    22 Patrik Lamut
    7 Fras Ito Tino
    9 Monetti Matija
    Rezervni igralci
    14 Vodnik Jakob
    16 Gorenak Andraž
    3 Drozg Niko
    21 Podlesnik Tim
    Trener
    Mori Gašper
    Trener
    Dobaja Patrik
    Zadetki
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 1 : 0 25′
    NK Pohorje 8 Kopič Klemen 1 : 1 33′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 1 : 2 77′
    Korotan Prevalje 15 Kumprej Luka 2 : 2 11m 87′
    Dogodki
    NK Pohorje 19 Jarc Jan 60′
    NK Pohorje 6 / 3 Mihelak Maksim / Drozg Niko 61′
    NK Pohorje 7 / 16 Fras Ito Tino / Gorenak Andraž 72′
    Korotan Prevalje 19 / 6 Gruber Maks / Krajnc Nace 74′
    Korotan Prevalje 8 Drol Nejc 82′
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 87′
    NK Pohorje 22 / 14 Patrik Lamut / Vodnik Jakob 88′
    Korotan Prevalje 15 Kumprej Luka 89′
  • 7. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 07.10.23 ob 11.00

    NŠ Slovenj Gradec 7 : 2 5 : 0 NK Rače kadeti
    Sodniki: Racaj Fatlind (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 39
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    5 Adam Anej
    2 Čegovnik Matija
    4 Hleb Teo
    17 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    11 Jurač Žiga
    10 Korošec Žan
    7 Valentar Klemen
    8 Berložnik Anže
    9 Jug Anej
    Rezervni igralci
    15 Dimitrijević Veljko
    16 Plevnik Andraž
    NK Rače kadeti
    31 Rošker Domen V
    17 Pauman Tilen
    10 Rošer Anej K
    5 Pesek Gašper
    16 Hostej Bron
    11 Berdnik Alen
    6 Najdič Bor
    9 Žbogar Anej
    20 Dobaj Tian
    18 Kosar Nik
    8 Dobnik Luka
    Rezervni igralci
    2 Belšak Anej
    19 Horvat Izak
    Trener
    Černič Rok
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 1 : 0 7′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 2 : 0 11m 31′
    NŠ Slovenj Gradec 9 Jug Anej 3 : 0 33′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 4 : 0 38′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Hleb Teo 5 : 0 42′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Hleb Teo 6 : 0 85′
    NŠ Slovenj Gradec 6 Špoljar Slivnik Anže 7 : 0 87′
    NK Rače kadeti 10 Rošer Anej 7 : 1 88′
    NK Rače kadeti 9 Žbogar Anej 7 : 2 90′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 11 Berdnik Alen 34′
    NK Rače kadeti 20 / 2 Dobaj Tian / Belšak Anej 46′
    NK Rače kadeti 10 Rošer Anej 63′
    NŠ Slovenj Gradec 17 / 15 Kašnik Jaka / Dimitrijević Veljko 66′
    NŠ Slovenj Gradec 7 / 16 Valentar Klemen / Plevnik Andraž 66′
    NŠ Slovenj Gradec 15 Dimitrijević Veljko 73′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Hleb Teo 76′
    NŠ Slovenj Gradec 2 Čegovnik Matija 81′
    NK Rače kadeti 18 / 19 Kosar Nik / Horvat Izak 89′
  • 6. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 04.10.23 ob 18.30

    NK Pohorje 0 : 3 0 : 1 NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Dedić Elmedin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    15 Kozlevčar Nik
    19 Jarc Jan K
    2 Gašper Valh
    8 Kopič Klemen
    22 Patrik Lamut
    3 Drozg Niko
    6 Mihelak Maksim
    9 Monetti Matija
    10 Fišer Maj
    7 Sušec Anej
    Rezervni igralci
    14 Vodnik Jakob
    5 Gorenak Andraž
    11 Robič Gal
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    88 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    22 Vidaković Stefan
    5 Dizdarević Adin
    3 Dugonjić Dženan
    14 Džebić Belmin
    8 Rednak Anej
    16 Guzej Til
    11 Ahmetović Adin
    23 Pumpas Gašper
    9 Dizdarević Belmin
    Rezervni igralci
    10 Igerc Gal
    19 Janževec Marcel
    73 Kolar Mark
    12 Topolovec Jaka
    Trener
    Dobaja Patrik
    Trener
    Kučej Nino
    Zadetki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 23 Pumpas Gašper 0 : 1 2′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 10 Igerc Gal 0 : 2 50′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 7 Podojsteršek Anže 0 : 3 65′
    Dogodki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 16 / 10 Guzej Til / Igerc Gal 22′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 14 / 12 Džebić Belmin / Topolovec Jaka 52′
    NK Pohorje 3 / 5 Drozg Niko / Gorenak Andraž 53′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 5 Dizdarević Adin 55′
    NK Pohorje 6 / 14 Mihelak Maksim / Vodnik Jakob 61′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 23 / 19 Pumpas Gašper / Janževec Marcel 71′
  • 6. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 04.10.23 ob 15.30

    Marles hiše 2 : 1 1 : 1 Nk Fram Eco Oil
    Sodniki: Goznik Tai (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    14 Šumak Vito
    8 Jovič Luka K
    18 Baukman Anej
    15 Majcen Gal
    13 Baukman Jernej
    11 Pavlin Brin Jakob
    21 Stojanović Filip
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    20 Vrhunec Klemen
    7 Miljatović Tim
    Rezervni igralci
    39 Kocuvan Nejc V
    4 Korun Matej
    6 Maričić Niko
    17 Rebernak Žak
    2 Podlesnik Niko
    9 Onič Solar Filip
    Nk Fram Eco Oil
    1 Lihteneger Luka V
    17 Pokrivač Tadej
    21 Rec Matic
    19 Magdič Gal
    11 Skodič Mark Bruno
    14 Greif Enej
    22 Falež Tim
    10 Gradišnik Jošt K
    32 Zelenik Jaša
    3 Seliškar Tevž
    34 Kraner Marčič Vid
    Rezervni igralci
    25 Boršič Anderlič Tai
    33 Bozic Jure
    36 Sovec Boštjan
    26 Živko Matija
    9 Bezjak Anže
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Pridigar Peter
    Zadetki
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 0 3′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 1 : 1 11′
    Marles hiše 20 Vrhunec Klemen 2 : 1 69′
    Dogodki
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 9′
    Marles hiše Glavni trener Špindler Bogomir 10′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 36′
    Nk Fram Eco Oil 3 / 9 Seliškar Tevž / Bezjak Anže 46′
    Nk Fram Eco Oil 19 Magdič Gal 48′
    Nk Fram Eco Oil 19 / 26 Magdič Gal / Živko Matija 57′
    Marles hiše 7 / 4 Miljatović Tim / Korun Matej 68′
    Nk Fram Eco Oil 32 Zelenik Jaša 80′
    Marles hiše 21 / 9 Stojanović Filip / Onič Solar Filip 82′
    Nk Fram Eco Oil 34 / 25 Kraner Marčič Vid / Boršič Anderlič Tai 87′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 90′
  • 6. krog | Maribor – Športni park Tabor Maribor | 03.10.23 ob 16.30

