Osveženo: 29.04.24 20.47
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd02.09.23 10.00 NŠ Dravograd B NK Peca Mežica,
Igrišče Mežica03.09.23 10.00 Nk Akumulator NŠ Slovenj Gradec Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje03.09.23 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NŠ Slovenj Gradec U10 Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem06.09.23 17.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ NK Radlje B -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
06.09.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NŠ Dravograd B Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec06.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ ŽNK Radlje-deklice Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem09.09.23 09.30 NK Peca NK Fužinar SIJ Ravne Systems Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje10.09.23 10.00 Korotan Prevalje B Nk Akumulator -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem14.09.23 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec U10 Dravograd,
Športni center Dravograd16.09.23 10.00 NŠ Dravograd B NŠ Slovenj Gradec Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje17.09.23 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice Korotan Prevalje B ,
17.09.23 10.00 NŠ NK Radlje B NK Peca -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
20.09.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NŠ NK Radlje B Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec20.09.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Fužinar SIJ Ravne Systems Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje24.09.23 10.00 Korotan Prevalje B NŠ Dravograd B Mežica,
Igrišče Mežica24.09.23 10.00 Nk Akumulator NŠ ŽNK Radlje-deklice -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem28.09.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Korotan Prevalje B Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem30.09.23 09.30 NK Peca NŠ Slovenj Gradec U10 Dravograd,
Športni center Dravograd30.09.23 10.00 NŠ Dravograd B Nk Akumulator ,
01.10.23 10.00 NŠ NK Radlje B NŠ Slovenj Gradec -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec04.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec NK Peca Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje08.10.23 10.00 Korotan Prevalje B NŠ NK Radlje B Mežica,
Igrišče Mežica08.10.23 10.00 Nk Akumulator NK Fužinar SIJ Ravne Systems Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje08.10.23 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NŠ Dravograd B -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
11.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NŠ Slovenj Gradec Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem12.10.23 16.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ ŽNK Radlje-deklice Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem14.10.23 09.30 NK Peca Korotan Prevalje B ,
15.10.23 10.00 NŠ NK Radlje B Nk Akumulator -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd28.10.23 10.00 NŠ Dravograd B NK Fužinar SIJ Ravne Systems Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje29.10.23 10.00 Korotan Prevalje B NŠ Slovenj Gradec U10 Mežica,
Igrišče Mežica29.10.23 10.00 Nk Akumulator NK Peca Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje29.10.23 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NŠ NK Radlje B -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
31.10.23 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 Nk Akumulator Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec31.10.23 18.00 NŠ Slovenj Gradec Korotan Prevalje B Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem04.11.23 09.30 NK Peca NŠ ŽNK Radlje-deklice ,
05.11.23 10.00 NŠ NK Radlje B NŠ Dravograd B -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
03.04.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NŠ ŽNK Radlje-deklice Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec03.04.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec Nk Akumulator Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem06.04.24 09.30 NK Peca NŠ Dravograd B ,
07.04.24 10.00 NŠ NK Radlje B NK Fužinar SIJ Ravne Systems -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem11.04.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NK Peca Dravograd,
Športni center Dravograd13.04.24 10.00 NŠ Dravograd B NŠ Slovenj Gradec U10 Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje14.04.24 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NŠ Slovenj Gradec Mežica,
Igrišče Mežica14.04.24 10.00 Nk Akumulator Korotan Prevalje B -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
17.04.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec17.04.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Dravograd B Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem20.04.24 09.30 NK Peca NŠ NK Radlje B Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje21.04.24 10.00 Korotan Prevalje B NŠ ŽNK Radlje-deklice -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem25.04.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Slovenj Gradec Dravograd,
Športni center Dravograd27.04.24 10.00 NŠ Dravograd B Korotan Prevalje B ,
28.04.24 10.00 NŠ NK Radlje B NŠ Slovenj Gradec U10 Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje28.04.24 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice Nk Akumulator -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
08.05.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 NK Peca Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec08.05.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ NK Radlje B Mežica,
Igrišče Mežica12.05.24 10.00 Nk Akumulator NŠ Dravograd B Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje12.05.24 10.00 Korotan Prevalje B NK Fužinar SIJ Ravne Systems -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem16.05.24 17.00 NK Fužinar SIJ Ravne Systems Nk Akumulator Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem18.05.24 09.30 NK Peca NŠ Slovenj Gradec Dravograd,
Športni center Dravograd18.05.24 10.00 NŠ Dravograd B NŠ ŽNK Radlje-deklice ,
19.05.24 10.00 NŠ NK Radlje B Korotan Prevalje B -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec22.05.24 18.00 NŠ Slovenj Gradec NŠ Slovenj Gradec U10 Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje26.05.24 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NK Fužinar SIJ Ravne Systems Mežica,
Igrišče Mežica26.05.24 10.00 Nk Akumulator NŠ NK Radlje B Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje26.05.24 10.00 Korotan Prevalje B NK Peca -
17. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
29.05.24 16.00 NŠ Slovenj Gradec U10 Korotan Prevalje B Ravne na Koroškem,
Mestni stadion Ravne na Koroškem30.05.24 17.30 NK Fužinar SIJ Ravne Systems NŠ Dravograd B Črna na Koroškem,
Stadion Peca, Črna na Koroškem01.06.24 09.30 NK Peca Nk Akumulator ,
02.06.24 10.00 NŠ NK Radlje B NŠ ŽNK Radlje-deklice -
18. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd08.06.24 10.00 NŠ Dravograd B NŠ NK Radlje B Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje09.06.24 10.00 NŠ ŽNK Radlje-deklice NK Peca Mežica,
Igrišče Mežica09.06.24 10.00 Nk Akumulator NŠ Slovenj Gradec U10 Prevalje,
Športni park Ugasle peči, Prevalje09.06.24 10.00 Korotan Prevalje B NŠ Slovenj Gradec