2. Članska liga

Lestvica

Klub Tekme Zmage Neodločene Porazi Goli Točke
Klub Tekme Z N P Goli Točke
1. NK ROŠNJA – LOKA 0 0 0 0 0:0 0
2. NK Kungota 0 0 0 0 0:0 0
3. ŠD Brunšvik 0 0 0 0 0:0 0
4. NK Paloma 0 0 0 0 0:0 0
5. NK DUPLEK 0 0 0 0 0:0 0
6. ŠD Jakobski Dol 0 0 0 0 0:0 0
7. NK Slivnica 0 0 0 0 0:0 0
8. Lenart 0 0 0 0 0:0 0
9. NK Cerkvenjak 0 0 0 0 0:0 0
10. FC VOP Prepolje 0 0 0 0 0:0 0

Tekme

  1. 1. krog

    Brunšvik 27.08.22 17.00 ŠD Brunšvik NK Paloma
    Lenart 27.08.22 17.00 Lenart ŠD Jakobski Dol
    Prepolje 27.08.22 17.00 FC VOP Prepolje NK ROŠNJA – LOKA
    Duplek 28.08.22 17.00 NK DUPLEK NK Kungota
    Cerkvenjak 28.08.22 17.00 NK Cerkvenjak NK Slivnica
  2. 2. krog

    Jakobski Dol 03.09.22 16.30 ŠD Jakobski Dol FC VOP Prepolje
    Slivnica 03.09.22 16.30 NK Slivnica ŠD Brunšvik
    Duplek 03.09.22 16.30 NK DUPLEK NK Cerkvenjak
    Pesnica 04.09.22 16.30 NK Kungota NK ROŠNJA – LOKA
    Sladki Vrh 04.09.22 16.30 NK Paloma Lenart
  3. 3. krog

    Cerkvenjak 10.09.22 16.30 NK Cerkvenjak NK Kungota
    Lenart 10.09.22 16.30 Lenart NK Slivnica
    Prepolje 10.09.22 16.30 FC VOP Prepolje NK Paloma
    Brunšvik 11.09.22 16.30 ŠD Brunšvik NK DUPLEK
    Loka Rošnja 11.09.22 16.30 NK ROŠNJA – LOKA ŠD Jakobski Dol
  4. 4. krog

    Pesnica 17.09.22 16.00 NK Kungota ŠD Jakobski Dol
    Slivnica 17.09.22 16.00 NK Slivnica FC VOP Prepolje
    Duplek 17.09.22 16.00 NK DUPLEK Lenart
    Sladki Vrh 18.09.22 16.00 NK Paloma NK ROŠNJA – LOKA
    Cerkvenjak 18.09.22 16.00 NK Cerkvenjak ŠD Brunšvik
  5. 5. krog

    Brunšvik 24.09.22 16.00 ŠD Brunšvik NK Kungota
    Loka Rošnja 24.09.22 16.00 NK ROŠNJA – LOKA NK Slivnica
    Jakobski Dol 24.09.22 16.00 ŠD Jakobski Dol NK Paloma
    Lenart 25.09.22 16.00 Lenart NK Cerkvenjak
    Prepolje 25.09.22 16.00 FC VOP Prepolje NK DUPLEK
  6. 6. krog

    Pesnica 01.10.22 15.30 NK Kungota NK Paloma
    Duplek 01.10.22 15.30 NK DUPLEK NK ROŠNJA – LOKA
    Cerkvenjak 01.10.22 15.30 NK Cerkvenjak FC VOP Prepolje
    Slivnica 02.10.22 15.30 NK Slivnica ŠD Jakobski Dol
    Brunšvik 02.10.22 15.30 ŠD Brunšvik Lenart
  7. 7. krog

    Lenart 08.10.22 15.30 Lenart NK Kungota
    Prepolje 08.10.22 15.30 FC VOP Prepolje ŠD Brunšvik
    Sladki Vrh 08.10.22 15.30 NK Paloma NK Slivnica
    Loka Rošnja 09.10.22 15.30 NK ROŠNJA – LOKA NK Cerkvenjak
    Jakobski Dol 09.10.22 15.30 ŠD Jakobski Dol NK DUPLEK
  8. 8. krog

    Pesnica 15.10.22 15.00 NK Kungota NK Slivnica
    Cerkvenjak 15.10.22 15.00 NK Cerkvenjak ŠD Jakobski Dol
    Brunšvik 15.10.22 15.00 ŠD Brunšvik NK ROŠNJA – LOKA
    Duplek 16.10.22 15.00 NK DUPLEK NK Paloma
    Lenart 16.10.22 15.00 Lenart FC VOP Prepolje
  9. 9. krog

    Loka Rošnja 22.10.22 15.00 NK ROŠNJA – LOKA Lenart
    Sladki Vrh 22.10.22 15.00 NK Paloma NK Cerkvenjak
    Slivnica 22.10.22 15.00 NK Slivnica NK DUPLEK
    Prepolje 23.10.22 15.00 FC VOP Prepolje NK Kungota
    Jakobski Dol 23.10.22 15.00 ŠD Jakobski Dol ŠD Brunšvik