    NK Novogradnje MB Tabor 2 : 1 0 : 0 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Kropf Eva (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Novogradnje MB Tabor
    12 Zorger Rene V
    7 Zemljič Žan
    15 Čertalič Žan
    5 Arslani Ayan
    14 Firar Gregor
    10 Darmopil Teo
    8 Kovačević Arman K
    18 Ačko Gal
    17 Benčič Vid
    9 Buser Mark
    16 Durović Mirnes
    Rezervni igralci
    4 Zumberi Čazim
    21 Erlač Žan
    11 Šildenfeld Pascal
    3 Dukarić Jaka
    13 Majcenič Sian
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    11 Gutenberger Luka
    2 Čegovnik Matija
    17 Hleb Teo
    3 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    10 Jurač Žiga
    18 Korošec Žan
    7 Valentar Klemen
    8 Berložnik Anže
    9 Jug Anej
    Rezervni igralci
    4 Adam Anej
    14 Plevnik Andraž
    15 Kac Anej
    16 Alibegić Ammar
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 9 Jug Anej 0 : 1 56′
    NK Novogradnje MB Tabor 9 Buser Mark 1 : 1 65′
    NK Novogradnje MB Tabor 9 Buser Mark 2 : 1 79′
    Dogodki
    NK Novogradnje MB Tabor 7 Zemljič Žan 32′
    NK Novogradnje MB Tabor 17 / 11 Benčič Vid / Šildenfeld Pascal 46′
    NŠ Slovenj Gradec 2 / 4 Čegovnik Matija / Adam Anej 46′
    NK Novogradnje MB Tabor 16 / 13 Durović Mirnes / Majcenič Sian 54′
    NK Novogradnje MB Tabor 18 / 4 Ačko Gal / Zumberi Čazim 60′
    NK Novogradnje MB Tabor 14 / 3 Firar Gregor / Dukarić Jaka 64′
    NŠ Slovenj Gradec 18 / 14 Korošec Žan / Plevnik Andraž 70′
    NŠ Slovenj Gradec 3 Kašnik Jaka 75′
  • 6. krog | Rače – Igrišče Rače | 01.10.23 ob 15.30

    NK Rače kadeti 1 : 9 1 : 3 NŠ ROHO
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Rače kadeti
    31 Rošker Domen
    17 Pauman Tilen
    10 Rošer Anej
    4 Pesek Gašper
    16 Hostej Bron
    8 Berdnik Alen
    6 Najdič Bor
    9 Žbogar Anej
    20 Dobaj Tian
    21 Bašić Elmin
    24 Kosar Nik
    Rezervni igralci
    18 Pernat Jaša
    2 Belšak Anej
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai V
    2 Predan Žak
    11 Kogal Lan
    4 Branovič Žan
    19 Šela Urban
    7 Mumlek Tijan K
    10 Petrič Sven
    6 Štorman Maks
    9 Kranvogel Mai
    22 Beras Timotej
    26 Smajić Anes
    Rezervni igralci
    18 Koser Liam
    16 Bencak Anej
    15 Kušter Brin
    14 Karasu Huseyin Taylan
    Trener
    Pipenbaher Nejc
    Trener
    Tomažič Šeruga David
    Zadetki
    NŠ ROHO 9 Kranvogel Mai 0 : 1 4′
    NK Rače kadeti 10 Rošer Anej 1 : 1 19′
    NŠ ROHO 6 Štorman Maks 1 : 2 36′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 1 : 3 44′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 1 : 4 48′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 1 : 5 11m 58′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 1 : 6 62′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 1 : 7 75′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 1 : 8 89′
    NŠ ROHO 11 Kogal Lan 1 : 9 90′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 8 Berdnik Alen 55′
    NK Rače kadeti 8 / 18 Berdnik Alen / Pernat Jaša 56′
    NK Rače kadeti 21 / 2 Bašić Elmin / Belšak Anej 56′
    NK Rače kadeti 4 Pesek Gašper 57′
    NŠ ROHO 10 / 14 Petrič Sven / Karasu Huseyin Taylan 59′
    NŠ ROHO 9 / 15 Kranvogel Mai / Kušter Brin 68′
    NŠ ROHO 2 / 18 Predan Žak / Koser Liam 68′
    NŠ ROHO 26 / 16 Smajić Anes / Bencak Anej 68′
  • 6. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 01.10.23 ob 11.00

