Osveženo: 29.04.24 18.43
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT06.04.24 10.00 NK MB Tabor NŠ Jarenina-Pesnica Dravograd,
Športni center Dravograd06.04.24 11.00 NŠ Dravograd A NK Lenart Danküchen center U13 Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT07.04.24 10.00 NK Maribor U12 NK Slivnica Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec07.04.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec A NK DOBROVCE -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Dravograd,
Športni center Dravograd13.04.24 11.00 NŠ Dravograd A NK MB Tabor Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart14.04.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U13 NK DOBROVCE Slivnica,
Igrišče Slivnica14.04.24 10.00 NK Slivnica NŠ Slovenj Gradec A Jarenina,
Športni park Jarenina14.04.24 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor U12 -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT21.04.24 10.00 NK Maribor U12 NŠ Dravograd A Maribor,
Športni park Tabor Maribor21.04.24 10.00 NK DOBROVCE NK Slivnica Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec24.04.24 18.30 NŠ Slovenj Gradec A NŠ Jarenina-Pesnica Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT25.04.24 19.00 NK MB Tabor NK Lenart Danküchen center U13 -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jarenina,
Športni park Jarenina28.04.24 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK DOBROVCE Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT08.05.24 18.30 NK MB Tabor NK Maribor U12 Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart – igrišče z UT09.05.24 19.00 NK Lenart Danküchen center U13 NK Slivnica Dravograd,
Športni center Dravograd-igrišče z UT15.05.24 18.00 NŠ Dravograd A NŠ Slovenj Gradec A -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT19.05.24 10.00 NK Maribor U12 NK Lenart Danküchen center U13 Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec19.05.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec A NK MB Tabor Maribor,
Športni park Tabor Maribor19.05.24 10.00 NK DOBROVCE NŠ Dravograd A Slivnica,
Igrišče Slivnica19.05.24 10.00 NK Slivnica NŠ Jarenina-Pesnica -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT25.05.24 10.00 NK MB Tabor NK DOBROVCE Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart26.05.24 10.00 NK Lenart Danküchen center U13 NŠ Jarenina-Pesnica Dravograd,
Športni center Dravograd26.05.24 10.00 NŠ Dravograd A NK Slivnica Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT26.05.24 10.00 NK Maribor U12 NŠ Slovenj Gradec A -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Slovenj Gradec,
Stadion Slovenj Gradec02.06.24 10.00 NŠ Slovenj Gradec A NK Lenart Danküchen center U13 Maribor,
Športni park Tabor Maribor02.06.24 10.00 NK DOBROVCE NK Maribor U12 Slivnica,
Igrišče Slivnica02.06.24 10.00 NK Slivnica NK MB Tabor Jarenina,
Športni park Jarenina02.06.24 10.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Dravograd A