Osveženo: 29.04.24 18.53
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Kungota,
Igrišče Kungota02.09.23 09.00 NK Kungota NŠ ROHO Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol02.09.23 09.00 ŠD Jakobski Dol NK DOBROVCE Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart02.09.23 09.00 NK Lenart Danküchen center U9 NK Jurovski Dol Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor11.09.23 17.30 NK Kovinar 2 NK Cerkvenjak -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol10.09.23 09.00 NK Jurovski Dol NK Kovinar 2 ,
10.09.23 09.00 NK DOBROVCE NK Lenart Danküchen center U9 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče13.09.23 17.00 NŠ ROHO NK Cerkvenjak Kungota,
Igrišče Kungota14.09.23 17.30 NK Kungota ŠD Jakobski Dol -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor16.09.23 09.30 NK Kovinar 2 NK DOBROVCE Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart17.09.23 09.00 NK Lenart Danküchen center U9 NK Kungota Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol20.09.23 17.30 ŠD Jakobski Dol NŠ ROHO Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak22.09.23 17.00 NK Cerkvenjak NK Jurovski Dol -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
23.09.23 10.00 NK DOBROVCE NK Cerkvenjak Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče24.09.23 09.00 NŠ ROHO NK Jurovski Dol Zg.Kungota,
Igrišče Svečina27.09.23 17.00 NK Kungota NK Kovinar 2 Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol27.09.23 17.30 ŠD Jakobski Dol NK Lenart Danküchen center U9 -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor30.09.23 09.30 NK Kovinar 2 ŠD Jakobski Dol Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol01.10.23 09.00 NK Jurovski Dol NK DOBROVCE Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak03.10.23 17.00 NK Cerkvenjak NK Kungota Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart10.10.23 17.00 NK Lenart Danküchen center U9 NŠ ROHO -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol07.10.23 09.00 ŠD Jakobski Dol NK Cerkvenjak Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart07.10.23 09.00 NK Lenart Danküchen center U9 NK Kovinar 2 Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče08.10.23 09.00 NŠ ROHO NK DOBROVCE Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol11.10.23 17.00 NK Jurovski Dol NK Kungota -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor14.10.23 09.30 NK Kovinar 2 NŠ ROHO Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol15.10.23 09.00 NK Jurovski Dol ŠD Jakobski Dol ,
15.10.23 09.00 NK DOBROVCE NK Kungota Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak23.10.23 16.30 NK Cerkvenjak NK Lenart Danküchen center U9 -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Kungota,
Igrišče Kungota13.04.24 09.00 NK Kungota prost Malečnik,
Igrišče Malečnik13.04.24 09.00 NK Malečnik ŠD Jakobski Dol Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol13.04.24 09.00 NK Jurovski Dol NK Lenart Danküchen center U9 Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak23.04.24 17.00 NK Cerkvenjak NK Kovinar 2 -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
20.04.24 09.00 prost NK Kovinar 2 Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart20.04.24 09.00 NK Lenart Danküchen center U9 NK Cerkvenjak Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol20.04.24 09.00 ŠD Jakobski Dol NK Jurovski Dol Kungota,
Igrišče Kungota20.04.24 09.00 NK Kungota NK Malečnik -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Malečnik,
Igrišče Malečnik27.04.24 09.00 NK Malečnik prost Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol28.04.24 09.00 NK Jurovski Dol NK Kungota Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak30.04.24 17.00 NK Cerkvenjak ŠD Jakobski Dol Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor14.05.24 17.30 NK Kovinar 2 NK Lenart Danküchen center U9 -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
11.05.24 09.00 prost NK Lenart Danküchen center U9 Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol11.05.24 09.00 ŠD Jakobski Dol NK Kovinar 2 Kungota,
Igrišče Kungota11.05.24 09.00 NK Kungota NK Cerkvenjak Malečnik,
Igrišče Malečnik11.05.24 09.00 NK Malečnik NK Jurovski Dol -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol18.05.24 09.00 NK Jurovski Dol prost Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart18.05.24 09.00 NK Lenart Danküchen center U9 ŠD Jakobski Dol Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor19.05.24 09.30 NK Kovinar 2 NK Kungota Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak21.05.24 09.00 NK Cerkvenjak NK Malečnik -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
25.05.24 09.00 prost ŠD Jakobski Dol Kungota,
Igrišče Kungota25.05.24 09.00 NK Kungota NK Lenart Danküchen center U9 Malečnik,
Igrišče Malečnik25.05.24 09.00 NK Malečnik NK Kovinar 2 Jurovski Dol,
Športni park Jurovski Dol26.05.24 09.00 NK Jurovski Dol NK Cerkvenjak -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Cerkvenjak,
ŠRC Cerkvenjak01.06.24 09.00 NK Cerkvenjak prost Lenart v Slovenskih goricah,
RŠC Polena, Lenart01.06.24 09.00 NK Lenart Danküchen center U9 NK Malečnik Jakobski Dol,
Igrišče Jakobski Dol01.06.24 09.00 ŠD Jakobski Dol NK Kungota Maribor,
Igrišče Kovinar Maribor02.06.24 09.30 NK Kovinar 2 NK Jurovski Dol