    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 3 : 2 1 : 1 NK Kovinar
    Sodniki: Goznik Tai (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    12 Jerenko Jure V
    11 Koletnik Aljaž
    17 Pernat Jakob
    6 Gojčič Lan
    20 Mithans Tanaj
    5 Lenart Anej K
    8 Medved Oskar
    15 Verlič Gal
    18 Premzl Gal
    10 Lenart Taj
    7 Pleteršek Gal
    Rezervni igralci
    9 Ogrizek Matic
    16 Drevenšek Marko
    19 Mlakar Filip
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai V
    15 Krajnc Nik
    4 Krajnc Leo
    18 Gassenburger Nejc
    6 Šibonjić Amar
    8 Pratnemer Ian K
    3 Beriša Kerim
    10 Artnak Skrinjer Neo
    9 Ramić Esmin
    7 Ajrizaj Jasmin
    12 Žnuderl Anej
    Rezervni igralci
    26 Ačko Nik
    11 Čilaš Amir
    16 Vuzem Miha
    Trener
    Petek Žan
    Trener
    Vidovič Ervin
    Zadetki
    NK Kovinar 7 Ajrizaj Jasmin 0 : 1 41′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 1 : 1 45′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 8 Medved Oskar 2 : 1 57′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 18 Premzl Gal 3 : 1 76′
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 3 : 2 11m 88′
    Dogodki
    NK Kovinar 7 Ajrizaj Jasmin 2′
    NK Kovinar 7 Ajrizaj Jasmin 51′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 20 / 9 Mithans Tanaj / Ogrizek Matic 58′
    NK Kovinar 3 / 26 Beriša Kerim / Ačko Nik 58′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 5 Lenart Anej 60′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 15 / 19 Verlič Gal / Mlakar Filip 72′
    NK Kovinar 15 / 11 Krajnc Nik / Čilaš Amir 72′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 11 / 16 Koletnik Aljaž / Drevenšek Marko 78′
    NK Kovinar 12 / 16 Žnuderl Anej / Vuzem Miha 78′
  • 6. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 30.09.23 ob 11.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 7 : 0 2 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 45
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander V
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    18 Kacijan David
    2 Dvoršak Vid
    6 Vajngerl Nel K
    4 Murko Tinej
    17 Žamut Simon
    16 Škerget Tim
    7 Čas Žiga
    20 Sužnik Aljaž
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    9 Nikolov Alan
    10 Šauperl Nejc
    3 Kocmut Marsel
    15 Ivanovič Mihael
    21 Poš Luka
    14 Drozg Žiga
    NK Pobrežje
    1 Lah Patrik V
    3 Sinanović Aidan K
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    17 Tkalčič Aljaž
    24 Sattarov Bogdan
    7 Kovačić Jan
    28 Uksmajli Erion
    27 Tašner Amadej
    72 Tahiraj Fabijan
    2 Demiri Gani
    Rezervni igralci
    18 Koser Nejc
    22 Kirn Kristijan
    Trener
    Arzenšek Simon
    Trener
    Šterbal Emil
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 Škerget Tim 1 : 0 19′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 2 : 0 20′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 Škerget Tim 3 : 0 11m 25′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 Čas Žiga 4 : 0 44′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 Žamut Simon 5 : 0 47′
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 Poš Luka 6 : 0 11m 75′
    NŠ Jarenina-Pesnica 6 Vajngerl Nel 7 : 0 85′
    Dogodki
    NK Pobrežje 17 Tkalčič Aljaž 18′
    NŠ Jarenina-Pesnica 4 / 10 Murko Tinej / Šauperl Nejc 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 8 Čas Žiga / Hadžiselimović Tjaž 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 16 / 9 Škerget Tim / Nikolov Alan 46′
    NK Pobrežje 8 / 18 Bestijanić Patrik / Koser Nejc 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 / 14 Torbarina Kristijan / Drozg Žiga 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 / 15 Ušen Urban / Ivanovič Mihael 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 3 Žamut Simon / Kocmut Marsel 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 / 21 Nikolov Alan / Poš Luka 73′
    NK Pobrežje 7 Kovačić Jan 78′
    NK Pobrežje 28 / 22 Uksmajli Erion / Kirn Kristijan 80′
  • 5. krog | Slovenj Gradec – Stadion Slovenj Gradec | 29.09.23 ob 18.00

    NŠ Slovenj Gradec 3 : 2 0 : 1 NK Pohorje
    Sodniki: Močivnik Joži (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    11 Gutenberger Luka
    2 Čegovnik Matija
    4 Hleb Teo
    3 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    10 Jurač Žiga
    5 Korošec Žan
    7 Valentar Klemen
    17 Adam Anej
    9 Jug Anej
    Rezervni igralci
    13 Dimitrijević Veljko
    15 Plevnik Andraž
    16 Kac Anej
    14 Alibegić Ammar
    8 Berložnik Anže
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    15 Kozlevčar Nik
    7 Fras Ito Tino
    18 Jarc Jan
    8 Kopič Klemen
    17 Podgornik Žiga
    6 Mihelak Maksim
    11 Robič Gal K
    14 Sušec Anej
    10 Fišer Maj
    9 Monetti Matija
    Rezervni igralci
    3 Drozg Niko
    22 Patrik Lamut
    21 Podlesnik Tim
    16 Gorenak Andraž
    Trener
    Černič Rok
    Trener
    Dobaja Patrik
    Zadetki
    NK Pohorje 11 Robič Gal 0 : 1 28′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 1 : 1 49′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 1 : 2 64′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 2 : 2 68′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Valentar Klemen 3 : 2 11m 90′
    Dogodki
    NŠ Slovenj Gradec 9 / 8 Jug Anej / Berložnik Anže 35′
    NK Pohorje 14 / 22 Sušec Anej / Patrik Lamut 58′
    NŠ Slovenj Gradec 3 / 15 Kašnik Jaka / Plevnik Andraž 69′
    NŠ Slovenj Gradec 5 / 14 Korošec Žan / Alibegić Ammar 69′
    NK Pohorje 9 / 3 Monetti Matija / Drozg Niko 69′
    NK Pohorje 3 Drozg Niko 73′
    NŠ Slovenj Gradec 17 Adam Anej 78′
    NK Pohorje 6 / 16 Mihelak Maksim / Gorenak Andraž 79′
    NK Pohorje 7 Fras Ito Tino 88′
    NK Pohorje 10 / 21 Fišer Maj / Podlesnik Tim 88′
    NŠ Slovenj Gradec 4 Hleb Teo 91′
    NK Pohorje 7 Fras Ito Tino 91′
  • 5. krog | Maribor – Stadion Pobrežje, Maribor | 26.09.23 ob 17.00

    NK Pobrežje 3 : 2 1 : 2 Marles hiše
    Sodniki: Bezjak Adam (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    NK Pobrežje
    72 Škerlak Bor Andrej V
    73 Kaisersberger Miha
    22 Hrustić Emil K
    3 Sinanović Aidan
    8 Bestijanić Patrik
    17 Tkalčič Aljaž
    24 Sattarov Bogdan
    7 Kovačić Jan
    28 Sertolaj Endrit
    75 Meresa Maereg Haftom
    27 Lah Patrik
    Rezervni igralci
    2 Demiri Gani
    18 Koser Nejc
    5 Zbičajnik Črtomir
    Marles hiše
    30 Vrešak Taj V
    14 Šumak Vito
    8 Jovič Luka
    18 Baukman Anej
    15 Majcen Gal
    7 Miljatović Tim
    9 Pavlin Brin Jakob
    21 Stojanović Filip
    13 Baukman Jernej K
    4 Korun Matej
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    Rezervni igralci
    39 Kocuvan Nejc V
    20 Sep Lan
    6 Maričić Niko
    17 Rebernak Žak
    2 Podlesnik Niko
    Trener
    Šterbal Emil
    Trener
    Špindler Bogomir
    Zadetki
    NK Pobrežje 27 Lah Patrik 1 : 0 4′
    Marles hiše 21 Stojanović Filip 1 : 1 18′
    Marles hiše 10 Kesič Gmeiner Gašper 1 : 2 27′
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 2 : 2 66′
    NK Pobrežje 22 Hrustić Emil 3 : 2 11m 81′
    Dogodki
    Marles hiše 14 / 17 Šumak Vito / Rebernak Žak 56′
    Marles hiše 13 / 2 Baukman Jernej / Podlesnik Niko 68′
    NK Pobrežje 22 Hrustić Emil 70′
    NK Pobrežje 24 Sattarov Bogdan 71′
    Marles hiše 7 / 6 Miljatović Tim / Maričić Niko 78′
    NK Pobrežje 72 Škerlak Bor Andrej 80′
    Marles hiše 2 Podlesnik Niko 80′
    Marles hiše 30 / 39 Vrešak Taj / Kocuvan Nejc 82′
    NK Pobrežje 75 / 18 Meresa Maereg Haftom / Koser Nejc 85′
    NK Pobrežje 28 Sertolaj Endrit 86′
    Marles hiše 21 / 20 Stojanović Filip / Sep Lan 87′
    NK Pobrežje 7 / 2 Kovačić Jan / Demiri Gani 88′
    NK Pobrežje 24 / 5 Sattarov Bogdan / Zbičajnik Črtomir 90′
  • 1. krog | Fram – Igrišče Fram | 26.09.23 ob 16.30

