Osveženo: 29.04.24 20.57
-
1. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT02.09.23 09.00 NK MB Tabor (U9) NŠ NK Radlje Šentilj,
Igrišče Šentilj02.09.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK Pohorje Fram,
Igrišče Fram02.09.23 09.30 Nk Fram NK Malečnik ,
03.09.23 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Maribor A -
2. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
09.09.23 09.00 NK Malečnik Nk Duplek Ruše,
Igrišče Ruše09.09.23 09.00 NK Pohorje NŠ Jarenina-Pesnica Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje09.09.23 09.00 NŠ NK Radlje NŠ Paloma Šentilj Fram,
Igrišče Fram13.09.23 17.00 Nk Fram NK MB Tabor (U9) -
3. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT16.09.23 09.00 NK MB Tabor (U9) NK Malečnik Šentilj,
Igrišče Šentilj16.09.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj Nk Fram Duplek,
Igrišče Duplek16.09.23 09.00 Nk Duplek NK Maribor A Jarenina,
Športni park Jarenina17.09.23 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ NK Radlje -
4. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
23.09.23 09.00 NK Malečnik NK Maribor A Ruše,
Igrišče Ruše23.09.23 09.00 NK Pohorje Nk Duplek Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT23.09.23 09.00 NK MB Tabor (U9) NŠ Paloma Šentilj Fram,
Igrišče Fram23.09.23 09.30 Nk Fram NŠ Jarenina-Pesnica -
5. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Šentilj,
Igrišče Šentilj30.09.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK Malečnik Duplek,
Igrišče Duplek30.09.23 09.00 Nk Duplek NŠ NK Radlje Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT30.09.23 09.00 NK Maribor A NK Pohorje Jarenina,
Športni park Jarenina01.10.23 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK MB Tabor (U9) -
6. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
07.10.23 09.00 NK Malečnik NK Pohorje Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje07.10.23 09.00 NŠ NK Radlje NK Maribor A Šentilj,
Igrišče Šentilj07.10.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj NŠ Jarenina-Pesnica Fram,
Igrišče Fram07.10.23 09.30 Nk Fram Nk Duplek -
7. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
14.10.23 09.00 Nk Duplek NK MB Tabor (U9) Ruše,
Igrišče Ruše14.10.23 09.00 NK Pohorje NŠ NK Radlje Jarenina,
Športni park Jarenina15.10.23 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Malečnik Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT20.10.23 17.00 NK Maribor A Nk Fram -
8. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
21.10.23 09.00 NK Malečnik NŠ NK Radlje Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT21.10.23 09.00 NK MB Tabor (U9) NK Maribor A Šentilj,
Igrišče Šentilj21.10.23 09.00 NŠ Paloma Šentilj Nk Duplek ,
21.10.23 09.30 Nk Fram NK Pohorje -
9. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
28.10.23 09.00 Nk Duplek NŠ Jarenina-Pesnica Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT28.10.23 09.00 NK Maribor A NŠ Paloma Šentilj Ruše,
Igrišče Ruše28.10.23 09.00 NK Pohorje NK MB Tabor (U9) ,
28.10.23 09.00 NŠ NK Radlje Nk Fram -
10. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče13.04.24 09.00 NŠ ROHO PROSTO Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje13.04.24 09.00 NŠ NK Radlje NK MB Tabor (U9) Ruše,
Igrišče Ruše13.04.24 09.00 NK Pohorje NŠ Paloma Šentilj Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT13.04.24 09.00 NK Maribor A NŠ Jarenina-Pesnica -
11. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
20.04.24 09.00 PROSTO NŠ Jarenina-Pesnica Šentilj,
Igrišče Šentilj20.04.24 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK Maribor A Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT20.04.24 09.00 NK MB Tabor (U9) NK Pohorje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče21.04.24 09.00 NŠ ROHO NŠ NK Radlje -
12. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje27.04.24 09.00 NŠ NK Radlje PROSTO Ruše,
Igrišče Ruše27.04.24 09.00 NK Pohorje NŠ ROHO Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT27.04.24 09.00 NK Maribor A NK MB Tabor (U9) Jarenina,
Športni park Jarenina28.04.24 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ Paloma Šentilj -
13. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
11.05.24 09.00 PROSTO NŠ Paloma Šentilj Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT11.05.24 09.00 NK MB Tabor (U9) NŠ Jarenina-Pesnica Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje11.05.24 09.00 NŠ NK Radlje NK Pohorje Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče12.05.24 09.00 NŠ ROHO NK Maribor A -
14. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Ruše,
Igrišče Ruše18.05.24 09.00 NK Pohorje PROSTO Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT18.05.24 09.00 NK Maribor A NŠ NK Radlje Šentilj,
Igrišče Šentilj18.05.24 09.00 NŠ Paloma Šentilj NK MB Tabor (U9) Jarenina,
Športni park Jarenina19.05.24 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NŠ ROHO -
15. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat ,
25.05.24 09.00 PROSTO NK MB Tabor (U9) Radlje ob Dravi,
Športni stadion Radlje25.05.24 09.00 NŠ NK Radlje NŠ Jarenina-Pesnica Ruše,
Igrišče Ruše25.05.24 09.00 NK Pohorje NK Maribor A Rogoza – Miklavž na Drav.p.,
Igrišče Rogoza – pomožno igrišče26.05.24 09.00 NŠ ROHO NŠ Paloma Šentilj -
16. Krog
Kraj (Stadion) Datum in ura Domači Gosti Sodniki Delegat Maribor,
Ljudski vrt Maribor – igrišče z UT01.06.24 09.00 NK Maribor A PROSTO Šentilj,
Igrišče Šentilj01.06.24 09.00 NŠ Paloma Šentilj NŠ NK Radlje Maribor,
Športni park Tabor – igrišče z UT01.06.24 09.00 NK MB Tabor (U9) NŠ ROHO Jarenina,
Športni park Jarenina02.06.24 09.00 NŠ Jarenina-Pesnica NK Pohorje