    Nk Fram Eco Oil 10 : 1 1 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 15
    Nk Fram Eco Oil
    1 Lihteneger Luka V
    17 Pokrivač Tadej
    22 Falež Tim
    5 Seliškar Tevž
    13 Kraner Marčič Vid
    19 Magdič Gal
    10 Gradišnik Jošt K
    21 Rec Matic
    14 Greif Enej
    34 Blatnik Lin
    36 Sovec Boštjan
    Rezervni igralci
    29 Boršič Anderlič Tai
    8 Magdic Vitan
    33 Bozic Jure
    32 Zelenik Jaša
    9 Bezjak Anže
    3 Keršič Anej
    11 Skodič Mark Bruno
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    3 Kumprej Luka
    5 Krueziu Edi
    13 Krajnc Nace
    19 Čeru Ažbe
    8 Drol Nejc
    6 Štumberger Lan
    10 Meško Miha
    7 Založnik Žiga
    18 Pranjič Kristijan
    9 Konečnik Nej
    Rezervni igralci
    15 Gruber Maks
    14 Grenko Jaka
    20 Moussouris Tai
    21 Goršič Bor
    Trener
    Pridigar Peter
    Trener
    Mori Gašper
    Zadetki
    Nk Fram Eco Oil 22 Falež Tim 1 : 0 4′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 2 : 0 11m 10′
    Korotan Prevalje 3 Kumprej Luka 3 : 0 ag 13′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 4 : 0 46′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 5 : 0 11m 50′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 6 : 0 53′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 7 : 0 80′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 8 : 0 85′
    Nk Fram Eco Oil 22 Falež Tim 9 : 0 88′
    Nk Fram Eco Oil 22 Falež Tim 10 : 0 89′
    Korotan Prevalje 3 Kumprej Luka 10 : 1 89′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 10 / 15 Meško Miha / Gruber Maks 33′
    Nk Fram Eco Oil 5 / 32 Seliškar Tevž / Zelenik Jaša 35′
    Korotan Prevalje 6 / 20 Štumberger Lan / Moussouris Tai 46′
    Nk Fram Eco Oil 36 / 9 Sovec Boštjan / Bezjak Anže 46′
    Korotan Prevalje 9 Konečnik Nej 55′
    Korotan Prevalje 13 / 21 Krajnc Nace / Goršič Bor 67′
    Korotan Prevalje 18 / 14 Pranjič Kristijan / Grenko Jaka 67′
    Nk Fram Eco Oil 19 Magdič Gal 70′
    Nk Fram Eco Oil 19 / 33 Magdič Gal / Bozic Jure 71′
    Nk Fram Eco Oil 9 Bezjak Anže 72′
    Nk Fram Eco Oil Glavni trener Pridigar Peter 73′
    Nk Fram Eco Oil 34 Blatnik Lin 76′
    Nk Fram Eco Oil 21 / 29 Rec Matic / Boršič Anderlič Tai 81′
    Korotan Prevalje 14 Grenko Jaka 83′
    Korotan Prevalje 14 Grenko Jaka 85′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 87′
    Nk Fram Eco Oil 10 / 3 Gradišnik Jošt / Keršič Anej 89′
  • 5. krog | Ravne na Koroškem – Mestni stadion Ravne na Koroškem | 24.09.23 ob 13.00

    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 4 : 0 0 : 0 Korotan Prevalje
    Sodniki: Kamnik Blaž (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    1 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    22 Vidaković Stefan
    8 Rednak Anej
    14 Džebić Belmin
    3 Dugonjić Dženan
    16 Brunec Maj Luka
    11 Ahmetović Adin
    17 Guzej Til
    23 Dizdarević Belmin
    5 Dizdarević Adin
    Rezervni igralci
    9 Igerc Gal
    12 Lukić Pisić Aleksandar
    73 Kolar Mark
    19 Janževec Marcel
    45 Topolovec Jaka
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    3 Kumprej Luka
    5 Krueziu Edi
    19 Krajnc Nace
    8 Čeru Ažbe
    13 Drol Nejc
    7 Založnik Žiga
    6 Štumberger Lan
    9 Konečnik Nej
    16 Meško Miha
    10 Mihalj Leon
    Rezervni igralci
    20 Moussouris Tai
    14 Kuhelnik Lan
    17 Gruber Maks
    18 Pranjič Kristijan
    Trener
    Kučej Nino
    Trener
    Mori Gašper
    Zadetki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 7 Podojsteršek Anže 1 : 0 11m 54′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 11 Ahmetović Adin 2 : 0 68′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 9 Igerc Gal 3 : 0 85′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 5 Dizdarević Adin 4 : 0 11m 90′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 10 Mihalj Leon 27′
    Korotan Prevalje 19 / 20 Krajnc Nace / Moussouris Tai 50′
    Korotan Prevalje 8 Čeru Ažbe 52′
    Korotan Prevalje 6 / 17 Štumberger Lan / Gruber Maks 54′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 16 / 9 Brunec Maj Luka / Igerc Gal 62′
    Korotan Prevalje 7 / 18 Založnik Žiga / Pranjič Kristijan 70′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 14 Džebić Belmin 82′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 23 / 19 Dizdarević Belmin / Janževec Marcel 82′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 14 / 45 Džebić Belmin / Topolovec Jaka 88′
    Korotan Prevalje 1 Grm Nejc 90′
  • 5. krog | Rogoza – Miklavž na Drav.p. – Igrišče Rogoza | 24.09.23 ob 11.00

    NŠ ROHO 10 : 1 7 : 1 NK Novogradnje MB Tabor
    Sodniki: Bele Klemen (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai V
    2 Predan Žak
    4 Branovič Žan
    21 Petrič Sven
    19 Šela Urban
    10 Potočnik Mario K
    22 Beras Timotej
    9 Kranvogel Mai
    11 Repnik Nik
    7 Mumlek Tijan
    6 Štorman Maks
    Rezervni igralci
    20 Gselman Luka
    15 Kušter Brin
    14 Karasu Huseyin Taylan
    3 Smajić Anes
    25 Bencak Anej
    NK Novogradnje MB Tabor
    1 Zorger Rene V
    3 Dukarić Jaka
    4 Arslani Ayan
    5 Čertalič Žan
    13 Kovačević Arman K
    22 Majcenič Sian
    14 Firar Gregor
    11 Štumberger Tanaj
    8 Ačko Gal
    17 Benčič Vid
    9 Durović Mirnes
    Rezervni igralci
    7 Šildenfeld Pascal
    10 Erlač Žan
    Trener
    Tomažič Šeruga David
    Trener
    Magdič Aleksander
    Zadetki
    NK Novogradnje MB Tabor 11 Štumberger Tanaj 0 : 1 5′
    NŠ ROHO 22 Beras Timotej 1 : 1 5′
    NŠ ROHO 10 Potočnik Mario 2 : 1 11m 18′
    NŠ ROHO 22 Beras Timotej 3 : 1 25′
    NŠ ROHO 22 Beras Timotej 4 : 1 28′
    NŠ ROHO 21 Petrič Sven 5 : 1 37′
    NŠ ROHO 9 Kranvogel Mai 6 : 1 41′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 7 : 1 43′
    NŠ ROHO 6 Štorman Maks 8 : 1 58′
    NŠ ROHO 9 Kranvogel Mai 9 : 1 64′
    NŠ ROHO 7 Mumlek Tijan 10 : 1 73′
    Dogodki
    NŠ ROHO 2 Predan Žak 26′
    NŠ ROHO 2 / 15 Predan Žak / Kušter Brin 46′
    NK Novogradnje MB Tabor 5 Čertalič Žan 56′
    NŠ ROHO 10 / 3 Potočnik Mario / Smajić Anes 59′
    NŠ ROHO 22 / 14 Beras Timotej / Karasu Huseyin Taylan 59′
    NK Novogradnje MB Tabor 11 / 7 Štumberger Tanaj / Šildenfeld Pascal 61′
    NŠ ROHO 9 / 20 Kranvogel Mai / Gselman Luka 65′
    NŠ ROHO 21 / 25 Petrič Sven / Bencak Anej 65′
    NK Novogradnje MB Tabor 9 / 10 Durović Mirnes / Erlač Žan 74′
  • 5. krog | Jarenina – Športni park Jarenina | 23.09.23 ob 11.00

    NŠ Jarenina-Pesnica 4 : 0 1 : 0 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Ivanović Uroš (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander V
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    18 Kacijan David
    2 Dvoršak Vid
    21 Mitkovič Nik
    4 Murko Tinej
    6 Vajngerl Nel K
    15 Škerget Tim
    7 Čas Žiga
    20 Sužnik Aljaž
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    9 Nikolov Alan
    10 Šauperl Nejc
    3 Poš Luka
    11 Kramberger Alen
    14 Drozg Žiga
    17 Žamut Simon
    NK Jurovski Dol
    1 Čeh Fekonja Žan V
    7 Zavernik Filip
    8 Vučetič Saša
    16 Lorber Klemen
    17 Ćetojević Uroš
    13 Belšak Aljaž
    15 Golob Gal K
    10 Tušek Maj
    2 Šuman Nikl Gal
    14 Žugman Rok
    3 Šijanec Pavel
    Rezervni igralci
    5 Marđetko Gašper
    6 Kmetič Niko
    Trener
    Arzenšek Simon
    Trener
    Zrnko Bojan
    Zadetki
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 Čas Žiga 1 : 0 25′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 2 : 0 59′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 Nikolov Alan 3 : 0 69′
    NŠ Jarenina-Pesnica 6 Vajngerl Nel 4 : 0 71′
    Dogodki
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 Mitkovič Nik 30′
    NK Jurovski Dol 8 Vučetič Saša 40′
    NK Jurovski Dol 14 / 5 Žugman Rok / Marđetko Gašper 43′
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 / 17 Mitkovič Nik / Žamut Simon 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 7 / 9 Čas Žiga / Nikolov Alan 56′
    NŠ Jarenina-Pesnica 15 / 10 Škerget Tim / Šauperl Nejc 70′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 / 14 Torbarina Kristijan / Drozg Žiga 73′
    NK Jurovski Dol 2 / 6 Šuman Nikl Gal / Kmetič Niko 73′
    NŠ Jarenina-Pesnica 6 / 8 Vajngerl Nel / Hadžiselimović Tjaž 80′
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 / 11 Ušen Urban / Kramberger Alen 85′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 / 3 Sužnik Aljaž / Poš Luka 86′
  • 5. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 23.09.23 ob 11.00

    NK Kovinar 4 : 0 2 : 0 NK Rače kadeti
    Sodniki: Grbec Ermin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai V
    6 Šibonjić Amar
    13 Žnuderl Anej
    10 Artnak Skrinjer Neo
    4 Krajnc Leo
    7 Ajrizaj Jasmin
    17 Krajnc Nik
    15 Gassenburger Nejc
    8 Pratnemer Ian K
    2 Beriša Kerim
    25 Ačko Nik
    Rezervni igralci
    11 Čilaš Amir
    9 Ramić Esmin
    16 Vuzem Miha
    NK Rače kadeti
    1 Rošker Domen V
    17 Pauman Tilen
    10 Rošer Anej K
    5 Pesek Gašper
    16 Hostej Bron
    7 Berdnik Alen
    4 Kumrič Rajšp Tine
    11 Kosar Nik
    22 Najdič Bor
    12 Dobnik Luka
    9 Žbogar Anej
    Rezervni igralci
    3 Belšak Anej
    2 Pernat Jaša
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Zadetki
    NK Kovinar 7 Ajrizaj Jasmin 1 : 0 14′
    NK Kovinar 7 Ajrizaj Jasmin 2 : 0 31′
    NK Kovinar 6 Šibonjić Amar 3 : 0 64′
    NK Kovinar 7 Ajrizaj Jasmin 4 : 0 11m 78′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 22 / 3 Najdič Bor / Belšak Anej 28′
    NK Kovinar 25 / 9 Ačko Nik / Ramić Esmin 46′
    NK Kovinar 8 / 16 Pratnemer Ian / Vuzem Miha 65′
    NK Kovinar 13 / 11 Žnuderl Anej / Čilaš Amir 68′
    NK Kovinar 10 Artnak Skrinjer Neo 75′
  • 4. krog | Ruše – Igrišče Ruše | 20.09.23 ob 18.00

    NK Pohorje 1 : 2 0 : 0 NŠ ROHO
    Sodniki: Rajh Žan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 60
    NK Pohorje
    1 Vehovar Gaj V
    15 Kozlevčar Nik
    18 Jarc Jan
    7 Fras Ito Tino
    2 Gašper Valh
    8 Kopič Klemen
    17 Podgornik Žiga
    6 Mihelak Maksim
    11 Robič Gal K
    22 Patrik Lamut
    10 Fišer Maj
    Rezervni igralci
    14 Vodnik Jakob
    3 Drozg Niko
    16 Gorenak Andraž
    NŠ ROHO
    1 Hausmeister Tai V
    2 Predan Žak
    4 Branovič Žan
    16 Smajić Anes
    19 Šela Urban
    10 Potočnik Mario K
    22 Beras Timotej
    9 Kranvogel Mai
    11 Repnik Nik
    7 Mumlek Tijan
    6 Štorman Maks
    Rezervni igralci
    20 Gselman Luka
    15 Kušter Brin
    14 Karasu Huseyin Taylan
    21 Petrič Sven
    24 Bencak Anej
    18 Koser Liam
    Trener
    Dobaja Patrik
    Trener
    Tomažič Šeruga David
    Zadetki
    NŠ ROHO 10 Potočnik Mario 0 : 1 11m 60′
    NŠ ROHO 10 Potočnik Mario 0 : 2 61′
    NK Pohorje 10 Fišer Maj 1 : 2 78′
    Dogodki
    NŠ ROHO 16 / 21 Smajić Anes / Petrič Sven 13′
    NK Pohorje 7 / 14 Fras Ito Tino / Vodnik Jakob 62′
    NK Pohorje 22 / 16 Patrik Lamut / Gorenak Andraž 62′
    NŠ ROHO 6 / 14 Štorman Maks / Karasu Huseyin Taylan 67′
    NŠ ROHO 9 / 18 Kranvogel Mai / Koser Liam 67′
    NŠ ROHO 21 Petrič Sven 74′
    NK Pohorje 6 / 3 Mihelak Maksim / Drozg Niko 81′
    NŠ ROHO 22 / 15 Beras Timotej / Kušter Brin 89′
  • 4. krog | Maribor – Športni park Tabor – igrišče z UT | 19.09.23 ob 19.00

    NK Novogradnje MB Tabor 0 : 1 0 : 1 NK Kovinar
    Sodniki: Ferčič Jani (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    NK Novogradnje MB Tabor
    12 Zorger Rene V
    5 Čertalič Žan
    2 Ačko Gal
    3 Dukarić Jaka
    14 Firar Gregor
    13 Kovačević Arman K
    10 Darmopil Teo
    7 Šildenfeld Pascal
    11 Štumberger Tanaj
    17 Benčič Vid
    21 Buser Mark
    Rezervni igralci
    9 Durović Mirnes
    22 Majcenič Sian
    4 Erlač Žan
    8 Dulić Amel
    NK Kovinar
    12 Volavšek Tai V
    6 Šibonjić Amar
    36 Žnuderl Anej
    31 Artnak Skrinjer Neo
    3 Krajnc Leo
    27 Ajrizaj Jasmin
    33 Krajnc Nik
    35 Gassenburger Nejc
    28 Pratnemer Ian K
    22 Beriša Kerim
    30 Ačko Nik
    Rezervni igralci
    29 Čilaš Amir
    21 Ramić Esmin
    34 Vuzem Miha
    Trener
    Kotnik Igor
    Trener
    Vidovič Ervin
    Zadetki
    NK Kovinar 27 Ajrizaj Jasmin 0 : 1 13′
    Dogodki
    NK Kovinar 30 / 21 Ačko Nik / Ramić Esmin 45′
    NK Novogradnje MB Tabor 7 / 9 Šildenfeld Pascal / Durović Mirnes 63′
    NK Novogradnje MB Tabor 17 / 22 Benčič Vid / Majcenič Sian 63′
    NK Kovinar 28 Pratnemer Ian 65′
    NK Kovinar 36 / 29 Žnuderl Anej / Čilaš Amir 65′
    NK Novogradnje MB Tabor 11 / 8 Štumberger Tanaj / Dulić Amel 75′
    NK Kovinar 27 / 34 Ajrizaj Jasmin / Vuzem Miha 80′
    NK Novogradnje MB Tabor 3 / 4 Dukarić Jaka / Erlač Žan 83′
    NK Novogradnje MB Tabor 13 Kovačević Arman 84′
    NK Kovinar 35 Gassenburger Nejc 85′
    NK Kovinar 31 Artnak Skrinjer Neo 90′
  • 4. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 19.09.23 ob 16.30

    Marles hiše 1 : 6 1 : 4 NŠ Jarenina-Pesnica
    Sodniki: Barta May (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 35
    Marles hiše
    1 Biderman Da Costa Lucas V
    5 Šumak Vito
    8 Jovič Luka K
    18 Baukman Anej
    13 Pavlin Brin Jakob
    7 Miljatović Tim
    20 Vrhunec Klemen
    12 Baukman Jernej
    21 Stojanović Filip
    10 Kesič Gmeiner Gašper
    4 Korun Matej
    Rezervni igralci
    39 Kocuvan Nejc V
    9 Sep Lan
    15 Maričić Niko
    6 Rebernak Žak
    3 Podlesnik Niko
    2 Onič Solar Filip
    17 Virtnik Adrian
    NŠ Jarenina-Pesnica
    1 Biškup Aleksander V
    19 Ušen Urban
    5 Torbarina Kristijan
    4 Murko Tinej
    2 Dvoršak Vid
    21 Mitkovič Nik
    6 Vajngerl Nel K
    17 Žamut Simon
    11 Kramberger Alen
    10 Šauperl Nejc
    20 Sužnik Aljaž
    Rezervni igralci
    8 Hadžiselimović Tjaž
    9 Nikolov Alan
    18 Kacijan David
    3 Kocmut Marsel
    7 Čas Žiga
    15 Ivanovič Mihael
    14 Drozg Žiga
    Trener
    Špindler Bogomir
    Trener
    Arzenšek Simon
    Zadetki
    Marles hiše 4 Korun Matej 1 : 0 10′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 Žamut Simon 1 : 1 26′
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 Ušen Urban 1 : 2 29′
    NŠ Jarenina-Pesnica 4 Murko Tinej 1 : 3 31′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 Žamut Simon 1 : 4 35′
    NŠ Jarenina-Pesnica 20 Sužnik Aljaž 1 : 5 82′
    NŠ Jarenina-Pesnica 9 Nikolov Alan 1 : 6 90′
    Dogodki
    Marles hiše Glavni trener Špindler Bogomir 37′
    Marles hiše Uradni predstavnik kluba Šerc Božo 37′
    NŠ Jarenina-Pesnica 4 / 18 Murko Tinej / Kacijan David 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 21 / 15 Mitkovič Nik / Ivanovič Mihael 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 5 / 3 Torbarina Kristijan / Kocmut Marsel 46′
    NŠ Jarenina-Pesnica 11 / 8 Kramberger Alen / Hadžiselimović Tjaž 46′
    Marles hiše 21 / 9 Stojanović Filip / Sep Lan 50′
    NŠ Jarenina-Pesnica 17 / 9 Žamut Simon / Nikolov Alan 57′
    Marles hiše 5 / 17 Šumak Vito / Virtnik Adrian 60′
    NŠ Jarenina-Pesnica 10 / 7 Šauperl Nejc / Čas Žiga 63′
    NŠ Jarenina-Pesnica 19 / 14 Ušen Urban / Drozg Žiga 63′
    Marles hiše 13 / 15 Pavlin Brin Jakob / Maričić Niko 72′
    Marles hiše 4 / 2 Korun Matej / Onič Solar Filip 85′
    Marles hiše 7 / 3 Miljatović Tim / Podlesnik Niko 85′
  • 4. krog | Rače – Igrišče Rače | 17.09.23 ob 16.30

    NK Rače kadeti 0 : 12 0 : 4 Nk Fram Eco Oil
    Sodniki: Djukić Dejan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 45
    NK Rače kadeti
    31 Rošker Domen V
    17 Pauman Tilen
    4 Kumrič Rajšp Tine
    5 Pesek Gašper
    16 Hostej Bron
    11 Berdnik Alen
    10 Rošer Anej K
    24 Najdič Bor
    2 Belšak Anej
    9 Žbogar Anej
    20 Dobaj Tian
    Rezervni igralci
    18 Pernat Jaša
    Nk Fram Eco Oil
    1 Lihteneger Luka V
    17 Pokrivač Tadej
    22 Falež Tim
    8 Magdic Vitan K
    26 Kraner Marčič Vid
    11 Skodič Mark Bruno
    19 Magdič Gal
    10 Gradišnik Jošt
    32 Zelenik Jaša
    14 Greif Enej
    16 Bozic Jure
    Rezervni igralci
    28 Živko Matija
    3 Keršič Anej
    9 Bezjak Anže
    21 Rec Matic
    36 Sovec Boštjan
    Trener
    Pleteršek Ivan
    Trener
    Pridigar Peter
    Zadetki
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 0 : 1 3′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 0 : 2 12′
    Nk Fram Eco Oil 26 Kraner Marčič Vid 0 : 3 16′
    Nk Fram Eco Oil 26 Kraner Marčič Vid 0 : 4 44′
    Nk Fram Eco Oil 22 Falež Tim 0 : 5 54′
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 0 : 6 57′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 0 : 7 74′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 0 : 8 80′
    Nk Fram Eco Oil 21 Rec Matic 0 : 9 81′
    Nk Fram Eco Oil 14 Greif Enej 0 : 10 84′
    Nk Fram Eco Oil 11 Skodič Mark Bruno 0 : 11 86′
    Nk Fram Eco Oil 10 Gradišnik Jošt 0 : 12 88′
    Dogodki
    NK Rače kadeti 31 / 18 Rošker Domen / Pernat Jaša 17′
    Nk Fram Eco Oil 8 / 9 Magdic Vitan / Bezjak Anže 46′
    Nk Fram Eco Oil 32 / 36 Zelenik Jaša / Sovec Boštjan 51′
    Nk Fram Eco Oil 16 / 21 Bozic Jure / Rec Matic 64′
    Nk Fram Eco Oil 21 Rec Matic 83′
    Nk Fram Eco Oil 11 / 3 Skodič Mark Bruno / Keršič Anej 89′
  • 4. krog | Jurovski Dol – Športni park Jurovski Dol | 17.09.23 ob 11.00

    NK Jurovski Dol 2 : 1 2 : 1 NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    Sodniki: Eder Gregor (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 40
    NK Jurovski Dol
    1 Šijanec Pavel V
    8 Vučetič Saša
    16 Lorber Klemen
    14 Ćetojević Uroš
    13 Belšak Aljaž
    10 Tušek Maj
    15 Golob Gal K
    7 Zavernik Filip
    11 Petek Andraž
    17 Izlakar Amadej
    2 Šuman Nikl Gal
    Rezervni igralci
    5 Marđetko Gašper
    6 Kmetič Niko
    3 Kralj Žak Maj
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems
    88 Kotnik Blaž V
    7 Podojsteršek Anže K
    22 Vidaković Stefan
    5 Dizdarević Adin
    18 Pušnik Dino
    14 Džebić Belmin
    8 Rednak Anej
    17 Igerc Gal
    9 Dizdarević Belmin
    11 Ahmetović Adin
    3 Dugonjić Dženan
    Rezervni igralci
    23 Pumpas Gašper
    12 Topolovec Jaka
    73 Brunec Maj Luka
    19 Janževec Marcel
    Trener
    Zrnko Bojan
    Trener
    Kavšak Tjaša
    Zadetki
    NK Jurovski Dol 10 Tušek Maj 1 : 0 29′
    NK Jurovski Dol 2 Šuman Nikl Gal 2 : 0 32′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 11 Ahmetović Adin 2 : 1 59′
    Dogodki
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 18 / 73 Pušnik Dino / Brunec Maj Luka 36′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 17 / 23 Igerc Gal / Pumpas Gašper 50′
    NK Jurovski Dol 11 / 5 Petek Andraž / Marđetko Gašper 55′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 11 Ahmetović Adin 61′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 3 / 12 Dugonjić Dženan / Topolovec Jaka 75′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 9 / 19 Dizdarević Belmin / Janževec Marcel 75′
    NK Jurovski Dol 5 / 6 Marđetko Gašper / Kmetič Niko 78′
    NK Fužinar SIJ Ravne Systems 7 Podojsteršek Anže 82′
  • 4. krog | Brunšvik – Športni park Brunšvik | 17.09.23 ob 11.00

    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 : 0 2 : 0 NK Pobrežje
    Sodniki: Djukić Dejan (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 50
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje
    12 Mlakar Filip
    14 Ogrizek Matic
    11 Koletnik Aljaž
    6 Gojčič Lan
    15 Verlič Gal
    8 Medved Oskar
    4 Pernat Jakob
    5 Lenart Anej
    18 Premzl Gal
    20 Mithans Tanaj
    10 Lenart Taj
    Rezervni igralci
    7 Pleteršek Gal
    3 Kirbiš Jan
    9 Sel Nejc
    16 Drevenšek Marko
    13 Žunko Gal
    19 Pečar Matevž
    NK Pobrežje
    1 Vrban Lan
    3 Sinanović Aidan
    27 Hrustić Emil
    8 Bestijanić Patrik
    73 Kaisersberger Miha
    17 Tkalčič Aljaž
    24 Sattarov Bogdan
    7 Kovačić Jan
    75 Demiri Gani
    28 Škerlak Bor Andrej
    72 Tašner Amadej
    Rezervni igralci
    4 Štrucl Nino
    11 Roj Čerle Mai
    5 Zbičajnik Črtomir
    14 Lah Patrik
    Trener
    Petek Žan
    Trener
    Šterbal Emil
    Zadetki
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 8 Medved Oskar 1 : 0 41′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 8 Medved Oskar 2 : 0 45′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 8 Medved Oskar 3 : 0 56′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 8 Medved Oskar 4 : 0 11m 62′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 7 Pleteršek Gal 5 : 0 76′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 19 Pečar Matevž 6 : 0 78′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 18 Premzl Gal 7 : 0 11m 85′
    Dogodki
    NK Pobrežje 27 Hrustić Emil 14′
    NK Pobrežje 1 Vrban Lan 37′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 14 / 3 Ogrizek Matic / Kirbiš Jan 41′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 10 / 7 Lenart Taj / Pleteršek Gal 44′
    NK Pobrežje 8 / 5 Bestijanić Patrik / Zbičajnik Črtomir 46′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 20 / 19 Mithans Tanaj / Pečar Matevž 62′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 15 / 16 Verlič Gal / Drevenšek Marko 62′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 11 / 9 Koletnik Aljaž / Sel Nejc 62′
    NK Pobrežje 75 / 4 Demiri Gani / Štrucl Nino 62′
    ŠD Marjeta- NŠ Dravsko polje 3 Kirbiš Jan 73′
    NK Pobrežje 7 / 11 Kovačić Jan / Roj Čerle Mai 75′
    NK Pobrežje 17 / 14 Tkalčič Aljaž / Lah Patrik 86′
  • 4. krog | Prevalje – Športni park Ugasle peči, Prevalje | 16.09.23 ob 11.30

    Korotan Prevalje 1 : 3 1 : 1 NŠ Slovenj Gradec
    Sodniki: Kunc Anej (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 30
    Korotan Prevalje
    1 Grm Nejc K V
    18 Pranjič Kristijan
    5 Krueziu Edi
    3 Kumprej Luka
    20 Moussouris Tai
    6 Štumberger Lan
    8 Drol Nejc
    7 Založnik Žiga
    17 Čeru Ažbe
    13 Konečnik Nej
    10 Mihalj Leon
    Rezervni igralci
    14 Meško Miha
    11 Gruber Maks
    16 Grenko Jaka
    NŠ Slovenj Gradec
    1 Cikaj Albin K V
    11 Gutenberger Luka
    2 Čegovnik Matija
    4 Hleb Teo
    3 Kašnik Jaka
    6 Špoljar Slivnik Anže
    7 Jurač Žiga
    8 Kamenik Božinovski Ian
    14 Alibegić Ammar
    9 Adam Anej
    10 Jug Anej
    Rezervni igralci
    16 Valentar Klemen
    15 Dimitrijević Veljko
    17 Plevnik Andraž
    Trener
    Mori Gašper
    Trener
    Černič Rok
    Zadetki
    NŠ Slovenj Gradec 10 Jug Anej 0 : 1 35′
    Korotan Prevalje 17 Čeru Ažbe 1 : 1 38′
    NŠ Slovenj Gradec 9 Adam Anej 1 : 2 55′
    NŠ Slovenj Gradec 7 Jurač Žiga 1 : 3 77′
    Dogodki
    Korotan Prevalje 6 / 11 Štumberger Lan / Gruber Maks 46′
    NŠ Slovenj Gradec 14 / 17 Alibegić Ammar / Plevnik Andraž 62′
    Korotan Prevalje 10 / 14 Mihalj Leon / Meško Miha 72′
    Korotan Prevalje 7 / 16 Založnik Žiga / Grenko Jaka 76′
    NŠ Slovenj Gradec 2 / 15 Čegovnik Matija / Dimitrijević Veljko 76′
    NŠ Slovenj Gradec 10 / 16 Jug Anej / Valentar Klemen 80′
  • 3. krog | Maribor – Igrišče Kovinar Maribor | 13.09.23 ob 16.30

    NK Kovinar 2 : 1 0 : 0 NK Pohorje
    Sodniki: Pečarič Luka (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: 80
    NK Kovinar
    1 Volavšek Tai V
    6 Šibonjić Amar
    4 Krajnc Leo
    18 Krajnc Nik
    15 Gassenburger Nejc
    8 Pratnemer Ian K
    3 Beriša Kerim
    26 Ačko Nik
    10 Artnak Skrinjer Neo
    13 Žnuderl Anej
    7 Ajrizaj Jasmin
    Rezervni igralci
    9 Ramić Esmin
    11 Čilaš Amir
    16 Vuzem Miha
    NK Pohorje
    1 Kozlevčar Nik V
    7 Fras Ito Tino
    18 Jarc Jan
    2 Gašper Valh
    8 Kopič Klemen
    15 Podgornik Žiga
    6 Mihelak Maksim
    10 Fišer Maj
    11 Robič Gal K
    17 Sušec Anej
    9 Monetti Matija
    Rezervni igralci
    16 Gorenak Andraž
    3 Drozg Niko
    22 Patrik Lamut
    14 Vodnik Jakob
    21 Podlesnik Tim
    Trener
    Vidovič Ervin
    Trener
    Dobaja Patrik
    Zadetki
    NK Kovinar 9 Ramić Esmin 1 : 0 49′
    NK Pohorje 10 Fišer Maj 1 : 1 79′
    NK Kovinar 11 Čilaš Amir 2 : 1 84′
    Dogodki
    NK Kovinar 26 / 9 Ačko Nik / Ramić Esmin 46′
    NK Pohorje 7 / 14 Fras Ito Tino / Vodnik Jakob 57′
    NK Pohorje 9 / 16 Monetti Matija / Gorenak Andraž 57′
    NK Pohorje 15 / 22 Podgornik Žiga / Patrik Lamut 59′
    NK Kovinar 13 / 11 Žnuderl Anej / Čilaš Amir 68′
    NK Pohorje 17 / 3 Sušec Anej / Drozg Niko 68′
    NK Pohorje 11 Robič Gal 70′
    NK Kovinar 7 / 16 Ajrizaj Jasmin / Vuzem Miha 73′
    NK Pohorje 3 Drozg Niko 76′
    NK Pohorje 10 / 21 Fišer Maj / Podlesnik Tim 90′
  • 3. krog | Limbuš – Igrišče Pod grajskim gričem – Limbuš | 13.09.23 ob 16.30

    Marles hiše 1 : 1 1 : 1 NK Jurovski Dol
    Sodniki: Murko Lin (glavni sodnik)
    Delegat:
    Št. gledalcev: